Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Witam wszystkie :) Jestem mega skołowana. Owulka tydzień przed terminem? Teraz to 44 dni cyklu zrobiło sie 35 dni. Już nic nie wiem. Jednak te bolące cycki, śluz to były pierwsze objawy zbiżającej się owulki. Dziś tempka ładnie skoczyła z 36,73 na 36,93. Odstawiłam już wiesiołka i czekam co dalej. M jednak wczoraj dał rade, choć nie wiem co z tego będzie, czy "chłopaki" były wystarczająco silne, bo staranka były 4 dni podrząd. Tzn sob i niedzielka było dla przyjemności, a potem jak się domysliłam,że owulka tuż tuż to pon i wtorek już było typowo starankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczyny :) No wiec dzis juz ze mną jak narazie jest ok :) Wczoraj strasznie mnie pobolewał brzuch jak siedziałam i chodziłam. Odpiełam nawet guzik od spodni i dziś pierwszy raz załozyłam ciążowe spodnie, żeby mnie nic nie uciskało :) Mężuś się cieszy na ten widok :) hehe Mam nadzieje ze dzis nie bedzie zadnych bóli!!!!! Miłego dnia :) ....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zaczynam prace :-) Tysia wlasnie popatrzylam na Twoj suwaczek, jak ten czas szybko leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LECI JAK SZALONY ;) w poniedzialek ide na usg na przeziernosc karkowa. Troszke sie niepokoje czy wsio bedzie oki, ale bardziej sie ciesze ze znowu maleństwo zobacze ;) Mam też nadzieje ze przed bozym narodzeniem poznamy płeć ;) Chociaz ostatnio wpadlismy na pomysł ze nawet jak bedziemy pleć znac to nikomu nie powiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna dla was na pewno powiem. W końcu nikomu nie rozgadacie ;) Moim znajomym lekarz mówił całą ciąże ze dziewczynka, miesiac przed porodem zmianil zdanie - beda mieli syna ;) Wiec zeby uniknac sytuacji ze lekarz sie pomylil i zle wszystkim powiedzielismy, raczej nie bedziemy mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna fajnie ze wczoraj sie udalo ;-) Ja tylko czekam do nowego cyklu kiedy zaczne tabletki brac. My w tym miesiacu rzadziej i tylko dla przyjemnosci poniewaz zakladam ze owulki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czesc i czolem :) Jejku dawno nie przegladalam suwakow. Rzeczywiscie czas leci niesamowicie. Ja zmotywowana przez Bibi wczoraj rozpoczelam dzialania starankowe. Co prawda dopiero 12 dc, ale co tam:) Fajnie bylo. Ciekawe czy ten wiesiolek sprawi ze sie jakis sluz pojawi bo u mnie do tej pory jak zwykle...nic :) Wczoraj stwierdzilismy ze M. ze trzeba zrzucic trochu tluszczu i poslzismy na siloweni wieczorkim (mamy pod domem). Normalnie wstyd i chanba- zero formy. Trzeba sie bedzie wziasc za siebie, bo do kiedys byl ze mnie mega chudzielec a teraz obrastamw piorka: ) Co do forum, to bardzo lubie sie tutaj wygadac i posluchac odnosnie ciaz, @ i innych takich. Przyjaciol jednak mam w (jak to mowia) "realu" :D...z calym szacunkiem do was dziewczyny. Moze czasem trzeba nabrac dystansu do calej ideii forum? Sily na reszte tygodnia zycze....szczerze ;) Luleczko bywasz jeszcze z nami? Jak tam sprawy? Daj znac jak cos sie ruszy, Twoja historia tak mnie poruszyla, ze ciagle chodzi mi po glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ma racje. Wszyscy mi mowia ze psycha to podstawa. Tylko jak tu przestac myslec? :) :) :) Maadaa tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, u mnie śluzu w ostatnich miesiącach przed zajściem w ciąże tez było niewiele a jednak się udalo. Takze nie ma na to reguły. Trzymam kciuki caly czas za dotychczasowe staraczki, zebyscie jak najszybciej spadly do dolnej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mysleć - zacznijcie robić coś, co zajmie wam ręce i głowę. Ja zaczęłam studia i nową pracę. Kolezanka po odchowaniu pierwszego dziecka zaczela szukac pracy, jak znalazła okazalo sie ze bedzie miala drugie dziecko. Innym pomaga nawał zajęć w pracy ----- > patrz przykład Sralis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_no my raczej nikomu nie powiemy co bedziesz mieć. W sumie mój M powiedział, ze my sami się dowiemy, ale nikomu nie bedziemy mówic. Niech maja niespodzianke. Przede wszystkim dzidkowie. Jedni maja i wnusie i wnuczka, drudzy nie maja jeszcze wnuków, wiec raczej nikt nie ma preferencji. Maadaa_narazie jedyne co się udało to zmusić M do staranek. M cały czas mówi, ze tak by chciał na urodzinki dwie kreseczki :) Czekał na skok tempki jak na zbawienie. Ale jak mu powiedziałam, ze w trakcie