Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość nowaaaa
A dziękuje i wzajemnie :) a można. na razie podaje namiar na poczte i tam teraz można przejsc :) julka198918@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
A skąd jesteś tak wogle ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka kornelia
cześć dziewczyny!! biorę sylvie 20 od grudnia 2010 chciałam rozpocząć współżycie i rozpoczęłam, teraz nie możemy się z moim facetem obejść bez seksu czy to z gumką czy to bez - po prostu jest bezpiecznie ale do rzeczy niedawno gdzieś wyczytałam, że są to pigułki dla kobiet po 40 roku życia przytyłam po nich, tak rozstępy, cellulit TAK chciałabym, aby schudły mi uda i tyłek - nie idzie a propos rozstępów i cellulitu - 169cm wzrostu, 58 (aktualnie 51)kg wagi, szczupła - a rozstępy uda wewnętrzne, zewnętrzne, pośladki, łydki - nie mogę już na to patrzeć! cellulit uda i pupa. myślę, że to wszystko od tych bletek i ! chcę przerwać antykoncepcję, ale tak jak większość z was - znów będę mega przerażona i przewrażliwiona wpadką :/ zna ktoś z was pigułki, po których nie ma efektów ubocznych? dodam, że ginekolog sylvie 20 zapisał mi ot tak, bez szczegółowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś po wizycie u gin :) nawet nie było tak strasznie. Oczywiście wpierw porozmawiała ze mną, potem mnie zbadała, zrobiła cytologię. Kurcze, nawet nie zorientowałam się kiedy a byłam po badaniu :) Przepisała mi sylvie 20. Wiem, że zaczynam 1 dnia miesiączki - muszę więc poczekać jeszcze troszkę. Tylko nie za bardzo kumam to z dniami tygodnia. Czyli jak @ dostane w środę to zaczynam od tabletki śr ? Ale z którego tygodnia? Czy mogę sobie dowolną śr wybrać na blistrze, jakoś początek nie jest zaznaczony. Mam nadzieje że pomogą na mój pms - przecież idzie zwariować od tego. Czy ktoś poradzi mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli jak @ dostane w środę to zaczynam od tabletki śr ? Ale z którego tygodnia?" Pytanie pojawia się chyba bo raz 20sty. Co za różnica z jakiego tygodnia weźmiesz? Każda tabletka działa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam pytanie i proszę o odpowiedź. Zaczęłam brać Sylvie 20 od 3 dnia cyklu. Są to moje pierwsze tabletki anty. Po 5 tabletce uprawiałam seks bez dodatkowego zabezpieczenia (stosunek bez wytrysku), czy jest jakaś możliwosć, że mogę zajść w ciążę? Dziś jest 8 dzień odkąd biorę tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pani gin powiedziała, że pełna anty i ich skuteczność jest od 1 tabletki. Dlatego czekam do @. W ulotce podają że od 3 można brać i tak brałam kiedyś harmonet - ale nie szalałałam w pierwszym miesiącu brania tabletek. A może wiesz czy sylvie 20 można przechowywać w lodówce? W mieszkaniu najniższa temperatura jaką mam to 33 stopnie :( przy takich upałach jak dziś - a na ulotce jest napisane do 30 stopni więc mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiura
hej dziewczyny.. Biorę SYLVIE 20 od 9 dni przez ten czas przytyłam już trzy kilo. jednak po 5 tabletce schudła trzy kilko. stram się wzryć jak najczęściej bo mam tendencje do tycia... Zastanawia mnie czy waga może znów wróci do normy nie ozekuje żeby spadła ale przynajmniej została taka jaka była... CZy któraś z was miała może podobnie...?? A jeśli chodźi o skutki uboczne owszem miałam ale przez pierwsze trzy dni teraz czuje się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupię Sylvie20
dwa i więcej opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaawe
hej a co zmianą tabletek.ja teraz mam zmienić z novynette na sylvie i juz sama nie wiem jak. Wulotce pisze ze po 7 dniowej przerwie a lekarz mi mówi zeby czekac do okresu a ten lekarz juz sama nie wiem czy jakis rozgarniety moze ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz wiedział, że zmieniasz z innych tabletek? Nie musisz czekać do miesiączki, normalnie zaczynasz po 7-dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jest ok :) jestem w trakcie pierwszego opakowania.Niestety na odpisie recepty mam datę termin ważności recepty do 29 07.12 Na niej mam wypisane 2 opakowania. I tu jest problem - po ilu tabletka czujecie że coś jest nie tak, że tabletki nie są dobrze dobrane? Bo jeśli się okaże ze muszę zmienić opakowanie to co zrobię z tymi które muszę wykupić do 29.07 - bo inaczej mi przepadnie recepta. A odpisu nowego z odpisu mi nie zrobią przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
zastanawiam sie czy brac te tabletki dzisiaj powinnam zaczac.. ale boje sie ze przytyje mam tendencje do tycia.. czy tabletki daja pewnnosc mozna isc na calosc? czy jak zaczn brac nie przerwie mi to okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam tendencję do tycia i po tabletkach zawsze chudnę. 😴 "czy tabletki daja pewnnosc mozna isc na calosc?" Jeśli stosujesz je prawidłowo. "czy jak zaczn brac nie przerwie mi to okresu?" Co przez to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
bo zaczynam dzisiaj pierwszy dzien okresu.. i czy bede go miala normalnie tak jak zawsze czy np jutro moze zaniknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
