Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Robi się zupke z jednej główki kapusty 2papryk, 4cebul, puszki pomidorów i selera naciowego i można dodać 3kostki rosołowe. Nie wiem czy dokładnie składniki napisałam, jest tu temat o tej diecie. Trwa ona tydzień, ale można go powtarzać. Zupę je się gdy poczuje się głód. Prócz niej każdego dnia można jeszcze coś jeść. Pamiętam, że pierwszego dnia są owoce, wszystkie prócz bananów, drugie jarzyny, trzeciego owocowe i warzywa, czwartego 3banany i mleka odtluszczonego dowoli, piątego wołowina i pomidory, dalej już nie pamiętam:P Jak będę na kompie to wkleje ta dietę dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeroka skopiuj i wpisz się pod innymi, tylko zrób tez kropki bo się nie pokaże dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo będę widzieczna. Brzmi smakowicie gdyby nie ten seler naciowy wrrr nie cierpię..... może go nie dodam ? jak skopiujesz mi tą dietkę to sie pewnie skuszę.... od piątku powiadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie mam tego selera, bo u nas w sklepie nie było więc może najwyżej dodam pietruszkę, bo to chyba chodzi o ta natke z selera, ale nie jestem pewna:O Zaraz włącze komputer i wkleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nawet nie wiedziałam że są różne rodzaje selera, no to trudno ja tez nie dodam, bo u nas nie ma, dodam natki z pietruszki. Ja tez później wkleje ta dietę, bo mała wstała i marudzi i tez będę ja zaraz kąpać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim marzeniem jest 80 kg - tyle mi w zupełności wystarczy... zawsze byłam pulchna więc bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 30 kg przede mną ;( gdybym nie tyła i nie chudła to pewnie te 30 kilo już dawno za soba bym miała ehhhhh.... głupota ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODSTAWOWA ZUPA SPALAJĄCA TŁUSZCZ 6 - dużych zielonych cebul (ze szczypiorkiem) 1 lub 2 - puszki pomidorów (mogą być świeże) 1 duża - główka kapusty 2 - zielone papryki 1 pęczek – selera naciowego 3 kostki rosołowe. Można doprawić: sól, pieprz, pietruszka, bulion lub jakaś ostra przyprawa. Pokroić na małe lub średnie kawałki i zalać wodą. Gotować na dużym ogniu przez około 10 min. Zmniejszyć ogień i gotować powoli aż jarzyny będą miękkie. Tę zupę można jeść kiedykolwiek będziesz głodna, ona nie dodaje kalorii. DIETA DZIEŃ PIERWSZY: wszystkie owoce z wyjątkiem bananów. Melony arbuzy mają najmniej kalorii z wszystkich owoców. Jedz tylko zupę i owoce. Do picia niesłodzona herbata, sok żurawinowy lub woda. DZIEŃ DRUGI: tylko jarzyny. Możesz jeść do woli świeże lub gotowane jarzyny. Postaraj się jeść najwięcej jarzyn zielonych, liściastych. Jedz zupę i jarzyny przez cały dzień. Na kolację możesz sobie zrobić pieczonego ziemniaka z masłem. NIE WOLNO W TYM DNIU JEŚĆ ŻADNYCH OWOCÓW!!!! DZIEŃ TRZECI: dzisiaj jesz zupę i wszystkie owoce i jarzyny, jakie zechcesz. Nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. DZIEŃ CZWARTY: banany i odtłuszczone mleko. Możesz zjeść do trzech bananów i wypić tyle szklanek mleka ile zechcesz. Oczywiście jesz też zupę. Banany są wysokokaloryczne i bogate w węglowodany, tak jak mleko. Jednakże w tym dniu twoje ciało będzie potrzebowało potasu, węglowodanów, protein i wapnia żeby zmniejszyć pragnienie słodyczy. DZIEŃ PIĄTY: wołowina i pomidory. Możesz zjeść od 30 do 50 dag wołowiny i puszkę pomidorów lub do 6 świeżych pomidorów w tym dniu. Postaraj się wypić przynajmniej 6-8 szklanek wody w tym dniu żeby wypłukać wszystkie zanieczyszczenia z organizmu. Zjedz zupę przynajmniej raz w ciągu dnia. DZIEŃ SZÓSTY: wołowina i jarzyny, jedz tyle wołowiny, jarzyn ile potrzebuje organizm aby zaspokoić głód. Możesz zjeść nawet trzy steki, jeśli chcesz, staraj się jeść zielone, liściaste jarzyny, nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. Pamiętaj, aby zjeść zupę przynajmniej raz w ciągu dnia. DZIEŃ SIÓDMY: brązowy ryż, niesłodzone soki i jarzyny. Musisz zjeść zupę przynajmniej raz w tym dniu. Po siódmym dniu, jeśli nie oszukiwałeś i stosowałaś się do powyższej diety, stracisz od 4,5 do 7,7 kg Jeśli zgubisz więcej niż 6 kg , zrezygnuj z diety na 2 dni zanim zaczniesz ją od dnia pierwszego. Dieta oczyści twój organizm z wszystkich zanieczyszczeń, poczujesz się dobrze jak nigdy dotychczas. Poczujesz przypływ energii. Możesz kontynuować ten plan jak długo zechcesz. Ta dieta pozwala szybko spalić tłuszcz, a jej sekret polega na tym, że spalasz więcej kalorii niż ich przyjmujesz. Dieta ta nie dopuszcza picia żadnych napoi alkoholowych. Musisz zrezygnować z diety na 24h przed planowanym piciem alkoholu. Ponieważ każdy system trawienia jest inny, dieta działa inaczej na każdą osobę. Po trzecim dniu będziesz mieć więcej energii niż przed rozpoczęciem diety, jeśli nie będziesz oszukiwać. po kilku dniach trwania diety zauważysz wyraźne zmiany w wypróżnianiu. Możesz pić czarną kawę w czasie diety, jednak po kilku dniach jej trwania zauważysz, że nie potrzebujesz już tyle kofeiny, co przedtem. ABSOLUTNE ZAKAZY: chleb, alkohol, gazowane napoje. Musisz trzymać się wody, niesłodzonej herbaty, czarnej kawy, niesłodzonych soków owocowych, soku żurawinowego i odtłuszczonego mleka. Podstawowa zupa spalająca tłuszcz może być jedzona kiedykolwiek poczujesz głód. Jedz tak dużo jak zechcesz. Pamiętaj im więcej jesz tym więcej chudniesz. Nie można jeść chleba i smażonych potraw. Możesz zjeść gotowaną lub pieczoną kurę zamiast mięsa wołowego, ale oczywiście bez skóry. Jeśli zechcesz możesz zastąpić mięso wołowe rybą, ale tylko w jednym dniu mięsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak chciała chociaż do 70kg:) a ile Twoje dzieciątko ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroka98
