Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ciamciam - współczuje, ja mialam problem z kregoslupem i dostałam asmag forte i przeszlo po paru dniach ale pamietam ze w niedziele sie nie moglam ruszac ani wstac, wyłam z bólu i dzwonilam do gina alarmowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny - no ja nie mam takich problemów jak Wy. Współczuje tego samopoczucia i bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA co do laktatora to najwiecej opinii pozytywnych słyszałam o medeli i avencie. Ja nie zamierzam kupowac na razie. Jak bedzie sytuacja awaryjna mąż skoczy do sklepu/apteki, mamy je rzut beretem od domu. W sumie wydatek kilkadziesiat zl a nie wiadomo czy sie przyda.... Co do remontow samochodu - u nas szykuje sie zkaup opon letnich takze tez kilka stówek pójdzie. ;) Mój M stwierdzil ze jak dzis lekarz powie ze coreczka toidziemy kupic jej jakas kiecke w rozowym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tylko na chwilke bo jutro caly dzien raczej nie bede miala dostepu do komputera. Lekarz potwierdzil ze córeczka bedzie. Mój M dostał zdjęcie dupci raz jeszcze. Do tego zdjecie bużki malenstwa. Przynajmniej z imieniem dla dziewczynki problemu nie bedzie ;) Mała wazy juz 1600 g!!!! normalnie gigant. Niby mam 29+4 TC ale wedlug pomiarów na USG dziecko ma 31+1TC. Dostałam taka tabelke do liczenia ruchow i zapisywania. Kolejna wizyta za miesiac (myslalam ze na tym etapie ciazy beda czesciej, ale skoro wszystko oki, to nie ma co za czesto do lekarza biegac) A co do moich wynikow..... Lekarz stwierdzil ze nic nie rozumie dlaczego wychodzi nadal zle. Dostałam Furagin i jakies globulki dopochwowo. Zobaczymy czy to podziala. Zmykam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dosłownie na sekunkę. Ostatnio bardzo zalatan jestem, w pracy kupa roboty, po pracy tez, wiec rzadko zaglądam i czasu staracza tylko na czytanie. Żoli_gratuluje syneczka Tysia_czyli jednak córeczka :) U mnie wszyscy ciągle próbuja zgadnąć co bedzie. M typuje chłopaka. A ja nie mam typów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Co tu tak cicho ostatnio ????? Staraczki, brzuchatki i mamusie - gdzie jestescie? Ja planuje zakupy w sobote bo ma problem ze spodniami i biustonoszami :D wiec cos wiekszego potrzebuje. To beda moje pierwsze zakupy ciazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pytanko. Jak Wy liczycie tygodnie ciazy - skonczone czy rozpoczynajace sie? Jak jestem 10tc i 5 dni to jestem w 10tc czy w 11tc? Bo ja juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki AAAAA. No i ta stronka mowi mi ze jestem w 11tc. Hmmm chyba jednak wole 10tc biorac pod uwage, ze owulacje mialam tydzien pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki..... ostatnio nachodza mnie takie refleksje.... Naprawde Kocham Mojego Męża. Nie wiem jak udało mi sie trafic na taka dobrą osobe. Z otoczenia widze, ze jest wiele osób które nam zazdroszczą tego co mamy, a my po prostu sie dogadujemy, szanujemy i kochamy. Muszę go częściej doceniać i nie zapominac ze jest moim najwiekszym szczęściem. Wczoraj bez zajaknięcia pojechał 700 km zeby pomóc mojej rodzinie. Miec takiego Skarba to naprawde wielkie szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM faktycznie jakoś na wiosnę jesteśmy więcej zalatane ja też tylko głównie czytam a żeby popisać nie mam czasu za bardzo niby w domku siedzę ale caly czas mam co robić moje mdłości i bóle minely jak ręką odjął z dnia na dzień trochę czasem brzuszek pobolewa ale minimalnie i mam często dziwny smak w ustach ale ogolnie jest super 24. mam wizytę u gina ale na książeczkę znalazałam więc na usg to chyba prywatnie bym musiała iść bo na książęeczkę niby od 12 tyg robią może chociaż serduszka posłuchać dadzą? zobaczymy Maadaa nie przejmuj się zakupami ja już musiałam stanik większy kupić bo się nie mieszczą a co będzie potem jak juz teraz mam duże D tylko M się cieszy że takie duże :):) a on biędny tez na zwolnieniu bo dźwignął się trochę i łazic nie może za bardzo przez kręgosłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...28....30.05.10......????????....... