Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość sralis
No to dziwne strasznie, wynik negatywny... Wieczorem mam lekarza, jak nie przyjdzie @ to bedziemy robic USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja. Dziwny czuję dysonans wyniku z moimi odczuciami, no ale może sobie coś uroiłam tymczasem. no cóż, pozostaje czekanie. Koleżanka twierdzi, że jestem w ciąży i urodzę mistrza świata w grze w chowanego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
kurcze, sralis, a ja byłam przekonana ze sie udalo ;/ szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Sralis_wynik negatywny tzn jaka beta? Ile Ci się spóźnia? Robiłaś domowy test? Nic nie rozumiem :( Ciamcia_a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Sralis, dziwne to jakoś ... Dopuki nie ma @ nadal trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie do picia herabtke owocowa z dzika roza, cytrynka i mieta firmy sagi. Nie pisza ze ma wlasciwosci odchudzajace wiec chyba jest bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kati gratuluję :) Sralis ja tam nadal trzymam kciuki ;) Kurcze ale się porobiło...niedługo będzie więcej brzuchatek jak starających się ;) i dobrze.jeśli ta tendencja się utrzyma do listopada to nie mam się co martwić o kolejną ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ginekolog powiedział że pół roku to idealny czas na badania- i juz teraz dał skierowanie dla męża na badania nasionek- nic nie naciskałam- sam dał- więc to tylko zalezy od podejścia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M w chwili obecnej nie poszedlby na bank na takie badanie nasionek, zreszta ja wogole narazie o tym nie mysle...hormony zawsze warto zbadac wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nie czy mój M by poszedł czy nie.na szczęście nie musiałam się nad tym zastanawić.za to musimy robić inne badania,ale czego się nie robi dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mój M miał wczoraj imieniny a dzisiaj dzień chłopaka...muszę coś fajowskiego wymyślić,bo zła żona jestem i zapomniałam o tych jego imieninach i chcę dzisiaj jakoś zrehabilitować.może macie jakiś pomysł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja sąsiadka rano przy swoim mężu stwierdziła,że nie będzie mu składać życzeń,bo on od kliku miesięcy nie jest już jej chłopakiem,tylko jej mężem ;) uśmiałam się strasznie :D no ja jednak też lubię jak się o moim święcie pamięta,więc muszę dzisiaj podziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie macie jakiś pomysł na prezent na ten dzień chłopa ? Bo mi się kompletnie pomysły wyczerpały,kupowałam już mojemu : koszule,krawaty,bokserki,perfumy,balsamy po goleniu a nawet skarpetki :( Nie mam pomysłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś ja dzisiaj wyslowić się nie mogę i litery zjadam tak sobie myślę,że chyba jako dodatek do prezentu pośmigam mojemu wieczorem w gorsecie i podwiązkach...z tego na bank się ucieszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,że też na to wcześniej nie wpadłam :( Ale już wie,bo sam odbierał wynik z krwi i oczywiście podpytał panią w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarpetki :D hihihih :D Generalnie rzecz biorąc nie obchodze tego dziwnego święta, bo przecież chłopakiem to już mój mąż nie jest, ale preferuję coś drobnego np. jakieś dobre piwko, którego jeszcze nie pił, albo czekoladki z alkoholem. faceci mają łatwiej, kupią nam jakiegoś chwasta na dzień kobiet i z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczka na pewno mu się spodoba,ja kiedyś zrobiłam z siebie prezent i miałam na sobie tylko kokardę-mój był bardzo zadowolony !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no to fakt, faceci maja duzo latwiej... Poza tym ja to zwykle swojemu ułatwiam sprawe i albo mówie co chce, albo razem idziemy na zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×