Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Oj duży już duży ;) i brzuch też zaczął rosnąć ostatnio jak szalony ;) Co tam u nowej lekarki ?? Wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ona twierdzi, ze tamta miała cos z głowa, bo wedlug niej ze mna jest wszystko w jak najlepszym porzadku, mąż musi sie zbadac, ale narazie przelozylismy to na po świetach;) owulacje w tym cyklu mam , poleciła kiedy sie starac, wiec zobaczymy czy jest taka mądra na jaką wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za badania męża :) No i oczywiście za staranka, oby były jak najkrótsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh olac temat:D...nie denerwuje sie tym naprawde:D... na Wigilie zobacze pełno bobaskow to sie naciesze:D nom nic kochana trzymaj sie cieplutko, no i Wy wszystkie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. nawiązując do wóżków to ja zawsze chciałam wózek tako i takowy juz mam :):):) http://www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=3093. narazie brak wszelakich objawów u mnie na @ i na ciąże- niebawem sie okaże ale się nie nakręcam bo to dopiero pierwszy miesiąc na lekach aczkolwiek nadzieja zawsze jest :):):) zaraz nadrobie zaległości w waszych postach bo narazie ciągle zabiegana jestem w pracy i nie mam czasu by do Was zajrzeć :(:(:(:( buziaki gorące- dbajcie o siebie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Co porabiacie? Ja wrocilam do domu i strasznie mi zimno:( Siedze pod kocem i popijam herbate bo w sumie zlapalam jakiegos lenia i nic mi sie nie chce. Zaczelam czytac ksiazke ale tez szybko mnie znudzila, powinnam chyba dostac po d... bo zamiast zabrac sie za jakas robote to chodze i stekam;) Ale macie fajnie ze mozecie juz wybierac wozki:))) Wiolkcia, fajny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dawno mnie nie było, ale mam nadzieje, że jeszcze o mnie pamiętacie. Na pogaduchy z Wami w ogóle nie mam czasu. W pracy maksymalny zapierdziel no i zmiany personalne, więc jest delikatny stresik, żeby nie redukowali zatrudnienia. W domku spokojniutkie przygotowania do świąt. Już wszystko mam, tylko ciasta zostało upiec. Co do staranek to akurat w toku. Tempka sie jakos spierzyła i od kilku dni tylko rośnie. I tak urosła od 36,52 do 37 dzis, ale te skoki jakies dziwne. Owulka chyba jest lub sie zblza bo cycochy bolą jak zwykle na owu. Szczyt śluzu był wczoraj rano. Szyjki nie badam w tym miesiacu. No i znowu tydzien wczesniej owulka przyszła, tak jak w poprzednim cyklu, wiec termin @ tez sie o tydzien przesunie. M delikatnie oszukalam i powiedzialam, ze staranka to dopiero po nowym roku i teraz non stop napalony, no i seksy fajne, bo nie wymuszone. Do piatku staranka bylo co trzeci dzien, a od piatku co drugi. Co będzie to będzie. 30 grudnia wizyta u gina. Ciekawie co powie. Żolinka moja ciążaróweczko 😘 for you Koralinka 😍 zachodz w tą ciąże szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak sobie za jakis czas poczytamy to forum i nasze wypociny to mam nadzieje ze bedziemy sie smialy z tego ze tak bardzo wszystko przezywalysmy;) Jej kazda z nas tak by chciala dostac 2 kreski na tescie w prezencie swiatecznym... Trzymam za was kciuki, te ktore beda niedlugo testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Radosna jak byśmy mogły zapomniec o naszym dobrym radosnym duszku :):):) fajniusio iz tak luzacko do tego podeszłaś i mam nadzieje że Ci się powiodło :):):) trzymam kciukasy ja zatestuje w wigilię jak nie dostanę do tej pory @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metformax, zwany tez metformin albo jeszcze inaczej tylko teraz sobie nie umię przypomnieć- róznia sie tym czy sa powlekane czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Witanko:) Wpadam zyczyc wam milego wieczoru i kolorowych snow babeczki, ja dzis zabiegana od rana bylam, wybralam sie na zakupy, wrocilam do domu zmeczona i glodna jak wilk. Teraz prysznic i wskakuje do lozeczka. Juz nie moge sie doczekac swiat i wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Radosna tempka za bardzo sie nie sugeruj, ja mierzylam, wzrastala mi ladnie pieknie a pozniej w dniu @ jeszcze piekniej spadala.. Tyle ze wmowilam sobie ze chyba z moim cylkem wsio wporzadku bo skok tempki byl a pozniej dlugo dlugo podwyzszona az do 37.9 i nagle BUM, spadek do 36.7:((( I @. Ale tobie radosna tego nie zycze, u ciebe niech tempka wzrasta i taka juz zostanie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
