Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Hejka :) Nie wiem co myśleć (oczywiście sprawę przegadałam już z moją mamą) Pierwszy raz w życiu zdarzył mi się 2-dniowy @ i to bardzoooo słaby teraz jeszcze 2 dni plamienia ale to dosłownie kropelka na 24/h. Zwykle mam tak jeak każda 2-3 dni mocny potem lecutki. Test robiłam w dzień spodziewanej @ i była 1 kreska. W zeszłym miesiącu czułam się źle (cycki bolały, zgaga i dziwnie bolący brzuch= shizy). Zgagę zresztą mam często :( Teraz czuję się b.dobrze. Co wy o tym sądzicie? Też wam tak się zdażyło? A co do imienia to i tak będziecie wołać Natan w skrócie. Więc czy to będzie Nataniel czy Jonatan to chyba nie robi dużej różnicy. Ale w sumie imię oryginalne i ładne. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Imię Nataniel orginalne - znam jednego chłopczyka o tym imieniu - obecnie 5-latka. Lubię takie orginalne imiona, zresztą i ja mam dość orginalne i moja córka, więc nie chciałabym żeby moje kolejne dziecko było np. jedną z 6 Ol w grupie przedszkolnej /tak było u mojej córki :-)/ Akurat ja nie nazwałabym raczej Nataniel, bo mam swoje typy od czasu ciąży z córką, która miała być chłopcem... Ale generalnie ładne imię i najważniejsze, że Wam się podoba. Dziecku też powinno sprzyjać, wymawia się łatwo, skrół ładny - Natan, dobry wybór. Od jutra mam już wolne, zabieram się za świąteczne porządki i zakupy; pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przedświątecznie ;) Dzis ostatni dzien w pracy - jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj ubraliśmy choinkę - żywa, więc w mieszkaniu niesamowicie pachnie ;) Dziś robie ciacho ..... Kurcze, zamaista siedziec w pracy wolalabym zajac sie przygotowaniami, ale niestety nie ma tak dobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak przedswiatecznie u mnie tez ostatni dzis dzien w pracy.. bratka jak dla mnie imie wlasnie udziwnione, takie nie polskie;)szczerze napewno bym nie dała, ja osobiscie nie znam nikogo o tym imieniu,: ale to moje osobiste zdanie, jezeli Wam sie podoba to dajcie i juz.....co tam po zdaniu innych to Wasze bejbi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Hej:) Dzis rano zebralam sie w koncu i przed praca pojechalam na pobranie krwi ale zrobilam badania w mojej przychodni (jest to niby cos prywatnego co ma podpisany kontrakt z nfz - ja nigdy nie narzekalam na jakosc ich uslug byc moze dlatego ze nie chodze za czesto do lekarzy na szczescie). Zaplacilam po 20 zl za hormon, tylko prl 25. Nie wiem czy to drogo czy nie, stwierdzilam ze ceny i tak sa pewnie zblizone wiec nie latalam po miescie szukajac tanszego laboratorium;) A do tego specjalistycznego szpitala oddalonego o prawie 30 kilosow nie jechalam bo kurde nie wierze ze tu zrobia mi jakies 'gorsze' badania. Moze sie myle, ale czy w laboratorium moga byc wyniki mniej dokladne??? Dobra nie truje wam juz, wyniki beda dopiero w poniedzialek. Zobaczymy co wyjdzie;) Dziewczyny robilyscie kiedys pieczyste? Ja chcialam zrobic rolade boczkowa zapiekaną z przyprawami ale troche sie obawiam bo nigdy jeszcze nie robilam. Jesli tak to poprosze o przepis a raczej jakies wskazowki bo w sumie to nie problem natrzec przy[rawami i wstawic do piekarnika hehehe. Raczej chodzi mi o samo pieczenie tego mieska, zeby np nie spalic czy zeby nie wyszlo suche jak wiory;))) Ale mamy pogode.... Swieta przepieknie sie zapowiadaja a co gorsze po swietach podobno znow ma sypnac sniegiem i zlapac mroz:( TRZYMAJCIE SIE WSZYSTKIE W PRACY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Wiolkcia sciskam!!!!!!!!!! ❤️ dla ciebie kochana:) Iza nie wiem co o tym myslec, moze zatestuj raz jeszcze? Bo moze ten poprzedni sie mylil? Tylko to ci moge doradzic, mozliwe ze sie udalo i mialas tylko plamienie, tak sie zdarza ale mozliwe tez ze poprostu taka mialas @ co tez moze sie zdarzyc... takze na dwoje babka wrozyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patka, jak bedziesz miała wyniki daj znac. Co do rolady boczkowej to mam fajny przepis ale ją się gotuje a nie piecze... Ale boczuś wychodzi palce lizać. Jak hcesz to wieczorem jak bede w domciu wrzuce ci przepis. No hcyb aze chcesz koniecznie pieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Tysia moze byc gotowana jesli mowisz ze jest pychotka:))) Pomyslalam o pieczonej bo przegladalam przepisy i ta skorka chrupiaca mnie korci niesamowicie;) Tyle ze trzeba sporych umiejetnosci kulinarnych