Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Julka niestety nie jest tak łatwo. Polska ma liberalna polityke jeśli chodzi i zwolnienia w ciąży i dużo kobiet to wykorzystuje. Angielscy pracodawcy wywalczyli inne prawa. Zwolnienia w ciąży i te chorobowe są płatne wiele mniej. Jakbym chciała iśc na zwolnienie to dostałabym 1/5 pensji miesiecznie. Do tego musiałabym nieźle nakłamać lekarzowi, że nie jestem zdolna do pracy. Więc ze względów finansowch i nie tylko muszę pracować. Za to macierzyński jest 3 razy dłuższy niz w PL i mozna go brac od 6 miesiaca ciazy. Ale każdy o ile nie ma pracy fizycznej pracuje jak najdłuzej sie da, aby potem jak najdłużej być z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak mam neta to czasem czytam co u was bo jak próbuję coś napisać to mi net pada dziś piszę znów od teściów a zresztą z tą budową ma tyle roboty i jeszcze wczoraj się broniłam przedwczoraj byłam u kardiologa dziś usg latam jak szalona muszę odpocząć troszku :) fajnie że mam obronę już z głowy dziś na usg Roksanka miała w 26 t i 2 dc 880g rośnie jak na drożdżach kupiłam dziś wózeczek w komisie jak nowiutki grafitowo - niebieski podobny do takich trochę ale o wiele mnie niebieskiego dużo grafitowego z pompowanymi kołami dałam w komisie 560 zł ale jaes jak przawie nieużywany http://allegro.pl/item1118453464_nowosc_wozek_baby_merc_orion_kola_pompowane.html BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH KOCHANE TRZYMAJCIE SIĘ ZDROWO STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5..35...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....29....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......26......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14.............30......22........12......01.02.2011... .....Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bry. ale dzis pogoda jesienna... 15 stopni na termometrze, a jeszcze tydz temu bylo prwie 50!!!!!!!!!!! nie wiem jak wy, ale ja ledwo zyje przy takich zmianach pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie jeszcze wczoraj był upał, ale dziś jest 22 stopnie i pochmurno. Ja odżyłam wkońcu :-) Upały dały mi się we znaki. Teraz jest szansa, że doprowadzę dom do porządku, bo wszystko "rozgrzebałam" i nie miałam siły sprzątać. Są też wkońcu warunki pogodowe do remontu - mąż zaczął rozbudowę wejścia do domu - teraz będzie mógł kończyć bez ociekania potem. Czuję się dość dobrze, chociaż w nocy jakoś mi niewygodnie, czuję dyskomfort w brzuchu i nie mogę się wygonie ułożyć. Chyba będę musiała kupić taką poduchę - rogala. Używacie takich/używałyście? Polecacie? pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja juz po wizycie, wszystko jest ok, dzidzia ma prawie 2 cm, serduszko bije, termin mam na 11marca. Na razie wszystko jest ok, dostalam skierowanie na badania, cala masa do zrobienia... Nastepna wizyta za miesiac. Teraz wybieramy sie na Mazury na kilka dni, choc pogoda nie zacheca... BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga- super wiesci:) julkan- ja nie uzywalam. zamiast rogala podkladalam sobie podfuszki w miare potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalas Radosna jak tam moje poczatki, jest juz w miare ok, dopadaja mnie mdlosci ale wszystko da sie przezyc, na razie nie wymiotuje. Najgorsze sa napady glodu, dziewczyny jak mnie 'zlapie' to zjadlabym wszystko co mi sie nawinie pod reke hehe, wczoraj w drodze powrotnej z zakupow dopadlo mnie takie ssanie w zoladku ze az mi lzy pocecialy bo nie mialam nic w pod reka i od razu zrobilo mi sie niedobrze:( Ale przezylam hehe. Nie moglam sie doczekac kiedy staniemy pod jakims sklepem i kupimy cokolwiek co nadaje sie do zjedzenia. Pytalam o niska temperature, pamietacie jak pisalam ze mam np. 35,6 rano? Wszystko jest w