Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
kobiety, ja znikam - wylaczam juz kompa i po woli zbieram sie do domku. ufffff wreszcie! jakby ktoras z was miala gotowy obiadek to z checia sie wprosze bo jestem glodna;) usciski dziewczynki, milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
wazka, dawaj te super przepisy, bedziemy w domu sprawdzaly hehe. zreszta twoja mamusia napewno je wyprobowala wiec sadze ze i nam sie uda i wyjda pysznosci:) wazka buziole dla ciebie i pamietaj, nie martwimy sie na zapas:-D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
madzia kochana jestes!!! :-* 🌼 🌼 🌼 przepisy dostarcze napewno, tez zmykam zajrze wieczorkiem. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
tysia dla ciebie tez wielkie buziole, gdzies nam zniknelas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
a i kwiateczki tez:) 🌼 🌼 🌼 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć dziewczyny! zagladam tylko na chwileczkę, bo dziś mam duuuużo pracy :( mam kilka sprawdzonych,smakowitch przepisów,ale podam później,oki,jak będę miała chwilkę. buuuziole dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
jestem, jestem, ale juz znikam ;) Jutro obiecuje że kilka przepisow napisze. Dziś juz padam na twarz. Miłego wieczorku. do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pobolewa mnie troche pobrzusze po prawej stronie- czyzby to była owulacja?? jeśli tak to dziś nie ominą nas przytulanki-dobrze że dziś nocujemy u tesciów bo tam mamy swój pokoik i nikt nam nie przeszkadza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula - czekam na wieści, bo już mnie palce od zaciskania kciuków bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia no no co do sianka to az mi sie moje dzieciece wakacje przypominaly,, kanapka z cukrem i smietana jakie to byly wtedy rarytasy hehe a tak wogole wpadlam dac znac jeszcze przed wyjazdem ze bylam na wizycie, serducho bije, wszystko jest ok wiec teraz to juz nic jak tylko mam zamiar sie nie zadreczac ale myslec pozytywnie no i jakos tam dbac o siebie:) jestem pozytywnie nastawionaaaa:) zmykam odpoczywac hihi buziakii a tak wogole cholera by wziela te mdlosciii, no coz jakos przetrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny co było nie tak :) ze nie zachodziłam !! nie wiem wszystko było oki własnie a nie zachodziłam :( a teraz jestem chyba bo wto nie moge uwierzyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko na chwilke i spadam do lozeczka. musze jutro jeszcze raz isc na badanie, mialam 92mlU/ml wiec jesli bedzie roslo to oznacza ze sie udalo... boje sie:-( milego wieczorku, dzieki za pamiec:-) jutro odezwe sie jak tylko worce z laboratorium. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha napisze jeszcze ze przepraszam ze od razu nie pwiadomilam was ale nie bylam w stanie po powrocie do domu nie mialam sily ustac na nogach wiec poszlam spac. chyba za duzo wrazen jak na jeden dzien i jeszcze ta choroba... moniakr, teraz wiem co czulas... ale pocieszam sie tym ze jesli rzeczywiscie jestem w ciazy to moze w moim przypadku choroba tez szybko minie i nic zlego sie nie wydarzy. dziewczynki, kochane jestescie!!!! do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochene:):) jak tam wam nocka mineła:) u mnie wyjatkow dzis nie bylo burzy:) kurcze nie bylo mnie kilka godzin a tu tylke czytania:) i bardzo dobrze:) widze ze rozpisalyscie sie na temt kosy i krulikow:P no ja tez mam kruliki i kose:) mieszkam sobie w malej miejscowosci wiec mam swiarze powietrze i pelno zwiarzaków:P:P ide zjesc so bie jakies sniadanko i wypuscic psa do ogrudu bo juz skumli:):) miłego dzionku życze:) a zapraszm dzis na placki ziemniaczanez sosem pieczarkowym:P:P i zupe kalafiarowa:) buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula78 - wiedziałam :D Moje NAJOGROMNIEJSZE GRATULACJE !!!!! 🌼🌼🌼 Piękna beta jak na ten dzień cyklu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dzień dobry ;* u nas na lubelszczyźnie piękana pogoda od rana ;) zamiast do pracy najchetmiej bym sie powylegiwała na lące.... Asiula - no super GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki uaktualnijcie tabeleczke. Widze ze niedługo ilość starających się będzie mniejsza niz brzuchatek ;) i tak ma być. Dzieki temu wiara w to że sie uda jakoś sie trzyma. wiecie co mi sie dzis sniło - że moja najlepsza przyjaciolka powiedziala ze jest w ciąży a ja sie przy niej poryczałam jak głupia.