zeby taki efekt otrzymac hehe. Mi znajac zycie wyjdzie jakis flak a nie chrupiacy boczuś:P Kasiula a jak twoje wyniki???? Daj szybciutko znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, pieczony boczuś jest pycha, ale nigdy nie zdarzylo mi sie piec rolady. Jak dla mnie rolada za dlugo by musiala w piekarniku siedzieć.... Jak piekę boczek tak normalnie, bez zwijania, to nacieram go bardzo mozcno przyprawą do karkówki ;) ewentualnie troche soli i pieprzu. Do tego robie kilka naciec nozem i w dziurki wsadzam zabki czosnku. Taki boczuś przykrywam folia i w lodówce stoi najczesciej przez noc, zeby prezeszedl przyprawami. Potem do rekawa do pieczenia i do piekarnika - 200 stopni na 1,5-2 godzin, zalezy od grubości. Wieczorem przepis na ta gotowana rolade ci wrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczyte mięska to moje specjały! Zawsze wychodzą mi suuuuper dobre! Sekret jest taki żeby mięsko było soczyste to trzeba posmarować z wierzchu masłem i zawinąć w folię aluminiową i piec tak ok godzinki a potem odwinąć i jeszcze troszkę podpiekać. Mam nadzieję że dokładasz troszkę majeranku do tych wszystkich przypraw!!! Tylko nie za dużo bo będziesz miała wrażenie że jest kwaśne ahhh i super pasują tu śliwki suszone możesz włożyć parędo środka. Jak już odwiniesz mięsko z folii wrzuć do brytfanki pół cebulki żeby sos mniał fajny posmak. Mam nadzięję że pomogłam. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Dzieki dziewczynki, jestescie kochane:-D Zaraz wszystko sobie zapisze i w domku zabiore sie do roboty:) Oczywiscie powiadomie was o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki dziewczyny za opinie na temat imienia :) Myślę, że zostanie Nataniel - zobaczę jeszcze jak rodzinka zareaguje. A pytałam Was o zdanie, bo osobiście nie znam nikogo o takim imieniu, a widzę, że niektóre z Was tak, więc aż takie niespotykane nie jest :) Kurde, aż mi ślinka pociekła od tych Waszych przepisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bede pierwszy raz w życiu makowca piekla z ciasta drożdżowego ;) Ciekawe jak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisze do tabelki, żeby mnie bezosobowo było, najwyżej się zmieni ;) A wiedzie, że ja jutro 30tc kończę !!! Szok normalnie !!! :D STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 JulkaN.................30.........1........19.12........ .Bialystok........1 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........12........17.01......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ..z abrze..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel...Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....17......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....14......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....7.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.......gdan sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka, jak ten czas szybko leci... Szok ;) U mnie jutro równo 18 tyg ;) czyli wg tabelek jakie znalazlam na necie zaczynam 5 miesiąc ;) Muszę się do lekarza umowic na wizyte na poczatek stycznia na USG połówkowe..... Musi ono byc dokładnie w 20 tyg czy są dopuszczalen jakies przesuniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Jutro zaczynam 17 tydzien ciązy. Powiedzcie mi, ktory to miesiac? Jeszcze 4 czy juz 5? STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 JulkaN.................30.........1........19.12........ .Bialystok........1 IGA....................29........11..........31.12...... ..P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01.........Wro claw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . .Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.........K i e lc e.........0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........12........17.01......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ..z abrze..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel...Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....17......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....7.