Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Oli powodzenia, wszystko bedzie dobrze. Czekamy na relacje wieczorem :) A ja teraz uwielbiam dzem. Jem prawie codziennie na sniadanie. Do tego bialy albo zolty serek i 2 szklanki mleka. Mniam :) Tysia co u Was slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u nas... w sumie to nic ciekawego. czas szybciutko leci. Goraco niesamowicie. Mam nadzieje ze sprawdza sie prognozy i dzis popada. Mala jeden dzien upalu przespala a dzis nie ma zamiaru oka zmruzyc. Lezy na macie i kombinuje jak sie na bok przewrozic ;) Tez to goraco ja meczy... A ja niewyspana jestem. Poprzednia noc pod blokiem wył alarm w samochodzie od 3 do 6 wiec spania nie bylo. A dzisiejsza noc mala [poszla spac o 23 a od 3 juz sie krecila i chciala to pic, to przewinac... padam na twarz a agusia pelna zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze Agusia ruchliwa i pelna energii, wtedy wiadomo ze wszystko w porzadku :) No wlasnie teraz kazdy mi powtarza abym sie wysypiala na zapas bo potem juz spania nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. U nas naszczescie upaly sie skonczyly, bo nie wiem jak bym dzisiaj dala jeszcze z tym rade. Wczoraj przeszla porzadna burza i wreszcia da sie oddychac. Tylko ze jutro lece do Polski , wiec znowu upaly..... Jej Tysia jak tak czytam o Waszym zmeczeniu to sobie nie moge wyobrazic jak tu sobie dac rade z taka dwojka jednoczesnie:D Mam nadzieje ze to do przezycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy dziecku da sie wyspac. Niestety to kiedy spimy i w jakiej ilosci nie zalezy od nas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie i ja, bo pare dni nie zaglądałam na forum. Te upały nastrajają bardzo sennie...Dziś pierwszy raz szkoła rodzenia. Strasznie nie chce mi sie isc. M juz kombinuje jak tu sie od tego wymigac. Mały ostatnio mniej ruchliwy, może to przez te upały??? W czartek wizyta u lekarza i juz jest lekki stresik. Oli_trzymam kciukasy za twoja dzisiejszą wizytę. Koniecznie daj znac jak bedziesz juz po. Dziewczynki_z jakich książek przygotowujecie sie lub juz korzystacie odnosnie pielęgnacji i wychowania dziecka??? Mam ksiażke "Język niemowląt" i "Co nieco o rozwoju dziecka", ale chciałabym jeszcze cos o rozwoju dziecka w poszczególnych miesiacach i cos na kształt encyklopedii zdrowia dziecka. Może cos polecicie??? Żoluś_jak samopoczucie??? Oby do piątku. Trzymam kciukasy i nie moge uwierzyc, ze to juz koniec twojej ciaży. Potem Ciamcia i ja :) Zaczynam sie delikatnie bac... Tysia_chyba twoj spokój w ciazy przeniósł sie na dziecko. Agusia z tego co piszesz musi byc super dzieckiem - to chyba jednak Aniołek a nie Żywczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mamuś - ile wasze dzieci wytrzymuja na brzuszku? Mpja aga baaardzo tego nie lubi. Kilka minut i zaczyna marudzic i sie denerwowac. Staram sie wiec klasc ja czesto na krótko. Leniwa tez jest, nie chce jej sie glowy dzwigac. ale jak trzymam ja na rekach to glowke potrafi dluzsza chwile prosto utrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, Gabryś bardzo nie lubił leżenia na brzuchu, zaraz był płacz, starałam się kłaść go bardzo często. Wszystko się zmieniło odkąd sam nauczył się przewracać, teraz najchętniej by tylko na brzuchu leżał. Muszę go pilnować, bo jak się przekręca zaraz po jedzeniu to wiadomo jak to się kończy :)) A więc nie martw się wszystko przed wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dizewczyny, kamien spadl mi z serca. Maluchy zdrowe, urosly bardzo...maja juz po 3 cm. Moglismy wyroznic raczki i nozki i posluchac serduszek. Slicznie bily :D :D :D Usmialam sie strasznie bo jedno machalo do nas uroczo. A generalnie to