porzadku, moj organizm tak reaguje, albo na spadki cisnienia albo poprostu jestem przemeczona - tylko czym skoro siedze w domu...;) Pobolewa mnie czasami brzuch, bardzo delikatnie, nawet nie moge nazwac tego bolem, takie dziwne uczucie jakby delikatne skurcze ale lekarz powiedzial ze to nic niepokojacego wiec uspokoilam sie na jakis czas:-) To chyba tyle. Raz jeszcze caluje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga, z tymi napada,i glodu to normalka ;) dobrze zaopatrz lodówkę ;) ja wczoraj skusilam sie na koitleta mielonego (smazone!!!!!!!) i dzis mala brzuszek boli... durna matka ze mnie ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........34........31.07........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5..35...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....30....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......26......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14.............30......22........12......01.02.2011... .....Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiu - aż przeraża mnie myśl, że moja dieta wpłynie na zdrowie malucha podczas karmienia. Ja z córką nie miałam pojęcia, że coś może jej szkodzić i jadłam wszystko. Zaraz po powrocie ze szpitala mąż smażył w kółko schabowe :-) Jedynie, czego nie jadłam to czosnek /i tak nie jem prawie/ i alkoholu nie piłam - najpierw wcale, później od okazji do okazji lapmkę wina. Mama mówiła też o wiśniach i pestkowych owocach, ale nawet nie pamiętam jak z tym było. Resztę jadłam normalnie i to nawet w sporych ilościach, bo mój organizm tak reagował na karmienie, że w nocy penetrowałam lodówkę i chudłam strasznie. Małej na oko nic nie dolegało, więc się nie domyśliłam, że powinnam jeść jakoś inaczej. Teraz już jestem bardziej świadoma i będę bardziej uważała na dietę. Iga - brzydko na mazurach, ale pogoda czasami się zmienia w ciągu dnia, więc trudno przewidzieć jak będzie. Korzystajcie z wakacji, za rok raczej nie poszalejecie :-) Gratuluję 2 cm szczęścia /moje ostatnio miało 12 cm :-)/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga super ze Twoje Malenstwo w porzadku i serduszko bije. Nie ma nic piekniejszego niz bicie serduszka takiego Malego Szczescia 🌼 Amarantowy gratuluje wozeczka. Fajny :) No i obrona juz za Toba! SUPER i GRATULACJE !!!! Ja tez kupilam malo uzywany i mysle ze jeszcze ze dwojke w tym wozku wychowam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 wiolkcia...............28........15........18.07........ ..Zabrze............0 kasiula1983.........26.........36........29.08........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5..35...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....30....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......26......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14.............30......22........12......01.02.2011... .....Haga. .....0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Maadaa ja właśnie z tak samo myślę z tym wózkiem dziś za to szukałam łóżeczka i znalazłam bardzo fajne też w kolorach grafitowo-niebieskich http://www.bayzone.pl/lozeczko-turystyczne-samba-p-14356.html teraz szukam pościeli :) fajnie że nowe maluszki dobrze się mają a mamusie na końcu ciąży trzymają się jakoś bo widzę że jedne i drugie przeżywają stresy ja jakoś jestem pośrodku i mam się dobrze na razie miałam delikatne plamienie ale to chyba nerwu ostatnio bo sporo ich mam budowa obrona i jeszcze kilka ... dostałam skierowanie do szpitala na obserwację jakby to się powtórzyło ale nie zapowiada to nic niepokojącego na razie więc nie martwię się na zapas dostałam jakieś tabletki dopochwowe na 10 dni i mam od wczoraj kucie w klatce piersiowej ale nie wiem czy mała na jakimś nerwie mi leży czy to nerwobóle od tego stresu ... pozdrawiam was wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. A co tu dzis tak pusto? Wczoraj mala niezle mi dala popalic. Dzis poki co spi, mam nadzieje ze dluzej pospi bo mamy dzis, jutro i pojutrze gosci ;) na szcesie znajomi a nie jakies ciotki wiec zapowiada sie ciekawie. Donosze ze mamy nowy rekord dlugosci spania - niunia zasnela o 21.30 i wstala, uwaga: o 5 ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejku, mam nadzieje ze ta jedna pobudka w nocy to juz dlugookresowa zmiana, bo juz kilka nocy z jedna pobudka spimy. Gorzej ze moje piersi sie jesczez nie przestawily i w efekcie budze sie nad ranem zalana mlekiem ;/ no ale nie mozna miec wszytskiego ;/ AAAAAAAAAAAaa jestes? Co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05....... ...POZNAN..........0 Izucha.................27........8........15.07.......... .Bydgoszcz.......0 kasiula1983.........26.........36........29.08........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI ciamciaramciam...25...5..35...28.08.2010...Maksym....Wro cław......0 Radosna27..........27....8.....33....08.09.2010...synek. ...Kielce.......0 Maadaa..............27....8.....30....07.10.2010..dziewcz ynka....UK....0 Amarantowy........24....1......26......02.11.2010..Roksan ka..Trój miasto...0 Oli14.............30......22........12......01.02.2011... .....Haga. .....0 wiolkcia........28......15..........6......27.03.2011..........Zabrze..0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto....sn misia1990...19...13.04.2010.....Antoś.....2800g......Bie lsko........sn bibi2206.....27...29.04.2010. ...Zosia ....3800g ......wawa .........sn tysia123.....27...28.05.2010.....Agnieszka...3900g...L-n. ...........sn Vilemooo27..28......................Jakub ................Kielce ......... AAAAA1980...29.....03.06.2010...Basia......2850.... POZNAŃ........sn. Sralis Margolis...37..30.06.2010...Katarzyna Anna...3800...Kraków...cc Żolinka.......28...16.07.2010....Miłosz ....3240g.. ... Jaworzno.....cc hejka. pozwoliłam sobie juz się przenieść do brzuchatek. później Was poczytam bo troszku musze nadrobić zaległości. wczoraj robiłam kolejna bete i miałam 4343 :) w środę byłam u ginka i widziałam pęcherzyk ciążowy. kolejna wizyta 16 sierpnia. buziam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Izucha i Wiolkcia, fajnie ze wszystko sie ladnie rozwija. Iza na Ciebie tez czekamy w brzuchatkowej tabelce. Maadaa dzieki za linka zaeaz sobie poprzegladam. Normalnie juz nei moge sie doczekac zeby maluchy byy wieksze i zeby mozna bylo ruszyc na zakupy tak jak wy, ale jeszcze z 10-12 tygodni to sie powstrzymam. Amarantowy gratuluje obrony a teraz nazwyzszy czas sie wyluzowac, wypoczac i zajac soba. Uwazaj na siebie z tymi plamieniami. Ja w czawartek bylam na pierwszej wizycie u mojego lekarza. Zadecydowalismy gdzie bedziemy rodzic itd. Powidzial nam ze mielismy 5% szans na blizniaki i ze bardzo sie z nami cieszy ale musze uwazac na siebie bo to podwojne obciazenie dla organizmu. Na wszystkie moje narzekania odnosnie bolu glowy itp twierdzil ze bedzie tylko gorzej :( cisnienie mi zbadali i jest ok. Wszystko do przezycia. Ciaza zaklada ze potrwa kolo 37 tygodni, wiec urodze koniec stycznie poczatek lutego...sama mam urodziny 4 lutego he he :) 28 wrzesnia jestesmy umowieni na polowkowe i juz nie moge sie doczekac. Zycze wszystkim milego weekendu i dziekuje za dobra rade w czasie moich ostatnich ekscesow, jestescie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się po wczorajszym USG. Mała to ONA na 100% :) Mam zdjęcie 'cytrynki' :) 1,7 kg i odwróciła się tzn jest juz główką do dołu. Zaczęłam zakupy ciuszkowe. Mam śliczny polarkowy kombinezonik, do tego czapeczkę i rękawiczki http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Clothing/Snowsuits-Jackets-and-Cardigans/Best-Friends-Snowsuit(0045624)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaa świetny ten komibezon ;) niedlugo trzeba pomyslec tez o ciuszkach ziemowych dla naszych maluchow.... u nas weekend odwiedzinowy. Wczoraj goscie, teraz skonczylam sprzatac, o 16 kolejni sie zapowiedzieli. Co tu tak pusto????