Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

nie pochłone pół lodówki bo nawet tyle nie mam :P tzn, w lodówce nic nie mam z dietetycznych rzeczy więc nie bardzo;) a głodówka jednodniowa, zobacze jak mi sie uda;) narazie ok, jeszcze nic nie jadłam:P kioya ruszy, ja jestem na to najlepszym dowodem;) zmykam zmyć podłoge , a potem moze jakies zakupki:) bo w lodówce pustoo:) pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz cały mieciac balansuje od 36-65 wkurza mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa no to masz jak ciggie, ciut podskoczyla ale za chwilke spadnie i bedzie juz z górki , nie ma co sie zadreczac tylko cwiczyc i najlepiej sie nie wazyc :P a jeseli o mnie chodzi to mam bardzo udany dzien :) niedawno wrucilam z miasta z zakupów , kupilam sobie 2 bluzki na szeleczkach , stanik , sexi majtaski :D , japonki . juz nie potrzebowalam XXXL tylko mlodziezowy XL:D:D i nic mi sie nie wzyna , nie mam takiego tluszczyku pod pachami jak zawsze tak wystaje a juz nie ma :) __________________________________________________________ JEST SUUUUPER :) :) :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, niestety to prawda:( zjadłam jak za cały dzień (600kalorii) ale dobrze ze przynajmniej przed 18:] od jutra nie bedzie głodówek:P o jejusku, teraz jestes super laska i masz super ubrania;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje jakbym mogla przenosic góry :) mam taki power do ćwiczeń teraz .. :) i wy też nie nazekajcie bo nie ma na to czasu , lepiej robic swoje dalej a na wage nie wchodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , skończyły mi się tydzien temu , mialam nazbieraną kase na kolejne i dzis mialam jechac po recepte ale wolalam bluzki i juz nie mam na tabletki :p wiec odchudzam sie bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajrzałam na 2 topiki, które powstały w czerwcu i mam pytanie czy osiągnęłyście chociaż cząstkowe sukcesy. Życzę wam dużo wytrwałości, niestety nie mam siły zacząć walkę. Jestem ciekawa jak wy sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogle, to czas zmienić stopkę , niby niewiele sie rózni od poprzedniej ale dla mnie to mega duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną to jest tak: Rozmiar m - nawet nieźle, tylko po slubie przytyłam jakieś 6 kg, pod ubraniem mogę się schować, ale celulit i brzuszek juz mi wychodzi. Chciałabym jakąś się wziąśc za siebie, zgubić te kilogramy, ale ciągle jest taka mysl, że przecież nie jestem gruba i aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Ale jak czasami nie mam w co się ubrać, bo już w nic się nie mieszczę to zaczynam się martwić. Poza tym "życzliwi" korzystają z okazji żeby przypomnieć jak to ja teraz dobrze wyglądam jak jestem przy sobie, jak ja ładnie tyję. Tylko jak się zmotywować, taki leniuch ze mnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejusku super stopka;) do miminki niestety ale zeby sie zmotywowac trzeba bardzo bardzo bardzo chciec:)! a ja do mojego celu jeszcze 4kg, bo jak bede wazyc 48 bede chyba za szczupła;P no ale zobaczymy:) narazie chce wazyc 50;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtrudniejszy jest pierwszy kilogram , tzn praktycznie jest najłatwiej go zgubic no ale jak sama mówisz ciezko ci sie za to zabrać , ale jak juz poleci ten pierwszy to będzie motywacja na kolejny , później kolejny i kolejny :) ja to akurat bym byla wniebowzięta jabym nosiła rozmiar m :)) a pewnie nadejdzie kiedys taki dzień :) moze zacznij na poczatek od zwyklych spacerów , do sklepu zamiast samochodem to rowerkiem i pomalutku nabieżesz checi na cos więcej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sam X oznacza duży:( wolałabym mięć L widzisz jaka ładna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale marudzisz kiyoa! XL wcale nie jest najgorsze , pozatym rozmiarówki są tak zróznicowane ze w L'ke też sie wciszniesz :p kurcze strasznie bola mniełydki po wczorejszym bieganiu, zejsc po schodach to dla mnie duży problem :( nie wiem czy dam rade dzis pobiegac , na rower to jeszcze wsiade ale biegac to watpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciggie, popieram! żadnych głodówek ;) ;) O jejuśku, gratuluje nowego rozmiaru...:) ale Cię to musi uskrzydlać, kiedy widzisz co było i co jest teraz :) Bardzo trzymam za Ciebie kciuki :) A ja się wreszcie doczekałam i mam moje 50 kg na wadze !!! :))))) Nareszcie :D Aż sobie pozwoliam na kilka ciastek z tej radości, ale potraktowałam to jako posiłek i przez następne 2h nic nie jem. Jakoś się trzymam w jedzeniu tych 5 posiłków dziennie, właściwie bardziej pilnuje tego, żeby jeść regularnie co 2h, niż samej ilości posiłków dziennie, ale tak wychodzi, zależy o której wstanę. Jak ja dawno nie miałam takiego ładnego brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uskszydla i to bardzo :) choc ciagle mi mało i chce jeszcze i jeszcze :) fajne jest tez słyszeć od ludzi że fajnie wyglądam i juz nie musze sie odchudzac :) a znajoma mojej mamy w niedziele powiedziala nawet że mnie podziwia :D to naprawde jest superowe :D trzeba sobie czasem robic nagrody zeby sie nie zniechęcić :P i to nic złego przecież . do końca sierpnia pewnie bedziesz miała juz osiągniety cel 49 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejusku bo prawda jest taka ze najwiecej z nas wszystkich dokonałaś:) wszystkie Cie podziwiamy i jestesmy dumne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie;) macie super rozmiary i nie narzekac:) a ja po niedzieli na zakupki , mam nadzieje ze cos fajnego sobie kupie;) dzis z dieta, jak najbardziej OK;) zauważyłam ze okropnie lubię serki wiejskie, mniaam:) a teraz ide troche odpoczac bo dzis miałam cięzki dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo najwięcej z nas wszystkich sie zapasłam to i najwięcej musze teraz schudnąc hihhi :P ciggie ja tez uwielbiam serek wiejski i do tego jeszcze papryka ...mniam , ale to chyba nie tuczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj nie zaczęłam, ale chętnie czytam jak wy sobie radzicie. Zastanawiam się czy zacząć konkretną dietą?? Jak będzie zwykła MŻ to będę sobie za dużo pozwalać :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu was nie ma:D? u mnie ok:) dzis stalam na wadze i 53.5:D zmienie sobie zaraz stopke;) ale i tak w tym tygodniu miałam az 3 dni 'luzowania'; ) więc okropnie sie ciesze !!!!:)) za półtora tygodnia tata przyjezdza z za granicy, więc będą słodycze:D ale wtedy sobie poluzuzuje;) a co tam u Was? ja o 14.30 obiadzik, warzywka na patelnie;P do potem:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) dopiero teraz wrucilam do domu , od 10 do teraz robilam w ogrodzie , kosilam , scinalam zywoplot , plewilam rabatki ...tak mnie jakos wzieło dzis na pożądki :P a nawet sie nie zmeczyłam :) a waga?? a nie wiem , nie wazylam sie i narazie mnie to nie interesuje , zwaze sie w nastepnym tygodniu :) nodule gratuluje nowej wagi :D moze wlasnie jak czasem sobie odpuścisz to więcej schudniesz niz jakbyc caly tydzien dietowała :P :P a ja zjadlam dziś na sniadanko 2 jajeczka na miękko , pużniej jakos kolo 13 loda i przedchwila 2 tosty z kukurydzką , papryką i serem , pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×