Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość pamparararar
no cięzko w takie upały jeździ się z wami w autobusach ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sobie wyspraszam:P Od czego są dobre antyperspiranty itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się pusto zrobiło na topiku:( a ja wcimam grejfruta na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1
agavka o jakiej wadze ty piszesz opisz mi ja dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach i kąpieli:) Wiecie co dziewczyny postanowiłam zmienić sposób odchudzania:P Oczywiście skończę ta kapuscianke do końca i zaczynam jeść 5 regularnych posiłków dziennie, oczywiście mniejszych, ograniczając tłuste, słodycze, ziemniaki, chleb, makaron itp.:) Jeszcze może zastosuje po zupie 5dni 10dniowej i zaczynam nowy styl życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Jak tam wam idzie?Mi średnio może spadł kilogram ale odebrałam ostatnio wyniki badać i widzę że muszę jeszcze więcej rzeczy ograniczyć.Również mięso i niektóre ryby.Muszę coraz bardziej kombinować co mam jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🌻 szeroka dobry i kilogram i oby tak dalej szło:) A ja nie wytrzymałam się dziś zważyłam:P Właśnie pije kawke i zjadłam śniadanko:) Muszę dzisiaj zupke ugotować, bo ja robiłam tylko z połowy, a jak wam idzie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey jest tu kto? Jak wam idzie na zupce? Bo ja czuje się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana🌻 Dziś mój 5dzien zupy kapuscianej, a wy dziewczyny chyba zrezygnowałyscie, bo was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
Cześć Pebi. Widzę, że ładnie Ci idzie waka z kilogramami;-) Też ta chce;-) Mam już dosyć prze te wszystkie grille, urlopy i imprezy przybylo mi 10 kg w miesiąc. Od wczoraj się pilnuje z jedzonkiem i zaczelam cwiczyc, narazie po 15 minut ale kazdego dnia bede zwiekszac . Od czegos trezba zacąć;-) hyba bede tu doWas czesciej zaglądac;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj monalisa🌻 Ja właśnie po ćwiczeniach i zaraz idę się kąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi, ja cały czas jestem, tylko czasem brak czasu na pisanie ;) na razie dalszej utraty kilogramów brak, nie mam wagi, więc kolejne ważenie w weekend. Jak patrze na twoje zdjęcie to nie moge aż uwierzyć, naprawde super wyglądasz, niby ważymy podobnie, ale jednak wyglądasz lepiej ode mnie ;) swoje zdjęcia pokaże jak bedzie widoczny efekt, na razie to efekty tylko dla mnie zauważalne, ale to zawsze coś :) powiedz mi pebi, jakie efekty masz po tej 10 dniowej? za jakies właśnie 10 dni mam ważne spotkanie i chciałabym żeby efekty były widoczne ;) kiedyś stosowałam podobną, ale chyba 6 dni i efekty były, zastanawiam się na tą Twoją. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey za mną 5dzien diety kapuscianej bez żadnych grzeszkow;) Zielone kocie oczy po 10dniowej efekty zajebiste przez 7dni schudłam 5kg, a później już waga stanęła:( ale cieszę się z tych 5kg:D Założyłam sobie dzienniczek na vitali, polecam wam dziewczyny fajna rzecz;) Tam będę wrzucać nowe foty, bo jednak na forum trochę się boję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Witam serdecznie. Na początku topicu próbowałam do was dołączyc,ale nie starczyło siły by rozpocząc odchudzanie.Często zaglądam i czytam o waszych sukcesach i aż mnie zazdrośc bierze. Przez ostatnie 2 dni trochę się ograniczyłam i mam nadzieję,że może dalej jakoś pójdzie.Nie ważę się,bo jestem przed @. To chyba ty Pebi pisałaś,że jesteś z Sochaczewa, a ja z Błonia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak baja jestem z ok Sochaczewa:) bierz się w garść i walcz, bo zaraz kopniaka dostaniesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
No właśnie czasami taki kopniak by się przydał. Ja nie rzucam się na głęboką wodę i nie próbuję diet bardzo restrykcyjnych,jedynie chciałabym jeśc do 1200 kcal dziennie. Kiedyś w ten sposób schudłam 19 kg,ale nie udalo mi się tego utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja może załóż sobie pamiętnik na vitali?? będziesz mogla pisac co codziennie zjadłaś, wpisywac swoje pomiary i wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Chyba na szczegółowe zapiski to nie mam czasu.Postaram się chociaż uczestniczyc w topicu.Lecę robic porządki i muszę pomyślec o obiedzie. Pebi-odniosłaś naprawdę wielki sukces.Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Witam grubaski :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
kochanie dziś na śniadanie zjadłem jajecznice z 4 jaj na kiełbasce i cebulce 4 duże kromki chleba :) :) :) A TY Skarbeńku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
lekko ścięta bo tak lubię :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
12345ania12345 Jesli chcesz schudnąć to zapraszam do nas dołacz do grupy ludzi którzy walcza z nadmiernymi kilogramami!www.odchudzanie-razem.socjum.pl głupota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja misiaczku zjadłam trochę piersi z kurczaka, pokrojoną w kostkę i duszoną na patelni, oczywiście bez tłuszczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Kochanie to bardzo źle :o :o :o bo należało mięso zjeść z sałatka warzywna :) :) bo same jest ciężko strawne i ma całkowity brak wartości odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam marudzisz:P jakieś warzywka zjem na drugie śniadanie:) Jak mi się właściwie to nie chciało jeść, ale ucze się jeść śniadania, więc wpycham w siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
jeśli chcesz skutecznie schudnąć to należy rano pic płyny pierwszy posiłek 10-12 i drugi 16-18 jedzenie często mało jest najgorszym rozwiązaniem bardzo szkodliwym dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty właśnie powinno się jeść 5-6 posiłków:O a pije 2litry wody niegazowanej, dużą kawe, jakieś 2-3 czerwone herbaty, zielona herbate i 2 herbaty antycelilitowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
no co Ty właśnie powinno się jeść 5-6 posiłków a pije 2litry wody niegazowanej obserwuj swój organizm :o ?:o będzie się starzał :o robiły zmarszczki a skora wisiała i ogólne pogorszenie stanu zdrowia. jakieś 2-3 czerwone herbaty, zielona herbate tylko te herbaty są korzystne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×