Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hej wszystkim,. a co tu tak pusto? mi zatoki przewialo i juz drugi dzien cieknie mi z nosa ;/// masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w srodowy poranek :) Ciamcia a czemu biust Cie martwi? Ja narazie mam o rozmiar wiekszy z B do C i mi sie podoba. A jak sie podoba mojemu mezowi ;) W sobote bylam na zakupach biustonoszy i tak smiesznie bo nigdy takich duzych nie kupowalam i taaakie wielkie mi sie wydaja :) Tysia 3maj sie i oszczedzaj sie. Duuuuzo zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tysia123 - nie dzwoniłam do lekarza, bo nie czułam takiej potrzeby. Dzis czuje sie lepiej jak wczoraj. I lepiej mi sie spało :) W piatek robie sobie wycieczke do Łodzi - mam nadzieje ze bede sie dobrze czuła :) Miłego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA fajnie ze lepiej sie czujesz. Moja kolezanka jezdzila kiedys na zakupy do Lodzi. Podobno fajne miasto zakupowe :) Ja tylko tam przejazdem bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA ja studiowalam w Lodzi i bylam stala bywalczynia PTAKA. Wez wygodne buty, duuuuuuzo kasy i baaardzo cierpliwego faceta do noszenia zakupow ;))) Jak juz bedziesz po to pochwal sie co zakupilas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia123 - założe adidasy, mój facet jest stworzony zeby z nim chodzic na zakupy i na brak kasy nie narzekam :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szczesciara z Ciebie AAAAA :) Bo wiekszosc z nas narzeka na brak kasy. Ja to zawsze mam za malo :( Koniecznie daj znac co kupilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie ;) Mój M kiedys po zakupach w Ptaku stwierdzil ze jeszcze nie widzial nigdy tylu nieszczesliwych mezczyzn w jednym miejscu ;)))) Chodzilo mu o to, że biedaki targaja za swoimi KOBIETAMI WIELKIE TORBY Z ZAKUPAMI ALBO NIECIERPLIWIE CZEKAJA AZ ich kochanie przymierzy 100 pare spodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - ja kupilam u niej 10 sztuk spioszków i powiem szczerze ze jestem z nich zadowlona :) Sa gatunkowo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 szt? no to zaszalalas ;) ja skusze sie chyba na pierwsze rozowe spioszki ;) jak bedzie jednak zgodnie z moimi przeczuciami chlopak to najwyzej do snu bede gfo w nie ubierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 sztuk, ale 5 sztuk kupiłam w rozmiarze 56 i 5 sztuk w rozm 62, gdzie 2 sztuki zaniosłam do kolezanki jak jej sie dzidzia urodzila :) Narazie sie wstrzymuje z zakupami, bo zona mojego kuzyna szykuje mi torbe z ciuszkami. Jak da mi je na poczatku maja to wtedy popatrze czego brakuje i dokupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dzis zamowilam dwie koszule do szpitala. Myslicie ze 2 wystarcza? W sumie jakby cos to najwyzej beda mnie polozne ratowaly koszulkami szpitalnymi a mąż dowiezie. Ubranek sporo kupilam wczesniej, ale jeszcze spioszkow mi brakuje. Z drugiej strony mamie obiecalam ze skoczymy wspolnie na zakupy przed porodem, to wtedy najwyzej dokupie. Jeszczez 9 tygodni a moja lista zakupow dluga...... co chwila cos do niej dopisuje ;/ tez tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy ja zawsze miałam cykle jak w zegarku co 28 dni. Teraz jak zaczeliśmy się starać to się pochrzaniło! 3 m-ce temu @ pokazała się w 33dc, w poprzednim 29d cyklu, a dziś mam 36 i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha a moze tu dziala psychika - za bardzo chcesz, stresujesz sie i cykl wariuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, możliwe ale ja w tym cyklu w ogóle się nie nastawiałam, mało było hop tata na mamę bo nie miałam siły........i wszystko jedno mi było ........... Teraz to ja już koniecznie chcę @ bo testy nie wychodzą (ostatni robiłam 2 dni temu i nic nie było) brzuch pobolewa jakby zaraz miała przyjść, a nie mam czasu na takie czekanie w na początku kwietnia mam badanie głowy z kontrastem i muszę