Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
hej dziołszki ;) widze ze dyskusja na temat ciuchow sie wywiazala. Ja to wyjątek jestem - nie lubie zakupow i wydawania zbyt wielkich pieniedzy na ciuchy. Jakos mi szkoda ;/ wiem, dziwne, ale taka jestem juz od zawsze ;) Na codzien do pracy niestety elegancko;/ ale na weekend i w wolne lubie sobie poszlec z kolorkami. Zwłaszcza czerowny kocham ;) Mój M tez by mnie najchetniej tylko w sukienkach i spodnicach widzial. Najlepiej krótkich ale rozumie na szczescie ze wygodne to nie jest. A po domu to najlepiej jakbym goła chodzila ;)) eh, faceci.... tylko jedno im w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
balerinki uwielbiam ;) ale generalnie w obcasach wysokich tez bardzo dobrze się czuje - kobieco ;)))) ale obcasy zakladam tylko jak duzo chodzic nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja juz w domku :) Zaraz za sprzątanko sie zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, a ja jeszcze w pracy, ale na szczęście zaraz kończę. Kupiłaś coś po drodze ?? :P Ja chyba ide na zakupy, bo od tego gadania mi się zachciało, bo w sumie koszule mi się nie dopinają i niektóre bluzki się opięte robią więc trzeba poszerzyć garderobę ;) (dosłownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Bratka_nic nie kupiłam. We wtorek byłam juz na zakupach to chyba wystarczy. Zawsze moge cos w necie kupić :P Ty masz fajny powód do kupowania. Też bym taki chciala miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bratka, ale ci zazdroszcze ;) ja juz sie nie moge doczekac kiedy będę mogla nosić te piekne ciuszki ciążowe ;) .... no ale poki co jeszcze godzina w pracy ;/ potem obiadek i lecimy do rodziców. Padam juz dzis na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej kobitki! Jest któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja!:P zrobilam juz co chcialam i teraz sobie siedze i pije inke:D a moj mąż jest zazdrośnikiem, wiec jak ubieram jakis dekolt do pracy, albo spodniczke lekko za krotką to zawsze sie nasłucham :P, w sumie mini juz nie nosze, jedynie latem;) kiedys to sie kusiło nie powiem;) ogolnie lubie jeansy ;)bratka jeansy moga tez stanowic elegancki ubiór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grease You are The One That I Want yuhu hu hu ale tu stypka na forum dobrze ze ja sobie spiewam i tancze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_ja jestem. Czytam forum, oglądam tv i sprzątam w szafie. Kobieta wielofunkcyjna :P Nic się nie chce. Dobrze, że już koncówka tygodnia. Jutro piątek i weekend. Zapisałam się dzis na basen i fitness. Nie chodziłam, bo bałam sie, ze jakbym zaszła w ciąze a nie bede o tym jeszcze wiedziec to sie moze coś stac. A teraz doszłam do wniosku, że to głupie było i ruszac sie trzeba. Wysilek fizyczny 2-3 razy w tyg jeszcze nikomu nie zaszkodzil. Na TVN Style był dzis program jak dzieta wpływa na płodnośc. Faceci pili przez 3 m-ce jakies koktajle owocowe. Wit C, selen i cynk dobrze robią na ilość i jakoś nasienia. Może bedzie jakas powtórka tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Czytałyście "Trzepot skrzydeł" Grocholi? Ja własnie skonczyłam (tzn dzis popoludniu zaczęłam i wieczorem skonczylam) aż sie poplakałam na koncówce. Smutna historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Radosna-czytałam, fajowa żoli Ty nawet spac chodzisz podobnie do mnie ;0 dzis zimno 36,38 :P i teraz sobie pomyslcie ze jutro musze tez tak rano wstac, zeby to sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek :) W końcu niedługo weekend :) Dziś o 10.20 wizyta u lekarza, już sie nie mogę doczekać i jak zwykle się denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej :) Po tym programie o diecie chyba kupie dla M Salfazin z cynkiem i witaminami (E i C), bo dopiero po 3 miesiącach są efekty (więcej plemniczków i oczywiście prawidłowo wykształconych), więc trzeba jak najszybciej zacząć. W tym programie mówili, że wolne rodniki uszkadzają dna w plemnikach i dlatego potrzebne są w diecie antyutleniacze. Bratka_fajnie tak widziec swoja dzidzie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no założyłam dziś większe spodnie, żeby lekarz na mnie nie nakrzyczał, że w za ciasnych chodzę i mi teraz z tyłka zjeżdżają i muszę je cały czas podciągać :o No i chciałam się pochwalić, że kupiłam wczoraj dwie bluzeczki i sweterek rozpinany, takie bardziej przyszłościowe, ale nie ciążowe. Wydaje mi się, że na ciążowe mam jeszcze czas, a i tak zdążą mi zbrzydnąć. A babę w jednym sklepie to myślałam, że walną wczoraj. Wybieram sobie sweterek i wzięłam do ręki od razu rozmiar większy niż zawsze: Ona: Może pani wyszukać odpowiedni rozmiar ? Ja: NIe dziękuję już mam. Ona: A jaki Pani ma ? Ja: S (wcześniej kupowałam XS, a to S naprawde duże było) Ona: (Po zmierzeniu mnie wzrokiem) Powinno wystarczyć. No kurde, ale mi ciśnienie podniosła !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, spadam, bo mam do przejechania pół miasta, a nie lubię byc na ostatnią chwilę. Dziś niestety bez męża jadę i powiedział mi rano, że mam zasłonić dziecko żeby nie było widać co ma między nogami, bo On też chce zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
;) bratka to czekamy na relacje z wizyty ;) wiecie co, bolal mnie jakies 3 dni temu brzuch jak na @, potem baaaaardzo bolały mnie sutki. A dzis albo jutro powinna @ przyjść, a mi wszystkie objawy ustaly ;/ Cholera, mam nadzieje ze @ przyjdzie, bo nie moge byc teraz w ciąży ;/ przeciez od pazdziernika prace zaczynam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralina ty mnie nie strasz. Wczesniej jak podjelismy decyzje o dziecku, to z miesiaca na miesiac trzymalam kciuki zeby @ nie przyszla. A ostatni miesiac jak wiedzialam ze ide do dodatkowej pracy to w sumie stwierdziłam ze nie bedziemy sie zabezpieczac, bo skoro przez 4 miesaice nic z tego to i tak w ciaze nie zajde, ale w glebi duszy wiem, ze lepiej jakby za ciąża tak za 2 miesiace byla....... Teraz jak by to wygladalo ze podpisuje umowe jak w ciazy jestem ;/ dobra, @ na pewno przujdzie ;) takze nie gadac mi tu nic prosze, A jak do niedzieli sie nie pojawi to w niedziel rano test robie, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pamietam, ze pisalas, ze wlasnie moglabys to wszystko przelozyc i tak sobie mysle, ze moze psychicznie odpuscilas i wiesz........ale ciicho juz jestem;)no co najwyzej nie podpiszesz umowy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiesz co, nie wiem czy bym podpisala czy nie.... zobaczymy. Tak w sumie to umowe w przyszlym tyg podpisuje, i jak cos to co im pwoiem - ze chyba w ciazy jestem???? Przeciez nawet na USG nie bedzie nic widac.. KORALINA ZARAZ SIE WALNE!!!! ZACZYNASZ MNIE NAKRECAC ;/ A JA PRZECIEZ NIE EJSTEM W CIAZY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×