Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hehe! Jak sie to czyta to oszalec mozna :) Musze sobie to dokladnie przemyslec, bo widze ze ciaza to tylko klucie, przeswietlanie, dziurkowanie, szatkowanie....nie no zartuje :D Brzmi okropnie to wszystko, ale moze mnie sie tylko zdaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, spokojnie ;) To fakt, jak ktoś nie lubi pobierania krwi to sie troche nacierpi. Ale poza tym te badania to nic strasznego. USG to jak dla mnie sama przyjemnosc z zobaczenia maluszka. Pobieranie krwi mi nie przeszkadza. Nasikać do kubeczka też każdy potrafi ;) Zreszta czego sie nie robi zeby miec pewnosc ze maleństw zdrowo rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny brzuchatki, mam pytanko:) czy w cyklu w którym zaszłyście w ciążę pobolewał was brzuszek? czy pokłuwał tak koło pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
kasiula mnie nic nie bolalo, ale to chyba sprawa indywidualna. natomiast sikanie i bekanie max:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedynym objawem innym niż objawy na @ był ból sutków . Brzuch bolał jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, a masz jakies przeczucia ze @ mogłaby nie przyjść? ;) przyznawaj sie nam tu już natychmiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jej jak tak dalej pojdzie to zostane w tej tabelce sama jak palec;) kurcze musze sie chyba wziasc w garsc hehe bo niewiele nas zostalo w tej pierwszej tabeli..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie, że sie nie przyznam :P do @ mam caaałe 2 tyg jeszcze. A jeśli chodzi o takie prawdziwe niewyimaginowane przeczucie...hmm..ja już wolę nic nie przeczuwać tysia :) ide sie zdrzemnąc bo mnie szczyka w plecach jak starą babę - zawiało mnie wczoraj, nie spałam prawie całą noc przez katar i zatoki no i plecy. Wrrrr a myślałam, że jestem nieśmiertelna hehe ostatni raz byłam przeziębiona chyba ze 4 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
super macie laseczki ze mozecie myslec o ciuszkach, ogladac stronki z wozkami, pampersami, smoczkami itp:))))) a ja wlasnie wrocilam z pracki, dzis wyjatkowo wczesniej i teraz zamierzam nie robic nic;) Musze zrobic pranie ale slyszalam zawsze ze nie wolno prac w zaduszki... wogole to powinien dzis byc dzien wolny - po tej calej bieganinie, dzis na spokojnie wszystcy powinni sobie pojsc na cmentarz, podumac... co myslicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
kasiulka trzymam kciuki:-)))) oby nie przylazla a ty na wszelki wypadek kuruj sie i wygrzewaj zeby sie nie rozlozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślę...wogóle byłam w mieście i cisza jak makiem zasiał... mało kto chodzi. Kurcze a ja 2 prania zrobiłam dziś:) a dlaczego nie mozna prac w zaduszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wiesz kasia mojej babci kolezanka mowila ze jesli cos w lazience wisi (wypranego) to jakies nieszczescie ma sie stac, ktos ma umrzec. Ale nie wierzcie w takie bzdury bo mysle ze to wymysl ludzi tylko a ja nie piore bo mi to tak jakos w pamiec zapadlo:( wiem, glupia jestem, ale jak dzis pamietam ze babcia kiedy jeszscze zyla to potrafila do nas dryndnac i przypomniec mamie zeby nie wieszala prania... i ja teraz mam taka skrzywiona psyche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a swoja droga to uwazam ze to sa brednie ale wiecie, jak juz czlowiekowi ktos namaci w glowie to pozniej tak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia, bo juz nie wiem co i jak :) Uzupełniam tabelkę: STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 aneczka1711.......26.........1.........31.10.........kro sn o...........1 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 Koralina82............27........5.........06.11....... . .Byd.............0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....22....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....12.