Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdf

pan mlody musznik czy krawat?

Polecane posty

Gość sdf
ahh znow stawiasz mnie Niestylistko przed ciezkimi wyborami :) coz, chyba bedzie bezbarwny,ale z ciezkim sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
sdf - rozumiem Cię :) ale, jak znasz moją mantrę - lepiej coś ująć, niż przedobrzyć choćby odrobinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...1984
NIe jestem stylistką, przeczytałam kilka stron tego wątku i bardzo podobają mi się Twoje sugestie:), prosiłabym Cię abyś i mi doradziła:). Ślub za 1,5 miesiąca a ja jeszcze nie wiem jaki bukiet, dodatki itp. Moja suknia to atelierka : http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-kolekcja-2009/suknia-slubna-atelier-diagonal-1843-2.html w kolorze ecru. Będę miała 3 druhny, które szyją sobie już sukienki w jednym kolorze - przypadko (nie wiem dlaczego) wypadło na taki jaśniutki srebrny. I teraz jest problem, bo nie wiem czy ich sukienki nie będą się gryzły z moją ecru sukienką:/ ? Myślałam nad połączeniem złota i srebra, czyli one na srebrną a ja na złoto? Czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
M - srebrnawe sukienki na pewno nie będą się gryzły z twoja creu suknią, pod jedym warunkiem: jeśli i Ty zdecydujesz się na srebro w dodatkach!!! jesli one ubiorą się w srebro (sukienki + biżu) a Ty w ecru + złoto, to będziecie razem wyglądały jak słonko + trzy księżyce - które przecież, jak wiadomo, razem na niebie świecić nie powinny ;) a jesli zaświecą w ten sposób, to jedna ze stron zawsze wypada bledziutko ;) Na pierwszy ogień doradzam duuuzy umiar w dodatkach (sukienka jest bbb strojna), na pewno nei dodawałabym juz welonu, a na 100% krótkiego - w zestawieniu z puchatą spódnicą stworzyłby chaos nie do ogarnięcia. Bukiet nieduży, w formie bukietu, z delikatnych kwiatów (snują mi się po głowie bladozielone hortensje): http://www.blakesfloraldesign.com/images/gallery/bouquets/large/GreenVibernum.jpg tylko wstążkę zmieniłabym na delikatniejsza, z organzy, srebrzystawą. Tu jeszcze jedne sliczne hortensje (róże oczywiście nie różowe, tylko ecru): http://www.weselinka.pl/files/images/Bukiet-hortensja-roze.thumbnail.jpg I wtedy nieduża, srebrna biżu (na pewno NIC na szyję!!!) z bladozielonymi kryształkami lub zółtawymi cytrynami, raczej gładka fryzura z wpiętym kwiatem, a dla męża srebrnawo-zielonkawy krawat. Garnitur proponuję antracytowy, gładki (bez prążków) i matowy, a koszulę oczywiście w odcieniu sukni, na spinki (srebrne). Fryzura, przykładowo: http://weselinka.blox.pl/resource/Kokwezel.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...1984
Bardzo dziękuję, nie jestem stylistką, za odpowiedź i rady :) Właśnie potrzebowałam takiej opinii :) Jak wiadomo każda panna młoda pragnęłaby aby wszystko w tym dniu było idealne. Niestety w natłoku spraw czasami podczas przygotowań trochę się przesadza i boję się, że popadnę w kicz:/ Dlatego cieszę się, że jest taka osoba jak "nie jestem stylistką" :) Wiem, że suknia jest bogato zdobiona i właśnie też myślałam o tym, aby nie przesadzić dodatkami. Welon już kupiłam i jest długi (taki do pasa), delikatna mgiełka. Bukiety śliczne, w szczególności ten drugi - a srebrna wstążka pasowałaby do ecru sukni? Przepraszam, że tak się wypytuję, ale potrzebuję się przekonać, że ciepły kolor ładnie wygląda z zimnym:) Zastanawiam się też nad mieszaniem koloru zielonego do ecru i srebra. Marzył mi się bukiet z ecru róż :) i może związany tą srebrną wstążką z orgaznzy? Bez zielonego...? Fryzurka bardzo ładna,tylko u mnie będzie trudna do wykonania, fakt mam długie włosy, ale też i odstające uszy:(((, które są moją zmorą:( Natomiast dla Młodego bardzo podoba mi się to zestawienie - on już na samym początku mówił mi, że nie chce ani kamizelki ani musznika, tylko krawat:) Zapomniałam tylko dodać, że mój M. ma "troszeczkę" kilo w nadwadze i brzuszek :) Czy taki garnitur bez prążków nie pogrubi go jeszcze bardziej? Właśnie w tym tygodniu zajmiemy się kupnem garnituru i dodatków dla niego:) Przepraszam, że tak męczę, ale mam jeszcze pytanko o wystrój sali, która jest koloru pomarańczowego. Jaki kolor przewodni zrobić? Czy srebrny będzie pasował? Czy może po prostu ecru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
M - welon do pasa NIE JEST DŁUGI, wręcz przeciwnie, mto jeden z krótszych!! welon długi = conajmniej do kostek!!! nie podoba mi się wizja welonu do talii w zestawieniu z tak falbaniasto-krawędziastym tyłem sukni.... "pokroi" Cię to optycznie niczym weselny tort, ujmując z 15 cm wzrostu :( i brń Cię panie Boże welon pod kokiem "a'la ściera", bo szyja zaniknie Ci do cna.... welon ZAWSZE NAD kokiem!!! Kolory przewodnie proponuję ecru i srebro, to trochę zniweluje obcesowość pomarańczu (który osobiście uważam za bardzo "nachalny", chwilami wręcz trywialny odcień :( ). Poza tym, jeśli ciut schładzamy ciepłe kolory, róbmy to konsekwentnie!!! Rezygnację z zieleni akceptuję - ecru róże ze srebrną wstążką są jak najbardziej do zaakceptowania. I cieszę się bardzo, że Pan Młody bezkamizelkowy :) prążek w garniturze "a;la Al Capone" dziwnie wyglądałby w zestawieniu z Twoją strojną suknią, a antracytowy garnitur nei pogrubi mężczyzny, o ile będzi ematowy i z nieco głębiej "wciętą" marynarką = na dwa guziki. Wówczas dłuższy, jasny klin koszuli nieco wysmukli sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...1984
Hmmm...zmartwiłaś mnie z tym welonem:( Myślałam, że to długi welon:(W dodatku jestem niską osobą a on ma mnie jeszcze "pokroić":( Pomarańcz też jako kolor mi się nie podoba i cieszę się, że srebrny i ecru będzie pasował:) Dziękuję Ci bardzo za te cenne dla mnie uwagi. W tym tygodniu kupujemy antracytowy garnitur! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Super, że zaakceptowałas kolory :) i spróbuj przymierzyć dłuuugi (za rąbek sukni), JEDNOWARSTWOWY welon mgiełkę, potem ten "Twój", i cyknąć sobie fotki - zwłaszcza w oglądzie "od tyłu" (perspektywa calej mszy!!!). I wtedy zrozumiesz moje welonowe obiekcje ;) Czekam na relację z bojów garniturowo-krawatowych :) Aha, pamiętaj - ALBO, poszetka, ALBO przypinka, NIGDY obie ozdóbki na raz ;) i Przypinka konieczkie w klapie garnituru, nigdy w kieszonce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...1984
Jak pokazałam poszetkę mojemu M., to stwierdził, że nie chce już przypinki:) Nie stylistko dziękuję jeszcze raz za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
M - super, że Luby zaakceptował poszetkę :) Pamiętajcie tylko, że nie powinna być identyczna z krawatem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...1984
