Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ziemniaki na obiad ;) ale sie usmiałam ;) ake widzicie, chlop uwazal ze to osiągniecie jego życia ;) dobre... A ja sie wlasnie zastanawialam co ugotowac na obiad dzis. Może strzele garniec ziemniakow i tyle ;) ciekawe jak by mój M zareagowal jakbym mu talerz suchych ziemniaków dala ;) a tak poza tym: moja mam i teściówka upieraja sie ze konbieta intuicyjnie powinna wiedziec czy urodzi chlopaka czy dziewczynke. I mnie mecza. A ja kurde skołowana jestem. Zawsze tkwilo we mnie przekonanie ze chlopak, ale jak mysle o dziecku to w rodzaju żenskim ;/ i bądz tu mądry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co, ale ja glupia jestem ;/ Byłam ostatnio w sklpeie i zakupilam pieluszki flanelowe bo byla przecena a kolory takie cudne.... Kurde, wariatka ze mnie ;/ Ale mojemu M sie nie przyznałam ;/ Pokaze mu jak zaczniemy juz gromadzic rzeczy dla malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, grzechotka jest zawodowa ;) super. Czyli nie jestem jednyna przyszłą mamusią, która nie moze sie powstrzymac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej, Tez usmialam sie z tych ziemniakow, niezle, niezle. Bratka, Tysia fajnie macie, ze kupujecie rozne rzeczy dla dzidzi:) Tez bym tak chciala;) A ja jeszcze 3 dni do @ i zero objawow (w zadna strone) hehe. Trzymajcie kciuki! Milego wieczorku i weekendu zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Kami pochwal sie co ci maz przygotowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula_kochanie przykro znowu :( Czy ta małpa nie może Cię zostawić w spokoju!!! Tyle już czekasz na dzidzie... Bidulka 😘 Ostatnio @ znowu sie rozpanoszyła!!! Musze znowu ją pogonić jakimś kijem!!! Sio...... Czekam na gości, sprzątam... Weekendy są zdecydowanie za krótkie :( Wiesiołek działa i w tym miesiącu śluzu jest dużo więcej niż zawsze. Czekam już do płodnych, choć jakoś nie nastawiam się. Na 7 stycznia mam wizyte u Gina i już zaczynamy serie badań i wspomagaczy. I doktor mówil, ze jak tak "zaatakujemy" to w ciągu pół roku będzie ciąża :) Choć liczyłam, że się uda bez wspomagania, tak naturalnie, bo spontanicznie to raczej niemożliwe jak sie specjalnie w płodne stara. Milego weekendu Żoli i Koralinka_ dziewczynki dajcie znać co u Was. Tesknie za Wami. 😍 for you!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc:) Strasznie przykro czyta sie takie wpisy:( Wszystko wydaje sie byc tak bardzo niesprawiedliwe. Kasiula trzymaj sie! Nie wolno ci sie poddawac. Niestety nasz organizm plata nam takie figle, kiedy wydaje nam sie ze sie udalo, i wszystko na to wskazuje nawet - bo pojawia sie sluz, bo bola piersi bo sa mdlosci, nagle przychodzi @ i czar pryska. Ale musimy walczyc o dziecko, chocby nie wiem jaka ta walka byla dluga i trudna. Kasiula, damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Milego wypoczynku wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Witam Dziewczynki:) Zaczne od Kasi, Kochanie przykro mi bardzo, wiem co czujesz i jestem z Toba! Mysle Kasia ze powinnas wybrac sie do lekarza i porobic badania, moze jest jakas przeszkoda no za wysoki poziom hormonow lub cos innego zupelnie blahego co nie pozwala wam zajsc w ciaze? Wiesz, czasami to jakas pierdola i wystarczy ja wyeliminowac zeby sie udalo:) Moja kumpela starala sie dosc dlugo i w koncu poszla do gina, okazalo sie ze ma problem z hormonami - nie byla tego wczesniej swiadoma a podobno mogla to zauwazyc (na jej sutkach miala pojedyncze ciemne wloski - to swiadczylo o zaburzonej pracy hormonow...). Kasiu nie lam sie, bedzie dobrze. Kochane, ja mam dobre wiesci:-)))) Zrobilam dzis test i sa 2 KRESKI! Jedna jest jasniejsza ale powtorzylam test i wyszlo to samo. Zrobilam poniewaz wczoraj jadac autobusem zrobilo mi sie mega duszno, niedobrze, musialam wysiasc wczesniej bo bym nie dojechala bez puszczenia pawia. Powiedzialam o tym mojej kolezance i ta zmusila mnie;) do zrobienia tesciora. Jeszcze sie nie ciesze, testy moga sie mylic, do planowanej @ jeszcze 2 dni wiec poczekamy, zobaczymy. A najsmieszniejsze jest to, ze nie mam zadnych objawow... Zycze wam milego weekendziku, odezwe sie w poniedzialek bo jutro jade do siostry i pewnie spedze tam caly dzionek:) BUZIAKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dodam jeszcze tylko ze w tym cyklu rowniez mam wiecej sluzu ale tym sie nie sugerowalam bo ostatnio tez tak bylo. Acha i w polowie cylku mialam lekkie plamienie, szczerze mowiac przestraszylam sie porzadnie ze cos ze mna nie tak a moze to bylo zagniezdzenie jajeczka???? Na razie podchodze do tego na miekko, ale nadzieja jest:))))))) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Magdalenka Gratulacje! Mysle ze 2 testy to juz nie pomylka, jeden moglby sie pomylic ale dwa??? Nie ma szans, udalo ci sie!!!! A napisz jeszcze jak to zrobiliscie;) Daj nam przepis:) Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Mi jest strasznie smutno ostatnio i ciagle wyobrazam sobie to ze czas pedzi a nam sie znow i znow i znow nie udaje. Juz mam przed oczami dni kiedy rodzice zaczna pytac co jest nie tak, na razie jeszcze sie hamuja. Ale takie osobki jak naprzyklad Madzia dodaja mi wiary:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda! Gratuluję! Taklie dwie kreseczki to jest niezłe zaskoczenie, co? Radość i przestrach, i "A więc jednak? To już? co teraz?" - też tak miałaś? Ja, szczerze mówiąc, też nie bardzo miałam i nie bardzo mam objawy ciąży (co mnie akurat martwi, bo plamię troszkę i się zastanawiam, czy Krewetka dobrze się rozwija... kontrola we wtorek) Staraczki, trzymam za Was kciuki, zwłaszcza za te, co postanowiły znaleźć sposób na odwrócenie myśli od starań ;-) To nie jest mój sposób na ciążę, to sposób polecany od dawna przez lekarzy ;-) Nic tak nie robi dobrze na płodność jak nadmiar zajęć i brak czasu na zastanowienie - dlatego "wpadki" tak łatwo się zdarzają, a świadome zachodzenie jest trudniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka_GRATULACJE!!! Mega zaskoczenie dla nas wszystkich! Ale super... Kolejna brzuchatka!!! Sralis_Szukam pomysłu na siebie, tzn na swoje zawodowe zycie, a przez to nie mam czasu myślec o staraniach. Choć pewnie jak będą płodne to jakies staranka będą. Dziewczynki ciężko tak sie pogodzić jak @ przychodzi. Smutno bardzo i jedno pytanie "dlaczego sie nie udało?" Ja miałam wszystko olac, ale wizyta u gina moilizuje mnie do "walki" na serio i że pod nadzorem lekarza, będziemy z M od stycznia działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek (a właściwie przedpołudnie) :) Weselej się zrobiło z tą ciążą Magdalenki :) Ale znowu ironia losu, bo rano Kasiula dostała @, a popoludniu wiadomość o ciąży Magdalenki. Tak tu u nas na forum sie przeplata. U mnie dziwne rzeczy, bo cycki zaczęły boleć jak zazwyczaj przed owulką i śluz jest a przecież owulki sie spodziewam za 1,5 tyg. O co chodzi? Magdalenka_napisz co w tym miesiacu robilas, że sie udało Kasiulka_trzymaj się 😘 Miłego dnia życze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przepraszamze ostatnio nie bywam, ale normalnie jakos tak sie wszystko nagromadzilozewieczorami ciagle gdzies wybywamy, a w pracy w ogole jakas masakra :( Po 1 :Magda superwiadomosc :D Gratuluje i trzymam kciuki za dalszych bieg wydarzen :) Po 2: Kasiula starsznie mi przykro ze ta cholerna @ przylazla,bo z tego mojego podczytywania wywnioskowalam, ze cos moze byc na rzeczy :( i trzymalam kciuki. U mnie nic nowego. Laparoskopie mam 29 grudnia, wiec od przyszlego roku zaczynaja sie inseminacje i takie tam. W tym cyklu to w ogole wszystko jest pokrecone bo nie wiem czy @ przylazla czy nie. Mialam jakies plamienia przez dwa dni i to wszysko. Zero bolu brzucha i bolu piersi...nic! Test ciazowy negatywny.Ale mam nastawienie raczej pozytywne. Bratka wrzuc jakas fotke brzucha!!! :D A teraz ociekam na zakupy z kumpelasie umowilam bo trzeba sie jakos pocieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10............... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam porządki. Ciamcia i Emi chwilowo Was usunęłam, bo już dawno wasz termin @ minął. Jak będziecie na kafe to poprostu sie dopiszcie znowu. Kasiula i Magdalenka czekam aż sie zaktualizujecie STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10............... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki są w zdecydowanej mniejszości. Dziewczynki starające się - musimy szybko do drugiej tabeli sie ewakuować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wpadam na chwile przed zajeciami na kafe i co widze???? MADZIA gratulacje!!!! Super wiadomosc, jakich ostatnio malo:) Wszystkiego dobrego ci zycze:)))) Sralis M. trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze. Przeciez nie jest tak ze wszystkie kobiety musza miec te same objawy ciazy, moja kolezanka przechodzila dwie ciaze bezobjawowo:) Martwic moze jedynie to plamienie, pisalas ze z pierwsza ciaza tez tak bylo, ale czy to plamienie tak dlugo sie utrzymywalo? Jesli tak to mozesz byc choc odrobine spokojniejsza. Buziaki dla was brzuchatki:)))) Czesccccc Oli:) Nie przepraszaj, zagladaj kiedy tylko mozesz:) Jak tam zakupy, udaly sie? Ide do pracy a tak mi sie nie chce:( Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki madzia gratulejszyn!!!!!!!!!! pisz jak sie czujesz, robilas kolejne testy? Kiedy idziesz doi lekarza? Kasiula.... no żesz w morde jeża, jak tą @ pogonić????? Trzymaj sie kochana i działajcie dalej. Ja dzis jakas potłuczona jestem. Pogoda jesienna okropnie na mnie wpływa.... Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Witam w poniedzialkowy poranek. Magdalenka, gratulacje! To świetna wiadomość ale musisz się cieszyć!!! Napisz jak się czujesz, no i jak ci się ta sztuka udała;);) Iga mi też się nie chciało iść do pracy ale co poradzić... Tysia ja też kiepsko się czuję, rozlazła i ospała jestem, bolą mnie mięśnie. A ty jesteś w ciąży wiec nie ma się co dziwić że reagujesz bardziej na pogodę. Głowa do góry, niedługo zima, śnieg.......:) Radosna, musimy się wziasc ostro do pracy ale kurcze jak to zrobić żeby były efekty? Ja mam ostatnio takie schizy że w dniach spodziewanej owulki mam wyrzuty sumienia że np nie kochałam się z mężem rano bo może akurat wtedy by się udało a innym razem dręczę się ze wieczorem 2 dni temu nie bylo przytulanka a może to byl ten moment. Wiem, głupia jestem:(((( Miłego dnia wszystkim życzę! Będę wieczorem, teraz zmykam popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Magdalenka - GRATULACJE!!!!! Znowu pozytywne wibracje na topiku!!!! U mnie juz leci 11 tydzien. Wczoraj miałam strasznego doła, smutno mi było i jak mnie mężuś przytulał to strasznie sie rozpłakałam.... A to pewnie są te humory ciążowe.... Ale ja nie chce płakac.... :(:(:( wole sie śmiac!!!! Miłego dnia :) ..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie, RADOSNA - TY nasz jasnowidzu!!! Pomylilas sie tylko o 1 miesiąc!! A zatem nastepna jest Koralinka a potem TY!!!!! Buziak 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA widzę że ty masz wszystkie ksiązkowe objawy ciąży ;) Wczoraj byli u nas znajomi, którym dzidzius się w grudniu urodzi. Wiedzą że będzie syn ;) Ale do 7 miesiąca lekarz uparcie twierdzil ze dziweczynka, a teraz nagle mówi ze chłopak ;) Innym znajomym sie syn kilka dni temu urodzil.... Kurcze, tak dla odmiany to moja mogłaby byc dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Widzę, że weekend dotarło do Nas kilka wiadomości. Przede wszystkim magda, moje najserdeczniejsze gratulacje 🌼 No i kasiula, bardzo mi przykro, naprawdę miałam co do Ciebie dobre przeczucia tym bardziej, że TY już tyle czasu się starasz ... ale zobaczysz, na pewno na Ciebie też przyjdzie czas i tego Ci życzę z całego serducha :) Dop[isuję z powrotem Patkę, bo ktoś ją niechcący usunął. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10............... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1 Żoli ?!? Udało się ?!? GRATULUJĘ kochana !!!! 🌼🌼🌼 BARDZO SIĘ CIESZĘ !!!! 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×