wypiely sie do siebie pupami :D :D :D Ufffff jak dobrze. Czy ten stres kiedys sie konczy? Pza tym pobrali mi otny krwii i myslalam ze im tam padne, no ale pryznajmniej mnie porzadnie przebadaja. Nastepna wizyta 27 Lipca. Juz sie nie moge doczekac. Dziekuje wszystkim za kciuki. Zoli kochana, trzymaj sie cieplo. Wszystko pojdzie pewnie jak z platka a w weekendzik bedziesz sie juz mogla cieszyc swoja kruszynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI - świetnie!! wiem jaka ulge czujesz, to cudowne uczucie - ten spokój po wizycie... i byle do następnej!! a TY kochana masz podwójną radość!!! świetnie ze dobre wieści i ze Maleństwa rosną - ZUCHY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - jak to u Was bylo przed porodem?? chodzi mi o ruchliwosc dzidzi w brzuchu. byly bardzije pobudzone czy mniej aktywne?? moj Mały to dzisiaj pobija samego siebie, niemal calutki dzien sie wierci!!! moze wyjscia szuka??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ja po urlopie:) Cały tydzień po 30 stopni, nogi jak balony spuchnięte więc całymi dniami moczyłam je w morzu, Muszę cofnąć się o kilka stronek, bo przegapiłam tydzień i muszę nadrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam - normalne zazdroszczę Ci tego morza... ja tez ciem!!!!!! w przyszłym roku jeslli wszystko bedzie dobrze pojedziemy na wczasy nad morze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja te wielkie upały spędzam w domu nogi mam okrągłe i ledwo w jakie buty włażę :) ale wieczorami chodzę nad rzekę pływać i jest super tak się schłodzić a potem jestem taka zmęczona po tym pływaniu że szybko usypiam :) tylko żeby mnie jeszcze M i kotek nie budzili :) Oli gratuluję udanej wizyty fajnie że maluchy dobrze się mają :):):) Żoli nie denerwuj się my jak tu na forum trzymamy kciuki to zawsze wszystko jest ok :) ciamcia - fajnie jest nad morzem :) mi się nie chce łazić na razie dlatego namaczam się teraz w rzece morze zostawię na mniejszy upał sobie :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Żolinka.............28...3.....35...25.07.2010....synek. ... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...30...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....30....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....27....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......24......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14........30....22......7......01.02.2011........Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze, że upały dają się wszystkim we znaki. Ja prawie całą noc nie spałam, bo było mi tak duszno i gorąco. Do tego jakieś komarzysko wpadło i ugryzło mnie w brzuszek :( Na szczęscie nogi nie puchną. Ale takie temperatury męczą bardzo nawet jak się nie jest w ciąży. Oli_super, że dzieciaczki w porządku :) Teraz będziesz tak żyć od wizyty do wizyty :) Żoli_kiedy do szpitala masz się zgłosić??? Nie moge uwierzyć, że to JUZ. Ciamcia_szykuj się, bo następna w kolejce jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Przepraszam ze ostatnio sie malo odzywam, ale jak jestem niewyspana to nie mam na nic ochoty, a poza tym ujezdzam jak cyganka, jak nie do rodzicow to do babci, byle zeby gdzies sie przespac :) Dzis na 11 ide do pediatry na pierwsze szczepienie. niestety Basia bedzie szczepiona w trzech ukluciach, no ale 200 zlotych to szkoda wydac na tych zlodzieji i lepiej cos za te pieniazki kupic cos Basi. Jutro mam USG bioderek na 9:30. Moja Basia spi duzo na boczku i na brzuszku. Wszyscy sie smieja ze ma to po mnie, bo ja jak bylam malenka to nawet we wozku leżałam na brzuchu :) Ja byłam wczesniakiem urodzona w 7 miesiacu i nawet nie wiedzieli czy przeżyję, no ale jestem :) Wsobote