Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość chloe28
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam Kochane najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla każdej z was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę NAM wszystkim uśmiechów naszych dzieci przez cały rok- to najpiękniejszy prezent :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Dziewczyny Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podpoeiedzcie mi jakiegoś fajnego ginekologa na NFZ i w którym szpitalu pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja chodziłam prywatnie do Marek Harasim z******ty lekarz ale nie wiem czy przyjmuje na nfz a dziewczyny tutaj chwaliły Lemańskiego i przyjmuje na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczesniej tez do lemanskiego chodzilam ale teraz nie chce bo sa tam straszne kolejki a ja mam juz 2 dzieci i nie mam czasu na siedzenie po 3 godziny w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasieczka
Ja polecam Kowalskiego, prowadził cała moją ciążę, byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Ja tez Kowalski. Super lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie on przyjmuje ? I W którym szpitalu pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, potrzebuje na cito namiar na pediatra sensownego, który przyjedzie do domu. Macie jakiegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
OlgierdaMamo ja polecam dr Synowiecka ale nie zamawialam wizyty domowej wiec nie wiem czy przyjedzie, ale mogę przeslac Ci nr i zadzdwonisz sobie, dopytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Pracuje na Mickiewicza. Przyjmuje na nfz w przychodni na Michalowskiego (polnoc) a prywatnie na slonimskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Olgierda mamo Roman Sikora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Zostaliśmy w domu póki co. Żaden lekarz nie chce przyjechać w sobotę - bez komentarza... Olo wymiotowal. Podaję mu doustnie kroplowke i obserwuje. Póki co zasnął... mam nadzieje, ze jakoś w domu się z tym uporamy, bo perspektywa leżenia na PCK na tych zapchlonych materacach i to w ciąży mnie przeraza.. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
OlgierdaMamo trzymam kciuki żeby było dobrze. Mozesz jeszcze sprobowac dr Ogrodniczak albo dr Gałkowskiego (on przyjezdza) ja nie byłąm u nich ani nie prosiłam do domu ale dostała namiary od znajomych tak na wszelki wypadek. Zycze spokojnej nocy i zdrówka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno zawsze przyjeżdża dr Halkiewicz. Nie ma zbyt dobrych opinii jako człowiek, natomiast rewelacyjne jako pediatra. Ja sama z dzieckiem chodzę do dr Zimoląga, i jego z czystym sumieniem polecam, ale chodzę do przychodni, przyjmuje tez prywatnie lecz chyba tylko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Olgierda Mamo Ooo wymiotuje a u nas Mati goraczkuje od soboty wieczor prawie do 39 st.Wczoraj dzwonilam do swojej lekarki ale była w w-wie i kazała jechać na pogotowie.Byliśmy mały dostał antybiotyk a lekarka stwierdziła że to od gardła.Jutro idę do swojej lekarki do przychodni. Nikomu nie życze takich dwóch nocy jak mieliśmy .Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
U nas całe Święta to jeden szpital. Każdemu cos dolegalo - od jelitowki po przeziębienie. Ja tez podlapalam przeziębienie niestety :/ a rano dziś zobaczyłam drugiego zęba :) wymioty ustaly, wiec pojawiła się teoria, że to przez zęba te wczorajsze atrakcje... póki co jest spokój, powoli je, pije ładnie, wiec jestem spokojniejsza... wyglądam za to jak zakatarzone zombie... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
OlgierdaMama - jak ci wymiotuje albo by jeszcze biegunka doszła to pilnuj aby ci się tylko nie odwodnił - u nas jak był problem a synek mi leciał przez ręce to podawałam mu Orsalit i po kilku godzinach nawadniania postawiło go na nogi, wymiotował jeszcze ale był mocniejszy i unikneliśmy szpitala a jakiegoś wirusa wtedy złapał. Tylko nie pamiętam od jakiego wieku to jest mój miał niewiele ponad roku. I na początku podawałam po kilka łyżeczek i musi być chłodne bo ogólnie gorące napoje wzmagają wymioty. Gość- a w której przychodni przyjmuje ten dr. Zimoląg? Chloe28 - dobrze pamiętam że ty na tym samym etapie ciąży jesteś co ja ? i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Mamusie