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.......gdan sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam mowic :) Wczoraj moja kolezanka urodzila synka :) Skurcze trwaly pol dnia i cala noc, a sam porod od 13 do 20. Nameczyla sie biedulka... Ze szpitala wychodzi w pierwsze swieto :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki - dziś przyszła długo oczekiwana @, cieszę się jak dzieciak ! Już pochwaliłam się lekarzowi i nastrój mam świetny :-) Po tym okropnym cyklu bałam się jakichś komplikacji i kłopotów. Wygląda na to, że wszystko ze mną dobrze i rozpoczynam pierwszy cykl starań. Po tylu latach hormonowania się może być różnie, ale na pierwszym planie na liście noworocznych postanowień jest dzidziuś, więc starania podejmę "od zaraz". Mam nadzieję, że jakiś irracjonalny cykor mnie nie dopadnie /wzorem miesiąca ubiegłego/ i przynajmniej próbę podejmę ... Dołączyłam się do Was dla wsparcia i otuchy, muszę się przyznać, że w tamtym miesiącu nie mogłam się przełamać, więc o staraniach właściwie mowy nie było, ale już dojrzałam do decyzji i w najbliższych tygodniach postaram się nie dać plamy /oczywiście w staraniach, bo skutki jak same wiecie nie tylko od nas zależą/. Dziękuję Wam dziewczynki bardzo serdecznie, potrzebne mi było Wasze wsparcie. Na codzień to ja wspieram /i zawodowo i prywatnie/, ale w tym temacie role się odwróciły. Brzuchatki - uważajcie na siebie i nie przemęczajcie się przygotowaniami; Czas leci nieubłagalnie - za rok z maluszkiem na ręku będziecie ubierać choinkę /czego i starającym się życzę/. Co do przepisów - ja szykuję sporo i mam kilka wypróbowanych przepisów. Mięsko warto wrzucić w marynatę i piec w rękawie - będzie kruche i soczyste. Z ciast piekę makowce, sernik, keks i piernik; córka robi blok czekoladowy i babeczki. pozdrawiam cieplutko, choć za oknem koszmar - deszcz leje i 3 stopnie na plusie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA wedlug suwaczka w stopce to juz masz 17 tyg skonczone. Wedlug róznych zestawien 17 tydz to 4 miesiac. Zreszta wkleje cala tabelke jaka znalazlam na necie: 1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX Widziałam tez inne podziały miesiecy, ale ten jest najczesciej podawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 IGA....................29........11..........31.12...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01........ .Kielce.........0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........12........17.01......... .Zamosc........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... . .Zabrze..........0 JulkaN 30 1 20.01 ? Białystok ….. 1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....Trójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10.................Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....17......28.05.10.....synek....Lublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....7.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......6.....22.07.2010.........Gdańsk............0 http://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3e7gb vvue.png " http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Joanna&year=2010&month=5&day=30&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tysia 123 :) Korzystając z okazji chciałabym Wam wszystkim życzyć Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc:)))) Jeszcze dwie godzinki i luzik, siedze dzis jak na szpilkach hehe, juz bym chciala byc w domku choc tam tyle roboty mnie czeka ze szok;) Julka, bedzie dobrze!!! Ja mysle ze jesli okaze sie ze za pierwszym razem wam sie nie uda (chociaz nie zycze wam tego, oby za 1 razem poszlo jak z platka) to od drugiego nie bedzie juz mowy o niepewnosci, obudzi sie w tobie duch walki hehe, ja na poczatku troche sie obawialam calej tej sytuacji, myslalam o roznych rzeczach typu komplikacje w ciazy czy straszny porod a teraz mam to wszystko gdzies, liczy sie tylko to zeby zajsc w ciaze:P Trzymam kciuki za ciebie:)))) Tysia, AAAAA1980 i Bratka - jak ten czas leci... Jeszcze troszke i bedziecie juz tulily swoje maleństwa:))))))) Wiolkcia buziaki ode mnie rowniez. Przykro ale coz nam pozostaje... jedziemy dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie:) Patka koniecznie daj znac jak wyniki. Wiesz co, chyba nie ma roznicy w ktorym laboratorium robisz badania. Jakos mi sie wierzyc nie chce zeby jedno robilo inaczej niz drugie. Moze w jakis klinikach maja lepszy sprzet, nie wiem ale bez przesady;) Bedzie ok, zobaczysz. Przeciez bedziesz miala wyniki, bedziesz miala podane widelki pewnie i nawet sama zobaczysz czy masz dobre wyniki. Dziewczynki ja tez wam zycze SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT, SPEDZONYCH W MILEJ, RODZINNEJ ATMOSFERZE. NO I OCZYWISCIE BOGATEGO