Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

misia, podoba mi się twoja koncepcja ;) jak wyjdzie ze chlopak to tez tak bede sobie tlumaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tysia wszystko można sobie jakoś wytłumaczyć :) ja się tego trzymam bo też chciałam różowe ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej:) Poszukuje tabelki:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Wiecie co to znaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Mam nadzieje ze kopiuje dobra tabelke a nie jakas przestarzala. Niestety, u mnie porazka na calego. Wczoraj bole brzucha, dzis @. Jak w zegarku...Zalamka oczywiscie, znow łezki i lekki dołek ale dzis w pracy mam niezly nawal roboty wiec nie mam czasu myslec. Zajrze po powrocie do domciu, BUZIOLE!!! STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....12......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80.29..10..8....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dziewczynki jak ja wam zazdroszcze... Super macie ze nie musiscie juz przez te katusze przechodzic. Moze i nas, biedne staraczki w koncu czeka ta cudowna wiadomosc;))))) Tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Oli ja chyba tez sprawie sobie psiaka, namawiam mojego meza na ogara polskiego albo beagla, moze caly ten szal zwiazany z siusianiem , kupkaniem piesia i moim lataniem ze scierka za nim spowoduje ze sie 'odblokuje';) Bo narazie jestem jakas zablokowana hehe. Trzymajcie sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Radosna działam i lecze się zgodnie ze wskazaniami lekarza ale nie jest powiedziane ze szybko mi się uda- bo mamy oboje z mężem problemy i to jest podwójnie utrudniona sprawa. no ale cóz leczyć się trzeba i być dobrej myśli- jedyne co się cieszę ze jakoś w miarę szybko zdecydowałam się na wizytę u ginka po nieudanych próbach i szybciej zaczęłam się leczyć- chyba jakies dobre duszki nade mną czuwają- oby tak dalej. jeszcze 9 dni i przyjdzie @ a potem znów staranka ale większe prawdopodobieństwo na ich powodzenie. Kochane bedzie dobrze zobaczycie i niebawem wszystkie wylądujemy w dolnej tabelce :):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien, jakbym mogla to bym cie mocno przytulila na pocieszenie..... trzymaj sie kobitko .... buzki i fluidziki na kolejny miesiąc staranek specjalnie FOR YOU 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, ja wlasnie mam znajomych ktorzy staraja sie juz, uwaga!!!....9 lat! Teraz ona probuje od in vitro do in vitro. Nie wytrzymywali tego juz troche psychicznie i strzelili sobie pieska. Mowia ze to byl bardzo udany pomysl i cale ciesnienie im zeszlo. Mysla pozytywnie, moze zdecyduja sie na adopcje. Ja mysle ze taki zwierzak to odczarowuje zle moce :) Jak jest Ci smutno i taki futrzak lata kolo nog ot orazu lepiej! Ja mysle o labradorze, golden retriwerze...cos w tym kierunku :) Przykro mi w zwiazku z @ !Buzka!Walczymy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI:) Kamilkaa ja podobnie jak tysia przytulilabym cie i wysciskala teraz mocno. Bardzo mi przykro:-( Ale Oli ma racje, działamy dalej;) Oli czytalam super ksiazke MARLEY I JA - wlasnie o labradorze retrieverze, polecam:) Fajny rozrabiaka z tego psiaka byl:) Wiolkcia super ze wybralas sie do lekarza, przynajmniej wiesz juz na czym stoisz. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Dobry wieczór wszystkim Kamilsien ja też dołaczam sie do słów pocieszenia dla Ciebie, musisz to jakoś przetrwać, zobaczysz, będzie dobrze, w końcu i dla nas zaświeci słonko:-) Oli ja nie wiedziałam że jesteś od roku pod opieką gina, dołączyłam niedawno i nie czytałam wszystkich postów wstecz, ale jestem pod wrażeniem Twojego pozytywnego nastawienia:-))))) Jak Ty to robisz? Ja sprawiłam sobie pieska rok temu, nie pomogło mi to jak widać zajść w ciążę ale ubaw jest z niego po pachy:) Mam sznaucera miniaturke - to dlatego że te pieski się nie linią i nie ma problemu fruwającej sierści i sprzątania non stop. Jest to taka żywa i wesoła istotka że nie wyobrażam sobie żeby nie było go w moim domciu. Właśnie teraz leży u mnie na kolanach i odpoczywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kamila ja też myslałam nad kupnem bigla ale obawiałam się temperamentu tych piesków, że nie będę w stanie nad nim zapanować i wejdzie mi na głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Sralis Margolis