mamy chrzciny. Moja mama wziela sie za organizacje, dzis wracaja Tescie z nad morza specjalnie na chrzciny wiec nie bede w domu sama przez kilka dni, a w przyszlym tygodniu moze wyjedziemy na 3 dni do moich krewnych w Niemczech przy granicy :) Takze tyle u mnie. Aha, jutro Basia konczy 6 tygodni, no i ja tez dochodze do siebie.... Mam pytanie do mamuś!!!! Czy kochacie sie juz z Mężami??? ja ide do genia za tydzien wiec jeszcze nie, ale jakie sa Wasze wrazenia??? Milego gorącego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA u mnie wizyta u gina przede mna. Jerszcze sie nie kochalismy, ale juz o tym myslimy ;) jak bedzie po to na pewno dam znac. Fajnie ze mas ztyle rodzinki i jest komu zajac sie basia, a ty masz okazje sie wyspac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek 🖐️ Oli super ze maluchy rosna i wszystko OK :) Jak sie czujesz? Jak mijaja poranki? Mi coraz trudniej oddychac, Mala rosnie, brzuch tez :) Mam 10 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Byłam dziś u gina i nie jest dobrze:( MAm rozwarcie na 1 palec i skróconą szyjkę. NAkazał leżeć plackiem i dużo pić.Kolejna wizyta za tydzień, ale już mi powiedział, że gdyby odchodził czop, albo skurcze sie nasiliły to mam dzwonić. Kurde załamałam sie to dopiero 34 tc. MAły strasznie sie rusza, twardnieje mi brzuch i boli kręgosłup;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_to teraz leż i nic nie rób. Choć wiem, że to jest cięzko. Jeszcze 3-4 tyg musisz wytrzymać. Tym bardziej, że remont w twoim szpitalu... Ja mam wizyte jutro. Mam nadzieję, że szyjka nie skróciła się bardziej niż ostatnio i ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia trzymaj sie zalecen lekarza i bedzie dobrze. Ja w szpitalu poznaslam dziewczyne co od 28 TC miała rozwarcie na 3 cm. Jak ja poznałam byla w 38TC ;) takze glowa do gory i lez plackiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyspij sie ciamcia poki mozesz. Dzis mala wstala o 5,15!!!!!!!!!!!!!!!!! barbarzynska pora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam- nie przejumuj sie tylko leż wytrwale!! ale musisz byc wytrwala, znam wiele dziewczyn, ktore od wczesniejszych tyg. albo mialy rozwarcie albo cos i leżąc plackiem dotrwały do 40 tyg!!!! wazne ze bylas u lekarza i jestes pod kontrolą. Radosna - daj znac jak po wizycie! Tysia - o 5 rano juz słoneczko swieci :P Aga chce sie bawić ;) Ja jutro rodzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, bedziemy duchowo z toba;) trzymaj sie kochana ;) czy na wizycie u gina po porodzie mialyscie tylko badanie gin czy dostalyscie tez skierowanie na jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, będę trzymać kciuki :D tysia, ja na pierwszej wizycie nie dostałam skierowania na żadne badania dopiero na drugiej, ale jeszcze ich nie zrobiłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z wizyty i nie jest zaciekawie, Na jutro mam skierowanie do szpitala. Mały już ma tak nisko główkę i pęcherz płodowy jest bardzo napięty, że jest poważne ryzyko przedwczesnego porodu i ide, żeby mi podali sterydy na rozwój płuc i silnejsze leki rozkurczowe. Lekarz mówi, ze tak na 4-5dni w szpitalu, a potem do domku i lezec plackiem conajmniej do połowy sierpnia. Masakra!!! Do tego puls miał mały bardzo wysoki 170 uderzen na minutę i martwię sie czy to nie za wysoko. Byłam tylko na zakupach jakieś pidzamki i kosmetyki pokupowac do szpitala. Jeszcze do tego taki upał...Smutno. M ma od poniedziałku wolne a ja w szpitalu bede :( I wesele brata mam w sobote za tydzien i absolutnie nie wolno mi isc :(:( Żoluś_trzymam kciukasy za Ciebie i twoją dzidzię, Już jutro przytulisz swojego syneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×