wiedzieć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha widac ze bardzo sie denerwujesz i to pewnie ma wplyw na opoznienie. Przed samym badaniem glowy mozesz pojsc na bete tak dla pewnosci. Ja test robilam dopiero w 38dc bo bylam pewna ze nie jestem w ciazy, wiec nie mam pojecia czy wczesniej by wyszedl czy nie. Ja zrobilam test tylko dlatego ze za kilka godzin mialam samolot i lecialam na urlop i tak dla pewnosci ze nie jestem w ciazy. A tu niespodzianka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jakiego ja mam dzis lenia ;/ szok. Chyba wiosna tak na mnie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia chyba i mnie Twoj len dopadl. Obrobilam sie z robota a jeszcze ponad godzina do konca. I nawet nie chce mi sie po internecie chodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, późno już, ale myłam dziś po pracy okna i trochę mi zeszło. W sumie umyłam tylko w kuchni i w jadalni, ale to i tak 4 podwójne, a po zimie brudne okropnie. Resztę może ogarnę w sobotę i jakoś popołudniami. Już za półtora tygodnia święta - szybko ten czas leci ! Tysiu - ja do końca ciąży miałam regularne przytulanki bez zabezpieczenia. Jak już byłam w terminie to nawet miałam nadzieję, że mi przyspieszy - niestety nie jest to do końca prawda i ... nie przyspieszyło. Izucha - moje sutki w każdym cyklu w połowie i przed @ są jak "antenki". Myślę, żebyś zaczekała spokojnie jeszcze kilka dni - jeżeli nadal @ nie nadejdzie - zrób może test strumieniowy bobo - jest czulszy niż paskowy, albo betę z krwi /ze względu na badanie/. Życzę Ci jak najlepiej, ale skoro już się zdarzały opóźnienia, możliwe, że to psychika opóźnia Ci @ i stres tylko pogrsza sprawę. U mnie w kwestii staranek wszystko w najlepszym porządku - o skutkach nic mi nie wiadomo, ale niezależnie od nich jest dobrze /ilościowo i jakościowo :-)/. Ciekawa jestem jak u Was, bo u mnie podczas antykoncepcji hormonalnej chęci malały proporcjonalnie do czasu przyjmowania tabletek. Już się bałam, że coś ze mną nie tak. Niby lekarz mówił, że tak jest ... Po odstawieniu ... odżyłam :-))) Pozdrawiam cieplutko. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejny śliczny dzień :) Jak wychodze na zewnątrz to uwielbiam tak wdychac powietrze pełną piersią - wtedy mnie taki fajne ciary przechodzą od czubka głowy w dół hihi Ponoc to energia ze wszechświata;) Miłego dnia dziewczynki, będę zaraz zmykała do pracki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A mnie boli brzuszek- i to mocno:( MAdaa z tym biustem to jest tak, ze ja miałam małe D przed ciąża, a ostatnio kupiłam "namiot" w rozmiarze E. Biorąc pod uwagę to, że od poczatku ciązy tylko 3kg przytyłam i wazę 57, to wyglądam jak taka cycatka:) Męzowi się podobają- choć on nie jest fanem dużych biustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A mnie boli brzuszek- i to mocno:( MAdaa z tym biustem to jest tak, ze ja miałam małe D przed ciąża, a ostatnio kupiłam "namiot" w rozmiarze E. Biorąc pod uwagę to, że od poczatku ciązy tylko 3kg przytyłam i wazę 57, to wyglądam jak taka cycatka:) Męzowi się podobają- choć on nie jest fanem dużych biustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A mnie boli brzuszek- i to mocno:( MAdaa z tym biustem to jest tak, ze ja miałam małe D przed ciąża, a ostatnio kupiłam "namiot" w rozmiarze E. Biorąc pod uwagę to, że od poczatku ciązy tylko 3kg przytyłam i wazę 57, to wyglądam jak taka cycatka:) Męzowi się podobają- choć on nie jest fanem dużych biustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh jak przyjemnie dzisiaj :) witam wszystkie PANIE :) CIAMCIAM - CO SIE DZIEJE?? BOLI NADAL????? izucha - jak tam @???? dzis 25 za równe 4 miechy będę stękać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh jak przyjemnie dzisiaj :) witam wszystkie PANIE :) CIAMCIAM - CO SIE DZIEJE?? BOLI NADAL????? izucha - jak tam @???? dzis 25 za równe 4 miechy będę stękać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×