NICK............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST........ .BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........90............60.........27kg xyxx..............25.......173cm.......106........81,5.... ... ....70.........24,5kg kluczbasowy....29........166cm........10..........6... ... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......101. .........59.........4kg candy shop.....21.........172cm......94.........87........... ........7kg ambiguouts......23........171........100......100....... ......80..........0 Agataaaaa.......21........167cm.....99kg.......91kg..... ....60kg........8kg Szeroka98.......24........169cm.....98kg.......98kg..........70kg........0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi podczytałam twój topik troszke co prawda jeszcze nie wszystko ... ale postaram sie nadrobic..... i tez skozystam z tej diety kapuścianej może cos pomoże ..... mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia już usneła, moja ma rok i 8miesięcy, właśnie jesteśmy na etapie uczenia się robienia siku na nocnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
North fajnie że jestes a ile masz do zrzucenia? Ja jak założyłam ten topik to miałam już za sobą 18kg, ale pisałam chyba jak je zrzuciłam:) ja jeszcze 2dni 10dniowej i właśnie na ta kapusciana przechodzę, byłam już na niej 5dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy są na jednej diecie cały czas, ale ja tak nie potrafię, to dla mnie za montonne i tak skacze od diety do diety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie to nie wiem ile waze ( strach na wage wejsc) ale kolo 90 bedzie a tez mam 170 cm. moim marzeniem jest wazyc 64kg. tak bylo zanim zaczelam kuracje hormonami zeby zajsc w ciaze .... przed ciaza bylo 80 a na koncowce 87 kg. mam nadzieje ze uda mi sie zejsc do 70 kg. chociaz nie byłoby zle.... :( jutro po basenie ide do warzywniaka i zaczynam działac .... tak jak czytam co piszesz to nabieram optymizmu zdaje sobie sprawe ze nie schudne w miesiac ale moze za jakis czas sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się uda, ja tez płakałam że nigdy nie schudne, ale się zaparlam i tak od pół roku się odchudzam, z małymi grzeszkami i przerwami, ale daje radę:) Lepiej, musimy się wspierać, gdy któraś bedzie miała chwilę słabość, dać jej kopniaka by walczyła dalej:) a ty tez masz bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie się podłączę do waszego topiku chociaż mam swój... Piszecie o problemach ze stanikami. Ja zaopatruję się w sklepie internetowym www.melissa.com.pl. Mają bardzo ładne staniki w przyzwoitej cenie i można je wymieniać do woli, jeśli rozmiar zamówi się nie taki jak trzeba. Są zarówno duże miseczki jak i duże obwody pod biustem. Co do diety kapuścianej - za mało w niej białka. Jeśli chcecie zajrzyjcie na mój topik, podaję tam przykładowy jadłospis przy diecie 1000 kcal i rozdaję muesli fitella do testów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To twoje jeszcze malutkie 2miesiące jak dobrze widzę:) A nie karmisz? Ja karmiłam do 10miesiąca i nie mogłam stosować diet, więc zamiast chudnac to tyłam:( To fajnie będziemy wszystkie na tej samej diecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż strasznie chciałam karmic mala alre po ciezkim porodzie zrobili mi cc mala wyladowala w inkubatorze i miala poczatki sebsy i podejzenie o zapalenie opon mozgowych ( na szczescie na strachu sie skonczylo) wiec klaudie najpierw karmili przez sonde bo nie chciala jesc a potem dziekowalismy Bogu ze wziela butle ... i tak jej zostalo a ja caly czas sciagalam pokarm i karmilam ja butelka. dwa dni temu nagle mi zanikł wiec stwierdzilam ze czas na dietke im szybciej tym lepiej ... bo pozniej coraz ciezej mi sie bedzie zmotywowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey agavka, może tez zajrze do ciebie, bo ja stosuje dużo diet:P Ja byłam na diecie stilmana gdzie wcina się same mięso, więc narazie mam go przesyt:P A ta dieta jest na tydzień, może dwa bo zupa to po jakimś czasie brzydnie więc nic się na niej nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agavka ja muslii wlasnie fitelli zajadalam w ciazy codziennie na sniadanko a teraz na nie spojzec nie moge mam ndzieje ze za jakis czas przejdzie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
North to dobrze że się wszystko dobrze skończyło🌻 A powiem wam jeszcze, że ja wypijam dziennie ok 2litrów wody niegazowanej oraz zielona i czerwoną herbatę, ostatnio kupiłam w biedronce herbatę vitax, pisze na niej program antycelulitowy i powiem wam że w smaku jest pyszna i zapach ma super polecam wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×