Oooo...i nasuwają mi się kolejne pytania:) Jeżeli koszula będzie w kolorze ecru (taka jak suknia), krawat srebrnawo-ecru, to jaki kolor poszetki? I jeszcze jego drużbowie -( będą mieli srebrne krawaty) mają mieć też poszetki czy lepiej przypinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Myślę, że Pan Młody powinien założyć ecru, gładką, matowa poszetkę, a drużbowie (w komplecie do "srebrnych" druhenek ;) ) poszetki srebrnawe, ale niezbyt połyskujące (silny błysk daje dość tandetny efekt, niestety). Konsekwentna kolorystycznie stylizacja sprawi, że będziecie wyglądali, całą grupą, spójnie i elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...1984
Super:), też uważam, że poszetki będą bardziej pasowały:) "Rozjaśniłaś" mi spojrzenie na wiele spraw :) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany będzie miał muszkę, która kolorem będzie podporządkowana do jego kamizelki i mojego koloru bukietu :):):). Znalazłam kilka ciekawych informacji na ten temat pod linkiem: http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/8/item/59 Dla zainteresowanych ubraniem Pana Młodego w krawat znajdziecie tam też sposoby wiązania tego ozdobnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niestylistko - prosze Cię jeszcze o wyjaśnienie kwestii butonierki i poszetki. W garniturze wizytowym podobno zawsze powinna byc chusteczka w poszetce, ale co wtedy z butonierką? Gipsówka w butonierce i chusteczka to chyba za dużo... Rezygnowac z kwiatów? Poradź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjuna
Nie styslistko, mam jeszcze prosbe o porade w sprawie wiazanki. Ostatnio natknelam sie na ten bukiet: http://okamgnienie.pl/blog/wp-content/uploads/2010/05/24.04.2010-07552.jpg Uwazam, ze jest przesliczny. Czy myslisz, ze bedzie pasowal do mojej sukni? A takze prosze powiedz mi, jaka jest nazwa tychze kwiatkow, niestety jestem totalnym tepakiem w tej kwestii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
M - cieszę się, ż epomogłam :) powodzenia!! aleksiaa - przeczytaj pierwszy post na tej stronie ;) i może uzmysłowisz sobie, że muszka po pierwsze nie pasuje na ślub, i to z kilku powodów: - jako dodatek "balowy", czyli wieczorowy, a nie popołudniowy, na biały dzień - nie pasujący do marynarki (mucha to dodatek do jeszcze bardziej bbalowo-wieczorowego smokingu i specjalnej koszuli z łamanym kołnierzykiem) - niestosowny w kościele (wedle dress code tego, co balowo-zabawowe nie zakładamy na Mszę św - nie uchodzi!!!) Jesli koniecznie się upierasz, by mieć "balowego" Pana Młodego, przebierz go przed weselem, ale do koscioła/na ceremonię w USC znacznie stosowniejszy będzie klasyczny, jedwabny krawat... a artykulikom w portalach weselnych nie ufaj - są pisane pod dyktando salonów ślubnych, które bez mrugnięcia opychają ludziom towar zakłąmując się w żywe oczy, byle sprzedać... hush - generalna zasada brzmi - ALBO poszetka, ALBO przypinka, nigdy obie rzeczy na raz. Musicie sami zadecydowac, czy wolicie chusteczkę, czy gipsówkę, oba elementy na raz odpadają anjuna - te kwiaty to moje ukochane anemony :) prześliczne, delikatne, ale nie mdłe, i w dodatku nieoklepane :) bukiet z anemonów na pewno będzie pasował do Twojej sukni, musisz jednak dokladnie upewnić się u florystki, że będą dostępne w czasie Twojego ślubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam obu naraz, ale chciałam się dowiedzieć, która ozdoba jest stosowniejsza. A jak nie ma różnicy, to super :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Niezamaco - powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga NieStylistko - bardzo prosze o Twoja rade, pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga NieStylistko, nasz slub odbedzie sie na koniec czerwca. Zawsze marzylam o prostocie, skromie/skromnie i