Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość wpatka69
czesc dziewczyny! ja mam taki problem 2 wrzesnia urodzilam coreczke i okresu nie mialam przez dwa miesiace mimo iz nie karmilam piersia! dostalam miesiaczke 7 listopada i wraz z nia zaczelam lykac tabletki sylvie 20 okres moj juz trwa dwa tygodnie i nie wiem czy ma tak byc czy koniecznie mam sie stawic do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wcześniej brałam Milvane i wszystko było ok, w styczniu br zaczęłam brać sylvi 20 i się zaczęło; miałam straszne wahania nastrojów, ogromne rozdrażnienie popadające w depresję, nie miałam ochoty wstawać z łóżka ale tez jeden plus -ogromna ochota na seks. Niestety po pół roku musiałam odstawić ze względu na złe samopoczucie i zrobiłam przerwę w braniu jakichkolwiek tabletek. Od wczoraj zaczęłam brać ponownie sylvi20 jeśli zły nastrój wróci to odstawię i będę brać ponownie Milvane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś pali papierosy przy braniu sylvie 30?bo w ulotce napisane żeby od razu przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patsssek
Co do chudniecia, to nie jestem pewna - w moim przypadku sylwetka zrobila sie po prostu bardziej kobieca. Wczesniej mialam dosc "chlopieca" posture, a juz po pierwszym opakowaniu, mam biodra i piersi zaczynaja mi sie wylewac ze stanika:-) co do skutkow ubocznych, to krotko - brak jakichkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.:) Mam już Sylvie 20. Pierwsze opakowanie. Czekam na możliwość brania ich.;) Wcześniej brałam Naraya plus (?), ale nie byłam z nich zadowolona. Może za wcześnie zrezygnowałam, bo po pierwszym opakowaniu. Byłam nie do zniesienia, więc postanowiłam zamienić. Przeczytałam cały temat, ale mam kilka pytań. Wybaczcie, jeśli uważacie, że są głupie. Wolę się dowiedzieć i nie mieć wątpliwości.:) Jest jakieś znaczenie od której tabletki zacznę? Na odwrocie są dni tygodnia... To tylko w celu ułatwienia? Jak Wy stosujecie? Z tego, co zauważyłam, to większość z Was straciła na wadze. Mam nadzieję, że ja będę miała inaczej niż Wy - przebiorę na wadze. Dodatkowo odpowiednie miejsca się zaokrąglą.;) Przy moim nie całym 160 ważę tylko 45 kg.:( Cały blister, 7 dni przerwy i w 8 tabletka? Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalalaza
Mała Kasia - też czekam (jeszcze około dwóch dni) :) Dni tygodnia są dla ułatwienia, żebyś wiedziała, czy danego dnia wzięłaś na pewno tabletkę. Więc na moim przykładzie, jeśli dostanę w czwartek okresu, wezmę tabletkę z czwartku i potem kolejną... Blister, 7 dni przerwy i w 8 tabletka ;) Jeśli chodzi o mnie, mam nadzieję, że waga się nie zmieni. Poprosiłam gin o tabletki na poprawienie cery, a kobietki piszą, że cera im się pogorszyła... :D No nic, zobaczymy. Zima jest, jak będzie gorzej to się owinę szalikiem, a potem je zmienię :D pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję.:) Mam nadzieję, że z Twoją cerą będzie po Twojej myśli. Powodzenia. Daj może znać, czy jesteś zadowolona. Możliwe, że zaczniemy w tym samym dniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądacie tutaj?;) Czy kupujecie może sylvie 20 w Rzeszowie? Lub wiecie gdzie w tym mieście znaleźć za normalną cenę? Pozdrawiam.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w warszawie 22zł płaciłam Po 12 tabletkach ani nie przytyłam (odpukać), przybyło tylko nieco w biuście (plus;), a z cerą jakoś ameryki nie ma. Z policzków przeszło na czoło. A tabletki dostałam na cerę właśnie... ;] Ale na razie dotrwam do końca tej paczki. A jak u Ciebie, Mała Kasiu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaplaciłam prawie 27 zł. Ogólnie po tabletkach czuję się dobrze. Biust jest chyba bardziej pełniejszy. Tylko zrobiło się nieciekawie na mojej brodzie i troszkę na czole. Nie miałam większych problemów z cerą. Mam nadzieję, że przejdzie. Wszystkiego dobrego w nowym roku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie coś na temat refundowanej antykoncepcji? Muszę chorować na coś, żeby lekarz mi wpisał? Stosuje któraś z Was? Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani ginekolog przepisała mi włąsnie tabletki sylvie 20. Moje pytanie odnosi się rozpoczęcia ich przyjmowania. Proszę, pomóżcie. Wiem, że pierwszą tabletkę mam wziąć w pierwszy dzień okresu. Pani ginekolog powiedziała mi, ze tabletki trzeba brać zawsze o tej samej porze, najlepiej rano. Moje pytanie odnosi się konkretnie do pierwszego dnia okresu. Co jeśli dostanę go po południu, albo wieczorem? Mam wziąć od razu tabletkę czy czekać do następnego dnia i wziąć ją rano, tak jak zawsze będę brała każdego kolejnego dnia? Z gory dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co doradzić. Pierwszy raz słyszę coś takiego. Nie znam się. Ja przyjmuję o 21. Dzisiaj zaczynam drugie opakowanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) wczoraj skonczyłam pierwsze opakowanie (ost tabletka w niedziele) i teraz 7 dni przerwy, w jaki dzień powinnam zacząć brać kolejne opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.:) Masz jakąś opinię na ich temat? Powinnaś w poniedziałek. Niedziela, 7 dni przerwy i w 8 dzień tabletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełąm je brać od niecałego miesiąca i nie czuje skutków ubocznych recz przeciwnie urosły mi piersi z czego jetem bardzo zadowolona:))zobaczymy co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallaa
czy jak w te 7 dni nie bierzemy tabletek, normalnie możemy uprawiać sex, czy trzeba się jeszcze dodatkowo zabezpieczać. bo np, mój okres trwa 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirabel
Hej dziewczyny, sylvie20 stosuję 4 dnień, jest to moje pierwsze opakowanie, moje paytanie dotyczy efektóiw ubocznych. Po jakim czasie zauwarzyłyście (wypryski, wachania nastrojów, podwyższenie, spadek wagi)?? Bardzo mi zalezy na waszej odpowiedzi. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja dostalam sylvie na uregulowanie miesiaczek i zbyt niski progesteron. bralam miesiac. masakra!!!!! nic tylko bym spala ciagle mi bylo niedobrze przytylam zloscilam sie bez powodu lub plakalam zerowe libido i do tego zawroty glowy!!! NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore sylvie 20 juz około 10 opakowań. Zostały mi one zmienione po wycofaniu cilestu z rynku. Sprawa wygląda tak ze u mnie nic sie nie zmieniło. Waga w normie, libido mozna powiedziec ze nawet ponad norme, cera bez zmian, lecz ja nigdy nie mialam z nią problemów. Po zmianie środka z większą ilością hormonów na ten z mniejszą (odwrotnie ta sama zasada) należy przez tydzień stosować dodatkową antykoncepcję. Tak samo jest w przypadku rozpoczącie antykoncepcji hormonalnej. Podczas pierwszego opakowania u większości kobiet występuje plamienie. W moim przypadku można powiedzieć ze był to nawet "okres". Często zdaza się to także przy zmianie tabletek. Przy pierwszym opakowaniu nowych pigułek można plamić, ale u mnie akurat to nie wystąpiło. I jeszcze jedna dość istotna sprawa. Z tabletek antykoncepcyjnych sie nie tyje. Tyje sie z jedzenia. a tabletki u niektórych kobiet wzmagają apetet i zatrzymują wodę. Trzeba się poprostu pilnować i przyzwyczaić organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka221
