Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Gość Elena2525
Hej :) O jejuśku, nie załamuj się, to musi być woda, którą Twoje ciało zatrzymuje z jakiegoś powodu, może okres, dużo soli w diecie...to jest fizycznie niemożliwe, żeby utyć tyle w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że się przecież nie objadasz...uszy do góry, na pewno wszystko szybko wróci do normy :) A co do mnie to nadal strasznie ciągnie mnie do jedzenia, ale jakoś się trzymam. Mam nadzieję, że jak tylko dostanę @ ochota na słodycze przejdzie... Mam dzisiaj grilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis ok:) wprawdzie troche przesadziłam z kolacją płatki jogurt, dwa jabłka i jeszcze raz płatki, ale przynajmniej dobrze sie załatwię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywam soli , okresu tez nie mam , nie wiem co jest , zobacze za pare dni... dzieki ze mnie wspieracie na duchu :) dzis mi sie troche nie udalo z dietą bo pojechalam do chlopaka i bawilam sie z jego chrzesniakiem i wyciagna mnie do sklepu na oranzadę i loda wodnego :O a mialy byc tylko salatki zaplanowane na dziś .... no ale dosyc juz tego , dzis juz nie mialo byc marudzenia ;) Elena jak bedziesz miala @ to dopiero ci sie zachce słodkiego :P nodule nie ma tragedi przeciez , to malo kaloryczne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale te płatki mają aż 12 kalorii w 100g, no ale 100g nie zjadłam tylko jakies 25 :D pyszne te płatki, ajj;) ja dzis se pojezdziłam 20 min na rowerze wiec nie jest zle, miałam jeszcze poskakać na skakance ale już sie wymyłam i zaraz do łóżeczka wiec spoko:) o jejuśku, spoko, lód wodny to ma mało kalorii:) i tak jest dzis o wiele lepiej niz ten tydzień, bo tam wciąż były wpadki a od dzis ioch nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj dziś zjadłam jeszcze mniej niż wczoraj ale za to od 16 nic juz nie zjadłam:) ćwiczyłam ponag godzinke ale pomimo tego jestem zła:( brzuch nie wiem z jakiego powodu zaczął mi pęcznieć i wyglądam jakbym połknęła balon...to się chyba nigdy nie skonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas wczoraj mnie deprecha złapała:( akle dzis jest lepiej bo jest juz piątek:) jak nigdzie nie pojedziemy to zrobie sobie kuracje oczyszczającą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa dupa mam okres i dzień zaczęłam od słodyczy-2 batoniki i cukierki:O:O:O a wczoraj po naprawdę dobrym dniu (mało jedzenia,basen,tańce i spacer) z powodu @ i własnej słabej woli zjadłam pół paczki cukierków wieczorem:(:( dupa dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kalinowa co sie przejmujesz , conajwyzej dostaniesz od nas w dupe i po klopocie :D pilnuj sie dzisiaj i bedzie dobrze . kiyoa a jaka to kuracja?? na czym będzie polegala? moze i ja sobie zrobią . opisz mi tu ladnie wszystko ze szczegulami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
No ja wlaśnie przed @ mam największe ciągoty do słodkiego, na dzień dwa przed...tragedia...ale już jest ok. Wczoraj rano ważyłam dwa kg więcej niż wczoraj wieczorem...woda nareszcie zeszła, czyli nie czuję się już jak balonik ;) Niezłe sprostowanie Nodule, 12 kcal a 412 kcal/100g ;) niewielka różnica ;) ale trzeba się dopatrywać pozytywów, mogło być gorzej np. gdybyś wciągnęła kilka batonów i paczkę chipsów ;) tak przynajmniej masz jakieś wartości odżywcze ;) O jejuśku, waga na pewno zejdzie w dół, sama mówisz, że jesz raczej sałatki...przecież się nie objadasz, nie masz z czego utyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena2525
aaaaaaaa, jeszcze jedno...nie wiem ile zwykle jecie w ciągu dnia, ale powiem Wam, że jak się wcześniej odchudzałam ( skutecznie, bo poleciało jakieś 7 kg) to zaczęłam jeść coraz mniej i mniej i waga przestała spadać, to było aż dziwne bo logicznie patrząc powinnam chudnąć...dla eksperymentu jednego dnia zjadłam więcej i się ruszyło, byłam w szoku bo jedząc więcej leciało bardzo szybko. Popieram więc twierdzenia dietetyków, że nie powinno się głodzić bo efekty są gorsze. Ciało broni się przed spadkiem wagi, kiedy jest głodzone. Któraś z Was powiedziała wcześniej że najlepsza dieta to słuchać potrzeb organizmu...tylko co zrobić kiedy mój ciągkle