Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ja nie biorę żadnego kompleksu witamin, miałam taką sobie morfologie wiec dostalam żelazo,b6, b12,i folik. zuzanka a u ciebie który tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka nie za wcześnie czytałam i bratka pisała ze wszelkie kompleksy witaminowe po pierwszym trymestrze. moja gin tez mi tak mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie zastanawiam nad Prenatalem, ale skoro juz zaczelam Feminatal to chyba bede kontynuowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałabym dołączyć do waszych brzuchatkowych rozmów, ale niestety jeszcze witaminki dla ciężarnych nie dla mnie. Znowu mnie rozkłada to rutinoscorbin biore, no i folik, choc w tym cyklu z dopiero od 3 dni biore, bo wczesniej mi sie nie chciało, bo po co? Tyle miechów już ten folik biore i co miesiac okazuje sie, że niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc u mnie na miesiąc poczęcia będzie synek:) ale ciąża liczy mi się lipca a tam jest znowu córeczka, więc znowu albo syn albo córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z wcześniejsza owulką powinnam zmienić termin nieplanowanej @ w tabelce, ale teraz to juz nie wiem na jaki. Może zostawie ten poprzedni termin, ale co na następny cykl wpisac? Ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna, nie mów ze niepotrzebnie. własnie potrzebnie. Gdzieś czytałam, że zeby uregulować poziom kwasu foliwoego w organizmie, trzeba brac go przez jakies 3 miesiace. A dla maelństwa folik najbardziej potrzebny jest w czasie, gdy jeszcze o ciąży nie wiemy. Wiec jak najbardzej bierz, bo lada moment dołączysz do naszych rozmów o ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie bądź sceptyczna co do tego, poczytaj co ja i tyśka pisąłyśmy zanim zaciązyłyśmy :D też już czasem ręce opadały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spawdziłam dla 2 koleżanek i jednej sie sprawdziło, a u drugiej licząc od pierwszego dnia @ nie,a jeśli od zapłodnienia to możliwe, ze to był już następny miesiac to by sie zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem o tym kwasie foliowym, ale już go rok biore. Ale czasem sie juz nie chce, zapomina itp. Jak zaczynałam to zawsze pamietałam,a teraz juz nie przywiazuje do tego takiej uwagi. Dziewczynki policzyłam ta wrózbe jeszcze dla mamy i siostry i wszystko sie zgadza, ale termin zapłodnienia, a nie pierwszy dzien @ trzeba brac. Misia__a u Ciebie sie sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna chyba tylko pozostaje sie cieszyc ze wczesniejsza owulka i krotszy cykl, bo wiecej okazji w roku 🌼 oby cykle ci sie skrocily na stale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi i pozostałe brzuchatki_ a Wy sie na zwolnienie wybieracie? czy planujecie popracowac jak najdłuzej sie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsen_jak tam? Mamy Cię wpisaywać na liste oficjalnie podejrzanych? Coraz mniej testowanek na forum. Pewnie dlatego, ze staraczek już mało zostało. Fajnie by było gdybyśmy do konca roku wszystkie będziemy w dolnej tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_weżmiesz lekarstweka to akurat na wigilie bedą dwiwe kreseczki :) Wiolkcia, Oli_wy też już pod nadzorem lekarza działacie, więc pewnie lada dzień sie uda :) Ja też od stycznia biore sie za siebie i zaczynam dzialac przy wskazanaich lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam w tym linku płeć i wychodzi mi coreczka ;) mojej mamie jedno dziecko czyli ja się zgadza. ale juz w przypadku mojego rodzenstwa sie nie zgadza, chyba ze cos zle licze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_dziewczynki są fajniutkie, ale chłopaki zawsze zakochani w mamusi :P W sumie pierwsze dziecko zazwyczaj nie ważne jaka płeć. Ważne, zeby zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna popieram. Ale jakos w głębi duszy bardziej bym sie z dziewczynki cieszyla.... Ale ja głupia jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała trójke dzieci w tym conajmniej jedna dziewczynka. A teraz to pragne, zeby już sie udało byc brzuchatką, bo to czekanie czasami dobija. M cały czas mówi, ze chce miec dzidzie, zeby móc jak kąpac, przewijac, przytulac, bawic sie z nia.....Chyba tego potrzebuje bardziej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ja to juz od prawie roku pod kontrola lekarza i co? No ale teraz sie zaczyna mega kokret wiec moje oczekiwania rosna :) Tysia, dlatego zeby zajac czyms ten moj lebek wymyslamy....a to silownia....a to pieska moze by kupic....a to gdzies pojechac.... Pracy zmieniac nie bede, bo mam fajna, ana studia za leniwa jestem :) Moze na jakis kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tez chciala toretycznie dziewczynek...mmmmmmm...te wszystkie rozowe ciuszki, sukieneczki, pokoik na rozowo...:D :D :D Ale wlasnie tak to sie mowi ze pozniej matka a lepszy kontakt z synem a ojciec z corka.... Pewnie wszystko pierdoly i nie ma zasady. A dzieciak ma byc zdrowy i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, te wszystkie rózowe ciuszki i mini sukieneczki sa słodziutkie ;) z drugeij strony mój M wolałby syna....Musze sie zająć czyms innym niz tylko myslenie o maleństwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tłumacze ze dziewczynka później co by starszy brat mógł ja bronić i pilnować :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×