jak tam Twoja wizyta u lekarza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka sznaucery sa the best;) moja mama ma takiego jednego malego wariata i jest rzezcywiscie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dziś kolejny dzień skoków z 36,93 na 37,03. No i oczywiście M się zmotywował myśląc,że chłopaka zrobi :P i wczoraj staranka były. Juz jestesmy bardzo zmeczeni tymi codziennymi seksami. Wczoraj sie śmialismy z tych naszych staran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewoje Nie było mnie kilka dni, ale jakoś nie miałam ochoty na kaffe. Wczoraj miałam egzamin na prawo jazdy po raz trzeci i znowu oblałam, już mam tego dość :O To nie na moje nerwy ... Radosna widzę, że u Ciebie staranka w pełni wykorzystane w tym cyklu i wcześniejsze niż zwykle ;) Trzymam kciukasy, kto wie, może to Twój cykl :) Ja dziś jadę do rodziców na kilka dni, ale postaram się zaglądać chociaż raz dziennie. Godzina w pociągu podmiejskim, a potem 4 w autobusie - szczyt marzeń, mam nadzieję, że pęcherz mi wytrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Tysia123 kupiłam uzywane na allegro: http://www.allegro.pl/item794633885_794633885.html oraz NOWE: http://www.allegro.pl/item792349674_792349674.html Wiecie, co? Wczoraj ak dziwnie mnie żebro z boku pobolewało no i jak wieczorem sciagnelam stanik ciążowy to wszystko było jasne! Za mały mi w obwodzie!!! Kupiłam taki obwód jak przed ciążą!!! Mądra jestem, nie? No ale mąż powiedział, że zaniesie do krawcowej zeby wszyła mi dodatkowe 5 cm i bedzie dobrze, przynajmniej nastepne 50 zl nie trzeba wydawac :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) Wczoraj mojemu kolezenstwu urodzil sie synek!!! Mial ponad 4 kg!!! A Ona wazyla przed ciążą chyba z 55 kg :) Dzis mój mąż obowiązkowo idzie to opić :) . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) Pogratuluj koleżeństwu od nas ;) rany, 4 kilo.... sporo. Jak staralismy sie o dzidziusia to każda wiadomosc o ciąży znajomych albo o urodzeniu sie dziecka konczyla sie u mnie placzem. A teraz ciesze sie z nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej zazdroszcze że Ona ma już po wszystkim!!! Ze juz nie musi chodzic z brzuchem i że już jest po porodzie!!!! Zazdroszcze na maksa :( Coz.... tysia123 a jak CI sie reszta podoba? SPodnie bluzki? . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie zwlaszcza te jasne podobaja (beżowe). A bluzeczki są super. Dlaczego chcesz je oddawać? A ja sie ciesze ze bede z brzuszkiem chodzic ;) strasznie mi sie kobiety w ciąży podobaja, uważam że są wyglądają wtedy bardzo sexi i kobieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, przyznac się, pali któraś z was? Dzis w tv słuchałam o wplywie plaenia na ciąże ;/ Masakra ;/ takie maleństwo nawet jak uda sie ciąże donosic to ma juz zdrowie tak zmarnowane jakby miało 20 lat co najmniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja musze sie pochwalic ze zaczelam mierzyc temperature od dzis. Co prawda to juz 27 dc i pewnie niedlugo zacznie sie nowy ale od kiedys trzeba zaczac. Pierwszy pomiar 36.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - mówiłam o oddaniu, bo nie wiem jak One będą na mnie leżeć :) Kupiłam specjalnie większy rozmiar żeby w ciązy móc nosić :) Normalnie nosze 42, wiec powinny byc dobre :) Tysia123, Ty mozesz dumnie chodzic i pokazywac brzuszek bo jestes z tego co widziałam po rozmiarze Twoich spodni - DROBNIUTKA :) Ja niestety zawsze walczyłam z nadwaga :( Dlatego przeraża mnie spedzenie pół roku ze sobą jaka osobą WIELKĄ i GRUBĄ! :( Coz, każdy ma jakieś problemy, a ja mam akurat taki ;) Najlepsze jest to, że nosze teraz te ciążowe spodnie i wydaje mi sie ze ten brzuch to nie jest jeszcze ciążowy brzuch bo na to za wcześnie, ale jakoś taki duzy mi si wydaje! Jeszcze 3 miesiace temu nie miałam takiego brzucha, wiec jesli to nie ciążowy brzuszek tylko po prostu przytyłam? Sama nie wiem co myslec i po prostu dostaje na łeb!!!! . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE PALE :):):) Popalałam przed ciążą ale tylko na imprezkach do alkoholu jak mąż nie widział ;) więc nigdy nie byłam nałogowa takze nie mam z tym problemu :):):) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa - tuniki fajne, miejmy nadzieję, że to wiązanie nie wypadnie zbyt wysoko. Tysia - ja nie palę, rzuciłam jakieś 4 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×