Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dobrze Iga pisze nic na sile. Nie masz ochoty sie cieszyc to sie nie ciesz. Nie ma nic gorszego niz udawac szczesliwa bo tak inni chca Cie widziec. Ja mam dosc jak codziennie w pracy wszyscy po 5 razy pytaja jak sie czuje!!!! I z rana patrza sie na mnie i 'jak tam'? wymiotowalam czy nie??? No cholera jasna ciezko to zniesc!!! Przeciez widza ze sie zle czuje i nie mam ochoty opisywac tego co chwila!!!!!! ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mąż dzwonił, że koleżanka wyprawia w restauracji swojemu mężowi 30te urodziny i ze jest to wszystko wielka tajemnica przed solenizantem i Ona by chciała wiedziec czy bysmy przyszli. Powiedziałam męzowi ze ja do ludzi w takim stanie nie mam ochoty wychodzic. I tyle na temat. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim dołączam się do tego że mam dosc pytan o to jak sie czuje i jaka będzie płeć ;//// ale staram sie byc mila i odpowiadac, bo co mi innego pozostaje.... AAAA jejku, nie wiem co napisac, bo ciezko mi cie zrozumiec. Pociesz se ze juz naprawde niewiele zostalo - raptem 2 miesiące z kawałkiem i juz brzuszka nie będzie ;) Tez powoli zaczynam sie czuc jak hipopotam. Ciekawe i le juz przytyłam ;) pewnie z 10 kg jest na plusie jak nic. Dobrze ze dam rade jeszcze normalnie funkcjonowac. Trzymajcie sie dziewczynki cieplutko, jak dam rade to wpadne na minutke zobaczyc co slychac. Widze ze niektore dziewczyny co dawno nie zagladaly do nas sie odezwały. Bibi-pisz kochana jak sie czujesz. Teraz ty chyba w kolejnosci bedziesz rodzic ;) Bratka, mam troche takie niedyskretne pytanie. Jak długo po porodzie są róznego rodzaju upławy? Mnie ostatnio nastarszyli ze nawet do miesiaca!!!! nie wyobrazam sobie miesiac funkcjonowac z podpaska ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia no podobno tak jest ze mozna nawet 4 tygodnie krwawić, ale to nie są już chyba potem jakieś obfite krwawienia.... zaczełam już zajęcia w szkole rodzenia i nawet spoko, trochę jestem niespokojna jak połozna powiedziąła ze nie będzie w 1 fazie porodu cały czas przy nas tzn ze bede zostawala sama z męzem, trochę się tego boję, ale chyba ona wie co mówi a wiadomo ta pierwsza faza porodu czasem trwa długo i to są same skurcze. co do sampoczucia to ja czuję się bardzo dobrze, tzn wiadomo coś tam mnie czasem boli np od miesiąca czuję jakiś ból w srodku na nie wiem na szyjce ale pytałam lekarkę wiec to prawdopodobnei od cięzaru z srodka. tysia ja na plusie mam juz 13-14 kg ale nie czuje się grubo, w ogole jutro zaczynam 33 tc i ja jesli chodzi o wygląd to czuję się z nim bardzo dobrze, tj pisałam już mi żal brzuszka i wiem ze będzie mi go brakowało, bo taka fajna kóleczka. wiadomo ze taki ciązowy bębuś to nie są zwaly tłuszczu tylko w srodku jest dzidziolek. ja uwazam i poki co sama czuję się bardzo dobrze we wąłsnej skórze, kobietki w ciązy są bardzo sexy. sama paamietam jak się starałam o dzidziusia to z zazdrościa patrzyłam na inne kobietki w ciązy i myslałam jkiedy ja tak będe chodzić, a tu już tylko 1 i 3 tygodnie mi zostało. czekam na wspaniałą wiosnę kiedy jeszcze zrzuce płaszcz.... mam nadzieję ze do wtedy nie dopadną mnie jakies obrzęki chi chi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja tu cąły czas zaglądam do was... to nie jest tak ze mnie nie ma. po prostu nie miałam co pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tysia nie mam dla ciebie dobrych informacji. Jeszcze trochę plamię, a do zeszłego tygodnia miałam normalne krwawienie, raz silniej raz słabiej. Ogólnie krwawić można przez cały połóg czyli 6 tygodni, ale w z tego co wiem to niektórym