Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdf

pan mlody musznik czy krawat?

Polecane posty

Gość nie jestem stylistką
Ashantee - bukiet bbb ładny, ale jeśli chcesz iść w srebro biżuterii, to juz nie wprowadzałabym dodatkowego koloru w bukiecie, bo wówczas np. srebrny krawat męża i srebrna wstążka wydadzą się dodatkiem konpletnie nie a propos :( zatem kształt wiązanki jak najbardziej ok, ale zielone gerberki zamieniłabym jednak na ecru! kolor "off white" to raczej śmietanka, taka "pocieplona biel", i w tym kierunku możesz iść; ale butki mogą też być (jeśli biżu będzie w samym srebrze) także srebrzystawe!!! aha - biżuterię którą wklejałam można zamówić na tej stronie :) i kolczyki, i bransoletkę - namiary znajdziesz w linku bez problemu. Jeśli upierasz się na groszkowozielony akcent w bukiecie, to powinnac mieć też groszkową wstążkę w bukiecie i biżu z kryształkami w jasnej oliwce, a mąż zielonkawy krawat; ale nei wiem, czy w zestawieniu z takim kolorem plisowankowa suknia nie zacznie sprawiać wrażenie chaotycznego i zbyt puchatego "wielkiego ptaka" :-( Dlatego byłam bardzo "za" chłodnawym i dyskretnym srebrem. Kwestia do rozważenia, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie,a więc mam czarny garnitur,koszula smietanowa/ivory/złamana biel(każdy nazywa inaczej.Spinki w kolorze złotym-tak doradzono w sklepie ze niby kolorystycznie do obrączek(panna młoda z bizuterii to tylko kolczyki kryształki) i teraz jaki krawat-chodzi o kolor?? doradzano mi w dwóch sklepach,kolor jak koszula i sukienka z niewielkimi akcentami w innym kolorze?/ może byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
ślad zębów - niekoniecznie musisz mieć krawat w odcieniu sukni/koszuli, bo możesz się wtedy łatwo totalnie rozpłynąć... po prostu wyglądać blado i anemicznie. W jakim kolorze Panna Młoda planuje bukiet??? w tym odcieniu może być właśnie krawat. Albo inna opcja, chyba nawet bezpieczniejsza + ciekawa - jeśli złote spinki i złota biżu, to i krawat może być miodowawo-złotawy, choć sugeruję, żeby niezbyt lśniący (lub mieszany - złoty z elemetnami ecru/śmietanki). I wtedy nie będziesz taki całościowo ecru-mdławy, bo złoto doda Ci dostojeństwa ;) Aha, i pamiętaj - ALBO przypinka=kwiatek (w klapie marynarki, nigdy w kieszonce!!!), ALBO chusteczka. Obie rzeczy na raz = Pan Młody w stylu bożonarodzeniowej choinki, kwiatki w kieszonce = zakalec stylistyczny ;) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashantee
nie jestem stylistką - cieszę się, że Ci się bukiet spodobał :D Dziękuję, za wyjaśnienia odnośnie koloru 'off white' - w końcu się czegoś konkretnego na ten temat dowiedziałam :) Co do samego srebra, to pewnie byłoby to najlepsze rozwiązanie, bo obrączki będą z białego złota i taka biżuteria byłaby bardzo uniwersalnym rozwiązaniem wielokrotnego użytku ;) I z tego samego powodu bardzo podoba mi się pomysł ze 'srebrzystymi' butami :D Groszkowy kusi, kusi - może też dlatego, że ostatnio mamy z narzeczonym 'fazę' na ten kolor (dowodem są choćby wstążki na naszych zaproszeniach ;) ). Ale masz rację, czasem co za dużo to niezdrowo. Więc teraz muszę trochę pogłówkować, a ciężko będzie, bo sukienkę zobaczę następnym razem pewnie dopiero na przymiarce, na której powinnam już mieć ślubne buty. Tylko srebrnawe czy białawe: oto jest pytanie ;) Dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po weselu. Było wspaniale, m.in dzięki Tobie, "niestylistko". Zakonnica zapytała, czy miałam osobistą stylistkę, bo chętnie dawałaby namiar innym pannom młodym ;) Potraktuj to jako wielki komplement. Zdjęcie bardzo chętnie bym Ci podrzuciła, ale na priv. Pozdrawiam gorąco, mężatka hush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Ashantee - nadal gorąco namawiam na srebro :) a co do bucików - jak zobaczysz "TE", to będziesz wiedziała, że żadne inne ;) Srebrne "pobiją" srebro biżuterii, śmietankowe bedą logicznym dopełnieniem sukni - czyli każda opcja ma swoje racje ;) hush - oj, chętnie zobaczyłam zdjęcia :) czy Twój mail jest może ukryty pod nickiem??? a zakonnica to chyba z tych nowoczesnych & postępowych, skoro o stylistkę wypytywała ;) Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona - mam nadzieję, że goście nie wypytywali, czemu tak ubogo Pana Młodego odziałaś, bez kamizelki i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys zalozylam juz dla Ciebie maila - one-hush@gazeta.pl :) Na razie dostalam tylko porcje zdjec z kosciola, ale wystarczy ;). A goscie byli zachwyceni ubiorem pana młodego, no i moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem sttylistką
