Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hejo dziewczyny :):):) to znów ja :):):):) tradycyjnie w pracy;/;/ ale dam Wam spokój na 2 dni bo nie bede miała neta;/;/;/ jezeli chodzi o nasionka mego męża to on nie ma z tym zadnych problemów- jak to mówi- ja moge nawet siusiaka pokazać lekarzowi jeśli chce. Bardzo mu zalezy takze na dzieciatku więc się stara- no i mówi ze postara się rzucić palenie- ciekawe co z tego bedzie bo narazie na słowach się tylko kończy ;/;/:( ale wierzę w niego:) wiecie co juz jakis miesiąc temu zakupiłam sobei termometr ale nie mam jakoś zapału by zaczac mierzyc tempke i myśle ze to raczej mi się nigdy nie uda hehe a może już nei bedzie mi potrzebny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_nie pisałaś dziś tempki a Żoli nie dopilnowała :P Ja zabieram się za prasowanko, bo już dłużej nie moge go odkładać. A już 2 pralki prania na suszarce, więc kolejne prasowanko schnie :( Wiolkcia_biedulko znowu w robótce, kiedy wy macie tą dzidzie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki Odebrałam dziś wyniki krwi tej mojej tarczycy i wszystko w normie! Jeszcze pójdę na konsultacje niech lekarz spojrzy. Czyli kolejny problem w poczęciu dziecka odpada! Moze moja zryta psychika jest problemem. Moj M gadał z kumplem który tez długo nie mógł zapłodnić swojej Zonki i lekarz powiedział po zbadaniu, ze jego żona ma jakieś tyło zgięcie czy coś takiego i ze wtedy muszą kochać sie w konkretnych pozycjach to sie uda . I udalo się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka widzi ze koralcia nie mierzy tempki :P i nakłada punkty karne ;) wiecie co? jestem dzisiaj zmęczona, normalnie nie chce mi sie nic. a wieczorkiem idzie któras część oszukac przeznaczenie - ostatnio o tym filmie mowilysmy, ale chyba nie doczekam 22h30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cimciam - to fajnie ze jedne badanka masz pomyslnie za soba, zawsze to napawa optymizmem prawda? no a na wszelki wypadek tego tyłozgięcia to musimy wszystkie może więcej kombinowac z pozycjami :P co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojemu to dzisiaj o gimnastyce nie mam nawet co wspominać, bo bidulek cos dzisiaj na budowie dźwignął i cos mu strzeliło i zgarbiony chodzi :( a tak wogole, to "przypomniał mi" ze jutro 24 - więc starania czas zacząc :P milutko ze tak pamieta, chyba podglada moje tabelki w kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem specjalnie nie napisałam, bo nikt nie analizuje hlip hlip:( jutro beda dwie:P mmmm ale milo bylo....mmmmmmmm.... a tak wogole boli mnie jajnik:P ha !to ten czas dziewojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho żolinka wpadła kurde raz na ruski rok wieczorem i juz juz poszukiwania... szerlok :P Twoj M. to czyta?ło kurde pozdrawiam:D..yuhu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna prasuj prasuj, obiboki musza potem nadrabiac;) ciamcia widzisz jaki masz ustawiony zegareczek pitoleczek:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mma podobne jak na naukach dawali (w koncu sie do czego przydaly) no i tam sobie wpisuje "obserwacje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę smarować mojego chłopczyka jakimś żelikiem bo stęka że go plecki bolą :( żelik przeciwbólowy - żeby nie było wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha żelikowanko no to nawet takie same tabelki mamy siok :P...tez mam kolorową phi.. to pa baboszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to na tym smarowanku może sie nie skończyć hehehe no ja zaraz kończe pracke a potem w trase do domciu a potem... no cóz sie zobaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski 36,41 36,38 gubie sie w tych tempkach:D chyba prawda jest ze 1 cykl najtrudniejszy... my wczoraj oboje bylismy zmeczeni...ale za to dzisiaj to sie odrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koralina ja tez próbowałam z tym mierzeniem, ale nie szło mi:( Cały czas strasznie niska temperatura z rana ok.35,5 i podobnie. Kupiłam 3 termometry, ale to jakies elektroniczne badziewie i chce taki rtęciowy, ale wycofali je:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez tak sobie myslalam, ze to nie do konca wyglada jak na przykladowych obrazkach:P drugiego nie bede kupowac, w nosie z nim, narazie mierze:D czekam na wielkie skoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Mam pytanko,bo Wy na pewno wiecie. Powiedzcie mi w którym dniu cyklu wynik bthcg z krwi będzie już wiarygodny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Koralcia - a, który to Twój dzień cyklu już ? Niedługo pewnie skoczek będzie :) Kati25+ - w przybliżeniu 10 dni po owulacji, czasem może nawet szybciej. To wszystko zależy od tego kiedy doszło do ewentualnego zagnieżdżenia zarodka. To tak jak z testami sikanym, co do dnia nie da się określić ... Zajefajny sen dziś miałam. Urodziłam w pracy ... kota ... i karmiłam go piersią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że masz jeszcze tydzień do @. Raczej jest jeszcze za wcześnie na betę lepiej poczekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×