przechodzi nawet po tygodniu, dwóch. Zależy od organizmu. bibi - fajnie Cię widzieć :) Zaglądaj częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka ja zaglądam do was, tylko nie zawsze pisałam, bo i nie miałam co za bardzo. teraz troszkę ostatnio poszalałam tzn. przywieżli mi mebelki zamówione, w weekend zamówiłam wózek teraz czekam na znak ze sklepu. a tak to u mnie cisza była, bo siedzę w domku cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście IGA zaciskam kciuki za ciebie cały czas, zeby kjuż się udało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi - pochwal sie jaki wózeczek zamowilas? jakies lini moze.... My niby wybralismy ale jeszcze z zamowieniem czekamy, zeby jak najwiecej gwarancji wykorzystac. ;//// widze ze z tym krwawieniem to prawda.... Nam na szkole rodzenia polozna mowila ze poczatkowo krew, potem taka ciemniejsza wydzielina, potem mozer juz byc różnie - albo jakies krwisto-sluzowate upławy albo sam śluz, albo jeszcez inne cuda ;/// No nic, jakos przezyje.. Mój brzuszek tez mi sie podoba i strasznie go lubie ;) Zwłaszcza jak maklenstwo juz duze i czuje jak rusza raczkami, nozkami ;) chociaz podejrzewam ze przed samym porodem bedzie mi juz na tyle ciezko ze bede marzyla o porodzie ;) Zadziwiwa mni9e tylko to, że naczytalam sie i nasluchalam o porodzie roznych historii - dobrych, smiesdznych, tragicznych.... a i tak z jakims takim wewnetrznym spokojem mysle o rodzeniu mojego malenstwa. Mam nadzieje ze z czasem strach mnie nie dopadnie ;) Lece do domku jesc bo zaraz padne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AAA nie dołuj się, jeszcze troszkę i brzuszka nie będzie:) Idź do fryzjera, kosmetyczki, zrób ładny makijaż- może poczujesz się lepiej. Zaraz wiosna, słonko zaświeci to może nastrój tez się poprawi. Mam jeszcze taką mała uwagę- nie pomyśl, że jestem złośliwa, ale nie możesz być taka dla swojego M, bo widzę że on i tak ma dużo cierpliwości do Twoich nastrojów. Mówię to z dobrego serca, bo mój M jak mam czasem zły humor i marudzę to widzę , że on cierpi. Twój uśmiech sprawi M wielka radość, bo pewnie on martwi się o Ciebie. Ja mam już taki troszkę wystający brzuszek i czuję się dumna i chętnie noszę obcisłe bluzki. Mam wrażenie że ludzie są dla mnie milsi i jakoś tak częściej sama też się uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Hej! Jakis czas sie nie odzywala bo wyladowalam na kilka dni w szpitalu. Nic zlego sie nie stalo, odwiedzilam siostre ktorej dziecko mialo jelitowke i sie niestety zarazilam. jeszcze tak nigdy zadnej choroby nie przechodzilam!!! nie zlazilam z kibelka, i trwalo to przez 2 dni non stop az w koncu zaczelo mnie bolec serducho, odwodnilam sie lekko i musialam porobic badania rozne. ale juz jest oki, jestem tylko oslabiona:( do konca tyga siedze w domu i zbijam baki. a co do staran to ogolnie tez kiszka, zero zmian. probujemy i probujemy az do znudzenia i zero efektow. normalnie mozna sie podlamac. aaaa rozumiem cie, czasami tak jest ze kazdy wkolo sie cieszy, smieje a ty akurat nie masz na to ochoty. przeciez nie bedziesz sie uszczesliwiac na sile, nie? wrzuc na luz, jeszcze troszke i ciazaie skonczy. jej jakie to przewrotne, ja bym chciala byc w ciazy tak bardzo ze szok, moglabym ja nawet tak przechodzic:((((( a tu wielkie g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Iga ja nie mam zadnych plamien ale ogolnie zle znosze lek. teraz juz na szczescie moj organizm sie przyzwyczail ale efektow jak nie bylo tak ni ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszsystkim ;) dzis caly dzien siedze przed kompem wiec ma andzieje ze nie bede tu sama. Wczoraj wrocilam z pracy, zjadlam i po prostu padlam i zasnelam ;/// dzis tez jakos tak niebardzo mi sie funkcjonuje. Czyzbym ostatnie 3 miesiace ciazy miala przespac tak jak 3 pierwsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tysia123. Mnie sie nie chce az tak spac jak Tobie. CHodze spac o 22 a o 6:30 rano juz oczy otwieram mimo ze wstaje o 7:00. Dzis sobie zjem lody i poleje sobie ajerkoniakiem :) A niech dzidzia troche sie upije ;) hehe A tak to u mnie bez zmian. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody z ajerkoniakową polewą były u mnie przedwczoraj ;))))) pół wiaderka takiego litrowego zjadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki niestety ostatnio nic napisać nie mogłam i nawet poczytać bo byłam w szpitalu bo bardzo czesto twardniał mi brzuch i niestety dalej nici z czytania i pisania bo musze cały czas leżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Witanko:-) Ja w ciazy nie jestem ale tez chodze ospala strasznie;) To przez pogode napewno. Co tam slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...28....30.05.10......????????....... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......9.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......5......03.11.2010.......Tr jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
misia wspolczuje ale pocieszajace jest to ze juz nieduzo ci tego lezenia zostalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....29......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...28....30.05.10......????????....... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......9.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......5......03.11.2010.......Tr jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAa to czekamy na wiadomości ;) ja ide w poniedzialek. Tez jestem ciekawa, co powie tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam iść rodzic do pewnego szpitala w Poznaniu. Wczoraj sie dowiedziałam, ze moga mnie tam nie przyjąć, bo nie chodze do zadnego z ich lekarzy i ze w pierwszej kolejnosci przyjmuja ich pacjentki - fajnie, nie? . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to Polska właśnie..... U znajomych ogladalismy płytke z USG 3D. I szczerze mówiąc byłam zaskoczona negatywnie - bo strasznie króciutki byl ten filmik, gdzie w 3 D widać dzidziusia. dosłownie może minute. A poza tym jeszcze kilka minut nagrane zwyklego USG i tyle. Całość kosztowała 200 zł ;/// Wy robicie USG 3D albo 4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam szkoda kasy na te drogie USG. Zreszta mnie w ogóle nie ciekawi to jak to tam w srodku wygląda, nie podniecam sie - zreszta iwesz jakie mam podjeście do ciąży - niech juz minie! Jutro mam zwykłe USG u lekarza- kontrolne. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam, bo uznałam, że za tą kasę wolę coś dla dzieciaczka kupić. Zdzierstwo straszne !!! AAA - trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no że zdzierstwo to sie zgodze. Zastanawialismy sie nad wlasnie tym USG i filmikiem z niego, ale po tym co zobaczylam na pewno sie nie zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA w wawie jest to samo ze szpitalem w kórym chce rodzić, i tak mam lekarza z tego szpitala i chodze na szkołe rodzenia, ale tu jest tak ze to mi wcale nie gwarantuje przyjęcia do szpitala, bo szpital jest oblegany po prostu i jezeli jest tak ze wszystkie łóżka sa zajete to nikt tego nie przeskoczy. trzeba obmyślić opcję awaryjną swoją, lub ktoś na dyżurze dzwoni i szuka drugiego szpitala gdzie jest miejsce i juz bedą czekać na rodzącą. ... no cóż takie realia u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×