Hej! Chciałam zmienic tabletki na inne, lekarz przepisał mi Sylvie 20, niestety nie czuje sie po nich dobrze....ciągle zbiera mnie na wymioty. Zdecydowałam sie wrócić do poprzednich, które stosowałam-Novynette. Zostały mi dwa opakowania Sylvie20, jesli jest jakaś potrzebująca, to chętnie je odsprzedam. Kontakt elka221@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 op. Sylvie 20 termin ważności do 05.2016. Chętne zapraszam na e- mail wybredna@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania 2 opakowania Sylvie 20 - świeże, zakupione w zeszłym miesiącu. Informacja: ila.sz@op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattx3
ja przez rok brałam tabletki ARTIZIA i dowiedziałam się że od 2mcy wycofali te tabletki, i zastąpiła mi je SYLVIE 20 i chciałam zapytać wprost o stosuneek, czy wasi partnerzy kończą w pochwie i czy któraś może mi pomóc i rozwiać obawy ciąży po tych tabletkach. ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobietki. Z racji tego, że z natury jestem panikarą, chciałabym się o coś zapytać. Od 7 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Okres występował u mnie zawsze 3 dnia po odstawieniu tabletek. Tym razem jednak dostałam go w nocy (a raczej rano z 3 na 4 dzień). Przebiegał jak zwykle, jednak zaniepokoiło mnie to, że czwartego dnia jego trwania był jeszcze obfity, a na następny dzień całkowicie się skończył. Akurat tego dnia wzięłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania. Następnego dnia wyleciało ze mnie coś, co występuje zawsze pod koniec okresu, wiecie, taka końcówka i następnego dnia jeszcze lekkie plamienie. I teraz moje pytanie. Tego samego dnia, gdy nastąpiło "cudowne" i nagłe zakończenie okresu uprawiałam seks z moim partnerem i nie jesteśmy oboje pewni czy zdążył ze mnie wyjść przed finałem i właśnie na następny dzień pojawiła się ta "niby" końcówka okresu. Czy możliwa jest ciąża? Dodam jeszcze, że 2 tygodnie wcześniej byłam 4 dni w górach więc to może przez tą zmianę klimatu okres się spóźnił i nastąpiły po nim te plamienia? Czy takie zmiany klimatu wpływają na organizm także w trakcie brania tabletek? Wiem, że dzień po stosunku ciężko cokolwiek stwierdzić ale zaniepokoiło mnie to plamienie. Jednak tłumaczę to sobie tym wyjazdem. Z góry dziękuję Wam za cierpliwe przeczytanie mojej wypowiedzi i ewentualne odpowiedzi usmiech.gif Pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie tez zauważyłam, że biust mi urósł, ale przy tym bola piersi a to nie jest fajne ;p Oczywiście nie mam żadnych zaleceń co do tego leku uważam, że jest bardzo dobry i ma same zalety z małymi minusami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zapytać czy w trakcie brania tych tabletek trzeba robić jakieś przerwy ? Bo słyszałam, że tak i z tego co wiec nie zaleca sie brać ich miesiąc w miesiąc. Kiedy powinno sie przerwać i na jaki czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangedrink
Witam, zakupiłam dziś dwa opakowania tych tabletek ( posiadam paragon) zapłaciłam za nie 38zł. Jednak muszę je odsprzedać, ponieważ lekarz nie zrobił ze mną wywiadu i okazało się, że nie mogę ich brać ze względu na cukrzycę. Czy jest ktoś chętny na odkupienie ode mnie tych tabletek? Proszę się kontaktować przez forum.(najlepiej wiadomosci prywatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grudnia biorę te tabletki.. Nie zauważyłam żadnej zmiany.. Z miesiączką również, nie jest regularny, bóle występują nadal. Nie licząc tej w portfelu. Niby te tabletki nie są drogie, ale nie zarabiam i jest czasem ciężko. Wy widzicie jakieś zmiany po ich braniu? Nie obraziłabym się, jakbym przytyła.^^ Zastanawiam się nad zmianą, ale mój lekarz jest innego zdania. Co doradziłybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×