Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Czesc Dziewczyny. No ja dzis mam wiecej pracy jak przez ostatnie dwa dni :) Kupiłam 2 kocyki dla dzidziusia :) Ja ide do lekarza 11 marca to moze tez mi cos wiecej powie o płci, ale powiem Wam ze mysle ze jednak bedzie chłopak ;) hehe Miłego dnia. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od tego wsłuchiwania sie w orgaznim i schiizowania ze ruchow jeszce nie czuje mąz zaproponowal ze kupi mi chyba usg :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolinka, nie przejmuj sie. Ja poczułam ruchy dopiero w 21 tygodniu, wiec spokojnie :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa - pracuje oczywiscie :classic_cool: kasiula - ustala terminy na ta litanie badań ktore ma do wykonannia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w ramach rekompensaty jeszcze jedno - maadaa - próbuje cos przekąsić... ehh te mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, dziecko na poczatku czułam bardzo rzadko. Jednego dnia czułam ruchy jak lezalam dlużej na plasko z reka na brzuchu, a potem zdarzalo sie ze dzien-dwa nic kompletnie. Ale jak juz sie zaczleo..... ;)))) Czasami to prosze zeby maluszek juz przestal tak szalec, bo caly brzuch mi az podskakuje i dziwne ksztalty przybiera. A najlepsza zabawa jest jak poloze sie na plasko i na brzuchu poloze jakis przedmiot - pilota, puste pudelko.... i mlody zaczyna kopac zeby to zrzucic ;) skubaniutki jest tak silny ze ostatnio lecutkie rzeczy zrzuca bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zoli :) A tak w ogole to zartowalam ;) Z tym jedzeniem to dobre :p Ruchy- fajnie by bylo czuc. U mnie jeszcze daaaleka droga. Mialam brac urlop ale w sumie raz lepiej sie czuje raz gorzej i w sumie nie ma powodu do urlopu. Chyba jednak zostawie go na pozniej. Juz sama nie wiem. Jakas niezdecydowana jestem. Amarantowy- a Ty czym sie jeszcze denerwujesz? Co? Marzylas o malenstwie i udalo sie! Do pracy nie musisz chodzic. Same powody do radosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testowania - no wlasnie! Jakos ostatnio malo dziewczyny sie odzywaja. Dziewczyny z gory tabelki odedzwijcie sie 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie przypomnialam ze śnilo mi sie ze Maleństwo kopał mnie bardzo mocno... ale to byl tylko sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie żoli ;) Juz na tym etapie powinno byc widać płeć dobrze. chyba ze maleństwo uparte i schowa dupkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uparte to jest hehe... i juz wie bo od rana mu tłumacze ze idzie znowu do fotografa :D więc zobaczymy co zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, moje malenstwo dwie czy trzy wizyty sie uparcie chowalo. Caly czas bylo obrocone glowa do dolu, a dzien-dwa przed wizyta byl fikolek i glowka u góry a pupcia schowana gleboko i za nic nie chcialo sie pokazac ;/ Dopiero jak zaczelam tlumaczyc ze jak nie pokaze co ma miedzy nogami to zaczne kupowac różowe sukienki z falbankami ;) to sie pokazalo i wyszlo ze córeczka a mial byc przeciez syn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie wystraszyło troszku i pomyslalo no skoro mama mowi o sukienkach to lepiej schowal co tam mi zwisa i niech see wszyscy mysla ze ja dziewczynka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Ale miałam sen- urodziłam w 20 tc malutkiego chlopczyka a poród odbierała moja nieżyjąca babcia. Nic nie bolało i poszło tak szybko. Ale fajny sen:) Mm zmartwienie- gdy siadam czuję taki ból w pochwie- jakby szyjka macicy mnie bolała. Musze uważac jak siadam ,bo jak za szybko to boli. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna co u Ciebie? Napisz nam troszke :) Zaczynam zauwazac ze niektore obcisle spodnie zaczynaja mi przeszkadzac. Lepiej i wygodniej czyje sie w luzniejszych wiec zostaje mi tylko 2 pary spodni do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usypiammmmm ratunkuuuuuuuu !!!!! Ale chce mi sie spac dzisiaj, ledwo siedze. Ciamcia ja Ci nie pomoge, nie mam pojecia dlaczego Cie boli. Porozmawiaj moze z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam, mnie tylko czasami cos jakby ciągnie w środku, jakby w okolicach jajników i tyle ale nie w pochwie, a moze jakas infekcja? kiedy masz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po pracy i długim spacerze - pogoda cudna :-) Przyszła długo oczekiwana @ - cieszę się jak nastolatka. Bardziej cieszyłabym się z ciąży oczywiście, ale w tym cyklu na starania w "tym terminie" nie było szans /przez telefon nie da rady ;-)/, więc @ jest jak najbardziej pożądana. W tym cyklu nie odpuszczę :-) starań oczywiście, bo ich skutku przewidzieć nie sposób. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......8.