Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Gość xpdx1972
czołg to ja tez miałam mimo ze dziewczynka:D Super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latina z Pułtuska
a kto pamieta program video piraci ? z erotyczna tematyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
na baterie oczywiście i ze sterowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpdx1972
no że wtedy była jakaś erotyczna tematyka to ja nie pamietam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latina z Pułtuska
ci video piraci byli w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czołg to ja tez miałam mimo ze dziewczynka Super zabawa" - ale jaki - zielony czy piaskowy z brązową wieżyczką? Ten zielony był do niczego, nic się nie otwierało:) "a kto pamieta program video piraci ? z erotyczna tematyką" - ja tylko kojarzę taki program, ale był jakoś w ciągu dnia, dzwoniło się i można było wygrać statek w butelce:) Wcale nie był erotyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no że wtedy była jakaś erotyczna tematyka to ja nie pamietam" - to samo pomyślałem, bo bajka dla dorosłych też nie była erotyczna, tym bardziej, że z Kobuszewskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latina z Pułtuska
malo stanowczy to ci sie pomyliło z programem który koles prowadzi na statku i do niego sie dzwoniło tel i grało w trafiony zatopiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to nic nie powiem o resorakach zauwazylem, ze wracaja dawne marki, jednak z zupelnie inna jakoscia, widac polityke ograniczania kosztow - zwlaszcza w matchbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latina - tak naprawdę to nie pomyliło mi się ale to jedyne skojarzenie z piratami - w każdym razie z takim programem:) "chcesz powiedziec ms, ze sabrina i samantha kojarzyly ci sie ze statkami?" - wiesz... statek to morze. Morze to woda. Woda to mokry podkoszulek. Czyli Sabrina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
"chcesz powiedziec ms, ze sabrina i samantha kojarzyly ci sie ze statkami?" - wiesz... statek to morze. Morze to woda . Woda to mokry podkoszulek. Czyli Sabrina Omg co za skojarzenia macie ? Moj syn jak ja mówie coś w tym stylu to mowi " ale mamo ty już dziś nic nie wąchaj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zauwazylem, ze wracaja dawne marki , jednak z zupelnie inna jakoscia, widac polityke ograniczania kosztow - zwlaszcza w matchbox" - nieopatrznie kupiłem niedawno właśnie matchboxa. Najpierw stwierdziłem, że jako dziecko musiałem mieć bardzo małe wymagania. Potem odnalazłem jakiegoś swojego starego i zmieniłem zdanie. To fakt, że miał odrapany lakier. Prawdą jest, że stracił koło w jakimś gigantycznym karambolu, których miał wiele w swojej bogatej historii. Ale to co zostało wyglądało lepiej od nówki prosto z pudełka:( A pamiętacie klocki z przedszkola, plastikowe, ciut w stylu lego - przynajmniej jeśli chodzi o materiał. Różnokolorowe, w trzech rozmiarach. Mały kwadrat, kwadrat x 2 i kwadrat x 4. Budowaliśmy z nich czołgi:) Domy też, ale to tylko jak nie było z kim się pobawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jak piracki to i z armata, a armate trzeba zaladowac, slowem samantha, tak?" - o to to...:) I wiadomo, że nie ładowało się tylko dla ładowania, ale dla strzału ;) Latifa, mamy normalne skojarzenia, jak na samców przystało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Omg "a jak piracki to i z armata, a armate trzeba zaladowac, slowem samantha, tak?" - o to to... I wiadomo, że nie ładowało się tylko dla ładowania, ale dla strzału hahahahahahahahahahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Z czym masz problem hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzieliście
gdzieś kapiszony i korki gdzieś ? bo ja nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim ms, dawne resorowki przestaly byc resorowkami skor brak elementu od ktorego wziely swoja nazwe. siku jeszcze wciaz trzyma fason i produkuje dobrej jakosci zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Tak można kupić na straganach w odpust pod kościołem np Świętego Józefa w 19 marca to był przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×