Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
Kasia TESTUJ, TESTUJ:) Z tego co piszesz wnioskuje ze sznsa jest DUZA :-D Bratkaaaaaa, ja tez tak chce;) Super, teraz sa takie pogody beznadziejne, wszyscy smarkaja, kaszla, kichaja wiec ty sobie odpoczywaj w domku. Tylko co ty bedziesz robila przez tyle miechów????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja wiem ze w tym cylku sie nie udalo. Mam wszelkie dowody na to - zmiana sluzu (zawsze zmienia mi sie kolor i konsyst. przed @, bole piersi i brzucha). Marne sa szanse ma 2 krechy ale nie trace nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiedziałabym sobie w domku tak z tydzień:) ale więcej, jejku nie wiem czy bym wytrzymała hehe tzn jak sie udało zaciążyc to będę siedziała:) przerobie wszystkie książki, które mam do angielskiego - bo ich sporo ale nie wszystkie przerobione od A do Z:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcialabym odpoczac ale pewnie znudziloby mi sie to odpoczywanie po hmmm 2-3 tygodniach. Ale bratka to zupelnie inna bajka;) Jej przyda sie ten wypoczynek, nie bedzie musiala z brzusiem do pracy biegac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien - te tyle miechów to w zasadzie 3,5 więc wcale nie tak strasznie dużo, a co do braku zajęć to raczej nie będę narzekać. Pisałam już wcześniej, że zamierzam podszkolić angielski, przerobić zaawansowane kursy excella, robić zakupy przez neta, a do tego właśnie wymyśliłam sobie hobby: będę robić biżuterię, a konkretnie to głównie naszyjniki. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie, na razie czekam na zamówione koraliki itp. Byłam dziś u lekarza, pogratulował mi wyników glukozy :) Powiedział, że widać, że w końcu ktoś kto się nie obżera słodyczami :) A w ogóle to tak na mnie spojrzał, potem zerknął na kartę ciąży i stwierdził, że nie wyglądam na 24 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka az trudno w to uwierzyc ze zostalo juz tylko 3,5 miesiaca... A niedawno ci gratulowalysmy;) Czas plynie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez czasem trudno uwierzyć, że to już coraz mniej czasu zostało. Tym bardziej, że puki co wcale nie jestem przygotowana do przyjścia małego człowieczka na świat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
BRATKA TO JUZ TYLKO 3 I POL MIECHA? N I E M O Z L I W E sluchajcie, czlowiek sie nie zastanawia nad uplywem czasu ale kurde on zapitala bezlitosnie. fajnie ze znalazlas sobie zajecie:) to ja zamawiam jakis fajny wisiorek na szczescie:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a boisz sie troszke tej chwili??? czy narazie jeszcze nie myslisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bratka, czy pojawia sie strach przed nieznanym czy raczej sie o tym nie mysli? moja siostra powiedziala mi ze pod koniec ciazy miala wszystko w nosie, nie bylo wazne czy bedzie bolalo czy nie, wazne zeby bylo po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki, staraczki sie po wolutku 'wykruszaja' i przechodza do drugiej tabelki. A MY COOOOOO??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Igus bedzie dobrze!!! popatrz na mnie, jakie ze mnie postrzelone babsko, wlasnie dostaje po wolutku @ a wcale sie tym nie lamie;) no w koncu zaciazymy, bo przeciez innego wyjscia ni ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
my poprostu musimy odczekac swoje, w koncu kolejka dojdzie do nas;) a tak powaznie, ja tez mam dołki ale probuje wszelkimi mozliwymi sposobami nie dac sie zwariowac. glowa do gory Iga i reszta staraczek. Damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bratka a ten czlowieczek to bedzie mala bratka czy bratek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieeeem damy raaaaade. mi tez juz po ostatnim dolek minął, zaczynamy zabawe od nowa. ale by bylo fajnie dostac w swieta taki prezent od losu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Masz racje Iga, ja juz przerabialam np imieniny i urodzinki meza, tez chcialam mu dac taki wlasnie prezent a tu masz.. kicha, nie udalo sie. Moze tym razem, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Za 15 min zmykam do chaty. W KONCU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weekend. JUPI! Wiecie dziewczynki ze w szkolach jest ok 20 % nieobecnych uczniow? I to jest srednia, u mojej kolezanki w jednej klasie na 27 osob bylo tylko 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co jeszcze nie myślę o porodzie o tym jak to będzie potem. Teraz jak się zabiorę za zakupy to zacznę ;) A będzie oczywiście synek, o czym z reszta już pisałam :P Pewnie, że dacie radę dziewczyny 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Jej! Ale ciekawe czy to wynik choroby czy tego ze niektorzy zrobili sobie dlugi weekend albo moze dmuchaja na zimne i nie posylaja dzieci do szkoly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Super:-) Wiesz bratka pseplasam chyba mi umknelo albo moze skleroza mi sie odezwala bo nie pamietam:( Ale fajniusio, synus bedzie malutki:)))))))))))))))) 🌼 dla ciebie a raczej dla was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Masz racje, nie mysl o tym, bedzie co ma byc i juz:) tyle kobiet to przezylo i maja po 2-3 dzieci ze az tak strasznie byc nie moze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien pewnie tak jest jak piszesz ale w szkolach juz strasza ich zamknieciem i pozniejszym 'odrabianiem' w soboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
W soboty? Jaaa przerypane;) Mysle ze od poniedzialku wszystko wroci do normy. A swoja droga to przesadzaja z tym straszeniem ludzi... T TV sa reklamy (jakis supermarket) masek na twarz. noł koment:P Laski ja zmykam do domu, wpadne wieczorkiem:) ściskam was mocnooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
PS moj mezus zadzwonil ze przygotowal mi obiadek:) ciekawe co mi zrobil do jedzonka. Ostatnio moja tesciowa opowiadala mi ze tesc po wykladzie na temat nierobienia NIC w domu postanowil to zmienic. Ugotowal jej obiad - czym sie nawet pochwalil telefoniznie - tesciowka prawie padla jak zobaczyla. Ugotowal jej.... U W A G A ... ZIEMNIAKI;) bez sosu, bez niczego, poprostu pyrki. To sie chlopak postaral:P BUZI!!!! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki :D hihihih Niezły jest ;) A ty dostaniesz ziemniaki z masełkiem pewnie :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×