Ok, może tym razem odważę się odezwać ;) najważniejsze, że jesteście zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 30
Droga niestylistko, Dziekuje bardzo! Ten niestandardowy drugi bukiet, to po prostu cudo. Z miejsca sie zakochalam :) Ide szukac zielonego krawatu i bizuterii. pozdrawiam, konwalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
konwalia - ciesze się :) powodzenia, i pomyślnych łowów biżuteryjno-krawatowo-bukietowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
ślad zębów - bez nerw, złośc piękności szkodzi ;) zwłaszcza, że akuratnie walnąłeś gafę, bo butonierka to nie kieszonka!!! chcąc włożyć chusteczkę do butonierki musiałbyś ją przeciągnąć przez "slepą" dziurkę w klapie marynarki, bo właśnie ta dziurka = butonierka :) czyli tak naprawdę nazwa "butonierka kwiatowa" jest bbbbb logiczna, bo to przypinka DO KLAPY (wtykanie kwiatków do kieszonki to jak złożenie slipek NA spodnie ;) ). To, że kieszonkę zaczęto nazywać butonierką (co jest kardynalnym błędem) to własnie wynik m. in. bezrozumnych ekspedientek z salonów męskich, które z usmiechem klepią tego typu bzdury, a ludzie wierzą im, bo wydaje się że w takich miejscach powinny pracować znające się na temacie osoby ;) Co do krawata - kolor ok, ale deseń wydaje mi się zbyt duży... Sugeruje może taki: http://www.allegro.pl/item1065375641_tcm_ekstra_krawat_jedwabny.html#gallery albo: http://www.allegro.pl/item1068044170_c_a_ekstra_krawat_jedwabny.html#gallery i chyba najlepszy z nich wszystkich :) dyskretny i elegancki http://www.allegro.pl/item1069222723_canda_ekstra_krawat.html#gallery i jeszcze ten jest dość ciekawy - żakardowy: http://www.allegro.pl/item1071454565_jedwabny_krawat_niepowtarzalny_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie nerwy ten mój wpis to był wformie żartu ,co do gafy to zle wpisałem ,miało byc albo butonierka albo chusteczka,a czy nazywac kwiatek butonierka czy stroik świąteczny to juz za bardzo sie nie znam ale wiem o co kaman:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje propozycje krawatowe sa całkiem całkiem ale chyba raczej pasowałoby kupić w sklepie niz na allegro zawsze foto może przekłamywac te dwa sa jak dla mnie najładniejsze http://www.allegro.pl/item1065375641_tcm_ekstra_krawat_jedwabny.html#gallery http://www.allegro.pl/item1071454565_jedwabny_krawat_niepowtarzalny_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Spróbuj poszukać podobnych krawatów w sklepach stacjonarnych - wybór dwóch opcji IMHO świetny :) a co do allegro - akurat te krawaty być może dostaniesz po okazyjnej cenie, więc może i warto zaryzykować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Aha - węzeł krawata, myślę, że pojedyńczy. Duży węzeł przy klasycznym kołnierzyku wyglada dość karykaturalnie... po prostu jest za duży i "nie mieści" się pomiędzy rożkami kołnierzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pytam dalej;) ok więc powiedzmy ze kupiłbym krawat kolor ecri/złoty/zmana biel, powiedzmy że bez chusteczki ,to wtedy czy ma znaczenie jaki kwiatek/butonierka/stroik wielkanocny w klape wpinam?/ chodzi mi o kolor,czy wtedy to przyszła/miedoszła ma dobrac kolor wiązanki do koloru krawata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Zasada generalna - przypinka Pana Mlodeg stanowi integralny komplet z wiązanką Panny Młodej; jest jej miniaturką ;) dzięki temu stylisacja Młodej Pary jest spójna i konsekwentna. Z reguły zamawiając bukiet Panny Młodej automatycznie zamawia się przypinkę dla Pana Młodego (i czasem też minibukiecik dla świadkowej i maleńką przypinke dla świadka). Florystka zwykle zadaje od razu pytanie "czy przypinkę tez mam ułożyć"??? Warto tylko zadbac, by przypinka miała od razu szpilę/agrafkę do przypięcia do klapy - niestety kwiaciarki często robią przypinki których przeznaczeniem jest... wetknięcie do kieszonki :( błąd stylizacyjny tak się rozplenił, ze stał się niemal regułą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Jesli stylizacja Młodych (podkreślam - Młodych, czyli OBOJGA, wspólna, a nei każde sobie rzepkę sakrobie) jest spójna i konsekwentna, to trudno, by nagle Młody do złotawego krawata dołozył przypinke w kolorze wściekły lilaroż ;) no chyba, że go luba zaskoczy jakimś pomysłem a'la Ferduś ;) O stylizacji żony wiemy niewiele, jeśle dobierze stonowany bukiet, np. herbaciany albo ecru, będziecie wyglądali świetnie. Jeśli do jasnego krawata dołozy Ci dopinke z purpurowa różą, będzie to wyglądało średnio składnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