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale nadrobie zaległosci w tygodniu. Póki co napisze co u mnie. Byłam 10 dni u rodziny w niemczech. Tam to bylo super. Miałam Basie tylko na karmienia - a potem Basią opiekowały sie sie rozne Ciotki :) Moja Ciocia nawet spala z nią i przynosiła w nocy na karmienia - wiec powiem Wam szczerze, ze takie opiekowanie sie Basia mi pasuje. Naprwde nie lubie byc sama kiedy Basia jest zdana tylko na mnie. jestem zbyt nerowowa i zawsze boje sie ze mi sie poplacze a ja jej nie opanuje. Nie nadaje sie opiekowanie sie takimi maleńkimi dziecmi, wiec czekam niecierpliwie kiedy Ona urosnie.... niestety, ale tak czuje i tego nie zmienie. Jutro jak zwykle jade do rodzicow i pewnie bede jezdzic caly tydzien, a w przyszlym tygodniu jade nad morze na 2 tygodnie a tam pomoze Tesciowa, ale jak wroce to znowu jade do Niemiec i moze tym sposobem pół roku szybciej zleci. Basia skonczy pół roku 3 grudnia, a ja 4 grudnia koncze 30 lat i zamierzam po ponad roku porzadnie napic sie whisky!!!!! mam dosyc tego karmienia piersią i tego uwiązania. Mąż tez jest juz raczej nastawiony ze drugigo dziecka nie bedzie, bo widzi ze zle to znosze. W sobote idziemy na slub i wesele. Ale przed slubem niestety czeka mnie jeszcze pogrzeb..... W srode zmarł Mąż mojej bliskiej koleżanki. Miał 28 lat i osierosił 2 dzieci: synka 2 letniego i corke 4 letnią. Wielka tragedia.... Nie wiadomo co mu było, ale podjerzewają zator płucny. Sekcja zwłok bedzie jutro. I tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaN - ja mam rogala i bardzo sobie chwale ten wynalazek :) tysia123 - Basia niestety nadal czesto budzi do jedzenia. Jeden, jedyny raz karmiłam ja tylko raz o 2:30 a potem dopiero o 7 rano, ale to sie zdarzyło tylko raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzis Basia spala od 21 do 1, potem pobudka o 4 a potem o 6 i jestem juz na nogach. Dobrze ze jade do taty to jeszcze pospie. Wiecie co zauwazylismy: Basia bardzo llubi spac w swoim wozku. Wczoraj probowalam ja upic w kolysce, ale jakos nie mogla zapasc w mocny sen, dopiero we wozku zasnela szybko i mocno. W nocy tez po karmieniu wsadzalam ja do wozka i szybciutko zasypiala :) Tkze narazie bedziemy trzymac sie wozka. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I znowu nam się upały robią...M dziś wrócił po dwutygodniowym urlopie do pracy, więc w domu nuda. Jeszcze tak z 2 tygodnie musze się oszczędzać, ale coraz ciężej mi wytrzymac i tak leżec. Powoli szykuje rzeczy dla siebie i dziecka do szpitala (no i oczywiscie wszystkie pozostałe tez). Niby juz wszystko mam kupione, ale jeszcze wiadomo ciuszki, kocyki, rożki trzeba poprac, butelki, smoczki itp wysterylizowac, naszykowac dla M zestawy "ratunkowe" jakby cos musiał mi dowiezc do szpitala... i tak zleci. Mam nadzieje, ze mały wytrzyma w brzuszku jeszcze chociaz 2 tygdonie. Tydzien to takie minimum, zeby zamknąc 36 tydzien. Ale wiadomo, ze do 38 tygodnia warto tą dzidzie donosic. Czuje, ze mały juz ma mało miejsca. Pod same zebra mi sięga i chyba mu ciasno. Ciamcia_daj znać co u Ciebie? Chyba najgorsze już minęło, bo z tego co pamiętam to jesteś jakieś 2 tygodnie przede mną, więc powinnaś kończyć 37 tydzień. Maadaa_super, że mała tak już urosła :) Chyba jesteś zaraz po mnie do rodzenia, więc już niedługo... AAAAA_myśle, że wielu osobom ciężko zrozumieć twoje podejście do macierzyństwa. Ale jak pamiętam początki ciązy tez były dla Ciebie ciężkie, a potem jakoś