woła o czekoladę ;) ;) ;) żarcik. Też jestem za racjonalną dietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede jeść tylko to co moczopędne ogórki pomidory itp:) zero wegli, tłuszczy i duuuuzooooooo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena zgadzam sie, ja ostatnio tez wiecej jadłam i 0.5kg mniej :O wiec nie wiem jak to jest, dzis narazie w porządku zjadłam mało bo miałam duzo pracy i wogole, ale teraz troche makarony zjadłam , ee :( trudno dobrze ze nie jest jakas 22:]. a przede mną jeszcze obiad ktory dzis zrobiłam i zjem , mięsko, troszke kartofli i surówka, trudno:) mam nadzieje ze potem tylko jogurt bdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to prawda ze im mniej sie je tym organizm sie broni , no ale pomyslcie , kazda z was jak sie odchudza nie chce jesc duzo bo przeciez chce schudnac , tak jak np ja, schudlam i za kazdym raze:pm boje sie ze jak zjadlam wiecej to tyje , wiec chce dalej jak najmniej , wiec nie zaryzykuje zeby \'sprawdzic\' czy jedzac wiecej chudne bo sie boje ze wlasnie przytyje, i pewnie kazda z was tak sie boi chociaz i tak wiemy ze nie nalezy sie glodzic :O i takie błędne koło powstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dam rade, wciaz mam jakies wpadki, zaczyna mnie to drażnic :| co drugi dzień mam wpadki, a jak juz se mysle ze zjadłam wiecej to czemu by sie nie skusic na batonika, loda, itd. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) ale.... dziś kompletnie dupnie cały dzien jadłam slodycze-pół kilo cukierkow i loda :( aa! i jeszcze pierogi;) :P :(:O MA-SA-KRA:O:O:O:O echhh ale pocieszam sie ze jak minie @ to mi przejdzie chęć na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny zaraz dostaniecie baty na gole dupsko!!! jaka byla umowa? zero wpadek! ZERO !! hihi jak pokrzycze to moze cos wskuram :p mi się dziś mniej więcej udało , jezeli by nie licząc malego piwka o 22 , ogolnie caly dzien byl ok :) hehe jak wam sie udaje to mi sie nie udaje , a jak mi sie udaje to z kolei wam sie nie udaje :P hihihi oj dziłchy od jutra nie ma zmułuj , będziemy wisieć nad sobą nawzajem jak kat :D zostal nam tylko miesiac do wrzesnia , trzeba zrobisz szok w szkole przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...niestety w pracy!Dzis mamy zaproszenie od przyszłej szwagierki na grilia i chyba się nie bedzie wpadek bo moj nie chce jechac...oststnio nigdzie nie chodzimy bo jest zmeczony albo mu sie nie che:( przykre i to bardzo :( jak go zmusic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) mam nadzieje ze dzis bedzie ok:D. jakis dobry humor:P i chyba zmienie sobie nick:P co do kioya , moze chce z tobą spedzic wieczór sam na sam:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jest zawsze ten wieczór polega na miganiu tv i piciu piwa a ja latam z talerzykami.Gdziekolwiek nie chce jechac to słysze ze jest zmeczony ze może innym razem-tylko że tego innego razu nie ma...tyle lat razem ale w kinie nie byliśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa to spraw y byl zazdrosny i poczul sie zagrozony to spowrotem bedzie o ciebie walczyl i sie staral :p ja narazie nie mialam wpadek :p choc nie wiem jak wieczorkiem bo chyba wybiore sie do kolezanki na male piwko bo juz mnie zaprasza za kazdym razem a mi ciagoe cos wypada i jakos nie mozemy sie spotkac , wiec moze dzisiaj :) ale jedno piwko tragedi nie zrobi , wiecej i tak nie wypije bo piwa nie lubie , najchetniej to pilabym tymbarka ale jakos nie wypada jak wszyscy pija browarka a ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :P kiepsko sie dzis czuje , w nocy mnie strasznie bolal brzuch :O ale za to waga 94 :D jak bede miala 90 to zaczne cwiczyc brzuszki i cycusie :) zeby byly jędrniejsze bo kurcze troche sie zrobily nie ladne :O no i brzuch zaczne juz powoli mięsnie rozwijac zeby potem nie iec oklapniętego i wogle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super;) ja tez sie wczoraj zle czulam, i musiałam cos zjesc , czyli na plusie dwie kanapki , trudno wcisneli je we mnie;( dzis spróbuje zjesc mniej:D, a potem chce isc biegac;) szkoda ze nas tu tak mało;( zmieniam nick:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×