Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tylko mi nie pisz jesli beda jakies zle wiesci hehe bo wezme sobie to do serca i co??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
juz kochana przecztalam i pisza ze w pierwszej plowie wrz4snia dostaniesz zastrzyku gotówki ze urlop sprzedzisz dosc itensywnie ze poloczenie barana i wodnika to dobry seks:P:P twoim patronem na lato jest mars ktury zadba o namietnosc :):) wiec ogulnie bardzo optymistycznie naszczescie nic nie pisali ze bedzie cos nie tak:P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia:* ale jaja, dobry sex:P nie no, zgadza sie, zgadza:) no i gotowki by sie przydalo ale jakos niebardzo mi sie wyobraza skad mialaby we wrzesniu nadejsc ale coz - nie wazne skad hehe wazne zeby byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym urlopem to wiesz, jade juz teraz. wiec wedlug horoskopu moge szalec do woli hehe bo we wrzesniu najwyzej splace dlugi;) lolcia zmykam do sklepu, zajrze pozniej. DZIEKI raz jeszcze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
jezeli chdzi o wodnika to najlepszy czas dla wodnikow w stalych zwiazkach jest sierpien i nic nie bedzie macic waszego szczescia niewazne co bedzie robil szukal pracy mieszkania czy bikini:P:P trafi w3 dziesiatke:P:P na urlop to daleko i aktywnie:P:p a z baranem jest piekny nie tylko seks:P:P: wiec tez bardzo fajny choroskop[ bardzo potymistyczny:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
nie ma za co ja tez zmykam bede potem:P: papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
jak ktos chce jeszcze horoskop to dac znac lolcia teraz bedzie przepowiadac przyszlosc:P:P hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tez z mezem staramy sie o dzidziusia zalozylam sobie kalendarzyk wyszlo mi ze w moje urodziny czyli 11 lipca bede miala owulacje dio tego zrobilam sobie test i wyszlo mi 2 kreseczki wiec dzialalismy caly weekend musze powiedziec jeszcze ze bolal mnie prawy jajnik i chyba mialam sluz plodbny myslicie ze jest jakas szansa i sie udalo, tez sie staramy od jakiegos pol roku ale teraz zalozylam kalendarzyk i kupilam testy i skupilismy sie na staraniach troszke bardziej myslicie ze moglo sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Cześć wszystkim Kochana OlciaCK pewnie że jest szansa że ci się udało. Teraz najgorsze będzie to czekanie na efekt. Życzę ci dużo cierpliwości w tym czekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laleczki:-) olcia jasne ze moglo sie udac, skoro byly dni plodne, byl sluz, byla owu to szansa jest:-D a co z tego wyniknie to zobaczymy - nic ci nie pozostaje tylko czekac:) lolcia ja jestem waga a moj mezus panienka-skrobnij cos i dla mnie;) dziewczynki wyskakuja mi po wolu na twarzy pryszcze - taka stara a jeszcze mam problemy z cera. wiecie co, wyskakuja zawsze na @ wiec obawiam sie ze nici z naszych staran w tym miesiacu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
olcia masz szanse jak kazda z nas:) czyli duze..musisz teraz cierpliwie czekac i oczywiscie o siebie dbac:P:P mi owu tez wypada w urodzinki wiec tez bedziemy szalec w szegulnosci ze tez w ten sam dzien przypadaja urodzinki mojego lubego hahah:):)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ale macie fajnie... super sie dobraliscie:) nic tylko zrobic sobie prezent na urodzinki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
asiula a wiec tak waga twuj uwodzicielski look nawt w pracy przyniesie ci duzo kozysci wykozwstaj to bo juz jesienia nie bedziesz cieszyc sie tak nieskrepowana wolnoscia:P czeka cie we wakacjie duzo milosci i seksu:) bedziesz wysluchiwac duzo koml=plementow na wakacje wybierz sie w=ekskluzywna podruz bo na jesien bedziesz musiala oszczedzac ty i panna teraz albo nigdy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia dzieki!!! ale ze ja i ten uwodzicielski look?? kurde, nie wiedzialam haha a tak mi sie zawsze wydawalo ze szara mysz jestem:P kurde, nie mam kasy na ekskluzywna podroz:( a na jesien rzeczywiscie musze zaczac oszczedzac bo mam latem 2 komunie w tym chrzesniaka i 2weselicha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
dokladnie:P:P bedziemy sie obdarowywac cale weekend:P teraz cos dla panny w lipcu mars rozpali twoja namietnsc i ochote na flirt zapamietaj date 20 sierpnia bo ona moze zmienic toje lato jak i kolejne:P w pracy bedzie luz plany na urlop wyzwania i jeszcze raz wyzwania:P z waga bedziesz czuc sie bespiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
sluchaj bardzo fajna i romantyczne wakacje zafundujcie sobie w domciu .... w luzeczku .. wiesz jakas bilezna troszke muszelek jakies egzotczne owoce i juz jestescie w raju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze rozmarzylam sie...:) czyli 20 sierpnia bedzie kolacyjka przy swiecach i takie tam, NAPEWNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to w tym cyklu raczej klapa na calej linii ale w sierpniu... kto wie, nowy cykl, nowe mozliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze mojej 'panience' powiedziec co go czeka w sierpniu... niech sie szykuje bo BEDZIE SIE DZIALO:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
tylko zeby sie nie przestraszyl ciezkiej pracy hahaha:P:P kurcze jutro ide do ginekologa na badania az sie bije:P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia wszystko bedzie oki zobaczysz! nie masz sie co martwic. trzymam kciuki za wizyte:) zmykam na obiadek, bede pozniej:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja w końcu po wizycie i na szczęście wszystko OK :D Zarodek ma 0,66 cm, serducho bije 145 razy/min :D Normalnie kamień z serca mi spadł. I mam pytanie do Tych dziewczyn, które były już w ciąży: Kiedy należy się wybrać na kolejną wizytę ? około 12 tc ? Bo z wrażenia zapomniałam się zapytać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skoro wszystko OK to zmieniam tc w tabelce. STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . .....0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......7......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bartka -- no kamień z serca;) super że serduszko bije., my ta wtwoją wizyte tu na forum przezywalysmy prawie tak mocno jak ty ;) Trzymaj się i usciskaj (poglaskaj ;))) maluszka od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
bratka cieszymy się baaaardzo :) wiesz co z tą kolejną wizytą to najprawdopodobniej za miesiąc,ale akurat w tym temacie ekspertem nie jestem.u mnie było inaczej bo wystąpiły plamienia,więc pod większym "nadzorem" byłam. naprawdę super,że wszystko ok.teraz to już tylko się cieszyć i jeszce raz gratulować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, bardzo sie ciesze, ulzylo mi szczerze mowiac bo jednak czlowiek chociaz stara sie nie zamartwiac to jednak gdzies w srodku przejmuje sie. i mi sie to udzielilo:) ale skoro juz jestes \'po\' i lekarz stwierdzil ze jest dobrze to od razu mi lepiej:-D a u mnie byla wczoraj tesciowa i zapytala \'a kiedy wy???\'. powiedziala mi ze ona rodzila drugie dziecko w moim wielku i juz byly problemy, miala cesarke i takie tam... ja oczywiscie nic nie odpowiedzialam oprocz glupiego \' zobaczymy\' , bo mi klucha w gardle stanela i nie moglam slowa z siebie wydusic:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
bratka_ super!!!!!!! wiedzialam ze tak bedzie:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×