Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość luleczka1982
ja też bym chciała pieska,ale mężulek nieeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
ciamciaramciam dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław...............0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak to sie stalo??? wydawalo mi sie ze kopiowalam ostatnia,. ciamciaramciam sorkiiiii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam przekopiowac jakas starsza chyba... a co do psiaka to moj maz mowi tak... NAJPIERW DZIDZIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczka trzebaby tych naszych facetow jakos przekonac do psiaka:P masz jakis pomysl??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
igunia jakis maly szntazyk by sie przydal:P ja mam sunie rasy beagle i jest cudowna - bardzo grzeczny psiak - a straszyli mnie wszyscy ze to sa nieposluchane pieski:-) moj jest super!dziewczynki ja zmykam bo weszlam tylko na momencik-moj maz zajal dzis kompa, musi os do pracy przygotowac. poszedl teraz pod prysznic i ja wskoczylam na forum na momencik. ale jutro rano bede napewno:)))) tysia 123 WITAM, fajnie ze jestes z nami:)))) rosniemy na potege dziewczynki:-D do uslyszonka jutro kochane, SŁODKICH SNOW!!!! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
hmmm...iguś mój powiedział,że jak będziemy mieć swój dom, to wtedy piesek obowiązkowo,a w mieszkaniu to on nie będzie się z psem cisnął, bo i ja i on lubimy duuuuże rasy.jak mieszkałam z rodzicami, to ich uprosiłam (ba, raczej zmusiłam) i kupiliśmy berneńskiego psa pasterskiego...taka wielka kudłata pociecha :) ale ja się od rodziców wyprowadziłam, a psisko z nimi zostało :( tak więc przez najbliższych kilka lat o psie mogę zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WITAM DZIEUSZKIIIII:):):):) jestem wlasnie w Polsce na wakacjach i bede do 4 .08 wiec na neta zajrze tylko od czasu do czasu:) widze ze dolaczylo do nas wiele nowych staraczek ktore witam serdecznie🌼 Moniakr te leciutenkie plamienia bez bolu brzucha to chyba sie pojawiaja czasem na poczatku ciazy, pozniej powinno to ustac! ja sie od poczatku jakos zle czulam.. spiaca strasznie, z dzieckiem w dzien drzemki lapalam, no i oczywiscie powiekszone piersi, bola jak cholera! teraz czuje sie juz lepiej. chodz spac sie nadal chce i czasem mdlosci ale to chyba z przejedzenia! 15 skoncze 6 tydz. a w czwartek pojde do lekarza, mam nadzieje ze serducho bedzie bilo:) jak cos to jeszcze zdaze isc na jeszcze jedna wizyte przed wyjazdem. dam znac Buziaki dla was:*:*:*:*:*::*:*:*:*::*:*:*:*::*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
witaj wazka:) miłych wakacji życzę:) wypoczywaj jak najdłużej w tym naszym piknym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja teraz bardzo w rozjazdach jestem, niestety na dni płodne też wyjeżdżam, więc mi ten cykl wypadnie ze starań :-( ale zapasik mały zrobię tuż przed wyjazdem, może mój ma takie mutanty, co 5 dni żyją ;-) cykl mi się chyba skrócił do 26 dni, ale na razie nie mam pewnosci, zobaczymy po dacie @. Kiedyś miałam 32dniowe.... dziwna jest natura. Może przyśpiesza z litości nade mną, że taka stara, a jeszcze się stara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
dziendoberek :) Sralis Margolis do starości to Tobie jeszcze daleeeeko, a z tego co widzę w tabelce to dopiero 2 cykl starań za Tobą,więc głowa do góry :) miłego dzionka dziewczyny...w całej Pl dzisiaj słonecznie...jak od rana taka pogoda to aż żyć się chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