które robiły swoim dzieciom badanie moczu, napiszcie mi jakie wyszły im odczyny (kwaśny czy zasadowy)?? Jeśli zasadowy czy pediatra kazała zakwaszać mocz np. kwaśnym jedzeniem czy witaminą C i jeśli witaminą C to w jakiej dawce?? I jeszcze odnośnie pocenia się główki nam pediatra zwiększyła dawkę witaminy D3 do dwóch kapsułek dziennie i kazała w miarę możliwości wystawiać Małą na słoneczko. Mam też podawać witaminę CebionMulti podobno to coś takiego jak my piłyśmy Vibowit, a wy dajecie jakieś dodatkowe witaminki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoOlgierda ja też zakatarzona jestem. lekarka na pogotowiu też mi mowila że mogą mu iść trójki .Ech masakra teraz raz mu wzrasta gorączka raz spada i Marudny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Kajka - my właśnie Orsalit podajemy. Biegunki na szczęście nie było w ogóle, a wymioty przeszły, wiec jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Olgierda mamo dzwoniłaś do dr Sikory??? do mnie przyjeżdża dziś bo Kuba strasznie się drapie po głowie i nie wiem czemu masakra jakaś ;/ do tego ma ciemieniuche i ją rozdrapuje;/ Miała tak któraś z was może u maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Mamuska moj Leon tez mial ciemieniuche i to sporo ale emolium dalo temu dziadostwu rade. My z ciemieniucha juz sie dawno pozegnalismy. Ale pamietam okres jak Leo ja jeszcze mial to przy karmieniu tak sie drapal po gowie ze az mu sie sypalo z glowki. A Tu cos z tym robisz, czy czekasz az sako minie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Zimoląg przyjmuje w przychodni Kiedrzyńska, na Kiedrzynskiej rzecz jasna ;) Trzeba tylko dzwonić w jakich godzinach, bo jest codziennie przez dwie godziny. Ale uprzedzam, że nie jest łatwy, dość szorstki w obyciu, wiele matek go nie lubi. Nie da się z nim pogawędzić. Natomiast uważam, ze jest bardzo dobry, mnie samą leczył jak byłam dzieckiem ( byłam nosicielem duru brzusznego i nikt inny tego nie zdiagnozował), leczył tez inne dzieci w mojej rodzinie i u znajomych. No i przede wszystkim nie podaje na byle co antybiotyków. Ale tak jak pisałam wcześniej, wielu rodziców od niego ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe28
Hej mamusie i dzidziusie :) Olgierda mamo- jak u Was, wirus opanowany ?? Kajka30- u mnie czyste szalenstwo :) przez ostatnie dwa tyg wymiotowalam prawie co dzien przez zgage, w ogole to jakas taka niemoc mnie dopadla, ze czasem nawet z lozka nie mam sily wstac i w takich chwilach nawet ciesze sie,ze jestem w 1szej ciazy bo co by ze mnie za mama byla w takim stanie ?? Z takich nowosci u mnie to wczoraj bylam u lekarza i 12Stego mam ostatnia wizyte, do 20 stego stycznia moj maly bedzie na swiecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Wychodzi na to, że to nie wirus tylko bolesne zabkowanie. Na szczęście teraz jest ok. Noce jeszcze niespokojne trochę, ale generalnie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Dziewczyny jak to bylo z ciemieniucha? Ja zmienilam Majce szampon i plyn do kapieli i dzis zobaczylam za na gorze glowki ma zolte plamki. Smarowac przed kapiela oliwka i zczesac szczotka czy tylko zmyc? Majka ma tak dlugie wlosy ze musze jej gumka wiazac bo na oczy leca, bedzie ciezko mi to usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Dziewczyny z tymi atrakcjami przy ząbkowaniu to totalna masakra, odchodzisz od zmysłów co się dzieje a tu się okazuje że to tylko ząbki, z drugiej strony zlekceważyć np. gorączkę sądząc że to tylko ząbki - można przegapić objawy czegoś poważniejszego, że to musi być takie skomplikowane;-) A przy okazji - czytałam dziś fajny dowcip w jednej z gazet - czemu się rodzi teraz więcej dzieci? - bo macierzyński wydłużyli. Przecież jakby mi to ktoś w twarz zasugerował że wreszcie zdecydowałam się na dziecko bo mogłam iść ma dłuższy macierzyński, to bym go chyba opluła - ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Tylko napisałam, że jest ok i juz luźna kupa :/ oby jednorazowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na 100% pewną że idą nam trójki .Mały nie chce za to jeść ani cyca ani normalnych rzeczy ale dziś dla spokoju idę do pediatry bo doa tej baby na pogotowiu jakoś nie mam zaufani.Gorączki już nie ma Uff ale Marudny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×