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3.....12.....05.05.10................ Bielsko-Biała ..0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????....... Po zn ań............1 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań...........0 Iza_R..................30.........9........ ???????........Ł ódź..............1 Oleczka2333.........23........2.........???????......... .K ielce.............0 magdalenka.s........29.........8........???????.......gd ań s k . .........0 Asia11...............29..........17........???????...... War szawa.......0 A babcie to rzeczywiscie potrafia wkrecic niezle czlowieka. Moja tez miala dla mnie pare przeslan i ciezko sie wyzbyc nawykow jak czlowiekowi w pamiec zapadnie. O praniu nie slyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dobra babeczki ja zmykam od kompa moze wieczorkiem zaglądnę jeszcze:-)))) Buziole dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ooo widze ze madzia jest gdzies na szarym koncu w najdolniejszej tabeli.... a przeciez w weekend byla z nami, MADZIA odswiez dane w tabelce!!!!!!! ino mig;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, czytasz mi w myslach :) Chyba ze ja skopiowalam jakas nieaktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Cześć dziewczynki :) Ja się pochorowałam i leże w łożeczku, tydzien zwolnienia mam. Wszystko po tym lataniu po cmentarzach. Z rańca miała 39,3 temperature. Wystraszyłam się bo teraz tyle sie mowi o tej świnskiej grypie, ale to jednak tylko zapalenie górnych dróg oddechowych. M zmartwiony, bo z uszkodzona nózka niewiele może mi pomóc, na szczescie kochany tesciu obiad dostarczyl i doniósł do łożka. Oli_kiedy ty masz ta laparoskopie? I w jakim celu? Ta moja ciaze pozamaciczna i krwotok laparoskopowo usuwali, oczywiscie w pelnej narkozie. Mam malutkie slady w 3 miejscach - w pępku i po obu stronach brzucha. Wiem, ze latwo sie mówi, ale trzymaj sie kochana. W sumie to w miare szybko sie do siebie dochodzi po takim zabiegu. Przez to choróbsko przestałam brac wiesiołka - bo mam antybiotyk i nie chce juz mojej wątroby i zoładka dodatkowo truc wiesiołkiem. Mam pytanko do bibi_czy moze powinnam go dalej brac? czy juz dac sobie spokój w tym cyklu? Do płodnych jeszcze daleko,ale czy to nie bedzie przeszkadzalo, ze tak troche bralam tego wiesiolka, teraz nie boire, a potem znowu bede brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Radosna wiesiołek to lek ziołowy on nie szkodzi bo to tylko olej z wiesiołka, pamiętaj ze bierze sie go tylko do owulacji!!! to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, obudził mnie stres, bo muszę powiedzieć dziś szefowi o ciąży, jako że chcę skorzystać z przywileju pracy z domu. No i w związku z tym musze zrobić parę rzeczy przed spotkaniem, żeby pójść z czystym sumieniem. Dziękuję za podtrzymanie mnie na duchu co do przyjaciółki. oczywiście, że nie traktuję jej jak trędowatej, moja troska nie wynika z tego, że ona nie może mieć dzieci, tylko z tego, że moze jej sprawić przykrość - zupełnie obiektywnie - wieść, ze oczekuję drugiego dziecka. Oni od paru lat uż walczą o dziecko, leczą się, medycznie wszystko jest ok, więc jak zwykle - pewnie sprawa tkwi w głowie... Strasznie ją kocham, od lat, ona mnie też, mieszkałyśmy razem gdy byłam w poprzedniej ciąży, więc skoro to przeżyłyśmy (moje jazdy emocjonalno-hormonalne) to już nic nie zniszczy naszej przyjaźni ;-) Tysia, pytałaś o badanie przezierności karkowej. Pod tym kątem bada się jeszcze kość nosową i KONIECZNIE trzeba sprawdzać serduszko (echo serca w późniejszej ciąży). Nie tylko pod kątem wad chromosomowych, ale też pod kątem zdrowia maluszka - w razie jakichkolwiek problemów lepiej wybrać szpital z neonatologią. Ja się liczę z pewnymi powikłaniami chromosomalnymi, bo mój wiek jest raczej w grupie ryzyka, ale w zasadzie nie boję się, znam wiele rodzin dzieci niepełnosprawnych, działam