Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość straszniesamotnaaaaaaa

mam 33 lata jestem stara panna i najbardziej zal mi tego

Polecane posty

Gość gość
Ja też mam 33 lata, jestem kawalerem i chętnie się w Wami drogie Pani umówię:) Piszcie do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachcialo sie ciaglej zabawy w wieku 20 lat, (bo jeszcze mam czas) olewalo sie wartosciowych chlopakow (bo ci przystojni modele tacy napakowani i niedobrzy - tacy sexi w sam ra na seks przygody) to teraz badzcie sobie same i odchodzcie od zmyslow w ogole mi was nie szkoda! Zapominacie o jednym mezczyzni na zony chca dziewice a te przer****ne i wybawione przez tych bawidamkow modeli maja w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha mniejsze szanse na dziecko? Ja mam 32 lata i zaszłam w ciążę błyskawicznie, wręcz na pstryknięcie palca! Moje młodsze koleżanki starały się czasami po ileś lat bezskutecznie. Więc nie biadol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexxii
Przez 36 lat byłam sama. Raz na 5 lat spotykałam się z kimś ale nie trwało to dłużej niż miesiąc. Przyzwyczaiłam się do swojej samotności, ale wieczorem gryzłam poduszkę z tęskonty za drugą osobą obok. Ale stwierdziłam że tak ma już zostać. Ja nie chcę z nikim być i nikt nie chce być ze mną. Poza tym, nie miałam zbyt wielu okazji do poznania faceta. Pracuję w środowisku silnie sfeminizowanym, a na moich ulubionych zajęciach typu joga cz aerobik faceta także ciężko spotkać. Koniec końców, miałam zostać starą panną-nauczycielką z małego miasteczka. Ale do czasu. Udało mi się kogoś poznać ... na portalu randkowym. Mieszkamy w tym samym mieście ale po przeciwnych jego końcach. W "realu" mieliśmy marne sznase na spotkanie się. Jesteśmy razem od 1,5 roku. Mam 37 lat i to jest mój pierwszy, poważny związek. Planujemy ślub. Dziewczyny, chłopaki głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak singiel to i przyzwyczajenia , które pózniej trudno zmienić .Jak znajdziesz partnera , musisz z powrotem wrócić się do pierwszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem koło 30-stki, nigdy nie miałam szczęścia, poznawałam facetów, ale żaden nie chciał zostać na dłużej, nie było w tym żadnej mojej winy, po prostu to niedojrzałe gnojki, boją się związków, dzieci, odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale coś dodam od siebie ;) jestem facetem mam 37 lat kawaler z wyboru bo mówię wprost kobietom że jestem cykor jeśli chodzi o posiadanie żony dzieci odpowiedzialność to mnie przerasta a znam takich pseudo kolegów co pozują na twardzieli a gdy nikt nie patrzy trzęsą się ze strachu że dziecko żona i zaczyna się alkoholizm by zagłuszyć ;p tak w ogóle dziś młode dziewczyny to straszne materialistki i trudno im zaimponować żyjemy w egoistycznych czasach tak teraz patrze co się dzieje na świecie to dziękuje Bogu że nie mam dzieci choć od ludzi słyszę że posiadanie dzieci to sama radość w byciu ojcem matką ehh... i jeszcze jedno szlak mnie trafia jak pomyślę że za samo posiadanie dziecka trzeba płacić kupę kasy i nie mówię tu o jedzeniu ubrania itd. tylko że po pieniądze wyciągają osoby trzecie przedszkola szkoły lekarze to kupa kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna zawsze wziąć z domu dziecka, takie dzieci również potrzebują miłości i może wypełnią pustkę jaką czujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×