Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Wiolkcia ty pracusiu;) Kurde wspolczuje ci, taka pogoda a ty w pracy:( Co do sluzu to ja juz mam to wszystko gdzies! W tym cyklu mialam go ful i co z tego??? I d...a:P Dlatego juz to olewam bo popadne w jakas obsesje hehe. Trzeba to wszystko brac na luzaka innego wyjscia nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w szkole zebranie w tym tygodniu - cholercia wiecie jaki to stresior? W klasie mam 26 uczniow wiec tylez samo rodzicow sie pojawilo. Inne kobitki nie przezywaja tak zebran z rodzicami a ja normalnie mialam nocke z glowy - nie moglam spac, ciagle o tym myslalam... MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dzien dobry wszystkimJ Iga chyba jestesmy same;) Laseczki wielkie sorrrrry za to ze nie pojawiam się tak często ale zmienilam prace i tak jakos wychodzi ze wracam pozno do domu i padam na twarz. Sluchajcie, odwazylam się, wyslalam swoje cv i kiedy zaprosili mnie na rozmowe to oczywiście nie myslalam ze cos z tego będzie. Rozmowa czesciowo po ingliszu haha wiec pomyslalam ze raczej nie mam szans bo mój anglik nie jest jakis perfekt a jednak się udalo!!!!!!!!!! Wydaje mi się ze przekonalo ich moje doswiadczenie bo w zawodzie pracuje już ladnych pare latek. A na rozmowie ze mna były laski swiezo po studiach i mysle ze dlatego los się do mnie usmiechnal. Jestem bardzo zadowolona bo chociaz w poprzedniej pracy mialam luzik – caly dzien moglam siedziec na kafe i niby git ale w sumie zero szans rozwoju, niskie zarobki... Tu mam wiecej pracki i musze kawal dojezdzac – te korki mnie dobijaja – ale jestem zadowolona:-D. Iga wiem ze takie zebrania to duzy stresior. Ja tez bym przezywala... Nie lubie takich wystepow na forum a poza tym dzisiejsi rodzice sa czasami do bani.... Czepiaja się nie wiadomo czego. Kobitki, jestescie??? Czy balujecie dzis? Ja siedze w domku i odpoczywamJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka GRATULACJE!!!! To super wiadomosc - ze sie odwazylas i ze ci sie udalo!!!!! Tak trzymaj. Masz racje, takie siedzenie i nic nierobienie jest czasami bardziej meczace niz ciezka harowka. A jesli jeszcze placa malo to nie ma co siedziec. Trzeba ryzykowac:) Ale ze ty tak cichutko siedzialas i nie pisnelas nawet slowkiem o swoich planach:P niedobra ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z toba - dojazdy meczą... A jeszcze stanie w korkach... Ale zawsze tak jest - cos za cos prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis odpoczywam. Ma do mnie przyjsc kolezanka za chwile - udalo jej sie zdac prawko w tym tygodniu wiec jest cala happy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja niestety musze przebic sie przez centrum miasta i to w takich godzinach kiedy ludzie wracaja z pracki do domu wiec kiszka. ale jest dobrze, nie ma co narzekac:) Igunia to baw sie dobrze, pogratuluj kolezance zdanego egzaminu!!! Ja tez uciekam zaraz, zrobie jakies jedzonko, wskocze pod prysznic i zalegnę w łóżeczku. Jej tak mi szybko czas leci ze sok. Juz sobota zleciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wiolkcia ten bol sutkow to pewnie na owulke, wiele kobiet tak ma wiec działajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
iga masz racje - cos za cos. moglam siedziec na tylku ale w sumie nie czulam ze to bylo to co chcialabym w zyciu robic. dlatego podjelam decyzje o zmianie pracki a jakie beda efekty mojej decyzji to czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jej szkoda ze was nie ma babeczki. igunia moze zorganizujemy jakies wirtualne spotkanko tym razem w weekendzik??? co ty na to? teraz nadejdą chlodne dni, deszczowe i wietrzne to moze posiedzimy kiedys przy goracej herbatce na pogaduszkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka ja jestem za i mysle ze dziewczynki tez bedą:-D Napewno jutro przeczytaja to co napisalysmy i dadza znac. Kobietki pozdrawiamy was i sciaskamy moooocnooooooo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam wlasnie dostalam esa ze kolezanka juz jedzie:) Tym razem jeszcze maz ja wiezie hehe. Kamilka trzymaj sie, milego woeczorku ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
