Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikar12
Witam:)moge sie do Was przyłączyć? staramy sie juz jakies 9 cykli juz przestałam je liczyć:)za soba mam ciąże obumarła a w listopadzie hsg bardzo bolało bo miałam zrost obecny cykl jest na clo i pregnyl, dzis jestej 9-10 dni po owulacji a bardzo boli mnie brzuszek i piersi pierwszy test zrobie 31 grudnia:)musze wiedziec czy pić czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:) Trochę ciężko je przeżyłam bo miałam okropne napady migreny :( takiej z mroczkami i drętwieniem ciała. Byłam nie do życia. Dziś już czuję się lepiej ale nie dobrze mi jest i pełno śliny pod językiem :( Nie nawidzę tego aż mi się wszytkiego odechciewa i do tego jeszcze ta zgaga. Dostałam wczoraj jakiś dziwny lek po którym chodzę i śpię i nic nie kumam co się do mnie mówi i 3 x idę sprawdzić czy już wyłączyłam piec czy nie :( Kiepsko już ze mną taka skleroza :P Trochę boję się tego specyfiku bo mimo wszystko cały czas próbujemy, no i do tego p/ból Nimesil w podwójnej dawce na ból głowy (i tak kiepsko pomaga) wcześniej brałam jeszcze mocniejszy Dicloberl retard bo Apap to jak cukierki mogę jeść, chociaż jak mnie bolał kręgosłup w ubiegłym siesiącu to pomogło. I bądź tu człowieku mądry. Zastanawiam się nad kupnem testów owulacyjnych na allegro, ale nie jestem pewna czy ich jakość nie jest kiepska patrząc na ich cenę. Co wy o nich sądzicie? Chciałam was jeszcze zapytać o te wasze badania prolaktyny. Kiedy dostałyście na nie skierowanie? Ja jeszcze nie byłam u lekarza rozmawiać na temat moich planów i nie wiem czy to konieczne żebym poszła już teraz. Do tej pory badałam się regularnie (USG, cytologia wszystko jest ok) za wyjątkiem tyłozgięcia, ale nikt mi nic nie mówił że może to coś utrudniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przedsylwestrowo :-) U mnie jeszcze przerwa świąteczna więc odpoczywam w domku, a właściwie większość czasu spędam na zabawach na śniegu z córką. Powoli szykujemy się do jutrzejszej imprezki :-) Sylwestra spędzamy u wujka, zawsze jest nas sporo i dobrze się bawimy a i dzieciaki mają frajdę, więc nie muszę kombinować gdzie małą "upchnąć" /zresztą nie bardzo mam gdzie/. Nie bardzo umiem pomóc i doradzić w kwestii poziomu hormonów i innnych problemach, bo nie miałam takich doświadczeń, ale doradzam spokój i jak najmniej stresów, bo jest to wróg nr 1 !!! Wyobrażam sobie, co przeżywacie, ja też w tym miesiącu podejmę starania, ale staram się nie myśleć o tym i nie wgłębiam się w szczegóły ... Czas pokaże. Życzę Wam wszystkim owocnych starań, naturalnych i nie wymuszonych kalendarzem, tak podobno najskuteczniej ;-) Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) widze ze juz sylwestrowo sie zrobilo ;) Mielismy w tym roku sami moim M spedzac sylwestra ale zgadalismy sie ze znajomymi i stalenlo na tym ze troche osob sie do nas zwali.... ;/ wiec trzeba co nieco przygorowac. Imprezka bedzie raczej z siedzacych i alkoholowych wec jedzono musi byc konkretniejsze,,, Póki co wiem ze na pewno bedzie: - sałatka tunczyk+kukurydza+jajko+majonez - barszczyk z uszkami (za duzo kupilam na swieta ;)) -standard w postaci wedliny, ogórkow w occcie, śledzika - na pewno rybka - albo po cygansku albo w cieście, zalezy co mój M sobie zażyczy a co poza tym nie mam pojecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tysia, ja wlasnie przeszkuję net za pomysłami na jakąś romantyczną kolacyjkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Niestety nie mam dobrych wiesci bo zawitala do mnie w koncu @, co bylo do przewidzenia poniewaz pobolewal mnie brzuch od jakiegos czasu:( No coz, najwazniejsze to sie nie poddawac, prawda? Bibi całuski, dawno Cie nie bylo!!! U nas bedzie barszczyk z uszkami, fasolka bo bretonsku i schaby na cieplo a poza tym standard - sledziki, wedlinka:) Mielismy wybrac sie na narty ale nie ma sniegu:(((( Ktoras jeszcze z 'naszych' dziewczynek miala taki zamiar, ciekawe czy sie skusiła;) Chyba nasza Patka o ile mnie pamiec nie zawodzi. Monia witamy:) Zapraszamy do nas oczywiscie i zyczymy powodzenia! STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01........ .Kielce.........0 Izucha.................26........2........17.01........ Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........12........17.01......... .Zamosc........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... . .Zabrze..........