Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Patka_Wroc
Czy wy tez cieszycie sie z powrotu do pracy? Ja juz nie moglam wysiedziec za stolem;) Za chwile mezus odbierze mi wyniki badan to sie bede chwalic czy wszystko z moimi hormonami jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
My spedzamy u znajomych, bedzie 5 par, jak co roku zreszta, spedzamy sylwka w takim gronie:-))) Co rok u kogos innego hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dawno mnie nie bylo i mialam duzo na drabiania, takze nie wiem czy jeszcze mnie ktos tu pamieta :) Wczoraj wrocilam z Polski, swieta jak to u nas :) Duzo jedzeniaaa i duzo spotkan, fajnie bylo. AAAA tez dostalam posciel na zyczenie, wszystko nam sie zaczelo wydzierac, wiec czas uzupelnic. Bardzo fajna. A tak wogole to przybylo mi chyba z 5 kg po tych wszystkich polskich przysmakach. Maadaa i Karola trzymam kciuki, moze wreszcie jakies dobre wiesci beda:) Ja mialam miesiac bezstarankowy i jutro rano ide na laparoskopie...boje sie zabiegu, nakrozy i tego co moga tam znalezc...trzymajcie kciuki! Pozdrawiam wszystkie wielkie brzuchy, a tym plaskim zycze tego co i sobie w nadchodzacym roku! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Oli, ze pamietamy tak myslalam ostatnio co u Ciebie, trzymam mocno kciuki za jutro!!napisz koniecznie jak bedzie juz po :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Dziewczyny załamka:( Wszystkie hormony w normie ale prl mam 39,5 a norma jest do 23,3... Takze za duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, nie żadna załamka, tylko wiesz teraz w czym może leżec problem. PRL na tym poziomie to jeszcze żadna tragedia. Miałaś robiony jeden wynik PRL czy także z obciążeniem - czyli po podaniu tabletki meta.... cos tam. Dla pocieszenia powiem ci, że ja w cyklu w którym zaszłam w ciąże miałam robioną PRL i wyszła 59 chociaz norma niewiele ponad dwadziescia. Także PRL najczesciej sprawia ze tych cykli owulacyjnych jest mniej, ale nie oznacza ze nie ma ich wcale. Do tego sa skuteczne leki, tkóre PRL obnizaja. Takze glowa do góry i troche wiary ;) Daj znac co ci lekarz powie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Tysia dziekuje Ci za slowa otuchy, ja sie nie zalamuje, poprostu przyszlam jakas wkurzona do domu z tymi wynikami, naczytalam sie w necie o tym ze wysoka prolaktyna moze prowadzic do nieplodnosci i takie tam, glupia jestem poprostu i nabijam sobie glowe pierdolami:( Mialam robiony jeden wynik, bez obciazenia. Tysia a ty bralas jakies leki na obnizenie?? Jasne ze powiem co mi lekarz powiedzial, jutro musze dryndnac i zapisac sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Tysia dziekuje Ci za slowa otuchy, ja sie nie zalamuje, poprostu przyszlam jakas wkurzona do domu z tymi wynikami, naczytalam sie w necie o tym ze wysoka prolaktyna moze prowadzic do nieplodnosci i takie tam, glupia jestem poprostu i nabijam sobie glowe pierdolami:( Mialam robiony jeden wynik, bez obciazenia. Tysia a ty bralas jakies leki na obnizenie?? Jasne ze powiem co mi lekarz powiedzial, jutro musze dryndnac i zapisac sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Tysia dziekuje Ci za slowa otuchy, ja sie nie zalamuje, poprostu przyszlam jakas wkurzona do domu z tymi wynikami, naczytalam sie w necie o tym ze wysoka prolaktyna moze prowadzic do nieplodnosci i takie tam, glupia jestem poprostu i nabijam sobie glowe pierdolami:( Mialam robiony jeden wynik, bez obciazenia. Tysia a ty bralas jakies leki na obnizenie?? Jasne ze powiem co mi lekarz powiedzial, jutro musze dryndnac i zapisac sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc Laseczki, Patka glowa do gory! Twoj wynik nie jest az taki zly, sa gorsze przypadki;) Mysle ze musisz skonsultowac to ze swoim lekarzem, on ci powie co trzeba z tym