Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

🖐️ kalinowa panna --> napewno świetnie się w niej prezentujesz ;) a może być tak wstawiła fotkę? wielu z nas zepewno by zmotywował widok przed i po ;) kiyoa ja cos nie jestem przekonana do tej wody smakowej , to sama chemia , coprawda ja tez święta nie jestem , niegazowanej nie lubię więc piję lekko gazowana bo dużo gazowanej też nie lubię ;) a czasem doleje sobie troszkę syropu z łowicza pomarańczowego i jest przyjemniejszy smak. więc wydaje mi się że lepiej samemu robić sobie smakową wodę niż ta kupywaną :P pozatym...tak się zastanawiam nad moim odrzywianiem i obawiam się że chyba niedobrze jest tyle czasu jeśc jedno i to samo , bo - móje sałatki zawieraja tylko kapustę pekińską , kukurydze z puszki , papryke i sos sałatkowy a z owoców to jabłka , arbuz , żadko truskawki i żadko czereśnie , czasem zjem i coś innego ale to są głowne posiłki jakie jem , no i chyba tak nie można co ? :( jak się ktoś zna to niech się wypowie i jak macie jakieś propozycje dań co wy jecie i są nietuczące to byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to sama chemia i ma kcal i juz wypiłam zamiast wody pije tera pokrzywe-minus latam ciągle siku:( ja robie przeróżne sałatki wg gazet tylko wyrzucam co na oko wydaje mi się tuczące:) Dzis przeglądałam nateriały o homeopatii i zastanawiam sie nad oczyszczeniem organizmu wtedy wszystko samo zarznie lepiej pracować i nie potrzebna bedzie mi ani linea ani therm line-zamna chemia i same E333333333333333333333333333 :( sami nas zatrówają!!!!!Nawet chleb, mleko nawet jajka są badziej zółte niż sprzed 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie kochana , jajeczka nie koniecznie musza być chemiczne :P widocznie nie jadłaś jajeczek mojej babci od swojskich kurek :) ja jadam ciemny chleb dyniowy , mówią że ciemny zdrowszy - czy ja wiem czy taki zdrowszy :O a naczym miała by polegac ta homeoterapia ?? napisz cos więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o różnych kuracjach np. na trądzik czy egzemy i ludzie badzo sobie to chwalą:) ale na efekty trzeba czekać pierwsze dopiero widoczne po około dwóch tygodniach. Są albo w granulkah które przyjmuje się po językowo i czeka aż do samoistnego rozpuszczenia albo w kropelkach 3 razy np. po 10 przed posiłkiem.Zastanawiam się na psorinoheel 30 ml ja trądzik, poprawia stan skóry oczyszcza krew itp.Ale dziś chciałam zamówic na hurtowni to nie było:(:(:(:(:( Moge stwierdzić zę dziś piewszy dzień jajecznej za mna: rano jajko i pomidor, obiad 2 jaja i słatka z marchi i jabłka a kolacja jajko + 2 marchewki.Trzy litry płynów i przed obiadkiem 2 tabl. therm line II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie zajadam chepsami ;p haha ale jeden plus tego ze mam 5 posiłkow i cwicze ze co zjem to nie grybne jak spadlam z 70 na 60 to te 60 mam... ale hmm teraz sie musze wziasc za siebie zaczac cos konkretnego bo wiecie chce koeljne 10 kg spalic... bym tak chciala 50 wazyc gora ;) na mniej nie licze bo dojdzie mi zapewne niedlugo ciaza ;P ale kto wie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e , znów jakieś tabletki brać to nie dla mnie , nie chce umierać za 10 lat :( no ale jak ludzie chwalą to możesz spróbować tradcyjnie na koniec dnia spowiedz: tost z szynka i serem 😭 sok z 3 jabłek sok z 4 kiwi (tych niedojżałych co chciałam oststnio na kolację :P ) mleko truskawkowe miller :O (nie wiem jak sie piszę ) kawałek arbuza 30 minutek na rowerku sok z kiwi 40minutek spacerku sałatka 30minutek na rowerku (troszkę zmokłam :( ) i jeszcze przewiduję minimum 40 minutek na rolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj śpiąca królewno powinnaś być lana po tyłku za te czipsy ! niedużo brakuje i zaraz sama polece do sklepu 😡 nieładnie tak , nieładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie.. bio cla z zielona herbata sa bardzo dobre jesli ktos sie rusza... naprawde super. Therm line II tez jest naprawde dobry... jak ktos cwiczy! Polecam! a tak jesli ktos ma problemy z trawieniem badz za duzo je to polecam zwykly blonnik z ananasem! 