PA PA Buziolki:-* To ja tez sobie ide. Poleze w ciepelku bo w tym tygu mialam katar jak cholerka - ogolnie duzo ludzi pociaga nosem. Do uslyszonka miśki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja Wam zazdroszczę tych wolnych dni... dawno takiego nie miałam- jak mam wolne od pracy to remont czeka- nie mamy żadnych fachowców więc sami wszystko robimy- więc po całym dniu, kucia, pracy w ogrodzie itp padamy normalnie- no ale cos kosztem czegoś:) z tymi sutkami to dziwne bo nigdy piersiaki mnie nie bola ani nawet na okresa- więc chyba to starośc hehe albo ciąża urojona hehehehe. kamilsien - gratuluje nowej posady :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wreszcie pogadaly te co forum juz troche olały:P:D ja dzisiaj tez mialam pogaduchy, teraz bym cos zjadla, tylko co?! jasne, ze mozemy umowic sie na pogaduchy, tylko poprosze jakis mam fajny dzien:P kami gratki, tez zrobie ten krok, ale jeszcze nie teraz:) wiolcia moj lekarz przelozony o tydzien;)no i tez szukam sluzu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki. ja zaczynam dziś 10-cio godzinną prace;/;/;/;/ jedyne dobre co z tego będzie to że ciagle będe na formum tyle ze pewnie sama;/;/;/ no ale cóz oczekiwać niedziela dziś przecież. pozdrowioneczka dla Wszystkich. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki;) moja tempka znow nizsza niz wczoraj 36,24 yy czy to juz po mnie?:P.. ja dzisiaj bede z doskoku bo mam troszke planow na ten piekny dzien buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ ja tez sie witam z Wami moje drogie w ten piękny dzień :) i zmykam zaraz pooddychać świeżym powietrzm :) bo nawet na spacerek czasu ostatnio brak, a zatem trza korzystac poki słonko jest. buziaki i do jutra. kamilsien - gratulacje - mi chyba brak odwagi zeby ten krok wykonac :( IGA - w końcu się pokazałaś kochana :) zaglądaj częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety jeszcze w pracy jestem :( do 20-tej;/ no widze ze ciepło ludzie tak lekko poubierani chodzą a ja się tu kiszę;/;/;/. teraz to juz troszke z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak mnie zmeczyl dzis ten dzien ze musialam z godzinke kimnac;) a tak wogole pieklam chleb, tak jak sobie obiecalam:Diii w smaku bardzo dobry, tyle, ze troszke okazuje sie za dlugo siedzial w piekarniku(robilam przepisowo, ale widocznie moj to jakis torpeda, bo skorka sie mocno spiekla)musze sobie kupic specjalna foremke, to bedzie jeszcze wyzszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez piecze taki chlebek ale ona dodaje do niego rózne nasionka, pestki z dyni, troszke siemienia lnianego chyba i cos jeszcze ale nie pamiętam- tez jest smaczny a najlepszy cieplusi i ta skórka z masełkiem- pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no słonecznik tez tam był :):):) następnym razem napewno wyjdzie Ci idelany:) moja mama tez teraz zmieni foremki bo piekław tych dużych prostokatnych a teraz ma te wąskie i wysokie- to dopiero będzie wyzerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu przełożyłas wizyte?? ja chyba mam sluza ale raczej się nie ciagnie- za co sutki napierniczaja- nie masakrycznie ale jak je dotknę- moj organizm się zmienia- nigdy mnie one nie bolały- z adnego powodu a tu prosze niespodzianka- kule ale mam stresa przed jutrem;/;/;/ciekawe co tam mi wynajdzie- no i oczywiście poprosze o skierowania na wszystkie możliwe badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie jak juz szalec to szalec, niech przebada kazdy centymetr:D moja lekarka przelozyla wizyte;)..spoko...mi sie nie spieszy zaraz idziesz do domku-superek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nareszcie nadszedł czas do domciu- jupiii :):):):) a no kobieta zmienna jest to jej ciało tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×