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok ….. 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....18......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....9.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 Jej, ile jeszcze razy bede musiala 'spadac' na dol tabelki? Juz mam dosc:-( Smutno mi, niech mnie ktos przytuli;););) Buziaki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Juz po wizycie u lekarza. Troche podłamana, dostałam skierowanie do szpitala na badanie hsg (drożności jajowodów), mam sie zglosic miedzy 10 a 13 dniem cyklu, jak okresu dostane. Myślalam, ze obedzie sie bez tego, ale najpierw lekarz jak mu powiedzialam o skokach tempki i negatywnych testach owulacyjnych powiedzial, ze da mi leki na owulacje, ale jak zrobil usg i zobaczyl ciałko żółte - czyli, ze owulacja w tym cyklu na 100% byla, to stwierdzil, ze jesli nie zajde w tym cyklu w ciaze to musi zrobic tą drożność, a dopiero potem dostane leki na owulacje. Powiedzial, ze lewy jajnik w ogole narazie nie funkcjonuje (nawet nie pytalam, czy kiedykolwiek bedzie funkcjonował), więc moje szanse na zajcie w ciaze są o 50% mniejsze, niż u innych (zdrowych) kobiet i dlatego musimy pobudzic owulacje w tym sprawnym jajniku (ale to dopiero jak bedzie mial pewnosc, ze mam drozne jajowody). Smutno mi jakos :( Myślalam, ze co najgorsze mam juz za sobą i pożegnam sie z tymi troskami w tym roku. A w następnym będzie juz tylko pozytywnie. Ale się nie udało. Dalej bedzie walka, choc brak mi juz sił. Dziewczynki jesli któras z Was miala to hsg to prosze napiszcie mi jak to wyglada i jak sie do tego przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej eh u mnie @ jeszcze nie ma, brzuch mnie nie boli, ale chyba widzialam jakas plamke przepowiednie;/ Radosna slonce, lekarka u ktorej teraz bylam powiedziala mi, ze moge wlasnie to hcg wykonac(ze to niby bardzo pomaga w zajsciu w ciaze, przepycha..bla bla bla) kurde jak zaczelam czytac w necie co to to jakis kosmos nie?owulacje mam, nie wiem czy pekaja pecherzyki, bo ona nie byla za monitoringiem, wogole nie wiem o co w tych juz chodzi....nie wiem co jeszcze zrobic....załamka.. no ale nic juro sylwester, my tez domowka, ja przygotowuje salatke ze słonecznikiem, pomidorki pod pierzynka, koreczki, a taki obiadkowy to szaszlyki z piersi kurczaka , ziemniaki pieczone w calosci , dipy no i oczywiscie do tego jakies warzywka, a tak to standardy dalsze... przyjemnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej eh u mnie @ jeszcze nie ma, brzuch mnie nie boli, ale chyba widzialam jakas plamke przepowiednie;/ Radosna slonce, lekarka u ktorej teraz bylam powiedziala mi, ze moge wlasnie to hcg wykonac(ze to niby bardzo pomaga w zajsciu w ciaze, przepycha..bla bla bla) kurde jak zaczelam czytac w necie co to to jakis kosmos nie?owulacje mam, nie wiem czy pekaja pecherzyki, bo ona nie byla za monitoringiem, wogole nie wiem o co w tych juz chodzi....nie wiem co jeszcze zrobic....załamka.. no ale nic juro sylwester, my tez domowka, ja przygotowuje salatke ze słonecznikiem, pomidorki pod pierzynka, koreczki, a taki obiadkowy to szaszlyki z piersi kurczaka , ziemniaki pieczone w calosci , dipy no i oczywiscie do tego jakies warzywka, a tak to standardy dalsze... przyjemnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. a jednak dla większości z nas ten grudzień nie był szczęśliwy- moze skok do nowego roku coś zmieni. Radosna- znasz już przyczyne więc juz łatwiej będzie teraz z zajsciem jak zaczną się leczonka- ja też się mega wkurzałam jak się dowiedziałam że ze mna coś nie tak- a podczas monitoringu może okazać sie że coś więcej stoi nam na przeszkodzie- no ale cóz ochłonęłam i już troche się z tym pogodziła- oczywiście sa dni gdzie jestzałamka i wogóle ale już bardziej sporadycznie-mam nadzieje ze lekarze wiedza co robia i nam pomogą i w 2010 zaciążymy :):):) Ja zaczynam staranka ok 4-go stycznia i zobaczymy co z tego wyjdzie. chyba trzeba dac sobie na luz ale oczywiście mówi się jedno a robi się drugie heh. Igus przykro mi ze @ cię nawiedziła. No i trzeba na nowo działać. ale kiedys napewno musi się udac :):):) NAPEWNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc babeczki! Radosna, Koralina, glowy do gory! Nie takie problemy ludzie mieli i trzeba bylo sobie jakos poradzic. No coz, smutno sie robi jesli lekarz mowi ze