szok,topik przetrwal rok, dzieki Niestylistce :) dzieki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
A, jakś jeszcze czasami mi się chce ;) moze i choć kilku Panów Młodych uchroniłam przed poliestrami, chi chi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może taki zwis???http://www.allegro.pl/item1070258022_paolo_negrato_ekstra_krawat_jedwabny.html a tak po namysle jakos ten wczesniej przez Ciebie zaproponowany mi sie zaczął straszno podobac http://www.allegro.pl/item1068044170_c_a_ekstra_krawat_jedwabny.html tylko czy aby nie za bardzo kwieciste??? namawiam moją przyszłą-niedoszła żeby wybrała wiązanke właśnie w kolorach złotawym lub żółtym,ecri to by pasowało do całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haanneczzka123
Droga niestylistko też prosze o radę. zupełnie nie wiem co narzeczonemu założyć pod szyje. garnitur jest koloru ciemy popiel do tego koszula ko W sklepie koloru delikatnego ecri , gdyż suknia jest koloru ivory. W sklepie zaproponowali nam do tego " angielski krawat" w tym samym kolorze co koszula, na krawacie jestwyciskany wzorek i delikatna srebrna nitka co jest też na sukni. wydaje mi sie że krawat i koszula w tym samym kolorze zlewa sie ze sobą . Mam pytanie jeszcze co do kamizelki,narzeczony jest wysoki i ma mały brzuszek więc kamizelka chyba nie pasuje? Czy taki angielski krawt może być bez kamizelki? czy szukać zwykłego i w jakim kolorze? Ja jeszcze nie mam dodatków.Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
żlad zębów - pierwszy z krawatów mniej mi się podoba ze względu na te niebieskie elementuy. Drugi - IMHO dużo lepszy, bo jednokolorowy, a dzięki temu nawet kwiatowy deseń nie jest rażący :) a żonke może przyślij tutaj?? pomozemy :) tutaj kilka złoto-żółtych bukietów, może pokaż je jej??? http://photo.live.advance.net/modbride/images/203/mb1201_flowers_04.jpg http://slub.onet.pl/_i/galerie/galerie_slubne/bukiet_roze/1.jpg http://www.przewodnikmp.pl/forum/richedit/upload/2kf92d77a6d3.jpg Haneczka - krawat najlepiej dobrać do Twoich dodatków, dzięki czemu Wasza wspólna stylizacja zyska konsekwencję i spójność. ZDECYDOWANIE doradzam klasyczny, jedwabny krawat, a odradzam jakiekolwiek "angielskie" czy tym bardziej fastrygowane ;) Kamizelka w przypadku okrąglejszego pana też jest nieciekawym pomysłem, bo skraca optycznie tors i poszerza sylwetkę. Dlatego najlepszym wyjściem będzie garnitur dwuczęściowy, z pojedyńczym "pęknięciem" z tyłu (odpada modna teraz "angielska klapa"). Krawat i koszula w identycznym odcieniu rzeczywiście moga zrobić "mdłe" wrażenie. Rada najbardziej na gorąco - biżu będziesz mieć w srebrze czy złocie??? Bo wtedy krawat męża może być (ospowiednio) złotawy lub srebrzystawy, a Twój bukiet żółto-herbaciany lub biały/ecru :) Warto, byś pomyślała o kolorze przewodnim, ale motyw "metalu" może być ciekawym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haanneczzka123
Dziękuję za pomoc. Jeśli chodzi o moje dodatki to myśe o srebrze , gdyż na sukni jest koronka ze srebrną nitką. Bukiet podoba mi sie bardzo ze storczyków ,tylko nie wiem czy bedzie pasował? Jestem dosyć wysoką i szczupłą osobą ,kolor włosów ciemna czerwień. I jeszcze czy kwiat we włosach i welon pasuje ,a może jednak za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Haneczko - byłoby łatwiej, gdybyś wstawiła zdjęcie sukni... bo sę suknie "koronkowe" i "koronkowe" - i do jednych stroczyki będą pasowały, a do innych nie... jeśli myślisz o srebrze w biżuterii, to srebrzystawo-szary krawat dla męża będzie dobrym pomysłem. Z kolei Ty możesz związać bukiet srebrnawa wstążką z organzy, a biżu wybrać z SAMEGO srebra (ładną kolekcję z samego metalu ma teraz Apart!!!), by juz nie rozmieniać się na krysztaki i perełki ;) Srebro leciuteńko "ochłodzi" też intensywny odcień włosów. Co do dodatków do włosów - zalezy to od typu welonu i fasonu sukni... jeśli fryzura będzie gładka, a welon jednowarstwowy i bez ozdób - kwiat będzie pasował. Wersja najbezpieczniejsza - do kościoła welon, na weselisko kwiat. A stosunkowo bezpieczny bukiet "z udzialem" storczyków juz kiedyś wstawiałam - jest na tyle nieduży, a jednocześnie "czupurny", że będzie pasowal zarówno do dość ozdobnej, jak też do prostej sukni: http://www.weselinka.pl/files/images/Orchidee-i-santini.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×