Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

A tak swoja droga nie polecam firmy Babaloono czy jakos tak. Też to są angielskie ciuszki. Koleżanka co ma juz takie wieksze dziecko mowila ze niewarte są swojeje ceny, chociaz wzornictwo maja nawet spoko. Rzeczy mothercare za to bardzo chwalila, tylko niestety zwykle sa one drogie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniecznie nie patrzyć przez dziurkę od klucza, bo dziecko będzie zezowate ;-) Młodego ostrzygłam przed ukończeniem roku "na mężczyznę", a niedawno odebrałam opinię z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, że mam dziecko intelektualnie rozwinięte ponad wiek, no i cóż, to może właśnie strzyc?? Chociaż bratanek męża w wieku lat trzech obnosi bujne pukle i też mu nic nie brakuje, jeśli idzie o IQ i posługiwanie się nim ;-) Dziewczyny, jak słyszę o tych czerwonych wstążeczkach od uroku, niepełnosprawnych dzieciach jako karze za nieokreślone grzechy i sprawdzaniu faceta, czy nie zdradza, za pomocą zanurzania go w kąpieli i sprawdzania, czy mu jajka na wierzch wypłyną (znaczy się, puste, znaczy się, zdradza) to mi się słabo robi i to nie wiem, czy ze śmiechu, czy z trwogi raczej, wśród kogo przyszło nam żyć... Dobra. A teraz Iga, Wiolkcia, Oli14 i pozostałe staraczki niech zeznają, jak się mają i niech odbierają swoją porcję fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, jak chcesz zobaczyc jakos ciuszkow z mothercare to ta firma ma swoje sklepy naziemne w polsce. W duzych miastach w centrach handlowych. Poszukaj na necie, moze masz gdzies w poblizu. Podotykasz, zobaczysz na zywo, a przy promocji to nawet ceny są znośne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis, tego sposobu na sprawdzanie wiernosci męża jeszcze nie znałam ;) DOBRE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym nadużywać Waszej grzeczności, ale odkryłam, ze jak się usunie cookies to można głosować z każdego aliasu jak z nowego adresu, czyli @o2.pl. @tlen.pl, @prokonto.pl itp ;-) Login wciąż ten, co macie na koncie tlenowym. Gdyby się komuś chciało bawić... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te przesądy :-) Pisałam swego czasu pracę o stereotypach i uprzedzeniach i niestety, dużo u nas tego "kołtuństwa" ... Niestety, dużo ludzi w takie rzeczy wierzy, albo przynajmniej "woli nie sprawdzać" i różne są tego efekty. Ja w ciąży regularnie odwiedzałam kosmetyczkę i fryzjerkę, nie patrzyłam jak i którędy chodzę i żyłam całkowicie normalnie. Ale jak byłam z córką kiedyś w poradni dowiedziałam się, że "taka mądra, bo z mamą w brzuchu na uczelni siedziała" :-) Ludzie muszą coś mówić. Chociaż faktem jest, że jeździłam samochodem bardzo dużo w ciąży i potem mała w samochodzie wyciszała się i była spokojna i do dziś lubi jazdę samochodem. Ale bardzo dużo czytałam /zresztą czytam ciągle/ a mała niekoniecznie moją pasję podziela. Ma umysł raczej ścisły. Najgorszy fakt z mojej ciąży świadczący o ludzkiej głupocie usłyszałam na pewnym prestiżowym seminarium, prowadzonym przez sławną postać w polskiej nauce. Przy analizie kariotypów i obrazów DNA dzieci chorych pani powiedziała "a Pani to może niech nie patrzy, bo jeszcze się takie urodzi...". Pamiętam, że zamarłam ze ... zdziwienia i niezrozumienia. Szok. Zmierzyłam ją znacząco i kompletnie nie wiedziałam jak zareagować. Zostawiłam to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sobie wlasnie na angielska strone Mothercare o ktorej piszecie i w Anglii tez dosc drogo :( Wiec chyba ja tam nie bede kupowac ciuszkow. Julka ale historia! Takie wypowiedzi najlepiej bez komentarza zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wizyta dopiero 22 marca:( JA już farbowałam, ścinałam włosy:) Ale