produkujecie tekst w zastraszającym tempie ;) i bardzo dobrze. Dopisuję się do tabeleczki: STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 tysia123............27.......3.........22,07........Lublin ...................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz mam nadzieję żę nic nie pomieszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Dziewczynki, nie nastawiajcie się tak negatywnie: w dni płodne mąż wyjeżdża to w tym miesiącu nic z tego. A może własnie w tym miesiącu coś się poprzestawia - wiadomo, wakacje wyjazdy,.,,,,, Może akurat płodne okażą się dni które nie powinny ;) Także głowa do góry i nie poddawać się. O dziecko trzeba się starac cały cykl - w końcu to nie boli ;) (chyba dzieś odezwała się we mnie niepoprawna optymistka ;))) U mnie też pogoda super, aż nie chce się iść do pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane:) u mnie tez sloneczko i stasznie gorąco:) moje małe skaczące pociechy narazie chowaja sie dobrze(kruliczki) nawte mnie to wstawanie w nocy tak bardzo nie meczy karmienie trwa ok 1 godziny:P:P my z moim lubym kupilismy sobie psiaka jakies 7 miesiecy temu labradora biszkopta jest on bardzo kochany i zazdrosny ale tylko troszke mamy ten konfort ze mieszkamy w domu z duzym ogrodem wiec psiak ma sie gdzie wygonic:) ja juz od dzisiaj nie biore wiesiloka bo mnie wiem ko=iedy dolkadnie mam miec owulacje wiec dla bespieczenstwa juz go nie biore:) mam nadzieje ze ten cylk bedzie owocny w szczegulnosci ze caly czas przesladuja mnie bociany w tym miesiacu juz spotkalam 4 bocki a jeden jest stalym bywalcem osttatnio w naszym ogrodzie,,hihih moze w koncu cos mi przyniesie:P przesyłam pozytywne wibracje i usciski i oczywiscie witam mowe dziewczyny:( ja ostatnia witam bo zawsze spuzniona jestem :P ) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :):):) A ja odliczam czas do robienia testu :) 11 dni............ Mam wielką nadzieje, że uda sie tym razem........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ranne ptaszki:) u mnie tez niebo bezchmurne co mnie bardzo cieszy:) widze ze dyskutujecie jeszcze o psiakach - my mieszkamy w malutkim domku a jednak moj maz nie daje sie przekonac:( on wie ze ja niby piesia kupie do budy ale pozniej dojdzie jeszcze do tego ze bedzie z nami spal;) Sralis ty nie gadaj bzdur o starości!!! masz juz jedno dziecko wiec pora jak najbardziej odpowiednia na drugie. a jaa?? prawie trzydziecha na karku i jeszcze nie mam:-( tysia ma racje nie ma co sie nastawiac na nie. skoro cykl ci sie tak poprzesuwal to mozliwe ze uda ci sie w dni w ktorych najmniej bys sie tego spodziewala;) wazka super ze zajrzalas do nas, choc na chwile:) przynajmniej wiemy ze wszystko u ciebie ok! dbaj o siebie i oczywiscie po wizycie u lekarza przybiegnij do nas zdac relacje:) BRATKA ty tez sie odezwij bo ja sie martwie!!!!!!!!!! luleczka ja pamietam ze rowniez \'zmusilam\' rodzicow eby kupili mi psiaka - a okazalo sie ze dostalismy kundelka od cioci, takiego duzego hehe i byl z nami przez 15 lat... kochane psiatko:) lolcia ja labradora tez bym chciala bo sa podobno bardzo spokojne a beagle niestety nie ciesza sie dobra opinia, ale jak tu przekonac mojego meza.... kamilsien, chyba rzeczywiscie masz racje z tym szantazem;) ale sie rozpisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej wszystkie bedziemy kochana za ciebie trzymac kciuki:):) i wspierac majac nadzieje ze dolaczysz do tabelki jak mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc AAAA1980 trzymaj sie teraz to bedzie najbardziej napiety czas w miesiacu hehe ale glowa do gory! wszystkie tu trzymamy za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc laski, ale tu dzisiaj gwarno hehehe. igunia postaw meza przed faktem dokonanym - kup beaglea i juz:) napewno go pokocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