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......9.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......7......03.11.2010.......Tr jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki żoli :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3......29....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8.....10.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......7......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak na chwileczke. AAAAA - milo sie czyta takie slowa. Fajnie ze umiesz docenic to co twój M robi. No wyglada na to ze córeczka, chociaz ja naprawde jakos tak srednio w to wierze. Takze poki co z rozowosciami nie szaleje. A imie - jesli córeczka to tylko Agnieszka ;) Spadam, bo jeszcze do tesciow jedziemy ;/Jutro caly dzien przed kompem bede siedziala. Mam nadzieje ze nie bedzie tu tak pusto jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Wiecie co, znowu załączyl mi sie tryb spania 12 godzin na dobre ;/// i nie wiem czy to wina ciazy czy przesilenia wiosennego.... pisac prosze, nie bede tu dzis sama siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przesilenie wiosenne daje o sobie znac. Sporo ludzi znow choruje ;//// mam nadzieje ze mnie choroba ominie. u nas za to dzis piekne sloneczko ;) jejku, zamiast siedziec w pracy mozna by bylo sie gdzies na spacer wybrac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i u mnie dzis wiosna na calego :D a mnie troche glowa pobolewa :( Fajnie ze dzis wiecej osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie zastanawiam co w tym miesiacu dla malenstwa kupowac. Bo co miesiac jakas tam kasa jest przeznaczana na dzidziusia. I teraz albo fotelik-nosidelko, albo zakupy kosmetyczno=apteczne, albo posciel. Chyba jednsak nosidelko, bo mamy wybrane. Apteka to przed samym proodem, a posicel zakupimy razem z materacem, wozkiem, to rabacik bedzie ;) mam nadzieje. Mam tez ochote jakies różowe ciuszki kupic, ale normalnie nie wierze w ta corke.... nie wiem co mi sie porobilo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze trzeci dzien nad wybraniem koszuli lub pizamy do karmienia i mam dylemat. Jak próbuje znalezc dla siebie koszule do karmienia to wszystkie sa z krótkim rekawem, a jak juz z długim znajde to mi rozmiar nie pasuje albo cos.... A jak patrzyłam na pizamy dwu częsciowe do karmienia to są drogie, bo ponad 50 zl. Faktem jest, ze chce kupic takie te rzeczy, zeby pozniej jeszcze wynosic, wiec ciezko mi cokolwiek znalezc..... Ta pizamka mi sie podoba, ale drogo.... http://www.allegro.pl/item946359597_wadima_pizama_do_karmienia_czerwony_xxl_104118.html http://www.allegro.pl/item948121530_pizama_do_karmienia_idylla_italian_r_xxl_niebiesk.html I juz sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA a dlaczego chcesz z dlugim rekawem? w szpitalu na oddzialach jest strasznie goraco, a i poza szpitalem maj/czerwiec juz zimno nie jest. Zaraz wkleje ci linka do koszulki ktora ja planuje zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta niebieska pizamka co wklepilas fajna. Tylko na poczatek na połóg to spodnie z gumka odpadaja. Zreszta w szpitalu nikt ci raczej w spodniach nie pozwoli chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam z długim rękawem, bo mimo wszystko jestem zmarzlak i ramiona szybko mi marzną. Tzn, jak wczesniej mieszkałam w bloku gdzie zawsze cieplo bo wystarczyło kaloryfer odkrecic to było super, a teraz w tym wielkim domu u teściów to jest mi wiecznie zimno. Pewnie zrobie tak jak mowisz, ze napewno kupie jedną koszule do karmienia a nie pizame, no ale niech ma chociaz rękaw 3/4!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta koszula Tysia. Praktyczna i ladna. Tez cos takiego bede szukac :) W Polsce to kilka dni w szpitalu po urodzeniu a w Anglii 6-10 godzin i do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×