powiem Wam, ze moja mama w ciązy ze mną, dosłownie w ostatnim tygodniu zostałą ugryziona przez kota w nadgarstek i ja mam w tym miejsc utaką jakby blizną- troszke jaśniejszą skórę. BAbcia zawsze mówiła, ze to przez tego kota( poza tym ja się kotów boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kot przed uśpieniem (oj szkoda kota, szkoda) podrapał i zostawił mi taaaaką szramę na brzuchu, na 5 dni przed urodzeniem syna. I syn nie ma blizn ani śladów ;-) Tak, niektórzy ludzie w moim otoczeniu też krzywo patrzą na moje zaangażowanie w działalność na rzecz dzieci z zespołem Downa teraz, gdy jestem w ciąży (dziwne, a przed dwa poprzednie lata podziwiali, chi chi chi). Jestem pewna, ze gdybym urodziła dziecko z zespołem, to komentarzom nie byłoby końca. A mój komentarz byłby taki, że Bogu dziękuję, że zetknęłam się z tematem wcześniej, dzięki czemu tyle wiem i że nie taki mi diabeł teraz straszny. I to jedyny możliwy związek mojej ciąży i mojej działalności charytatywnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zdenerwowałam! Normalnie wytępiłabym i wystrzeliła wszystkich złodzieji!!!! Wyobrażcie sobie, ze dzis Mąż myslal ze jeszcze gdzies pojedzie, wiec zaparkował przed brama a nie w garażu. To była 17:00. No potem sie okazało ze nigdzie nie jedzie i o 20:00 chciał wprowadzic auto i co zobaczył? Lewe lusterko od strony kierowcy zostało urwane i skradzione!!!! Po co komu urwane lusterko????!!!! Zostały tylko kable, bo to było elektryczne lusterko. Po prostu brak mi słów i tylko bym teraz przeklinała..... Mąż teraz poszedł z ekipą do osiedlowych rabusiów dowiedziec sie czy czegos nie wiedza, albo moze Oni to zrobili. Mówie Wam, cały czas pod górke... a miałam jutro jechac autem do pracy.... :( ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam tylko sekunde zeby sie zameldowac. Dzis wizyta u lekarza. Oby wszystko bylo dobrze... Żoli_a jak u Ciebie po wizycie? Malenstwo pokazalo kim bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna powodzenia u lekarza!Daj znać jak wyszły badania, bo pewnie na przezierność idziesz. AAA nie stresuj się kochana, mi ciągle wycieraczki kradną a ostatnio ktoś się nudził i porysował maskę w aucie- tego to juz nie kumam, lusterko komuś się przydało, ale porysowac to już zwykły wandalizm. Macie AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) a wiec u mnie narazie nic nie wiadomo- skończyłam brać clo- jutro ginek i zobaczymy czy pęcherzyki rosną- ja bynajmniej nic nie odczuwam więc może w kolejnym miesiącu będzie lepiej- ale nie gdybam i czekam na wizytę :)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Cale szczescie noc przespalam bez problemów. Nie mamy AC, bo nasze auto jest dosyc stare, ale w bardzo ładnym stanie, no i mamy garaż. Mąż dzis sie dowiedział ze nowe lusterko, ale juz nie orginalne Mercedesa kosztuje 150 zł, wiec nie jest zle, no ale dla mnie złodziejstwo jest nie pojęte i nigdy nie bedzie... . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo 🖐️ AAAA - wspolczuje, mnie taki wandalizm tez wkurza na maksa 😡 ja po wizycie oki :D Malutkie juz jest większe, słuchalam serduszka :D zbadał mnie, wszystko ładnie zmakniete i oki. usg tez robilismy ale krotkie bo wkotce 4d bede robic iec nie chielismy "męćzyć" maleństwa tymi wszystkimi pomiarami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli a jakiegos 'ptaszyne' lub jego brak bylo widac? :) Radosna i Wiolkcia dajcie znac po wizytach co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doawiadywalam sie o płeć hehe... jestem twarda!!! ale mysle ze na 4d juz zapytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, juz po pracy i sporym sprzątaniu :-) Wróciłam przed 12:00 a że pogoda piękna wzięłam się za