Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Radosna27
Żoli_ja też czekam :) Jak zobaczysz 2 kreseczki to już będę wiedzieć, że zaraz i my z Koralą zobaczymy :) :) Ale wiesz, że jak zajdziesz to fluidki 5 razy dziennie obowiązkowe :P Tysia i AAAAA1980 napiszcie jaka była reakcja mężów :) Fajnie. Ciesze się jak głupia, jakbym to ja była w ciąży. Nawet M powiedziałam o waszych ciążacht się ucieszył i gratuluje Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jakie ekstra wiadomości z rana :):):):)) AAAA gratuluje mega mocno- to zaczyna się cos dziać :):):):) no to chyba wrzesień jest szczęśliwym miesiącem :):):):) może wszystkie jesteśmy w ciązy ale byłby odlot :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA gratulacje!! super ze Ci sie udało! JAkiś zaczarowany weekend u nas! Tysia , AAAA , ciekawe która kolejna? Żoli niestety nie jestem milionerką, ale dalej działąm w innym, temacie:) Poza tym pieniadze szczescia nie dają, uszczesliwić mnie mogą teraz tylko 2 kreski, a nie 6 cyferek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję! strasznie się cieszę!!!!! Doniesienia z fruntu walki o lepsze jutro są takie, że moja punktualna jak w zegarku @ nie przyjechała, ale czekam dziś z przyczajki, bo może coś źle policzyłam, wiec się nie chcę nakręcać. Natomiast wczoraj poświętowałam wstępnie swoje jutrzejsze urodziny i stało się tak, że ypiłam 4 piwa (nie jest to na mnie jakaś powalająca ilość), za to zdarzyło się coś, czego od liceum nie pamiętyam: rano tuliłam się z kibelkiem w objęciach.... Nie pamiętam, kiedy ostatni raz żołądek odmówił mi posłuszeństwa.... no ciekawe to, ciekawe, co z tego wyniknie. Aha, test czysty jak łza, więc się nie nakręcam. No chyba że natura tak to urządza, ze cień kreseczki może się pojawić dopiero jako prezencik urodzinowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, jeśli mogę Ci coś poradzić (a w tej sprawie powinnaś nauczyć sie na moich błedach) - właśnie teraz w ciąży zacznij te studia. Później będzie coraz trudniej. A ciąża i macierzyństwo dodają skrzydeł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie byłam u męża w pracy i na uszko mu powiedziałam: jestem w ciąży :) A on po cichu: Naprawde? udalo sie? Potem tylko patrzylismy na siebie i co chwile glupio sie sumiechalismy i wybuchalismy smiechem :) Potem mąż na chwile zniknął ale zaraz przyszedł z kwiatkami dla mnie :) 3 czerwone róże :) Mąż po pracy podjedzie jeszcze po dwa inne testy wiec jak tamte pokaza tez 2 kreski to bedziemy pewnie :) No ale wg moich obliczen zaszlam w ciaze 4 wrzesnia wiec to juz 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) co do totka, jak bylam u tej czarodziejki urody to mi powiedziala, ze miec takiego meza jak ja to wiecej niz wygrac 6tke w totka:D Sralis moze bedziesz nastepna?rany, ale sie ruszyło!!!!!!!!!!!!!!! ja tez chce, ja tez:):):)tempka mi rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo!!!!!jakie wiadomości!!!no tysie to podejrzewałam o zafasolkowanie,ale AAAAA wzięła nas z zaskoczenia ;) suuuuper dziewczyny!gratuluję :D jejku oby więcej takich newsów...od razu się uśmiech człowiekowi maluje na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinka ja dzisiaj słyszałam,że marzenia trzeba werbalizować to wtedy się spełniają,więc powtarzaj to na głos jak najczęściej a niedługo na teście pojawią się dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
