Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Czy jeśli wzięłam tabletkę w 4tym dniu przerwy zamiast po 7, dodam, że krwawienie już wystąpiło, w celu przesunięcia okresu za miesiąc na troche wczesniej, to czy istnieje jakies prawdopodobieństwo ze moge byc w ciąży? Poprzednie opakowanie brałam prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam żadnych badań. Baba zapytała mnie wtedy, jakie mają być tabletki, to ja nie wiedziałam, o co ona mnie w ogóle pyta. Wtedy mówi, że "na pewno, żeby nie tyć, zeby cera była ładna, chce pani jakieś tańsze czy obojętnie?" - na tej podstawie dobrała mi Sylvie 20. Fakt, nie myliła się, ale uważam, że powinna zrobić szczegółowe badania. Cóż, kiedyś byłam przerażonym jeleniem, więc nie marudziłam jej o badaniach ;p Kometa - moja teściowa od ponad 20 lat bierze tabletki i cały ten czas pali nałogowo. Lekarze też jej mówili, że to niewskazane i niebezpieczne, ale pali i jak dotąd nic jej nie jest. No i jeszcze wygląda na dużo młodszą niż jest ;p wiadomo, że lepiej by było, gdybyś nie paliła i lekarz na pewno ma rację, ale teściowa też robi badania okresowe i zdrowa jak kóń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
m zdziwiona że bez żadnych badań typu krew etc. wypisała mi sylvie 20. Ja póki co czekam na okres i dalej zastanawiam się czy w ogóle je brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
właśnie byłam* miało być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Sylvie 20 / Sylvie 30 SPRZEDAM ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że fleczer znów działa na forum, tym razem inny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Teoretycznie nie powinno się palić przy braniu pigułek sylvie. Z tego co wiem, to są jakieś pigułki dla dziewczyn palących, ale w tym temacie niezbyt się orientuję. Myśle, że badanie krwi przed przepisaniem pigułek nie jest aż tak konieczne. Jego wykonanie ważne jest parę miesięcy po rozpoczęciu łykania pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Dzisiaj,tj. 27.01.2012 wzięłam 1 tabletke sylvie 20(pierwszy dzień okresu). Czy po 4 dniach (30-31.01) mogę już bezpiecznie współżyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19919
Nie prawda... Bezpieczna może być po 1 tyg brania tabletek... przez ten czas partner powinien sie zabezpieczac. Najlepiej jednak aby przez 1 opakowanie bylo rowniez dodatkowe zabezpieczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
No właśnie dlaczego opinie na temat działania tabletek są tak podzielone? Część uważa,że gdy 1 tabl jest wzięta w 1szy dzień okresu to jest się zabezpieczonym od 1 dnia,drudzy że po tygodniu,dwóch,trzeci że po 1 opakowaniu, a jeszcze inni że dopiero po dwóch. Na ulotce pisze że po 1 dniu jeśli tabletka była wzięta w prawidłowy dzień. Czy może wypowiedzieć się ktoś kto brał tabletki pare dni i był już wtedy zabezpieczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia w ulotce jest napisane, że jest się bezpiecznym od pierwszej tabletki. Jedynie może dla komfortu psychicznego zabezpieczaj się dodatkowo przez pierwszy tydzień, czy tam ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najlepiej jednak aby przez 1 opakowanie bylo rowniez dodatkowe zabezpieczenie" A te stwierdzenie skąd wzięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Myślę,że współżyć będę po okresie,czyli około poniedziałku-wtorku. Może się przełamię ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem jak to jest z tym zabezpieczeniem siostra mi powiedziala zebym przy pierwszym opakowaniu dodatkowo sie zabezpieczala a przy drugim juz nie.Ja teraz jak biore tabletki i wczesniej jak tabletek nie bralam caly czas kocham sie z chlopakiem bez zabezpieczenia z tym ze nie konczy we mnie.mimo ze biore je od ponad 2 miesiecy to nie chce zeby konczyl we mnie boje sie ze zajde w ciaze a nie moge sobie teraz pozwolic na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia19919
* Octavia. Z własnego doświadczenia. Brałam te tabl już wcześniej tez wierzyłam ulotce i lekarzom... i we wrześniu urodziłam syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Jeśli pigułki są brane regularnie i według zaleceń lekarza, to trzeba być ogromnym 'szczęściarzem' aby znaleźć się w tym 0,01% wybrańców którym antykoncepcja w pigułkach nie zapewniła dobrego zabezpieczenia przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej iść do apteki i mieć tabletki z pewnego źródła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tabletki chodzi się do gina, który powinien najpierw zlecić badania hormonalne, żeby dobrać właściwy preparat... nie kupujcie nic na własną rękę bo sobie zaszkodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYBCIA
JA ICH UZYWAM I SA BARZDZO DOBRE CHUDNE PO NICH I NIC MI NE DOLEGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od listopada biorę regularnie tabletki anty sylvie 20. Teraz mam 7 dniową przerwę wczoraj zaczął mi się okres a właściwie bardziej przypomina on plamienie? krwi jest mało jest lekko brunatna i jakby skrzepnięta brzuch mnie boli jak przy okresie Może któraś z Was miała coś podobnego czy to ciąża czy może jakieś zaburzenia hormonalne. Obecnie mieszkam i pracuję za granicą i nie mam jak iść do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
Czasami okres jest taki i podobno jest to normalne. A teraz moje pytanie. Ostatnią tabletkę wzięłam 16.02. Czy zaczynając brać następne opakowanie 24.02 wszystko zrobiłam prawidłowo? Tzn czy nie miała wziąc 1 tabletki nowego opakowania 23? Bo w ulotce pisze że powinnyśmy każde kolejne opakowanie zaczynać brać tego samego dnia tygodnia... Ja 1 tabletkę 1 opakowania wzięłam w czwartek,a drugie już 1 tabletkę w piątek i dlatego sie martwie... Proszę o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jaar. Jeżeli ostatnią tab wzięłaś 16 w czwartek to kolejne opakowanie zaczynasz po pełnych 7 dniach przerwy czyli 24 w piątek. Jeżeli prawidłowo bedziesz przyjmowała tabsy to co mies kończysz na czwartku a nowy blister zaczynasz w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobiłaś wszystko dobrze. Hmmm ja już dłuższy czas biorę tabsy a taki dziwny okres 1raz mam moze tak nowy klimat praca stres robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaar
rybka89 dziękuję za odp,uspokoiłaś mnie :) Możliwe, stres robi swoje. A jeżeli zmieniłaś klimat to tym bardziej organizm musi się przyzwyczaić do nowych warunków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja mam tak samo teraz, Rybka :) nie wiem, co się stało, ale w sumie to się cieszę, że taki okres - nie okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szczerze to sie zaniepokoiłam ze to plamienie ciążowe. Byłaś u gina z tym? Ja kurde nie mam możliwości narazie iść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po raz drugi biore te tebletki ze względu takiego iż nie mam regularnego okresu, wcześniej bralam je około 4 mies i faktycznie troche schudłam i nie mialam skutków ubocznych teraz je biore już tydzień i czekam na okres ale oczywiście problem był by je dostac w aptece, kupilam dopiero w 3 z rzędu no i cena też taka niska nie jest jak tu nie które z Was pisały. zapłaciłam za nie 24zł ;/ chętnie wymienie się z kims jakimś mailem albo gg żeby kupować je ze niżsża cene u którejś z Was bo tu u siebie kupie jedno opakowanie a dwa u Was to jest różnica jak by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anilewe1102 24 zł to cena podobna do mojej 21zl. Może te ceny sa juz nie aktualne nie wiem jaka cene miałas na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×