Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Patka_Wroc
Hej, ciamciaramciam zrobi usg:) tylko nie wiadomo czy wszystko bedzie widac bo czasami na poczatku dziewczyny tylko sie przestrasza po takiej wizycie bo dowiaduja sie ze malenka ciaza albo ze na 100% nie wiadomo czy pecherzyk nie jest pusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Niestety na 100% nie pomoge ci bo nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, na USG dopochwowym będzie widać, ewentualnie na tym etapie może się zdarzyc ze jeszcze serduszko nie bedzie bilo. Ja na pierwszej wizycie bylam na przelomie 5i6 tyg, lekarz na USG dopochwowym stwierdszil ze jest jajeczko zalodnione, jest cialko żółte i tyle. Kazal przyjsc ok 10 tyg zobaczyc serducho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - ja byłam dokładnie w 5 tyg i 6 dni i bylo widac ładnie wykształcone ciałko i malutkie jasniejsze coś, czyli kruszynkę, wg lekarza była to ciąża 5 tygodniowa, bardzo malutka, ale na swój "okres" prawidłowa, choć stwierdził, że to jeszcze b. wcześnie zeby cokolwiek wiecej powiedziec. Okruszek miał około 6 mm. Słuchaj ciamcia, z wlsanego doświadzcenia powiem Ci ze ta wizyta mnie bardziej zdenerwowala niz uspokoila, bo zaczelam zadawac sobie pytania, a moze jest za mała, az moze cos nie tak... obłęd!! Druga wizyta była 23 grudnia czyli 9 tydzień i parę dni i widać było dużo więcej, a co najważniejsze bijące serduszko :) Wiem, że sie niecierpliwisz i chcesz jak najszybciej sie dowiedzic wszystiego i potwierdzic i wogole, milion pytań. Myslę, że ciążę to Ci na bank potwierdzi na tym etapie, ale chyba niewiele więcej będziesz wiedzieć. Ale znając moja nature to ja na Twoim miejscu bym poszła - bo przecież tak właśnie zrobiłam, mimo, że dziewczynki tutaj mnie uprzedzały ze może za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - ja byłam dokładnie w 5 tyg i 6 dni i bylo widac ładnie wykształcone ciałko i malutkie jasniejsze coś, czyli kruszynkę, wg lekarza była to ciąża 5 tygodniowa, bardzo malutka, ale na swój "okres" prawidłowa, choć stwierdził, że to jeszcze b. wcześnie zeby cokolwiek wiecej powiedziec. Okruszek miał około 6 mm. Słuchaj ciamcia, z wlsanego doświadzcenia powiem Ci ze ta wizyta mnie bardziej zdenerwowala niz uspokoila, bo zaczelam zadawac sobie pytania, a moze jest za mała, az moze cos nie tak... obłęd!! Druga wizyta była 23 grudnia czyli 9 tydzień i parę dni i widać było dużo więcej, a co najważniejsze bijące serduszko :) Wiem, że sie niecierpliwisz i chcesz jak najszybciej sie dowiedzic wszystiego i potwierdzic i wogole, milion pytań. Myslę, że ciążę to Ci na bank potwierdzi na tym etapie, ale chyba niewiele więcej będziesz wiedzieć. Ale znając moja nature to ja na Twoim miejscu bym poszła - bo przecież tak właśnie zrobiłam, mimo, że dziewczynki tutaj mnie uprzedzały ze może za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - ja byłam dokładnie w 5 tyg i 6 dni i bylo widac ładnie wykształcone ciałko i malutkie jasniejsze coś, czyli kruszynkę, wg lekarza była to ciąża 5 tygodniowa, bardzo malutka, ale na swój "okres" prawidłowa, choć stwierdził, że to jeszcze b. wcześnie zeby cokolwiek wiecej powiedziec. Okruszek miał około 6 mm. Słuchaj ciamcia, z wlsanego doświadzcenia powiem Ci ze ta wizyta mnie bardziej zdenerwowala niz uspokoila, bo zaczelam zadawac sobie pytania, a moze jest za mała, az moze cos nie tak... obłęd!! Druga wizyta była 23 grudnia czyli 9 tydzień i parę dni i widać było dużo więcej, a co najważniejsze bijące serduszko :) Wiem, że sie niecierpliwisz i chcesz jak najszybciej sie dowiedzic wszystiego i potwierdzic i wogole, milion pytań. Myslę, że ciążę to Ci na bank potwierdzi na tym etapie, ale chyba niewiele więcej będziesz wiedzieć. Ale znając moja nature to ja na Twoim miejscu bym poszła - bo przecież tak właśnie zrobiłam, mimo, że dziewczynki tutaj mnie uprzedzały ze może za wcześnie... Aha