PAPATKI kochane! Jeszcze 2 dni i laba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Dziewczyny wiecie moze dlaczego jedni robią prolaktynę z obciążeniem a inni bez? Bo ja miałam dzis bez obciążenia a moja kumpela ostatnio z obciążeniem. Nic nie kumam z tego . Kurczwe miałam wcxzoraj zacząć piec piernika i sernika ale mój M bykl zmęczony i nici z zakupów, sama chyba je zrobie - jakos dowloke do domu:/ Poeinnam miec 2 dni wolnego przed wigilią, w koncu pracuje u M. Jak mi wypomni, ze nuic w domu na swieta nie zreobiłam to dokonam mordu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kasiula, nie mam pojecia czym lekarze sie kieruja dajac skierowania na badania PRL. Ja raz mialam bez obciazenia, a drugi raz z obciazeniem. Od pierwszego lekarza który dal mi skierowanie, usłyszalam ze jak wyjdzie zle bez obciazenia, to zrobimy tez z obciazeniem. Drugi lekarz z kolei dal mi od razu z obciazeniem, bo powiedzial ze sa przypadki ze bez obciazenia wychodzi ok a z obciazeniem żle. zapytaj swojego lekarza o swoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kasiula, nie mam pojecia czym lekarze sie kieruja dajac skierowania na badania PRL. Ja raz mialam bez obciazenia, a drugi raz z obciazeniem. Od pierwszego lekarza który dal mi skierowanie, usłyszalam ze jak wyjdzie zle bez obciazenia, to zrobimy tez z obciazeniem. Drugi lekarz z kolei dal mi od razu z obciazeniem, bo powiedzial ze sa przypadki ze bez obciazenia wychodzi ok a z obciazeniem żle. zapytaj swojego lekarza o swoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Proszę o opinie. Na 90% zdecydowaliśmy się na imię dla synka. Chciałam coś niezbyt popularnego ale żeby też zbyt dziwaczne nie było no i zdecydowaliśmy się na imię Nataniel, bardzo mi się podoba ;) A Wy co o tym myślicie ? Zaznaczam od razu, że nie obrażam się za krytykę ;) Pytam po to żeby poznać zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bratka ;) fajnie ze juz wybrane macie imie ;) ja powiem tak: imie na pewno oryginalne i niepowtarzalne. Ja bym tak dziecka raczej nie nazwała bo by do naziwska totalnie nie pasowało takie imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super imie! Uwielbiam takie niepowtarzalne imiona. A ja jestem Magda - jedna z miliona Magd z mojego pokolenia a nawet rocznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc wam:) Bratka, imie super, napewno nie bedzie jednym z wielu mateuszow czy jasiow hehe- oczywiscie nie mam nic przeciwko tym imionom, one mi sie podobaja ale tak juz jest ze nastaje 'moda' na pewne imiona i one sie powtarzaja. Podobnie jest z moim, mam duzo kolezanek ktore tak samo maja na imie ale coz na to poradzic;) Moja kolezanka urodzila miesiac temu corcie i nazwala ja Nadia - tez niespotykane, prawda? Zreszta, Bratka, czy to wazne czy nam sie bedzie podobalo czy nie, najwazniejsze zeby rodzicom sie podobalo:-))))) A jesli tak jest to nie masz sie nad czym zastanawiac. Ja juz wybralam wszystkie leki, jutro jade na badanie hormonow. Kurcze nie moge sie tam dodzwonic, nie wiem czy koniecznie musze tam byc rano czy moze moge popoludniu podjechac... Dzwonilam do nich ze sto razy, mam jeden numer ale okazuje sie ze to jakis inny wydzial i nikt nie jest mi w stanie podac namiarow na ten wlasciwy:/ Sluchajcie to jest jakis obled. Chyba poszperam w necie. Jak tylko bede miala wyniki to wam napisze, zobaczym y czy z moimi hormonami wszystko jest dobrze. A co tam u was? Przygotowane w pelni do swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Slyszalyscie o tej tablicy z Oswiecimia? Odnalazla sie na szczescie ale jaki to obciach...... Pokusisc sie na cos takiego. mnormalnie cos bez nazwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka badania trzeba reobic raczej rano na czczo.Nie bedziesz chyba głodowac do popołudnia?:P Co do imienia to mi sie podoba, mąż mojej szwagierki ma na imię Natan (skrót). Z tymże on jest ze swiadków jehowy i to jest typowe imię wlasnie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane gadułki i zapracowane przedświatecznymi przygotowaniami. u mnie niestety wymarzonego prezentu gwiazdkowego nie będzie bo @ przylazła dziś. no cóż i tak bywa- przed nami kolejny miesiąc staranek a potem monitoring- mysle ze wtedy wszystko się wyjaśni i sie uda jak juz bedziemy znali przyczynę. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 JulkaN.................30.........1........19.12........ .Bialystok........1 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........12........17.01......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ..z abrze..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....28....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....17......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....7.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.......gdan sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mi się stało?? w weekend strzeliły mi wszystkie kaloryfery w domu z tych mrozów- więc piekny wydatek mnie czeka na wiosnę;/;/;/ oby przyszły rok był korzystniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×