10 labletek dziennie w paczce jest 100 i tak wychodzi ze co 10 dni trzeba za niego zaplacic 10 zł ;P gora 14 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homeopatia to leki 100% pochodzenia naturalnego a jak zaczełam sie odchudać mam problm z skóra zwłaszcza twarz, ramiona, plecy i dekold-az mój mi wczoraj powiedział ze mam iść do dermatologa bo sztrasznie wyglądam-miły no nie??!! Dlatego jest wiele sprzymierzeńców homeopatii i tyle samo wrogów bo uważają ze co może pomóc roslinny preparat!!!!Poczekam aż bedzie na hurtowni i zakupie...A może Wy macie jakieś pomysły?????Nie wiem czy ktoś zauważył ale kobitki które chciały dołaczyć szybko sie odłaczyły.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejusku ale to nie specjalnie zeby smaka narobic ... wybacz ;P ja poprpstu wcinam na co mam ochote czasami ale ie grubne tylko ja to jem w malych ilosciach... i wiesz tez sobie duzo juz tryb zycia zminilam zeby schudnac.. cukier odstawilam, sol... ;D ale nawet frytki zjem jak mam zmaka tylko z oleju je wyciagnam na sitko a z sitka na reczniki papierowe, wytre z oleju i wcinam ;D i naprawde nie dmawiam sobie a chudne ;D tylko powtarzam cwicze dziennie i jem 5 malych posilkow dziennie a jesli zjem chipsy badz ciacho to jest to przewaznie traktowane jakos no niesyety kolacja podiweczorke badz czasem obiad ale dziala bynajmniej na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chipsów nie jadłam bardzo długo, ale ostatnio zauważyłam że stres duzo daje na przyrost wagi. A bardzo się stresuję z powodu spraw kobiecych. Jak nie schudnę nie bedę miała rodzinki. mało jem, dlatego dzisiaj sie wzięłam za siebie, niestety muszę kupic sobie te suplementy diety na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green tea dlaczego napisałaś ze jak nie schudniesz to nie bedziesz miała rodzinki????Jesli mozna wiedziec?! Tak masz racje stres to najgorszy wróg w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa ja byłam jakies 2 miesiące temu u dermatologa bo miałam problemy z twarzą i kazała witaminę pp i cynk z witaminami "salfazin" i przeszło po jakiś 2 tygodniach :) ktos tam wyżej pisał o bio cla z zieloną cherbatą , faktycznei działa jak ktoś ma ruch , więc polecam także :) a jak juz jesteśmy przy tym , kiyoa spominałaś że jesteś farmaceutką , dobrze pamiętam ? może być conieco wiedziała czy mogę brać moją lindaxe i dodatkowo te bio cla? kurcze wiem że będę załowała potem ale jak się nie nafaszeruje to nie da się inaczej :P wiecie co ? zrobię sobie pewnego dnia nagrodę, jak na wadzę zobacze 100 to lece do sklepu po czipsy :) duże leys paprykowe :D za darmo to nikt by nie chciał się odchudzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibutramina jest juz njsilniejszym srodkiem na rynku wiec nie polecam łaczenia ale moża zastosować w trakcie wychodzenia z diety:) jak zostanie Ci juz niewiele do stracenia lub jak uzyskasz wymarzoną wage:) bio cla przede wszyskim działa na skóre dzieki czemu jest jędrna i spręzysta jak doda się ćwiczenia pozwala na redukcje tkanki tłuszczowej:) poza tym najnowsze badania wykazały ze przyjmowanie sprzeżonego kwasu linolowego zmiejsza ryzyko zachorowania na raka ale nie pamietam czy szyjki macicy czy piersi!Przyjmowany na noc spala takanke tłuszczowa o 13 % wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O dawno nie padało , wyglądam jak zmokła kura niepolecasz? może i masz rację narazie się wstrzymam ale jak będę wychodzić z diety i nie bede brac lindaxy to wezme bio cla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejuśku ważne jest zdrowie!!!Ale obiecaj mi jak bedziesz sie gorzej czuła po tym srodku to go odstawisz??????????? Wiec tydzień temu było: waga-67kg/biodra-103/talia-90 cm/udo-63 Dziś jest nie najlepiej:( waga-67kg/biodra-102/talia-88/udo 58 Zauwazyłam ze najbardziej szczupleją nagi może przez te masaże bańkami:) wiec zaczne pupe by ją zmiejszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już będę umierać to odstawie :P a tak na poważnie , nie mogę go odstawić bo nie schudnę bez niego , z bio cla tez kiedys schudłąm ale nie tak szybko i nie tak łatwo jak teraz , (choć teraz tez nie jest miodowo) i nie tak dużo przedewszystkim , więc jak mam okazję to biorę, jestem tak zdesperowana swoim wyglądem że jestem zdecydowana na takie drastyczne leki choć wiem że mi szkodzą w dużym stopniu jako że mam przecież dopiero 19 lat 😭 zaraz też się zmierze to napiszę moje wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talia 107 / 100 biodra 122/117 udo 73/71 nie wiem jak to udo mierzyć , na samej górze mierze w najszerszym miejscu bo nie wiem jak bo tak po środku to jest 61 i wogle nie wiem jak te inne tez mierzyć , wole zmierzyć sobie spodnie w pasie ile mają te stare co