jeszcze raz skromnie, niestety wszystko skomplikowalo sie z powodu wyboru mojej sukni. Wybralam ja, poniewaz wygladalam w niej najlepiej z wszystkich. Ponizej kilka szczegolow: Ja: 1) moj wyglad: 1.70, szczupla, dlugie sredni braz wlosy naturalne niefarbowane, jestem wyzsza o pol glowy od mojego narzeczonego 2) suknia: - ecru - ogolnie: bardzo strojna - satyna pod spodem: bardzo delikatny ecru - na wierzchu: koronka w bardziej smietankowym/lekko zoltawym kolorze ecru, cala wyszywana przezroczystymi koralikami - z trenem ( malym koronkowym ) - w stylu empire, odcinana pod biustem - dziewczeca - bez ramiaczek ( mam mozliwosc doszycia) - pod biustem wstazka w kolorze cappuccino (moge zmienic na ciemniejszy/ciemny braz) - model : OreaSposa L520 3) woalka - ecru - bardzo skromna, bez kwiatka, grzebyk zasloniety bardzo skromna dekoracja z koralikow 4) bizuteria - bardzo skromna bransoletka z przezroczystych koralikow - kolczyki dlugie, siegajace prawie do ramion,na koncu kulka z przezroczystych koralikow, bardzo skromne (moge je troche skrocic) 5) buty - na plaskim obcasie, dziewczece, baletki, z kwiatuszkiem z boku 6) wiazanka - mysle ze musi byc: nieduza, niedluga, bardzo skromna, z jednobarwnych kwiatow - chcialabym aby byla trwala - rozwazam: anemonki, eustomie, roze, kosmos,storczyki - moje propozycje: * wiazanka w stylu M.Kozuchowskiej (pytalam sie, niestety prawdopodobnie nie dostane kwiatow kosmos) * wiazanka w stylu A.Wlodarczyk, bez perel (mamy zielone oczy, tylko czy storczyki moga byc biale, czy raczej powinny byc lekko zolte, czy zielony bedzie pasowal, czy moze wstawic inne kwiatki zamiast storczykow np. ecru eustomy) * anemonki - skromna, mala wiazanka, ecru anemonki z czarnymi srodkami (nawiazanie do garnituru) * jedna galazka storczykow w stylu zony M.Czerkawskiego * bardzo skromny bukiet roz w kolorze ecru, roze rowno obciete w stylu Avril Lavigne 7) fryzura - w dziewczecym stylu, wyprostowane (zadnych lokow) - na slub: spiete z boku (tzn upiecie podobne do konskiego ogona opadajacego na bok) - na plener: bardzo naturalne, rozpuszczone lub tradycyjny konski ogon obwiazany wlosami wokol gumki - czy moge obciac grzywke (wygladam w niej mlodziej) i czy bedzie pasowac do woalki - czy moze jednak do woalki najbardziej pasuje kok ( gladki, delikatny, nisko z tylu glowy - nie jak starsza pani) - czy powinnam ufarbowac wlosy aby nadac im blasku (zostac przy moim kolorze, odrobine przyciemnic czy moze delikatne pasemka) 8) poduszeczka na obraczki rozwazam 2 mozliwosci: - zwykla metalowa tacka ( z kosciola) - skromna zrobiona z kwiatow, pasujaca do mojej wiazanki np do wiazanki A.Wlodarczyk zamowilabym zrobiona z tych zielonych kwiatow (niestety nie znam ich nazwy) osadzonych na ciemnobrazowych galazkach On: 1) ogolnie: w stylu meza M.Kozuchowskiej 2) koszula w kolorze ecru, w kolorze mojej sukni, na spinki 3) krawat waski czarny krawat (lub sredni), bez kamizelki i musznika 4) garnitur mamy do wyboru dwa: - wegiel brunatny - wyglada jak czarny, pod swiatlem ma odcien bardzo ciemnego brazu - lub ciemno szary w bardzo bardzo delikatne prazki Druhna: - bardzo skromny kwiatek tylko na reke - lub bransoletka z przezroczystych koralikow z jedna roza Druzba: - koszula ecru, ciemny garnitur, ciemny krawat Mysle ze w zwiazku z tym ze mam bardzo strojna suknie, wszystkie pozostale elementy musza byc naprawde bardzo skromne. Moje pytania: - czy ciemny garnitur i ciemny krawat to dobry wybor, czy nie