kurde nie wiem czy brac czy nie.. przepisal mi je bez zadnych badan.. ale zawsze moge odstawic prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Ale czego się boisz? :o Chcesz je brać albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala la la la
Ja biorę sylvie 20 i to jest moje pierwsze opakowanie (dziś mam 6 dc). Okres miewałam zazwyczaj raz 5 dni raz 7 najczęściej 6. Takie ciągłe wahania. Do tego wahania dochodziła krótka 24 - 35 dni długość cykli i wieczny PMS. Zobaczymy jak będzie się klarować sytuacja. Z pierwszych pozytywnych objawów to: 1. zanik bólu piersi - a bolały zawsze przez cały @ potem przerwa i 18 dni przed - stanika nie mogłam nosić 2. dużo mniej obfita @ i nie mdlałam w tym miesiącu przy @ jupiii - brzuszek przestał boleć. 3. W ogóle nie czuję, że biorę tabletki. 4. Co do plamień - nie wiem jak je odróżnić od zwykłej @ i nie wiem czy wystąpią - zobaczę po 7 dniach bo to moja najdłuższa @ Kiedyś jak brałam harmonet to miałam chyba plamienia ale takie delikatne przez 4 dni. wiec pewnie bede je miec i tu zanim organizm się przyzwyczai. 5. zobaczymy co dalej... tabletki biorę na PMS i regulację wszystkich objawów a mam ich sporo, nie współżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala la la la
Lolitka - przepisują bez badań - bo i tak co miesiąc bedziesz u gina :) więc co się martwisz. Zanim organizm się do tabletek przyzwyczai to mija nieraz 3 cykle. Ja swoje pierwsze tabletki miałam na PMS w wieku 20 lat brałam pół roku. Potem miałam spokój z @ aż do teraz. Niestety zaczełam brać ponownie, gdyż raz że mam strasznie długie i bolesne, dwa ciągle chodzę zdenerwowana i płaczliwa, nie mam sił na nic, ból piersi nie do wytrzymania. Analizowałam swóje cykle NPR - mierzyłam temperaturę to takich skoków i wahan nie widziałam na zadnym cyklu. Co chwila góra i dół i tak do końca. Jakaś parodia - a teraz temp. mam równą jak w zegarku i nic mnie nie boli :) aż życ się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Biorę Sylvie od czterech dni.. I szczerze? Sama nie wiem co myslec. To moje pierwsze tabletki anty. Strasznie spozniał mi sie okres ostatnio wiec ucieszyłam sie, ze wreszcie dostałam i bede mogła zapanowac nad nim. No i troche sie zawiodłam, bo od 4 dni leci ze mnie jak z kranu, powiedzialabym nawet, ze jest gęsta jak nigdy. Nie przestaję krwawic. Normalnie w momencie dostania okresu zawsze spadał mi brzuszek, piersi przestawały bolec i wracały do poprzedniego (mniejszego oczywiscie) rozmiaru. A tu nic. Nadal wydęty brzuch, bolące piersi, jedyny plus, to fakt, ze są większe ;) Ale nie wiem co o tym myslec. Moze to dlatego, ze okres spoznił mi sie jakies 12 dni, a 4 dni brania tabletek to troche za mało? I jeszcze jedno pytanie. Czy jesli normalna godzina przyjmowania to 8:00, a przez ostatnie dwa dni (włącznie z dzis) wzięłam koło 10:00 (nastepnym razem nastawie pięć budzików), to nic takiego sie nie stanie? Sorry za infantylne pytania, ale jestem świeżakiem w kwestii tabletek, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Tabletki bierze się o danej porze, a nie o konkretnej godzinie co do minuty. Organizm potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do tabletek, najwcześniej po miesiącu można twierdzić czy nam pasują, a najlepiej odczekać trzy miesiące. Krwawienie/plamienie może się utrzymywać przez pierwsze trzy miesiące, ale zazwyczaj mija po pierwszym. U Ciebie na razie nie można nawet stwierdzić, ze wystąpiło, bo jeszcze nie skończyła się miesiączka. Ci do jej obfitości to lada moment powinno się to "unormować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
No własnie od około 2 godzin prawie nie ma krwawienia, tylko lekki ból podbrzusza został, mam nadzieje, ze narazie bedzie spokoj. Dziękuję za odpowiedz, tak w ogóle, uspokoiłaś mnie ;) Ginekolog po prostu jakoś natychmiast (po pięciu minutach i krótkim "badaniu" stwierdził, że to bedą dobre tabletki dla mnie. I zastanawiam sie, czy nie odpuscic sobie z nim i pojsc do kogoś, kto się trochę bardziej zainteresuje. Niby ulotka jest, ale wolałabym mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Leki przeciwbólowe (uzyłam 3 razy no-spy i ze dwa pudełka ibupromu) nie wpływają na działanie antykoncepcyjne, prawda? W ulotce nic o tym nie piszą. I jak to jest z paleniem? Koniecznie trzeba przestac palic? Nie jestem jakąś namiętną palaczką, ale ciezko mi wytrzymac bez jednego papierosa w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Palenie nie wpływa na skuteczność antykoncepcyjną, ale zwiększa ryzyko zakrzepicy. Wymienione leki nie wpływają na skuteczność. Uważaj na dziurawiec i antybiotyki przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Naprawdę bardzo Ci dziękuję ;) W takim razie wygląda na to, że, póki co, wszystko gra. Z tym dziurawcem i antybiotykami własnie czytałam, więc chyba już nie mam więcej wątpliwości ;] Może tylko faktycznie ograniczę bardziej to palenie. No, teraz mogę zmykać i zasnąć w spokoju. Serdeczne dzięki, jeszcze raz! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5166
Dziś biorę 11tą tabletkę, okres trwal u mnie 10 dni. Ale nie o to chcę zapytać. Chcę wiedzieć czy po tych 11 dniach jestem zabezpieczona ? i nie muszę się niczego obawiać ? Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×