no i USG mialam dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - ja byłam dokładnie w 5 tyg i 6 dni i bylo widac ładnie wykształcone ciałko i malutkie jasniejsze coś, czyli kruszynkę, wg lekarza była to ciąża 5 tygodniowa, bardzo malutka, ale na swój "okres" prawidłowa, choć stwierdził, że to jeszcze b. wcześnie zeby cokolwiek wiecej powiedziec. Okruszek miał około 6 mm. Słuchaj ciamcia, z wlsanego doświadzcenia powiem Ci ze ta wizyta mnie bardziej zdenerwowala niz uspokoila, bo zaczelam zadawac sobie pytania, a moze jest za mała, az moze cos nie tak... obłęd!! Druga wizyta była 23 grudnia czyli 9 tydzień i parę dni i widać było dużo więcej, a co najważniejsze bijące serduszko :) Wiem, że sie niecierpliwisz i chcesz jak najszybciej sie dowiedzic wszystiego i potwierdzic i wogole, milion pytań. Myslę, że ciążę to Ci na bank potwierdzi na tym etapie, ale chyba niewiele więcej będziesz wiedzieć. Ale znając moja nature to ja na Twoim miejscu bym poszła - bo przecież tak właśnie zrobiłam, mimo, że dziewczynki tutaj mnie uprzedzały ze może za wcześnie... Aha no i USG mialam dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam fajną wiadomość HCG 755 i TRZY POZYTYWNE TESTY (wczoraj dwa i dzis z rańca na potwierdzenie jeszcze jeden)!!! W środe ide powtórzyć hcg, zeby sprawdzic czy prawidlowo przyrasta. Wizyta u gina dopiero 4 lutego (najblizszy wolny termin). Jutro jeszcze musze do niego zadzwonic i mu powiedziec, bo jak sie umawialam na wizyte to z położną rozmawiałam. Może wcześniej USG zrobię, zeby zobaczyc czy wszystko ok. Boję się czy napewno wszystko ok i czy dzidzia zdrowa, ciąża dobrze umiejscowiona itp. Wysyłam pierwsze fluidki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no zobacz a ja do Ciebie jeszcze dzisiaj rano pisałam!!!!!!!!!! SUPER!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D ale świetna informacja!!!!!! Ty łobuzie i od rana milczysz :P GRATULACJE!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żolinko ja jestem tak niecierpliwa, ze zarz jajko zniosę;)Nie mogę się już doczekać, bardzo bym chciała coś zobaczyć. Radosna gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka trochę mnie zmartwiłaś z tym pustym jajeczkiem...Ja się wkręcam i boję, że mi powie że to jednak nie ciąza;( wiem szurnięta jestem, niby 3 testy po 2 krechy, mdli mnie, mam olbrzymie piersi i 37,5 temp- czyli powinno coś kielkowć w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam - proszę Cie!!! nie rób tego co ja robiłam i nadal mi sie zdaza robić!!!! nie czytaj o problemach, kłopotach i poronieniach!! bo człowiek popada od tego w paranoje!! ehhh i sobie mysle "kto to mówi"... bo sama należe do tych "przewrazliwionych" i szukalam jak głupia po necie wszelkich info, objawow, a bo to a bo tamto, obłęd! Idź dziołszka na to usg i będziesz spokojniejsza ;) chociaż ja nadal nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Żoli- już nie będę sie denerwować i śledzic wszystkich mozliwych stron z problemami. Jesteś juz bardziej doswiadczona i posłucham Cię;) Odezwę sie w środę po badaniu. Dobranoc ;* Radosna Gratulacje !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciamcia_ja też tak myśle, czy to napewno ciąża, a jak tak to czy wszystko jest ok. Nawet jak HCG wyszło przecież, że jest ta dzidzia. Objawów nie mam. Czasem brzuch pobolewa jak na @. Delikatnie i za chwilke przechodzi. Cycki bolą nie bardziej niż przed @. Żolinka_tak tak twoje fluidki najwidocznej działają. Teraz musimy zmasowany fluidkowy atak na Koralinkę przeprowadzić :) Dziwnie mi tak z tą myślą o ciąży, bo jakoś tak nic specjalnego nie czuje. 