bedzie za bardzo smutno - czy do mojej sukni pasuje woalka, czy moze lepiej jednak welon lub kwiatek (zywy czy sztuczny) - czy moze lepiej zmienic kolor wstazki na ciemny braz - czy moge miec ramiaczko (np jedno na szyje, na wszelki wypadek gdyby suknia zaczela mi spadac-chociaz super sie trzyma i nie powinna) - czy moze obciac tren, czy tren mnie jeszcze nie wydluza, nie zwieksza roznicy wzrostu miedzy nami - jaka wiazanka najbardziej pasuje coraz czesciej zastanawiam sie nad wiazanka A.Wlodarczyk - czy wystroj kosciola moze byc bialo-ecru i moja suknia nie bedzie wygladac na pozolkla w tym dniu odbedzie sie kilka slubow, chcemy wspolnie ubrac kosciol - co z fryzura - czy kolczyki powinnam troche skrocic to chyba wszystko, nic wiecej nie przychodzi mi do glowy. NieStylistko, wiem - zawalilam cie ogromna liczba pytan - ale prosze pomoz! z roznych zrodel otrzymuje sprzeczne rady i czuje sie zagubiona. Przepraszam ze nie wkleilam zdjec, na pewno byloby ci latwiej - ale niestety cos jest nie tak z moim komputerem. Czekam na Twoja odpowiedz. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
mwp - przede wszystkim proszę o linki i konkrety/odnośniki zamiast rozwlekłych opisów, bo słów baaaardzo sporo, za to wizji bardziej skrystalizowanej - nul ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Garść rad po obejrzeniu zdjęcia sukni: - po co te udziwnienia z kwiatową poduszką??? klasyczna, metalowa tacka będzie zawsze eleganckim i prostym elementem, a prostoty i elegancji nigdy dość! - ZOSTAWIAMY TREN - ramiączko niepotrzebne, zniweczy prostotę FORMY sukni (jej strojność to głównie kwestia tkaniny) - na pewno nie woalka, zestawienie siatki/tiulu woalki z koronką = kompletne pomieszanie stylów i faktur tkanin welon tez niezbyt mi pasuje... - fryzurę widzę quasigrecką, ale raczek z niskich upięć, by nire dodawać wzrostu Pannie Modej, skoro narzeczony jest niższy; postuluję zamiast woalek i welonów wstążki we włosach, takie jak na sukni (na pewno w salonie dadzą kawałek więcej...): http://i.pinger.pl/pgr431/116fa28b0020f5764a9322ff/fryzura.jpg i wtedy na 100% bez welonu - wstążkę na sukni zostawiłabym jaśniejszą, by odbiła ładnie od ciemnych włosów; ta samą wstążką możesz też związac bukiet - bukiet proponuję poprzeczny (by nie podwyższac Panny Młodej) i w kolorze capuuccino-herbaty: http://i.pinger.pl/pgr395/41ad2bef000701584a9325c9/644d.jpg Te klkwiaty to, o ile wiem, jaskry pełnokwiatowe W ZADNYM WYPADKU TRYWIALNY POMARAŃCZ!!! - kolczyki z kryształkami wydają mi się zbyt oczywiste, poza tym w zestawieniu z całością stylizacji wypadną blaaaado; proponuje coś bardziej awangardowego, koniecznie z dodatkiem mosiądzu lub miedzi, na przykład: http://emifashion.files.wordpress.com/2009/10/kolczyk_wzor795.jpg lub http://deedeeart.pl/2009/02/12/carmen/ do tego prosta "grecka" bransoleta: http://deedeeart.pl/2009/02/12/carmen/ - co do grzywki - nie mam zdania, na jednej z proponowanych fryzur jest "zasugerowana" ;) - dla męża garnitur "węgiel brunatny" GŁADKI- prążki nie pasują do faktury tkaniny Twojej sukni!!! do tego gładki, jedwabny krawat w odcieniu wstążki na Twojej sukni lub ton-dwa ciemniejszy, przypinka w klapie LUB poszetka (ta ostatnia w odcieniu sukni!) i będzie super - druhna - pomysł bukiecika na rękę - ok, ale niestety zwykle po pół godzinie sypią się z nich więdnące kwiaty... może lepiej podobna miedziana bransoleta jak Twoja, ewentualnie z kwiatowym motywem?? - dużba - stawiamy na prostotę ;) ewentualnie MALEŃKA przypinka (pojedyńczy kwiat z Twojego buukietu w klapie marynarki) - wystrój kościoła najlepiej wykonać w bbbb ciemnym ecru, schłodzonym srebrnymi/szklanymi elementami - wtedy nie będzie wrażenia pożółkłości, a i do bieli będzie pasować Uffff, chyba na wszystkie pytania odpowiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''nie jestem stylistką '' Droga NieStylistko - baaaaaaardzo Ci dziekuje :) Twoje sugestie naprawde bardzo mi sie podobaja - naprowadzily mnie na wlasciwe tory. Masz racje, calosc utrzymana w stylu greckim bedzie ciekawie wygladac, nie bedzie pomieszania stylow i mdlego efektu. Obawiam sie tylko wstazki we wlosach - wyglada super, jednak ja zle czuje sie w takich ozdobach. Moze zamiast niej dobrym rozwiazaniem jest kwiatek we wlosy? Sztuczny w kolorze capuccino lub jeden zywy z mojej wiazanki ? pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Hmmmm, obawiałabym się kwiatków - cały efekt quasigreckiej stylizacji weźmie wtedy w przysłowiowy "łeb" i stylizacja przekształci się w wygląd taki... totalnie oczywisty;) jesli boisz się wstążek we włosach, pomyśl może o delikatniutkich tasiemkach z cekinów w odcieniu Twojej biżu (czyli miedź/mosiądz), wąziutkich (max 0,5 cm). Są do kupienia w kazdej pasmanterii, a efekt - rewelacyjny; leciutki, nienachalny błysk, kropla koloru. Jeśli tasiemeczki - to ewentualnie maleńki, ale raczej sztuczny kwiat z sukniowej wstążki (żywe to nie ta bajka, poza tym jaskkry "padną" szybko we włosach); namawiam Cię jednak goraco na tasiemeczki, bo dodając sobie tylko kwiatek sprawisz, że Twoja twarz zacznie sprawiac mdłe wrażenie w zestawieniu z wyrazistą suknia; a przeciez to Ty masz być gwiazdą dnia, nie suknia ;) ona ma Ci w tym tylko pomóc, zamiast Cie zatupać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''nie jestem stylistką '' NieStylistko - cieniutkie tasiemki to super pomysl :) Widzialam w drogerii - nie z cekinow, tylko z delikatnym blyskiem - mysle ze dadza fajny efekt. Jeszcze slowo na temat wiazanki. Co sadzisz o zastapieniu zawilcow np anemonkami (uwielbiam te kwiaty!). A moze zupelnie zrezygnowac z bukietu i zdecydowac sie tylko na jeden kwiat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''nie jestem stylistką'' NieStylistko - cieniutkie tasiemki to super pomysl :) Widzialam w drogerii - nie z cekinow, ale z delikatnym blyskiem - mysle ze dadza fajny efekt. Jeszcze slowo na temat wiazanki. Co sadzisz o zastapieniu zawilcow anemonkami (uwielbiam te kwiaty!) ? A moze zupelnie zrezygnowac z wiazanki i zdecydowac sie tylko na jeden kwiat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Ja też uwielbiam anemony :) Ale kurczę, jakoś "nie widzę" ich do twojej sukni :( Mam wrżenie, że bogata koronka Twojej sukni może je "wchłonąć" - bo myślisz chyba o białych z ciemnymi środeczkami??? może w takim razie bukiet kameliowy z płatków herbacianych róż??? http://img52.imageshack.us/img52/2765/b11284vc.th.jpg Choć przyznaję, że wizja jaskrowa jakoś najbardziej przekonaniom mym bliska ;) A co do tasiemek - wstąpkiedyś do pasmanterii i poproś o te cekinkowe tasiemki; mała rzecz, a cieszy, słowo harcerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''nie jestem stylistką'' NieStylistko - bardzo Ci dziekuje. Twoje rady NAPRAWDE bardzo mi pomogly :) Dzieki serdeczne jeszcze raz :) Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Nie ma za co, życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×