się uspokoiło i oswoiłaś się z dzieckiem w swoim brzuszku. Teraz kolejny etap zmagań, z którego napewno wyjdziesz zwycięską ręką :) Basia podrośnie, a ty już zapomnisz o trudach pierwszych miesięcy. Dobrze, że masz tyle osób, które Cię wspierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wydrukowalam sobie liste co trzeba kupic i jest dluuuuugasna :) Doswiadczone mamuski - kupilyscie jakies rzeczy calkowicie nie potrzebne albo cos co sie nie sprawdzilo? Dobrze ze mamy tutaj na forum rozne oblicza macierzynstwa. To pokazuje nam ile ono ma twarzy; nie zawsze jest rozowo ale i nie zawsze jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze co mi sie przydalo i uwazam za dobry zakup: - rogal do karmienia - przewijak - niania elektroniczna - podgrzewacz - laktator (na pozniej) - wozek i nosidelko ;) - dwa kocyki Nie potrzebne: - wkladki do piersi (takie plastikowe Aventa, bo moje brodawki sie dobrze trzymaja) Piszcie co chcecie kupic to Wam napisze czy to sie przydalo lub nie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym upalnym tygodniu. Co z zakupow uwazam za udane a co nie: - z ubranek przede wszystkim dobre sa pajacyki, rampersy i body KOPERTOWE, kaftaniki, ubranka przez glowe zakladane są klopotliwe, a rzeczy typu jeansy w rozmiarze 62 nigdy malej nawet nie zalozylam. - jesdtem bardzo zadowolona z fotelika do samochodu z bazą, nie wypbrazam sobie przy tej ilosci podrozy mocowac sie z pasami - wózek też okazal sie strzalem w dziesiatke - wazne sa zakupy w aptece, naprawde sporo tego tzeeba kupic i warto poczytac wcezsniej co tzreba z apteki miec w domu -bez sensu jak dla mnie bylo kupowanie rozka, uzylam go kilka razy, rownie dobrze moglabym go nie miec - kupilam beznadziejne nozyczki do paznokci dla niemowlat ;/ nie da sie nimi obcinac paznokci, wiec tu uzywam swoich nozyczek, Ewentualnie mozna zainwestowac w cos porzadniejszego specjalnie doa dzieci - warto kupic mate edukactyjna, karuzelke do lozeczka bo dziecko juz od 3-4 tygodnia zycia zaczyna sie tym intersowac a zaraz po urodzeniu nie ma czesu biegac i tego szukac. Dziewczyny chwala tez bujaczki, ja poki co nie mam ale jestem coraz blizej decyzji o zakupie.(taki do 18 kg, a nie do 10 jak są w wiekszosci). Wszystkie tez rzeczy sa po to zeby dziecko zostawic i miec czas cos zrobic w domu Jak cos mi sie przypomni to jeszcze dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jheszcze moze dopisze co mam z apteki: - sterimar do noska, linomag różowy do pupy na codzien, Bepanthen maść do pupy na odparzenia, Alantan plus - opcjpnalnie zamiast Bepanthenu, czopki przeciwgoraczkowe, termometr z miekka koncowka, octenisept do pepka, witamina K, witamina D, tantuum rosa dpo mycia po porodzie, nadmanganian potasu do kapieli na potowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie rożek sie przydał. Uzywam na okrągło obu :) Nozyczki dla dzieci to tez niepotrzebny wydatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluszki sa suoer flanelowe ;) tetrowek uzywam tylko po buzki po karmieniu, a zeby podlozyc czy przykryc to flanelowe ;) co do rozka-0 no wlasnie, jednemu Zoska drugiemu Maryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cicho tu u nas ostatnio, ale wakacje i pewnie wszystkie wolą spędzać czas na dworze niż przed kompem. Maadaa_ja jeszcze nie wiem co się przyda, ale jedna rzecz już się przydała: ślimak - poducha - niby do karmienia,ale ja narazie spie na niej w ciazy. Jest rewelacyjna, bez niej nie byłoby spania. Pod brzuch sobie podkładam i między nogi. Ciamcia_daj znać co u Ciebie, bo jak się tak nie oddzywasz to zaczynam myśleć, ze już urodziłas... Ja dziś koncze 35 tydzień. Zeby chociaż jeszcze 2 tyg mały sobie w brzuszku posiedział to byłoby już super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×