Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Monia ---> ciężke jest takie życie - masz chłopa i zaraz nie ma go hehe. No ja juz po cytologii he, wkoncu dalam sobie zrobic :) Co do przerw to owszem robie raz na 2 lata 3 miesieczna badz pol roczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneNiebo a daj spokój z takim życiem, dokładnie tak jak mówisz jest i go nie ma. no to dobrze że dałaś sobie zrobic, a cytologie powinno się robic co 2 lata? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ---> chyba co rok powinno się robic cytologie w naszym wieku, ja tam nie wiem - ale teraz mialam ta cytologie robiona po prawie 3 latach hehe :) Nie chcialam sobie dac zrobic bo zawsze moj mezulek nabiera ochoty na seks wtedy kiedy mam byc badana hehe. W tym miesiasu kategorycznie zabronilam mu sie do mnie zblizac heheh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzisiaj o 19 wzięłam 3 tab. 1 opakowania :) Jak na razie zero skutków ubocznych. Tylko mam pytanie, po wzięciu 21 tabletek w tej 7 dniowej przerwie ma nastąpić okres, tak? A jeżeli okres się opóźni, co wtedy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi ---> nie martw sie na zapas, powinnas dostac "okres" jakos w 3 lub 4 dni, nawet w w 5 mozesz dostac - nic sie nie dzieje. Ja szczerze mowiac dostaje w 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź :) ale szczerze mówiąc boję się, że nie dostanę w tym czasie. 21 kończę opakowanie, więc do 28 powinnam dostać okres, a wg moim miesiączkowych obliczeń to niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
kubi - miesiączkowe obliczenia możesz sobie przez okno wyrzucić :p teraz będziesz miała tabletkowe obliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy jak to się teraz ułoży :D Jak na razie jestem w wielkim zaskoczeniu, bo moja miesiączka z 7 dni zmniejszyła się na 3. W nocy przez jakieś 5 minut miałam mdłości, ale szybciutko przeszły. Czy to jest niepokojące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się z Wami tym podzielić, bo trochę się martwię. Nie to, że miałam te mdłości, to jeszcze dzisiaj bardzo nieswojo się czuję, mam 37 stopni gorączki i pobolewa mnie dolna część brzuszka. Mam nadzieję, że to tak mój organizm reaguje na tabletki... i że to przejdzie.. Jak Wy dziewuszki reagowałyście na początku zażywania tabletek? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amgx
ja brałam sylvie 20 od połowy 2010. To były moje pierwsze tabletki i muszę przyznać, że na początku rewelacja. Nie przytyłam ani kilograma, moje okresy stały się krótkie,bezbolesne, zero PMSu, nie miałam żadnych migren, bólów, nudności itp. Ale niestety do czasu. Problemem okazał się spadek libido, jednak nie wyszedł on na początku ale już po dłuższym okresie brania. Aktualnie odstawiłam tabletki na miesiąc i muszę przyznać, że odżyłam w tej sferze życia, a od przyszłego miesiąca zaczynam tabletki z większą dawką estrogenu. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amgx ---> mialam praktycznie identyczne objawy. NA początku nic mi nie było, byłam wręćz zachwycona - a potem to tragedia. Zmieniłam na inne i jest o niebo lepiej. Tego samego Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_makatka
Hm... Ja biorę 1 opakowanie, niedługo kończę...i cóż wypryszczyło mnie. Mam jednak nadzieję, że niebawem to mnie, poczekam do 3 opakowania, chyba że dojdą inne efekty uboczne. Kiedyś brałam evrę i nic mi po niej nie było z tym ze plasterek czasem się odklejał... Co do libido to przy dłuższym braniu zawsze dochodzi do tego punktu, dlatego ważne jest by co jakiś czas robić przerwę w hormonach, najlepiej 3-miesięczną bo tylko wtedy jest całkowita gwarancja, ze organizm się oczyści i unormuje. A później od nowa można go nafaszerować hormonami;)Aha z tego co mówi moja gin jeżeli bierze się hormony przez kilka lat to później trzeba zrobić przerwę najlepiej roczną bo tak jest po prostu zdrowo, ale mówię tu o braniu hormonów latami, no wiecie dziewuszki dajcie odpocząć wątrobie:d Mam do Was pytanie: czy jeśli już występował u Was objaw uboczny w postaci krostek, pryszczy itp to czy u którejś to ustąpiło czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cera sie poprawila, zreszta nigdy na nia nie narzekalam. Jedynie przed okresem pojawilo sie pare krostek :) ale zaraz po okresie znikaly i nie byly jakies straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_makatka