i zaraz po owulce to na 99% chlopak by byl, to zarządził na dziś znowu staranka :P Oli_u mnie po wiesiołku śluz się bardzo poprawił, na 2-3 dni przed skokiem tempki az mnie "zalewało", choc nigdy nie miałam go zbyt duzo. Staraj sie staraj . Trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzycie w to, ze jak staranka w trakcie i zaraz po owulce to chlopak bedzie/??? Bo ja jakos niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia no ponoć tak to jest, ja wierzę, tylko trzeba wtedy dokładnie wiedziec kiedy owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo nie przywitalam się:) wybaczcie:) tysia ja swoje połowkowe mam 10 grudnia, a ty zaskoczyłaś chyba jakies 3 tygodnie po mnie. to raczej przed świetami mozesz już się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem dokladnie kiedy była owulka w cyklu w którym sie udało. Tylko skąd mam wiedziec, czy do zaplodnienia doszlo z plemników ze stosunków przed owulka czy ze staranek po owulce???? Oto jest pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ładnie się wczoraj strachu najadłam oczywiście głupia jestem, patrze na mój biust oczywiście na bluzke a tu mokre plamy i odarzu panika i internet w sumie dalej się zastanawiam może wogóle głupio ze o tym pisze ale nie doświadczona jestem, w ciąży lub po porodzie w piersiach występuje tzw siara, tylko że wszędzie pisze ze dopiero po 20 tyg ciązy albo i dużo póżniej, co o tym myślicie bo ja to dopiero 16 tydzień i tak sie martwie troszkę czy to wogóle to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc sie sprawdza. Chyba na stronce 28dni.pl przy kalkulatorze dnia urodzin pokazuje prawdopodobienstwa spłodzenia chłopca i dziewczynki. No i Bratka chyba sie chłopaka spodziewa i pisała, ze raczej w owulke celowali wiec przypuszczała,ze chlopak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia nie martw sie. Ja miałam wycieki z piersi czasami przed ciążą (przez troszke wyższa PRL). Na poczatku ciąży wszystko zniknelo. A teraz jak scisne pierś znowu sie pojawia przezroczysty płyn. Lekarz kazal sie nie niepokoic. Każdy organizm inaczej reaguje na zmiany hormonalne. Jak wyciek bedzie zólty mam sie natychmiast zgłosic. Pocieszyl mnie tez, ze skoro juz piersi przygotowuja sie do karmienia, to na 99,9% bede miala pokarm i bede mogla karmic maleństwo piersia, a na tym akurat bardzo mi zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje tysia :) na szczęście nie jest zółty tylko przeźroczysty :) czyli ja też raczej będe karmić piersią jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ui was tez probuje rodzna zgadnac plec na podstawie wygladu i zachcianel ciążowych? Bo u mnie tak ;) i mam smiechu kupe. Moja mama stwierdzila ze skoro jem słone i kwasne ciągle to chlopak bedzie. Moja tesciowka stwierdzila ze ona na chlopaka jadła same słodkie wiec pewnie dziewczynka bedzie ;) Do tego strasznie mi sie wlosy zaczely przetłuszczac ijakies pryszcze mi na twarzy wyskakuja ;/ co wg mojej babci oznacza ze córka - bo córka zabiera urode mamusi a syn dodaje ;) Takze jak widzicie, zgodnie ze wszelkimi wierzeniami praojców bedzie syn albo córka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja też już oczywiście zdązyłam usłyszec teksty osłodkim i o urodzie :) aha i wiesz co ja jeszcze jakieś 3 tygodnie tez miałam cerę jakbym dojrzewała dopiero. dziś zaczynam 17 tydzień i gładziutka, wiec własnie tak można dojść po tym:D hormony nam szaleją i po prostu wszytsko wychodzi na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to "wychodzenie na wierzch" szybko sie skonczy, bo zaczynam wygladac okropnie. Do tego pojawily mi sie wypryski na dekoldzie ;/ tego jeszcze w swoim zyciu nie przerabiałam ;/ A co do jedzenia - ze słodkiego jedyne co mi przechodzi przez gardło - czekolada. Wszystko inne typu ciasto jest mdłe i bez smaku. Hit zywieniowy ostatnimi czasy: paprykarz, frytki z dużą iloscia keczupu (nienawidzilam wczesniej keczupu), pomarańcze, ogórki konserwowe (zawsze wolałam kiszone). Moze to od jedzienia mi sie te pryszcze robia? ;/ Dziewczynki, jakie bierzecie witaminy? Ja teraz jeszcze Feminatal N, ale lekarz kazał zmienic od 13 tyg na cos co bedzie mialo w nazwie DHA, co polecacie, zebym nie poszla z torbami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja jem feminatal metafolin +DHA (taka jest jego pełna nazwa) on jest od 13 tyg i dla karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×