MIKOŁAJA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Nabralam ochotki na te mieska pieczone...... Hmmmm moze wskocze do miesnego i tez kupie;) Moja tata zawsze robi pyszne, naciera miesko czosnkiem, kladzie na to cebule, podypuje przyprawami (majeranek, sol, pieprz) i zostawia na noc w lodowce. Palce lizac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Witam wszystkich:) Widze ze na kafe juz swiateczny nastroj zawitał:-D Pojawiły się przepisy na pyszne mięsa, i świąteczne życzenia. Dziewczyny, spełnienia marzeń wam życzę, każda z nas ma jakieś inne ale życzę wam żeby wszystkie się urzeczywistniły. Przyjemnych Świąt! Zmieniam dane w tabelce, uaktualniam tygodnie:) Byłam u lekarza, jestem juz spokojniejsza, dzidzia rośnie jak na drożdżach:))))))) Tak czekałam na tę informacje że w gabinecie puściły mi nerwy i się poryczałam. Ogólnie wszystko jest w porządku, jedyne co troszkę mnie zmartwiło to lekka anemia ale mam się tym nie przejmować, dostałam witaminki i powinno się ustabilizować. Patka masz rację, nieważne gdzie zrobisz badania, jak ma coś nie tak wyjść to wyjdzie i vice versa jeśli ma się okazać że jest oki to też tak będzie. Oczywiście nie ma innej opcji ma być dobrze i już. A jak tam twój mąż? Wygoniłaś go już na badania??? Julka wszystkie jesteśmy z tobą, zobaczysz bedzie bezproblemowo, zajdziesz w ciąże, urodzisz i już:-D Obawy zawsze istnieją ale nie wolno im się poddać. Wiolkcia dla ciebie najcieplejsze i najmilsze przytulaski!!!! Wytrwałości dużo ci życze. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........1........19.12........ Bydgoszcz.....0 IGA....................29........11..........31.12...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01........ .Kielce.........0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........12........17.01......... .Zamosc........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... . .Zabrze..........0 JulkaN 30 1 20.01 ? Białystok ….. 1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....17......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....7.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC:) Uffff, w koncu usiadlam i moge sie w spokoju napic herbatki. Ja mialam dzis wolne ale od rana biegalam po sklepach, pozniej wzielam sie za sprzatanie, a teraz usiadlam odpoczac i poczytac wasze posty:) Dolaczam sie do zyczen, oby te Świeta byly spokojne, radosne dla wszystkich! Madzia super wiadomosc. Bedziesz miala spokojne swieta, bez niepotrzebnego stresu:-D Patka, trzymam kciuki za wyniki! Julka, glowa do gory, nie ma co sie zastanawiac, trzeba dzialac i oby byly efekty;)))) Tysia napisz co tam ci wyszlo dobrego:))) Ja osobiscie nie przepadam za makowcem, wole sernik ale ciekawa jestem co tam nasza Tysia wyczarowała z tego ciasta drozdzowego:) No i Patka zapodała dobry temat bo w sumie zamiast kupowac gotowe to mozna sobie samemu, wedle uznania, zrobic pyszny boczuś;) No i Świeta dziewczynki... I zaraz będzie po swietach hehe, i Sylwester i caly kolejny, nowy rok... Jak tam wasze plany na Sylwestrowa noc??? Wybieracie sie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - super ;) tak bardzo sie ciesze ze wszytsko w porzadku ;))) taka informacja to najlepszy prezent na swieta ;) Skoro juz dzis wszyscy zyczenia skladaja to ja tez, bo jutro moze zabraknac czasu na kafe: Życzę Wam radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożebo Narodzenia, a w nowym roku samych radosnych informacji w postaci dwóch kreseczek na testach ciążowych, a brzuchatkom - szczęsliwego porodu ;) i dużo radości z maleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA - piec uwielbiam, sernik też będzie - ze sprawdzonego przepisu, z brzoswiniami ;)))) a makowiec to mój debiut ;) Rany, u was też tak leje i wszedzie jest tyle wody????? U nas norlmalnie kajakiem po ulicach plywac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion to jedna z moich kolezanek nazwala swojego synka Amadeusz a druga corci dala na imie Ania. Rozne sa zdania na ten temat, jedni twierdza ze Ania to takie pospolite imie, a inni ze jest ładne, proste, bez 'udziwnien'. Natomiast Amadeusz - sa tacy ktorzy twierdza ze zwariowali i ze jest okropne, a im sie wlasnie takie podoba;) Mi swego czasu nie podobalo sie moje imie bo bylo... inne. Ale z pozniej stwierdzilam ze jednak fajnie jest miec takie niepowtarzalne a wiec Bratka, Nataniel jest GIT:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×