sprzątanie. Odkrzurzyłam, umyłam podłogi i kilka dywanów wyrzuciłam na trzepak. Dwa już wytrzepałam - reszta na męża zaczeka. W sumie jeszcze chłodno, ale tak nie cierpię kurzu, brrr. Okna też pozostawiają wiele do życzenia, ale jeszcze poczekam. :-) Ja samochód mam nowy i mam AC, mąż nie ma teraz na nasze starsze, ale jakoś szczęśliwie nic się nie dzieje. Mieszkamy w spokojnej dzielnicy, za miastem, chociaż przy samym lesie, ale obcy się nie kręcą a swoi ... mają lepsze :-) Zresztą w tym momencie utrzymujemy trzy auta, więc drogo byłoby za wszystkie AC płacić. Dziś rano okropnie ślisko było, u mnie w lesie taki zakręt jet prawie 180 stopni i rano już kilka stłuczek - lodowisko. W dzień rozmarzło, ale rano pewnie znowu szklaneczka będzie ... Szybko ten czas leci - za miesiąc Wielkanoc. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis chcialam jeszcze raz zaglosowac na Twoje fundacje ale pojawila sie informacja ze zawiesili glosowanie i bedzie od poczatku :( Wiec poczekam az wznowia i bede glosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada - swietne te filmiki ;) Lubie ogladac takie rzeczy, bo dzieki temu moge sobie wyobrazic jak to nasze malenstwo tak w srodku lezy i ktorą konczyną mnie tak dźga w boku ;))) Wizyte mam dopiero 15 marca - masa czasu jeszcze, a juz chcialabym malenstwo zobaczyc. No i moze lekarz by sie zdecydowal co do płci.... Ostatnio widzialam slodziutkie ciuszki różowe.... korcilo mnie zeby zakupic, ale mam jakas blokade. Caly czas mi sie wydaje ze jednak facet będzie a nie córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA - ja tez czasem nie ruzmiem zachowania ludzi. Po co komus szkode robic, niszczyc? Sensu to nie ma ;/// ale co poradzisz, niektorzy nie maja rozumu. powiem wam ze u nas samochod stoi pod blokiem i poki co odpukac nic sie nie stalo, poza porysowanymi lekko drzwiami. Ale na poczatku mielismy wielkie obawy tak zostawiac, bo nie wiadomo co komu do glowy strzeli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko :) kiedy jets najlepszy czas na wykonanie usg 4d? myslicie ze w 21 tyg 6 d będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam obejrzeć filmiki a tu error:( Jak w onet.pl wpiszecie' tajemnice okrągłego brzuszka" to pojawi się taki film w 5 odcinkach, od zapłodnienia do porodu- super ten filmik polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia, dzięki! Szukałam tego linka, akurat wczoraj syn sobie przypomniał, że coś takiego oglądaliśmy, a ja nie pamiętałam tytułu... oczywiście obejrzeliśmy jeszcze raz. Dziś czeka mnie ciężki dzień, jadę porozmawiać z szefem, że prawdopodobnie nie wrócę do pracy przed porodem i jak to możemy zorganizować. Coś tam będę robić i dłubać przy sprawach pracowych, ale nie za dużo, mam inne zajecia niestety. Wczoraj byłam na USG, wszystko w porządku, dzidziuś się rozwija harmonijnie... lekarz zapytał, czy chcę znać płeć, miałam chwilę zawahania, ale odmówiłam. Teraz się zastanawiam, bo złapałąm się na tym, ze gdzieś w sercu nastawiam się na chłopca i jak się urodzi dziewczynka, to nie będę wiedziała, co z nią robić ;-) Dyskutowaliśmy wczoraj sprawę z moim M i uznaliśmy, ze za 2 miesiace zrobimy 3D i jak bedzie widać, to sami zobaczymy, a jak nie, to będzie niespodzianka. A ja więcej myślę o dziewczynkach, żeby się przygotować, jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilke jak to ostatnio bywa. Po wizycie chyba ok. Dzidzia ma 71mm, przeziernosc wyszla 1,6, to chyba w normie. Dziecko machalo do nas raczkami :) M zachwycony usg :) Nastepna wizyta dopiero 14 kwietnia, wiec za 6 tyg. Bede juz w 19 tyg. Nie wiem czy to nie za dlugo bez zadnej wizyty,ale lekarz mowil,ze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×