AAAAA1980_fajnie takie niusy mężusiowi w niedzielke rano mówić. Też tak chce :) Co robiłas w tym miesiącu, że się udało? Liczyłaś, mierzyłas temp., bralas cos, nóżki do góry? Pisz :) Sralis_nie chce Cię nakręcać, ale...Wygąda to podejrzanie. Może sie udało i kolejne winko ktoś postawi :) :) Koralinka_a gdzie weekendowe pomiary temp? Był już ten skok? Zaraz to teściów na obiadek uciekam, potem pewnie kościół i spacerek z M, bo piękna dziś pogoda. Wieczorekim do Was zajrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Luleczka_my już "zwerbalizowałyśmy" nasze marzenia i w piatek wpisałyśmy się z Koralą i Zoli do tabelki z brzuchatkami. A co!!! Tak tam pięknie wyglądamy mmmmmmmmmmmm Może nie długo będziemy tam na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Trzeba tabelkę z auktalizować :) o nasz nowe mamuśki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36,41 36,48 tylko ze meza nie bylo wtedy kiedy mial byc:P..moze dzis doprawimy to nad czym pracowalismy caly miesiac, tylko ze jutro mam wizyte u gina, a nie powinno sie dzien wczesniej baraszkowac:P..ale co tam cytologie dopiero co mialam wiec olac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna życzę Wam tego z całego serca!!!!Trzeba podtrzymywać dobrą passę :) Ja obliczyłam,że zaczynam staranka gdzieś ok.15 listopada.mam nadzieję,że szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralnka_ja mierzyłam, ale nie o 5:10 jak na tyg wstaje tylko o 9 więc wyższa wyszła 37,1 i 37,0, więc sie nie liczy. U mnie owulacaj pewnie za jakies 2 tyg, wiec wtedy będę o 5:10 wstawac :) Luleczka_ja szybko zaczęłam, choć niektórzy lekarze mówili, żeby poł roku odczekać. Mineło już 4 miesiace i w ciaży nie jestem, a nie zabezpieczlaiśmy się. Od następnego cyklu (przewidywanego na koniec października) mam zamiar wziąc się za staranka porządnie. 5 m-cy wyczekiań to chyba wystarczy :) chyba, że uda się już w tym cklu, ale sie nie nastawiam. Czekam jak Żoli zaciąży i dopiero ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przed żoli podwójne wyzwanie ;) radosna 5 m-cy to w zupełności wystarczy.my chcemy odczekać 3 cykle-tak nam lekarz doradził.już się nie mogę doczekać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nic nie robilam. Nie mierzylam temperatury a ni nic tych rzeczy. Po prostu stalo sie :) Kochalismy sie ze 3 razy w dni plodne miedzy 4 a 8 wrzesnia i Bum :) Czyli 4 wieczorem, 5 byl rano szybki numerek i potem 8 we wtorek wieczorkiem :) takze to musialo byc wtedy :) Maz sie zawsze smieje ze wszystko zapisuje ale teraz przynajmniej wszystko wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
AAAAA_ja też zapisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie...ja zawsze powtarzam,że musi przyjść ten czas i wtedy...radość na maxa :D AAAAA to dobrze,że wiesz kiedy było poczęcie.chociaż możesz sobie sama wstępnie datę porodu oszacować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala - własnie miałam Cie opierniczyc ze mi tu tempki nie wpisujesz :classic_cool: masz szczęscie :P czyli masz juz skok czy mi sie wydaje? wczoraj usiadłam i analizowałam troszku tabelki z nauk :P i powiem szczerze ze jakos nie bardzo mma to jasne :( tzn. jak jest skok to wtedy trza działac czy juz jest po ptokach??:( ale mma nadzije ze nie bedzie mi ta wiedza nizbędna zeby zajść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - wielka odpowiedzialność na mnie ciąży :( nie wiem czy podołam... a jeśli mi jeszcze długo zejdzie z tymi staraniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sralis marga - cos mi się wydaje, że sobie zorganizowałaś dłuuuuuuuugi urlop w przyszłym roku!! :D:D:D dawaj znac na bieżąco co z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej pojdzie to my z Radosna i Korala zostaniemy alkoholiczkami od ty;lu winek :D:D:D :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
TYSIA I AAAAA1980 gratulacje dziewczyny. tyśka ja tez w takim szoku byłam, otrząsniesz sie i bedziesz sie cieszyć. nie chciałaś słuchać dziewczynek z forum zeby na razie pacy nie zmieniać.BUŹKI starsznie sie cieszę, wpiszcie sie do tabelki to od razu wszsytkim dziewczynkom humory sie poprawią, bo w sierpniu chyba 2 czy 3 przeskoczyły teraz w ewrześniu znowu ;) idziemy jak burza po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×