cos jest nie tak ale nie powiedzial ze szans na dzidzie nie ma! I tego sie trzymajcie:-) Zreszta bywaly przypadki ze tych szans nie dawal a kobiety zachodzily... Ja tez mam wysoka prolaktyne, pewnie czeka mnie leczenie jakims swinstwem, ktore podobno jest kiepsko tolerowane przez organizm ale czego sie nie zrobi......I nie wiem czy z moimi 'wnetrznosciami' jest oki bo nie zrobila mi usg. Powiedziala ze zaczniemy od hormonow. Ja tez juz mam dosc, tez sie podlamuje strasznie, raz jestem pewna ze jeszcze 3-4 miechy i bedzie dzidzia a innym razem wstane lewą nogą i mysle sobie ze sie wogole nie uda. Huśtawka nastrojów że ho ho! Ale słuchajcie, nie ma co się załamywać, NOW ROK NOWE NADZIEJE!!!! W tym nadchodzacym roku życzę brzuchatkom szczesliwego i szybkiego rozwiazania, oby dzidzie wasze byly zdrowiutkie i sliczniutkie. A moim kochanym staraczkom zycze.... NO WIECIE CZEGO - FASOLECZKI!!! ZEBY WAM SIE WSZYSTKIE MARZENIA SPELNILY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Iga przytulam!!! Jak Twoje wyniki? Daj znac! Wiolkcia, tak trzymaj:) Nie ma co sie zalamywac, trzeba myslec jak??? POZYTYWNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sylwestrowo :-) U mnie przygotowania w pełni, chociaż antena satelitarna się zbuntowała i nie łapie sygnału ... a na dachu ziiimno ;-) Na szczęście wychodzimy wieczorkiem i nie będzie nam dziś potrzebna. Nowy rok powitamy w gronie ciotecznej rodziny i kuzynów męża, co bardzo mi odpowiada i ze względu na towarzystwo i bliskość dojścia - mieszkamy obok siebie. Życzę Wam wszystkim udanego wieczoru, w serdecznej, przyjaznej atmosferze oraz spełnienia Noworocznych postanowień w Nowym - 2010 - Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Odebrałam wczoraj wyniki posiewu pochwy i jestem czysciutka. Dzis moj M odebrał hormony no ale bede wiedziała co i jak jak sie z nim zobacze po południu. Radosna mi lekarz powiedział, ze sprawdzanie droznosci jajowodów to ostatecznosc bo jest to jednak ingerencja w organizm. Takze w pierwszej kolejnosci był ten posiew, hormony z krwi i badanie cytohormonalne no i w przyszłym tyg mój M idzie z nasionkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta, ale cały czas Was czytam. Radosna - ja opisywałam na tym wątku mój problem. Lekarz do którego poszłam na kontrole z informacją że zaczynamy się starać o dziecko skierował mnie na to właśnie badanie- HSG. Oczywiście nic nie informując o tym, że jest ono bardzo drogie (500zł), jest najczęściej wykonywane pod narkozą, albo ze znieczuleniem miejscowym i jest to badanie, które wykonuje się ostatecznie. Ja nie jestem specjalistą, ale tak wynika ze różnych for i opinii osób, które to przeszły. Faktem jest, że jeśli problem jest rzeczywiście z drożnością jajowodów to zachodzi się w ciąże zaraz po wykonaniu badania, ale zanim dojdzie do niego lekarz powinien wykonać badania podstawowe. Z tego co pamiętam to Ty zaszłaś w ciążę już raz także wydaję się, ze z drożnością nie ma problemu - choć mówię ja się kompletnie na tym nie znam. A le powiem Wam jedno, jak lekarz zaczął wymyslać mi najpierw polipy , a poźniej brak drożności to za cholere nie mogłam zajść w ciąże tak sobie te "choroby" nabiłam do głowy. Zmieniłam lekarza - ponoć na gorszego. Po wizycie u niego powiedział, że on nie widzi nic niepokojącego co by wskazywało na problem z zajściem w ciąże. Powiedział, że widzi pęcherzyk, który jeszcze nie pękł i lada dzień pęknie, więc polecił lampkę wina i przytulanka tego wieczoru i tak się stało i okazało się, że jestem w ciązy. Radosna ja absolutnie nie chciałabym Ci pisać jak masz postąpić bo nie jestem lekarzem i nie mam wiedzy, ale wiem jedno, ze psychika jest najważniejsza. Dziewczynki życzę Wam wszystkim, aby ten rok przyniósł Wam największy skarb - dzieciaczka, a brzuchatkom życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrowiutkich bobasków- i oczywiście sobie też :) A tak w skrócie co u mnie. Jestem w 20 tygodniu ciąży i od paru dni moje szczęście czuje coraz intensywniej :D 07.01 mam USG połówkowe i mam nadzieję na zweryfikowanie co mieszka w moim brzuszku :) Pozdrawiam Was mocno i całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) Wilemoo gratulacje!!!!!! Wszystkim zyczę udanych szalenst sylwestrowych a w nowym roku staraczkom - dwóch kreseczek, brzuchatkom - szczesliwego rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×