Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

a moim teściowie kupili sobie króliki i teraz co niedzielę jak do nich jedziemy to jest króllik na obiad:) ale pyszne mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Mmmmmmmm kremóweczki... Iga jestes the best:) A'propos Poznania ostatnio jadłam rogaliczki świetocośtam:) Ale były pycha:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jakie rogaliki!!!! AAAA nam mówila o jakichs poznańskich rogalikach marcelińskich, czy marsjańskich - jakos tak :) ponoć pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kasiulka ostatnio stracilam apetyt ale u mie to raczej w wyniku stresiora. Chociaz wczoraj wieczorem zjadlam 3 mega duze kanapki - moj maz stwierdzil ze... jem za trzech albo i czterech hehe bo nigdy nie miewam takich 'napadów' glodu wieczorami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie swietocostam hehe tylko Święto-Marcińskie:)))))))))) Pyszne są jak bedziecie w poznaniu to musicie sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
MARSJANSKIE hahahaha dobre ale sie usmialam:) Kasia rzeczywiscie -swietomarcinskie bo takie podobne do marsjanskie - Iguś czy ty pewna jestes ze to marcińskie są??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
No no no, Iga wiesz, moze ty rzeczywiscie jesz za dwoch;) Kurde, tego ci zycze laseczko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te marsjanskie tez mnie rozwalily:)))))) kamilka a ja bylam niedawno w zamosciu.........:P tzn zatrzymalam sie pod zamosciem i spedzilam tam 2 dni i wiesz na co zwrocilam uwage? na jezyk - super akcentujecie wyrazy:))) zupelnie inaczej brzmi nasz jezyk w tamtych stronach polski - super to jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zobaczywszy "marcińskie" stwierdzam ,ze nazwa prawidłowa bo to własnie pochodzi od jakiegos tam Marcina. Tak kolezanka nam tu na forum pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
He he he to prawda, moja kuzynka z Łodzi nagrała mnie kiedyś na dyktafon:P Iga a jak w Poznaniu mówicie na tramwaj lub pociąg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Iga, Kamila, fajnie was "zobaczyc"...normalnie wiecznosc :) Choc sama nie jestem lepsza. Iga sciskam Cie mocno nawet nie probuje sobie wyobrazic jak to musi byc ciezko w takiej sytuacji. Fajnie ze taka madra baba jestes :) Trzymam kciuki za Twoja mame i za Ciebie, zycze duzo sily i cierpliwosci. A co do staranek to wierze, ze bedzie Ci to wynagrodzone. Aneczka gratuluje! A co do calej tej sytuacji to powiem tylko tyle... Czasem warto nabrac dystansu, puknac sie w lebek i wykazac sie madroscia, wyrozumialoscia i dobra wola. Po co nam tu takie niesnaski :D Mam nadzieje, ze bedziecie tu zagladac bo lubie sobie siasc i poczytac/ poklikac. U mnie w pracy dalej zap... wiec moze w weekendzik mi sie zajrzy jak jeszcze tu bedziecie :)Bedziecie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na obiadek robie "pomysl na.." Winiary...zawsze w Polsce sie obkupuje w te pomysl....obiad szybki i latwy dla takiego nieudanca jak ja :) W kuchni to zwykle porazka ... A Pomysl na rybke w sosie smietankowo koperkowym...palce lizac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oli:) dzieki za cieple slowa:) ja bede w weekendzik - moze nie caly czas ale napewno zajrze:) i zgadzam sie z toba, nie potrzebne sa nam klotnie na forum bo kazda z nas dosyc ma swoich problemow - ale rozumiem tez ze czasami z powodu tego ze ktoras cos 'palnie' pojawiaja sie zgrzyty - tyle ze trzeba sie czsami zastanowic, i przejsc nad pewnymi sprawami do porzadku dziennego i juz:) po co sobie glowe zaprzatac niepotrzebnymi, nieistniejacymi nawet 'problemami':)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja zmykam teraz ale pozniej sie pojawie, moze wieczorkiem zajrze. teraz lece zaniesc obiadek mamie a jak wroce to zasiade przed kompem ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc oli:) znow rybka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hehe caps locka mialas wlaczonego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no wlasnie o tą banę mi chodziło:) Ja też na razie ucieknę i wieczorem wejdę tylko że nie ma was kurde wieczorkami i w weekendy:( Bo ja wchodzę w sobotki i niedzielę tu i są pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Tysia ja nie mam:( Nie robie takich cudów w kuchni hehe ja tylko w panierce smażę - beztalencie jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, jak nie z papierka to nic ci nie doradze :D :D :D Taki ze mnie kucharz....no czasem kupuje tu takie soski gotowe, mozna je dodac do makaronu albo rybki albo zupki albo do czego sie chce i sa tez pychotka... Ano Kami dzisiaj rybka bo dawno nie bylo a podobno zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Oli rzeczywiscie dawno nie gadałyśmy w tym 'najstarszym składzie';) To moze zgadamy sie ktoregos wieczorka i dołączą do nas wszystkie nasze nowe kochane koleżanki? Może w niedzielę o 20 co? Na jakąś godzinkę????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×