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......5......03.11.2010.......Tr jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyscie cos na temat obcinania włosów w ciąży???!!!! to jeden z ciążowych przesądów... hmmm i co o tym mysleć: "Obcinanie włosów w ciąży? Zabronione! Droga mamo, jeśli chcesz, żeby twoje dziecko było mądre, nie powinnaś w czasie 9 miesięcy odwiedzać fryzjera. Obcięcie włosów skróci mu rozum. Niektórzy twierdzą, że dzieciom także nie wolno ścinać włosków zanim skończą rok. Efekt będzie taki sam będą po prostu głupie. " a ja mialam zamiar obciąć troszkę hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejna porcja głupot: - nie wolno przechodzić pod wiszącymi sznurkami, bo dziecko będzie okręcone pempowiną - z tego samego powodu (okręcenie pępowiną) nie można nosić w ciąży żadnych łańcuszków, apaszek itp. - nie wolno farbować włosów bo dziecko urodzi się rude - nie wolno obcinać włosów, bo dziecku życie się skróci - nie wolno patrzeć przez wizjer lub dziurkę od klucza bo dziecko - tu znam dwie wersje: będzie miało zeza albo urodzi się ślepe - jak się wystraszysz lub oparzysz to w miejscu na ciele gdzie się dotkniesz/złapiesz twoje dziecko będzie miało znamię - nie wolno niczego kupować dla dziecka przed porodem, bo się zapeszy - jak się ma zgagę w ciąży to oznacza, że dziecku włosy rosną - nie wolno być w ciąży chrzestną, bo się chrześniakowi szczęście odbiera - nie wolno patrzeć na księżyc, bo dziecko urodzi się łyse i długo łyse będzie - Przyszła Matka nie powinna z nikim dzielić się jedzeniem, bo będzie miała mało pokarmu. - Podczas zmywania naczyń lub prania Przyszła Matka nie może sobie zachlapać brzucha, bo dziecko będzie pijakiem. - Przyszła Matka nie powinna siadać po turecku, bo dziecko będzie miało krzywe nóżki. - Tańcząc, Przyszła Matka nie może się okręcać - grozi to okręceniem siędziecka pępowiną - W razie wizyty u krawcowej, nie wolno nic na Przyszłej Matce szpilkami przypinać, bo łożysko się przypnie i nie wyjdzie po porodzie. - Przyszła Matka nie może biegać po kałużach, bo dziecko urodzi się z wodogłowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na pierwszym miejscu jest: - nie wolno się w ciąży kąpać, bo się dziecko utopi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, super te przesady ;) powiem tak: włosy farbowalam juz chyba 2 razy. Niestety ma wlosy w kolorze "mysim" i bez farby wygladam tragicznie ;/ Co do obcinania wlosow..... niby miedzy studniowka a matura tez wlosow obcinac nie wolno, ja obcinalam a mature zdalam na 5 wiec tez glupota przesad o matce chrzestnej dotknal mnie osobiscie, bo mialam byc chrezstna ale ze wzgledu na to ze okazalo sie ze jestem w ciazy to nie bede chrzestna co do łańcuszkow itp to tez ciagle na mnie rozne osoby gadaja ze nosze pasek do spodni, ze korale, ze lancuszek..... ja sie wtedy pytam: to szalika mam tez nie nosic???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak się wystraszysz lub oparzysz to w miejscu na ciele gdzie się dotkniesz/złapiesz twoje dziecko będzie miało znamię" moja mama jak byla ze mna w ciazy to przestraszyla sie strasznie psa, bo zaczal ja gonic. I mam znamie w ksztalcie pedzacego psa... ;) nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy cos, ale to fakt ;) Zwykle jednak znamiona maja dzieci których rodzice maja znamiona i zwykle sa one wowczas w takim samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pozoataslych to wynika ze moje dziecko bedzie pijakiem z wodoglowiem, okrecone pepowina...... oczywiscie o ile jeszcze go nie utopilam bo czesto sie kapie ;))))) i dziewczyny pamietajcie ze przez sito nie wolno patrzec bo dziecko piegowate bedzie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre te przesady :D :D :D Teraz jeszcze nic nie slyszalam bo nikt w Polsce o ciazy nie wie, ale przed slubem to sie nasluchalam. Nie trzymalam sie 'zlotych zasad' i wszytko OK w zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te przesądy :D Uśmiałam się. tysia - pamiętam, że kupowałaś na allegro ubranka jakiejś angielskiej firmy tylko nie pamiętam nazwy. Napisz mi ją proszę i przy okazji jak tam jakościowo te ciuszki no i może jak pamiętasz nazwę sprzedawcy u którego kupowałaś. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Kupowałam dokładnie te rzeczy: - http://allegro.pl/item929517312_george_disney_puchatek_7_pack_body_0_3_m_ce_nowe.html akurat nie u tego sprzedawcy, ale identyczne bodzialki, Wykonanie i jakosc wg mnie oki, ale nie wiem jak zachowuja sie w praniu, bo poki co leżą i czekaja na malenstwo;) - http://allegro.pl/item869818011_869818011.html te rampresiki są świetnej jakości - taka gruba mięsista bawełna. Kupowałam jeszcze bodziaki early days, takie w 3-paku. Są też fajne. Ale najczesciej wystepuja bodziaki earyu days w 7-pakach. Jakościowo jak dla mnie są na równi z tymi które wklepiłam jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×