Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

ej dziewczyny co jest z wami?? gdzie wy sie podziewacie?? kalinowa...ma usprwiedliwienie a reszta?? kiyoa , ciggie .. gdzie wy jesteście?! zostawiłyscie mnie tu samą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dziewczyny pełna mobilizacja na 5:D wczoraj wieczorem tak mii sie chciało jesc i nie rzuciłam sie na lodówke jak to bym zrobiła wczesniej tylko delikatnie dwie lyzeczki zupy takie małe i troche mieska ugotowanego, wiem, wiem nie powinno to w ogole miec miejsca wieczorem, ale i tak jestem zadowolona ze zjadlam mało;) mysle ze ok.100kalorii :) kiedys naprawde rzuciłabym sie na wszystko co mozliwe:D a co tam u Was? czemu tak rzadko sie odzywacie? jak dietka, i waga? odezwe sie po południu bo mam dzis sporo pracy hee;) do potem:* trzymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze dalej walczysz :) oby tak dalej . ja tez nie moge nazekac , wagas dzis pokazala 91.5 wiec ponad 1kg mniej w 3 dni , świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy wytrzymam tak mi sie chce cos słodkiego, boze nie wytrzymam:( to chyba przez okres;( Agatka to zmieniaj stopke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę problemów z kompem :( U mnie na razie ok, trzymam się :) Przygotowuje się do wyjazdu :) nie będzie mnie przez 10 dni. Będziecie mogły trochę ode mnie odpocząć ;) Gratuluję osiągnięć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakos dziwnie sie czuje;( nie wiem czemu .. jakos mi smutno, normalnie płakać sie chce :( zjadłam dziś 3 batony : 2xsnikersy i kit kata ..;( i poprostu wszystko poległo .. a potem jeszcze byl placek..;( nie wiem czemu dzis tak sie rozstroiłam, może to przez OKRES;( no normalnie nie wiem, tak zle sie czuje, jakos mi dziwnie;( ehh ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie niech zostanie taka jaka jest , nie będe zapeszać bo jeszcze wrucą kg i dopiero będzie :P elena a gdzie wyjeżdzasz? na wakacje ? :) ciggie nie łam się , no to co ze zjadlas te snikery , ja codziennie jem loda co ma 300 kcal i sie tym nie przejmuje wiec i ty to olej , raz czy dwa a nawet trzy , to nic się nie stanie ;) wazne tylko zeby nie weszlo ci to w nawyk takie podjadanie snikersow i już :D swoją drogą to sama nabralam ochotę na snikersa :O trzymam kciuki za ciebie wiec musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Niestety nie mogłam moj kolega z uczelni sie utopił w niedziele i jakos nie miałam głowy by wchodzic na neta sorki:/ I bede mogła tylko wchodzic przed lub po pracy bo nie moge w pracy korzystać już z netu:( Waga????Dalej 65 kg i zaczynam mieć tego dość dziś wyciągłam zelixe, kupiłam chcerbatke figure2 z korą kruszyny mniej przeczyszcza;) jednak musze odstawic wegle z nimi trudniej mi schudnąć:( wegle rano potem juz musze szafle z chlebem przymknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos sie trzymam, moze to przez okres .. te moje humorki:) od jutra biore sie w garść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już w lepszym humorze;) o 10 sniadanko a potem wielkie sprzątanie;) do potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :P dopiero do domu wruciłam , bylam z chlopakiem nad wodą i popływałam sobie trochę :) tak dzisiaj gorąco... nie jezdzilam na rowerku dzisiaj , skonczyly mi sie baterie do mp3 juz , tato mi kupil 20 sztuk i juz nie ma :O a bez muzyczki to ja sie nie rusze z domu hihi . z dietą też dziś w miarę ok , co prawda caly dzien wcinam grzanki z ciemnego chlebka i serka wiejskiego ale pilnuje porcji i godzin i wody duzo wiec mysle ze bedzie dobrze. a no i jeszcze lodzika jednego ale to sie nie liczy :D czuję sie świetnie i z tego się ciesze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wyjeżdżam w góry :) Mam nadzieję, że między imprezowaniem trochę pochodzę i się nie utuczę...wiadomo, jak to jest na wyjazdach ze znajomymi...jedno wielkie folgowanie sobie...bo to przecież znajomi, bo wakacje bo raz w roku itd... Zegnam Was Kochane na 10 dni, odezwę się po powrocie :) Trzymjcie się dzielnie :) PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO MILYH WAKACJI ZYCZE ELENKO , NIE ZAPOMNIJ O NAS JAK WRUCISZ , MAM NADZIEJE ZE JESZCZE TU BEDZIEMY , OSTATNIO COS ZADKO TU ZAGLADAMY ALE OBIECUJEMY SIE POPRAWIĆ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sie zwazyłam