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Oejeje.... tak duzo piszecie ze nie nadążam czytac ;) Ja wciąż odliczam. Juz za 7 dni robie test :) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Na poczatku pozdrawiam was bardzo serdecznie a najmocniej sciskam brzuchatki bo pewnie ciężko znoszą upały, tak jak ja:-) Postanowiłam ze napiszę wam kilka słów poniewaz przeczytałam jak pisałyście o strachu przed porodem. Ja jestem obecnie w 9 miesiącu (jak to zleciało;) ) i za trzy tygodnie powinnam urodzić. Dziewczyny, ja się już tak męczę że nie strraszny mi ten poród i nawet mówię sobie niech mnie tną, niech mnie boli ale ja już nie chcę być w ciąży!!! to jest podejscie kobiety ciężarnej haha - z pierwszą też tak było. Strasznie się pocę, jest mi ciężko się schylić i założyć sobie buty, o spacerku w takie upały nie mam mowy. Pobolewa mnie w pachwinie, jestem ociężała i ogólnie jest do kitu. Do 7 m-ca było OK a teraz jest kicha;) więc posłuchajcie starszej koleżanki - jak już bedziecie w ciązy to pozostanie wam już tylko donosić dzidzię i ją urodzić a im bliżej terminu tym bardziej będziecie chciały żeby to co ma nastąpić, nastąpiło;) Myślę że mamusie z tego forum się ze mną zgodzą. Ja się też obawiam, nie moge napisać że nie. Kiedyś na początku pierwszej ciązy poczytałam topiki o porodach z problemami i dostałam strasznych bóli, cała noc nie spałam, ryczałam i trzęsłam się jak listek ze strachu. Mój mąż bardzo sie wtesy na mnie zeźlił zresztą mój gin też... Od tamtej pory tego nie czytam bo ile jest dziewczyn tyle może być różnych porodów. Gratuluje Asiuli78 - ja wiedziałam że jesteś w ciąży i twój lekarz też przeczuwał skoro dał cię na bete mimo negatywnego wyniku testu:-D Pozdrawiam was serdecznie, życzę wszystkim miłego dnia. PS fajnie się was czyta:-) jest w was dużo optymizmu i takiej radości dlatego zobaczycie, niedługo wszystkie zaciążycie:)))) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc dziewczynki, co tam u was slychac? no ranne ptaszki czemu sie nie odzywacie??? ja wczoraj przeholowalam ze snem a dzis popatrzcie, godzina osma a ja juz na nogach bylam;) wczoraj wybyczylam sie za wszystkie czasy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
lolcia u mnie tez nie bylo burzy w nocy. i widze ze jak nie do misi to przyjedziemy do ciebie skoro tez mieszkasz w pieknej okolicy;) ja sie na placki nie dam namowic bo mi cztery litery urosna hehe zreszta mam dzis wstret do jedzenia nie moglam z rana przelknac kanapki. ale ja mam takie napady, pozniej nadrobie w ciagu dnia brak tego sniadanka:P tysia nikomu sie chyba nie chce tej tabeli odnalezc... ja chcialam to zrobic wczoraj ale przejrzalam ostatnie stronki i ani sladu po naszej tabelce. tysia, wiem ze ci przykro ale nie martw sie, ty jej niedlugo powiesz to samo i razem bedziecie sie cieszyly z odmiennego stanu! 🌼 AAAAAA1980 trzymam kciuki! To juz niedlugo:) Sweet_Butterfly, super ze napisalas co nas czeka:-) rzeczwyiscie poczatek ciazy to pikus w porownaniu z koncowka. tyle ze na poczatku czlowiek sie stresuje bo ten pierwszy trymest to wiecie, roznie bywa... Trzymaj sie kochana, fajnie masz ze juz za 3 tygi spotkasz sie ze swoja dzidzią:-D buziaczki dla ciebie, napisz cos jeszcze i pochwal sie jak juz urodzisz:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
stara tabelka - poprawiamy ;) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 misia1990........19..........2.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . .....0 tysia123..........27..........3..........22,07.........l ublin.................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......7......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) ojj tysia super ze odnalazlas tabelke:-) buziaczki:* sweet butterfly dzieki za wpis, zycze ci szybkiego porodu bez zadnych komplikacji:-) no podpisuje sie pod haslem moni - czekamy na wiesci juz po porodzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek czekamy na wiadomosci od ciebie, pamietaj o nas:-) GRATULUJE ci z calego serca!!! pewnie juz dzis wskoczysz do drugiej tabeli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Asiu kochanie, nie masz sie co denerwowac na zapas:) wiem, latwo sie mowi bo przeciez ja tez panikowalam jak cholera ale dostalam leki i po chorobie nie ma sladu wiec dbaj o siebie, jedz duzo owocow, i polez w lozeczku tyle ile mozesz, musisz pozbyc sie tej infekcji jak najszybciej. zobaczysz bedzie dobrze!!! daj znac po wizycie u lekarza, napisz jak tam beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
zmykam na razie bo przede mna stoi sterta prasowania, jak ja tego nie cierpie:( moze ktoras ma ochotke??? ja moge za to zmywac, odkurzac... buziaki laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Igus ty chyba juz sie szykujesz do wyjazdu:-) bedziemy za toba bardzo tesknic!!!!!!!!!!! Forum bez Igi to juz nie to samo forum, zalozycielko ty nasza kochana;) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko tak, szykuje sie juz, wlasnie mam zamiar zaczac sie pakowac ale mam caly dzien wiec nie ma sie co dziwic ze mnie ciągnie do was;-) tyle czasu bez moich kochanych dziewczynek...:( naprawde bede za naszym topikiem tesknic:( juz sie przyzwyczailam do tego ze codziennie tu wchodze i zawsze cos fajnego napiszecie, posmiejemy sie, pozartujemy albo posmucimy... ale kobitki, wroce za prawie 3 tygodnie:) i pewnie duuuzo sie pozmienia tu na forum - koniecznie przeskakujcie do drugiej tabeli to taki moj rozkaz bo ja jako zalozycielka hehe mam do tego prawo - zeby sobie porządzic troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×