🌼 for all staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestem w szoku Radosna to tyle dni przed terminem @ juz wiesz ze jestes w ciąży?odlot!!super, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!co Ci sie stalo ze poszlas na HCG?widzisz nie warto martwic sie zadnymi badaniami, tylko dzialac i juz:) a co do mnie to na mnie juz nic nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tysia - na martw się tym USG połówkowym, nie musi być ono robione dokładnie w 20 tc (niektórzy nawet w 24 robią). Lepiej żeby dzieciaczek był większy, bo wtedy lepiej wszystko widać :) Choć rozumiem, że Ci się spieszy aby się dowiedzieć, że wszystko ok :D Tylko nie czytaj żadnych głupot w necie o pustych jajach itp, bo kopa w dupę dostaniesz, a wolałabym tego nie robić, bo niełatwo mi nogi podnosić tak wysoko ;) ciamcia - myślę, że to dobry moment na pierwszą wizytę. Po skończeniu 6tc powinno być już widać serducho, choć muszę przyznać, że zdarza się, że jeszcze nie ma i wtedy wiadomo - niepotrzebny stres :O Radosna - MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE !!!!! 🌼🌼🌼 W końcu jakieś dobre wieści na topiku :D Postraszyli Cię zabiegiem i od razy zaszłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekarzem na wizyte i tak sie umówiłam, bo minął juz ponad miesiac od ostatniej wizyty. Takze w piątek obejrze sobie mojego malucha na USG ;) Sprawdzę też czy wsio z moja morfologią oki. Póki co walczę z przeziebieniem ;/ mój M zachorowal a ja zalapalam wirusa od niego ;/ Wrr....... Zła byłam jak nie wiem co - ja na siebie uwazam i wogole a on mi choróbsko do domu przywleka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciamcia_własnie dzwonilam do mojego lekarza i na pierwsze USG kazał przyjść w 7 tyg od ostatniej @ lub 5 tyg od owulacji (bo ja mam dłużesze cykle wiec u mnie owulka jest pozniej). Mam brac feminatal 800, uważać na siebie i zakaz seksów!!! No i jutro powtorzyc HCG jak bedzie prawidłowe to ok, jak za małe to mam dzwonic. Koralinka_termin @ w tabelce mam na najdłuższy cykl czyli 42 dni. A tym razem cykl byl 35 dni. Teścik zrobiłam dzien przed spodziewaną @ (wg pomiarów tempki). Wiem dziewczynki,ze tego nie popieracie, ale mysle, że zaszłam dzieki Casnagnusowi. Najprawdopodobnej 3 poprzednie cykle w ogole nie miałam owulki. A teraz była i to jaka owocna i własnie ten ziolowy lek miał w tym pomóc i pomógł. Co do pomiarów tempki to w tym cyklu były skoki, ale zaden nie był o 0,2 stopnia, najwiekszy był o 0,15 wiec jednak nie wolno sie tez do konca tempką sugerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ ..Trzebinia........0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....20.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....19......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 SRALIS MARGOLIS - gdzie sie podziewasz????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNA SUPEEEER GRATULACJE:D super wiadomośc na początek roku, a też już się tak zamartwiałaś. \TYSIA ja na swoim połówkowym bylam w trakcie na początku 20 tygodnia dokładnie (19 t + 2 dni). i wszystko dokładnie już widać. moja pani doktor tlumaczyła mi ze połowkowe robi się się miedzy 19 a 24 tc, bo na na poczatku 20 coś tam widać lepiej , serduszko z kolei kształtuje się do 24 tc wiec dlatego zeby mniej więcej w tych tygodniach robić. nie wiem o co chodziło twojemu lekarzowi ze dziecko wazy dopiero 0,5kg. chyba na połowkowe nie chodzi się jak dziecko jest w połowie swojej wagi:) tylko w połowie ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO(WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........11........3.01......... Wroclaw.........0 Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........17.01........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........28........20.01........ ..Trzebinia........0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....30....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....19......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3....17......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że na moim połówkowy mały miał 340g więc do pół kilo było mu jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×