igus mnie do psiaka przekonal bardziej muf luby ..ja za bardzo nie chcialam psiaka jeszcze w zime mialam zaraz zacząc sesje egzaminacyjna a tu taki prezent dostalam na rocznice:P:P mala wlochata kulke ktura odrazu podbila serca wszystkich domownikow.. nie liczac kilku szkud ktore wyzdzil to bardzo grzeczny psiak ale bardzo ruchliwy wszedzie go pelno..i dobrze grzej w nocy:P:P troche obawiam sie o ta ze jak kiedys mam nadziejez ze juz nie dlugo bedzie dzieciatko to bedzie zazdrosny i bedzie musial wyladowac w kojcu ale miejmy nadzieje ze tak nie bedzie:) a tak po zatym jak wasze zdruwko i samopoczucie? i oczywiscie starania a dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Czesc dziewczynki:) No i @ przyszla. Ja to wiedzialam, nie ludzilam sie ale kurcze jednak gdzies w glebi duszy czlowiek ma nadzieje. Kurcze zryczalam sie dzis jak glupek chociaz uz wczoraj byly plamienia i w nocy bol brzucha. Nie wiem dlaczego tak sie dzis zalamalam, zawsze przezywalam ale jakos dawalam sobie rade a dzis taki dół... ehhhhhh. Takze kochane ja spadam na dol tabeli niestety. Trzymam kciuki za reszte!!!! STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom............ .....0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
lolcia jeszcze nie przeczytalam twojego postu, puscilam swoj i wyszla odpowiedz na twoje zapytanie hehe, niezamierzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka kochanie... ja juz nie wiem co mam pisac w takich sytuacjach bo co pomoga moje slowa... przykro mi strasznie!!! a rozklejasz sie bo do pewnego momentu czlowiek ma sile ale po jakims czasie jednak te emocje zbieraja sie i musisz je rozladowac. wyplacz sie wazka, to ci pomoze, nie wolno tlumic w sobie emocji... jestesmy z toba!!! lolcia twoj maz zrobil ci super niespodzianke - jak ja bym chciala zeby moj wpadl na taki pomysl. ale to niemozliwe jest bo juz mu kiedys gadalam ze chcialabym dostac pod choinke w piesia i co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kochana nic sie nie przejmuj.. nie ma sie co zalamywac...:):) wiem ze ciezko teraz czlowiekowi na duszy ale czekqlas pare cylki wiec jeszcze jeden wytrzymasz..ja wieze ze w przyszlym cylku ci sie uda:)::) wszystkie cie wspieramy i sciskamy bardzo mocno:)::) jakbysmy wszystkie sie kiedys spotkaly to poszlybysmy na wielkie lody lub piwo by wypic za te wszystklie cylke staran i za te kture okaza sie owocne.:):P::P glowa do gury:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie teraz na pierwszym planie wyjazd - juz w pt ruszamy i jak wczesniej powiedzialam ten miesiac sobie odpuscilismy:) a wiec zero stresow zwiazanych z testami itp. a bedziemy ostro dzialac na urlopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
igus pamietaj ze choina jeszcze nie raz bedzie stala w twoim domciu:):) a moze ty mezowi zrub taki prezent..jak zobaczy psiaka to sie zakocha:)P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
wazka79 rozumiem Ciebie...to taka bezmoc w człowieku wtedy i krążące po głowie pytanie "dlaczego"? ale zobaczysz,przyjdzie taki dzień, kiedy będziesz pewna,że tym razem nie a wtedy pojawią się 2 krechy...pomyśl jaka wtedy będzie radość!!!! co do robienia niespodzianek, to ja kiedyś mojemu M. kupiłam chomika na mikołajki i jakoś nie protestowal...był MEGA zdziwiony,ale nawet się cieszył.może z psem powinnam zrobić tak samo ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×