w stowarzyszeniu i wiem, że cokolwiek będzie, będziemy razem jako rodzina. W poprzedniej ciąży do końca nie znałam płci, dowiedziałam się po urodzeniu :-) mam nadzieję, że i tym razem ciekawość nie będzie mnie ciągnęła. To było takie fajne, do końca nie wiedzieć, co noszę w brzuszku :-) Wczoraj mój M tłumaczył swojej mamie, że my obydwoje nie mamy preferencji co do płci. To mnie bardzo zaskoczyło, bo zanim zaszłam w pierwszą ciażę, marzyłam o córeczce, a potem, już w ciaży, zrobiło mi się to naprawdę obojętne. Co prawda miałam jakieś tam przeczucia, że to chłopak, takie irracjonalne, tak jak teraz irracjonalnie przeczuwam dziewczynkę... ale zobaczymy w lipcu :-) A mojemu M odpuściły stresy i zaczął się cieszyć że hoho. Naprawdę teraz to po nim widać. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że oprócz Sralis to nikt nawet się nie przywitał dzisiaj... Ja to zapracowana jestem więc mam wytłumaczenie, a reszta ??? Sralis - trzymam kciuki za rozmowę z szefem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) juz nadrabiam zaległości ;) Witam wszystkich ;) u nas wieje, zimno jak nie wiem co i strasznie nieprzyjemnie ;/ Jakbym mogła to bym cały dzien przesiedziała pod kocykiem z dobrą książką i herbatką , ale niestety nie ma tak dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano w progranmie "kawa czy herbata" była rozmowa na temat zatrudniania młodych kobiet. I niby wszyscy narzekaja ze nikt młodych zatrudniać nie chce, ze krzywo pracodawcy patrza jak pracownica w ciążę zajdzie, ale z drugiej strony wypowiadala sie pani, która jest pracodawca i ma złe doswiadczenia z zatrudnianiem młodych kobiet, bo te jak zajdą w ciążę od razu idą na urlop. ;//// Ciekawe jak mój pracodawca zareaguje.... tym bardziej ze pracuje od niedawna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. No to byłam dzis na badaniu krwi i moczu. Pierwszy raz sie spotkałam z taką babeczką co jak juz pobrała krew to na ręce mam dosłownie tylko slad po igle i nie mam zadnej plamy sinej czy cos. Po prostu babeczka zrobila to profesjonalnie :) Co do mojego Szefa to ja mu juz powiedziałam :) Cieszy sie na maksa ze jestem w ciąży, bo stwierdził ze czas najwyzszy :) Powoli bedziemy sie przygotowywac do tego jak podzielic moje obowiazki, bo moze czesc bede robic w domu itp. Zobaczy sie . Pewnie temat wróci po Nowym Roku :) Miłego dnia Dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, alez tu dzis pusto............... dziewczynki pracujecie tak pilnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dawno nie pisałam ale to nie oznacza ze nie zagladałam. u mnie wielkie oczekiwanie na wizytę lekarską. @ sie skoczyła więc wróciłam do mierzenia tempki- z poprzedniego cyklu nic nie wywnioskowałam ale może lekarzowi sie uda i będzie jakaś pewniejsza diagnoza. strasznie zimno normalnie- a jak pojechałam do domku- gdzie niestety nie mozemy byc codzieńnie wieć palone jest tak 2x w tygodniu to normalnie zamarzłam prawie. wszystkie szampony i inne płynne kosmetyki tak zmarzły że nie chciały mi wyjść z buteleczki- normalnie mówie Wam tak jak bym na podwórku mieszkała. Spanie pod pierzyną, kołderka i kocykiem w mega ciepłej pizamie- z buzi to aż para wychodziłą jak się mówiło:) to była niezła przygoda i szkołą przetrwania :) zamierzam iść na prawko a jak zdam to już zamieszkam tam na stałę i może wtedy wkońcu ogrzeje te mury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obóz skautów ;) ale współczuje spania w takim zimnie. Ja to bym chyba nie zasnęła. Jestem za bardzo wrażliwa na niskie temperatury. A odkąd jestem w ciąży to wogóle ciągle mi zimno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to i bez ciązy mega zimno ciągle. :)):) ale dobre ciepłe ciuszki i pierzynki idało jakoś rade- przezyłam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no aleeeeeee pustki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×