No niby tak. wczesniej miałam tak samo jak ty ale jak zaczęłam brac tabletki wysypało mi brode i ogólnie gorzej. Wiem jednak ze moze to minąć tak czy siak wypatruje innych ubocznych objawow...mam nadzieje ze sie nie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej słuchajcie a jak z Waszym podbrzuszem, to ja mam ciągle wzdęty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka_makatka
Nie nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KociarRRrrra
Hej dziewczyny ! ja biore Sylwie 20 juz rok :) są świetne ! cera znacznie mi sie poprawila (zanim zaczelam brac mialam problem z tradzikiem ) :) Piersi również mi urosły ;) ostatnio jedynie przytylo mi sie ze 2 kg, ale wydaje mi sie ze to przez siedzacy tryb życia , bo wczesniej nic takiego mi sienie przytrafilo biorąc je ;) cena około 20 zł bynajmniej u mnie w mieście :) Generalnie jestem z nich zadowolona ! :)pozdrawiam forumowiczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviara007
Mnie przy sylvie30 poprawił się stan cery. Wcześniej świeciłam się jak księżyc w pełni - teraz moja cera jest normalna, a jakiś pryszcz wyskoczy raz na ruski rok. Co do libido, to ja nigdy jakoś nie miałam go aż nazbyt dużego i tak pozostało do teraz - cóż, idzie się przyzwyczaić :P Co zaś się tyczy przerw w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, to i ja takowe stosuje - zazwyczaj co 1,5-2 lata na okres 3-4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theshorts
No ja nie zauważyłam abym miała wzdęte podbrzusze po sylvie30. Ale cera cudo normalnie, bo ja dostałam te pigułki jako lek dermatologiczny bo żadne mazidła mi nie pomagały. Kurcze mam tylko nadzieje, że po zakończonej kuracji cera zostanie taka jak jest teraz. Jak wyglądało to u Was, czy jak się przestanie brać hormony to cera nadal jest ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyn.k.a
mam pytanie, mianowicie czy mogę wcześniej zakończyć branie tabletek? mianowicie miałam ostatnio problemy żołądkowe i po niedługim czasie po wzięciu tabletki wystąpiły wymioty. a więc zabrałam kolejną - z tego samego paska i tu rodzi się moje pytanie czy mogę zakończyć branie tabletek nie po 21 a po 20 dniach z racji braku jednej? czy zabrać brakującą z innego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki vs cera
Ja kiedyś brałam przez pół roku Diane i po ich odstawieniu miałam masakryczny łojotok i włosy mi wylatywały garściami :( Jednak Diane mają końskie dawki hormonów. Później przepisane mi zostały właśnie sylvie30, które biorę do dzisiaj - cere mam ładną i czuje się przy nich dobrze. Ginekolog powiedział, że one takiej rewolucji w organizmie jak diane nie wyrządzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem koncze opakowanie sylvie20 (3 tabletki do konca) ale mam taki problem, że cere mam niezłą, może troszkę przytyłam, ale nie to mnie martwi... mam straszne wahania nastroju.. raz jestem szczesliwa a jak ktos cos powie, to od razu staje sie nerwowa, agresywna i chce mi sie plakac... najbardziej na tym ubolewa moj chlopak. przez to ze tak sie zachowuje od dwoch tygodni mamy ze soba dosc oslabiony kontakt, poniewaz nie sprawia mu przyjemnosci rozmowa ze mna, jest dla mnie czuly i stara sie byc wyrozumialy, a ja pomimo tego ze nie chce go ranic nie umiem opanowac emocji.. jak czytalam organizm przyzwyczaja sie do tabletek ok 3 miesiace.. no a jak sie nie przyzwyczai to bede miala tzw pierdolca w mlodosci? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ginekolog właśnie przepisał mi Sylwie 20, ale właśnie przeczytałam, że osoby palące nie powinny go brać, a ja niestety palę. Czy któraś z Was pali i bierze te tabletki? Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaaa
dziewczyny biorę sylvie jakoś od grudnia (z jakieś pół roku = 6 opak?) wczoraj brałam 6 tabletkę z opakowania i wieczorem kochałam się z moim facetem - z gumką i nie długo - poza tym nie kończył we mnie - nie mam się o co martwić, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wieczorem kochałam się z moim facetem - z gumką i nie długo - poza tym nie kończył we mnie - nie mam się o co martwić, nie?" Na bank jesteś w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaaa
ja na poważnie :D :P wiem, że tak nie idzie - ale wsparcie duchowe zawsze wzmacnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poważnie to może poczekaj z seksem, skoro martwisz się biorąc tabletki, używając prezerwatywy i stosunku przerywanego. Może róbcie to w ubraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą na pewno prowokacja, nie wierze, że można być aż tak niezorientowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaaa
to nie był seks przerywany - znasz ów definicję? 100% pewności nic nie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×