robic. Ale pzynajmniej juz wiesz w czym lezy problem i mozesz cos z tym zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Oli kochana, trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! Dj znac po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka umow sie na wizyte u lekarza i on wszystko ci wytlumaczy. Ja mysle ze ten wynik nie jest az taki zly, skoro reszta jest w normie. Dostaniesz lek na obizenie prl i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dostaniesz po tyłku;) Jak moglybysmy cie nie pamietac, hmmm??? Ja tez jestem jutro z toba myslami, daj zanc jak bedziesz juz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka. nie brałam żadnych leków bo nie zdazylam ;) miałam zrobic badania i zglosic sie do lekarza ewentualnie po leki i wlasnie w tym czasie zaszlam w ciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza... mnie te swieta tak rozleniwily ze dzis tez ledwo funkcjonuje... nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza... mnie te swieta tak rozleniwily ze dzis tez ledwo funkcjonuje... nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
WITAM WAS PO SWIETACH:) Co tam słychać? U mnie ok, jak chyba każdy objadłam się straszliwie i w sumie jestem po tych świętach zmęczona;) PATKA, dziewczyny mają rację, najlepiej jak wyniki obejrzy lekarz i to on zdecyduje co robić. Być może dostaniesz lek na obniżenie prolaktyny ale widzisz, tysi udało się bez tego:))) Moja koleżanka brała jakiś lek ponieważ miała 3-krotnie podwyższoną prl. i w drugim miesiącu łykania tego paskudztwa zaszła w ciążę:-D Piszę paskudztwa bo ona strasznie to znosiła:( Wymioty, biegunki i takie sprawy nie były jej obce ALE... Warto było się pomęczyć bo prolaktyna obniżyła się do tego stopnia że udało jej się zajść. Także Patka, życzę powodzenia!!!!! Oli, biedna ty!! Jak się czujeszpo zabiegu? Daj znać szybciutko. JESTEM Z TOBA MYSLAMI:-) A reszta dziewczyn to gdzie sie podziewa? Leniuszki, wracać mi tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza... mnie te swieta tak rozleniwily ze dzis tez ledwo funkcjonuje... nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) No Dziewczynki, wg lekarza w czwartek zacznie mi sie 5 miesiąc :) 7 stycznia mam wizyte i w sumie to fajnie bylo by poznac plec dziecka, ale czy ułozy sie tak, żeby cokolwiek zobaczyc? Jakie teraz badania powinnam miec do zrobienia? Czy badania ktore pozwolą wykryc zwspol downa jest refundowany czy musze robic na wlasny koszt? Musze sie przygotowac zeby lekarz mi niczego nie przeoczyl. Musze byc dobrze poinformowana, zeby mi kitu nie wcisnal :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane, stęskniłam sie ;) Ale sie rozleniwiłam przez te święta, objadłam sie tak różnymi sałatkami, ze brzuch mnie cały czas boli hehe Wczoraj zaczęłam kolejne, ostatnie badanie, które potrwa przez cały cykl. Takze juz w połowie stycznia bede wiedziała czy nam cos dolega czy nie Patka moja kumpela ma 15krotnie podwyższoną PRL - to juz jest problem jak sie ma ok 320...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki witam poświątecznie :) po tych świętach i jedzeniu czuję że ledwo się ruszam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO SIĘ Z KAFE DZIEJE????? narobilo mi spamu...a myslalam ze nie udalo sie wiadomosci wyslac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam wszystkie dziewczyny:)Moge do Was sie przyłączyć? staram sie juz 9 cykl:(7 stycznia 2009 miałam zabieg łyżeczkowania bo straciłam moja kruszyne od marca 2009 staralismy sie i nic w listopadzie miałam hsg okazało sie ze miałam zrosty strasznie bolało:/obecy cykl jest z clo i pregnylrm dzis jest 9-10 dni po owulacji piersi bardzo bola brzuszek tez tylko dobija mnie to czekanie 31 gru chce zrobic pierwszy test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×