i o 0.3kg mniej;) wiem wiem to nie tak duzo mało, ale dla mnie to cos poniewaz wtedy miałam ten przestój a poza tym od środy, czyli w 3 dni 0.3kg , supeer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej skarby ;) :) po pierwsze -lanie batem za brak motywacji i baaaaaardzo rzadkie wchodzenie na topik 😠😠 Kiyoa-przykro mi :( o jejuśku-gratuluję wagi :) miedziana-pewnie ze pamiętam :P jak twoje węglowodki? __________________ na warsztatach bylo naprawdę swietnie-przesympatyczni ludzie,radosna atmosfera i duuuzo luzu :) schudłam 3kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jojoj , niedobrze:O niedobrze... po pierwsze co sie z nami stalo?!? czyżby nasze forum gineło smiercia tragiczną?? :( a nasze kg?? też zginą tak jak to forum? oby - chociaż tyle dobrze :P ale nie dajmy umżeć forum!! dziewczęta!!! troszkę słów o mnie piątek zabawa z przyjaciólmi , sobota gril , niedziela całodzienny wypad nad jezioro no i chyba nie musze dalej pisać .... waga szaleje 93.2 i nie chce być inaczej chyba nie bede miec 8 do wrzesnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:) jestem, jestem, waga zobaczymy co pokarze w środe, ale teraz mam straszny problem :( od 4 dni sie nie załatwiałam;[ nie wiem co jest. jutro zakupki:) o jejusku - to nic złego jak sobie pofolgujesz, wazne zeby z umiarem, a nie ' jak mi wolno to juz wszystko ..' bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez tak mialam , zrob sobie cherbatę miętową , ja pilam 2 dziennie przez jakies 2 dni i juz jest dobrze , tylko uwazaj bo cherbata miętowa pobudza apetyt , lepiej pij rano przed sniadaniem zeby ewentualnie jak masz zjesc wiecej to rano i tuz przed pujsciem spac ;) ja teraz juz codziennie na wieczor pije cherbatke mietowa i nie mam zadnych problemow z kibelkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) nie wiem co się dzieje z resztą Dziewczyn? jak wam idzie? nie podawajcie sie, dalej do dzieła-o jejuśku wierze ze bedziesz miec 8 -juz ci prawie prawie sie udało :) buziaki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legiaw1916
Witaj pisze z forum jak-schudnac.info. Pisalas ze cchesz zrzucic skutecznie kilka kg , wiec masz taki sam problem jak ja, mi znajomi polecili dietetyków Herbalife z http://www.mojezywienie.pl i razem z nimi schudlem tyle ile chcialem w moim przypadku 6kg, znajomi musieli zgubic o wiele wiecej ( ja na szczescie nei msuailem) i takze im sie udalo za pomoca tych dietetykow z Herbalife. Wystarczy do nich zadzownic masz dane na stronie i opowiedziec swoja historie, herbalife jest skuteczne wiec i zrazem drogie ale dopasuja ci odpowiednia diete do twoich pootrzeb ciała a takze portfela takze z mojej strony proponuje ci sie do nich zwrocic a zobaczysz ze nie pozalujesz tak jak i ja, od tamtego czasu zawsze sobie kupuje herbatke lub koktaj daja narpawde duzego "kopa" i czlowiek ma sporo wiecej energi zapalu do zycia pracy i na dodatek zmniejsza łaknienie, ale to wszytko opowiedza ci calkowice za darmo fachowcy z mojezywienie.pl jak chcesz to moge ci udzielic wiecej info ile na to wydalem i jak przebiegała cała moja kuracja nad ktora oni codziennie czuwali i doradzali ( calkowicie za free ) pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinowa no ja tez wieze zxe bedzie 8 ale nie w te wakacje :( moze we wrzesniu, ostatnio sie opuscilam w diecie, cwicze wiecej jask do tej pory ale zato jem normalnie :O nie tyje ale i chudne bardzo , bardzo , bardzo powoli :( ale sie nie poddaje , do wrzesnie pociągne jeszcze bez tych tabletek as we wrzesniu zas bede je brala jak sie nic nie zmieni. a u ciebie kalinowa jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyyyyy;) 1kg mniej:D ahhhhhhh;) waze 52.5kg:)))))) jeszcze 4.5kg do końca:)! super sie czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niecierpie pisac na laptopie....wiecznie cos naciskam i kasuje sie cala wypwiedź... wy też tak macie??? napisalam na pól strony i hu.j nodule gratuluje straconego kilograma :) juz prawie jestes u celu . ja mialam dzis kiepski dzien , yyyy kiepski to chyba za malo powiedziane , ale szkoda opisywac , moze jutro bedzie lepiej , waga mi sie chyba jeb.ie bo raz waze 93 a raz 91, 92 musze sie zwazyc gdzies indziej :O dobra koncze juz bo znow cos nacisne a juz 4 raz pisac nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×