nosiłam a ile mają te nowe co kupiłam i stare co kiedyś były za małe a teraz sa dobre :P no więc było 56 cm w pasie a jest 49 :D tak mi lepiej mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja tak licho chudne:( płkać się aż chce:((:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja tek licho chudne:( aż płakać mi się chce:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa-ani się waż dermatologa teraz odwiedzać:)-zaraz Ci wyjaśnię-zaczęłaś się odchudzać i jeść zdrowiej itd,waga spada a organizm pozbywa się nie tylko zbędnego tluszczyku ale i innych przeróznych toksyn, i ogólnie zbędnych\"śmieci\" właśnie w postaci wysprysków ( ja mam teraz całe czoło w krostkach:O ale to są nie tyle pryszcze co krostki;) powinno przejść do 2-3 tygodni;) ja od jutra dieta 10dniowa zobaczę moze coś żleci -bo waga mi stoi i ani drgnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa panna wiesz tez o tym myślałam i doszłam do wniosków że po odchudzaniu ide na oczyszczanie twarzy myśle ze tak po 2-3 miesiącach powinno być juz lepiej!!!Zaczełam bardziej o skóre dbać:) peeling kawowy co drugi dzień, codziennie masaże ud, talii i bioder, balsamy wyszczuplająco-ujędra, szczotkowanie ciałka pod prysznicem:) Do twarzy polecam żel z garniera nutridermist działa oczyszczająco detoksykująco tylko on niby jest ok 30stki, do tego tonik afrodyta dla mnie najlepszy przy bardzo tłustej skórze, i davercin żel na noc a rano z AA nawilżający:) zobacze za tydzień czy coś ulegnie zmianie, czy skóra się poprawi?! Dziś zaczynam 6 wiedera nogi szczupleją a talia bez zmian:( Jednak musze choć rano jeść chleb bez niego nie moge iść do toalety:(:(:(:(:( wiec rano 1/2 kromeczki z pomidorkiem, serem i szynką, obiad sałatka z tyńczyka + jajko, kolacja ok 17/18 dwie marchewki:) i musze powiedzieć ze jak jem ok 3-4 godz przed snem lepiej się wysypiam i wstaje rano badziej żywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy w życiu wypadek mam już za sobą :( rozbiłam dziś tylnią szybe w samochodzie 😭 wjechałam w słup , albo przestane żreć te tabletki albo przeżuce się na autobusy :( zresztą prędzej czy óźniej było to nie uniknione .... nie bez powodu nie można wtedy prowadzić :( zjadłam dziś na śniadanie jajecznicę z 3 jajek beż tłuszczu i bez chleba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa lekarz ginekolog mi kazał się odchudzać, bo mam objawy coś do zespołu policystycznych jajników, po prostu jak przytyłam zatrzymała się u mnie owulacja i mam trudności w zajsciu w ciążę. To coś nowego widzę że kapsułki Bio C.L.A tak mogą wpływać na organizm to mnie cieszy :) Dziś akurat kupiłam, bo moja mama schudła sporo tylko ona przyjmuje jakieś chińskie dziwna nazwa przez internet można je kupic, duzo ludzi sobie chwali. Ale sobie nie mogłam na nie pozwolić dużo kosztują , a ja nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chińskie???Szybko???Mezitang???Niech to wywali jesli to jest to!!!!Juz ponad 100 ludzi zmarło po tym:( nie przebadane, nie przetestowane i nie wiedomo co tam jest-niby chińskie ziółko ale jest tam sibutramina to co w meridi czy zelixie-ale to masz na recepte kupujesz w aptece i jestes pewna co jeszcz a tu jest różnie!!!! Równiez mam zespół policystycznych jajników:( i zaczyna się nie regularna miesiączka:( śledze internet nad homeopatycznymy srodkami na regulacje miesiączki:( i do tego mam dardzo bolesne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumów to tu dzisiaj nie ma :O głowa mnie dziś boli , może dlatego że zadnego owcocka dziś nie zjadłam , wogle jestem niezadowolona z tego dnia , na śniadanie jajecznica, na obiad jajecznica, o 16 pączek z serem :O wszystko jakieś takie niewartościowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam chyba około 700kcal:) mam ochote na lody ale jest juz za póżno na żarełko:( chyba o jejuśku same tu zostałyśmy reszta chyba przeniosła się na inne fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebujemy ich , damy rade same :D pokażemy że we dwójkę też można wiele zdziałać :) lody...jej ja zapomniałam prawie jak smakują ;) NIE KUŚ MNIE :P i sama też NIET!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzfb vmx cv mvccfvbfds
nie potrafie nie jestem zawzieta musze schudnac 10 kg ciegle obiecuje sobie od dzis.... od teraz i ciegle kicha jestem wqqurwiona na siebie na maksa!!! ze nie potrafie sie zawziasc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×