Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Dobrze, że za jęzor a nie za co innego...:P Jeszcze byś mi rękę złamała:P Były buty na rzepy! Miałem takie! :D O, i miałem oryginalne adidasy (sznurowane:P ), które - jako jedyne - wytrzymały trzy lata ostrego biegania, później wziąłem je do prac różnych i poległy dopiero jak z kolegą smołowaliśmy dach:) Nie mam pojęcia dlaczego je wyrzuciłem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i miałem oryginalne adidasy (sznurowane ) jak często zawiązywałeś sznurówki ?? :classic_cool: pfff nie śpiewałam:P chciałam wtedy byc zakonnicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak kolorow? Zeszyty szkolne, fartuchy , storj gimnastyczny (te shorty!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiązywałem siadając na ziemi:P tak na wszelki wypadek:P Luśka, musiałaś o tym przypomnieć? No musiałaś? 😠 Kiedyś przez całą stolicę w ciągu dnia można było przejechać w 30 minut:O No była troche mniejsza, ale mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypadek czego??? masz problemy z utrzymaniem równowagi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, zawsze możesz się pocieszyć, ze Twoje dzieci mogą mieć jeszcze ciężej pod tym względem. :) PS. zrobiłam wywiad telewizyjny i dzięki Tobie przynajmniej wiedziałam o co tak wstępnie pytać. Chyba kupie sharpa full HD, LCD, z wejściem na tuner satelitarny itp. Może się za jakiś czas rozwinę technologicznie w klimacie blue ray itd, więc niech będzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, zawsze możesz się pocieszyć, ze Twoje dzieci mogą mieć jeszcze ciężej pod tym względem. pod względem zawiązywania sznurówek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba kupie sharpa full HD, LCD, z wejściem na tuner satelitarny itp." - A jak cenowo w porównaniu do HD ready? I pytałaś gdzie składany? Jeśli chodzi o "wejście na tuner satelitarny" - to załatwi zwykłe eurozłącze - standard od kilkunastu lat, nie musisz bawić się z tymi cudami HDMI czy jak im tam:) Zresztą to wejście jest niejako naturalne przy telewizorze HD, to mnie więcej tak, jakby ktoś zachwalał odtwarzacz CD że odtwarza płyty CD:) Poza tym za kabel HDMI zapłacisz pewnie tyle co za 4 pełne scart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a nie możemy porozmawiać o pogodzie??? np a lato było piękne w 1978.................. bo ty MS stanowczo nie po naszemu teraz piszesz takie rzeczy nie nadają się na forum kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wszystkie sharpy są składane w Japonii. Z tego co wiem, z Korei są LG (ale skałdane w Czechach lub w Polsce np.) oraz Samsungi (Czechy, Węgry) lusia bój się boga!!! przeszłaś do obozu wroga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nic- znam twój ból:P ale ucz się czegoś wartościowego- przepisów kulinarnych na pamięć... a nie trwonisz talent na takie pierdoły:P wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za późno?? i to mówi osoba, która szybko się uczy ??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co wam chodzi z technologia... ale ja na komunie dostalam Atari z magnetofonem. Potem bylo tarbo.... Zielony monitor! Cos wspanialego! Montezuma i Buldderdasz (czy cos takiego) tetris...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulderdasz
pierwsza kalsa - rocznik 70 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulderdasz
klasa mialo być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ten teleturniej Co mi utkwiło z tamtych czasów?miel;ona kawa w młynku,kolejki pod monopolowym po 13-tej,napis ''film tylko dla widzów dorosłych''reklama prusakolep,wyroby czekoladopodobne serial Izaura .Czeskie seriale(szpital na peryferiach,kobieta za ladą'') Chyba w 1988 roku pierwsza polska telenowela ''w labiryncie'' Grę w gumę ,zbieranie pustych puszek po zagranicznych napojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie no nie
ale zajebisty topik :) ja pamietam gre w kapsle i w pieniążki które trzeba było wrzucic do dołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę nie w porę
Witajcie Uwielbiam takie topiki:) Ja jestem z roku 1988 i z góry przepraszam, że się wtrącam:) Trochę rzeczy z lat 80 przetrwało do 90, w których przebiegało moje dzieciństwo - guma Donald i Turbo, wąskie spodnie, ogólnie kolorowe i śmieszne ciuchy;) Gra w gumę, dwa ognie, w dom:D Pierwszą Barbie dostałam w wieku 1,5 roku, Tato kupił mi w Peweksie:) Pamiętam ją dosyć dokładnie, bardo długo się nią bawiłam, szkoda, że nie została na pamiątke;) Kiedy byłam dzieckiem modne były dresy, zwykle szare z postaciami z kreskówek (ja i siora miałyśmy ze "102 Dalmatyńczyki") i takie komplety - spodenki były jednokolorowe, a koszulki w groszki albo gwiazdki też z bohaterami bajek:) Pierwszy raz w kinie - "Król Lew", niezapomniane przeżycie:) Miałam sąsiadkę, jest ode mnie starsza 12 lat, kiedy ja miałam 5, ona miała 17. Słuchała z kaset Ace OF Bace, Roxette:) Miała całą ścianę w plakatach, m.in New Kids On The Block, Roxette właśnie i takie troszke erotyczne, chyba z Bravo Girl, zwykle na takim plakacie była przedstawiana para w uścisku:) Używała Impulse, sama dokładnie pamiętam te świetne reklamy i hit na te dezodoranty:) Dziś sama używam La Pantera i Incognito:) Z muzyki pamiętam też silnie zaznaczony polski nurt - Varius Manx, Kasia Kowalska, De Mono:) Lubiłam jako dziecko te piosenki, o wiele silniej niż te typowo dla dzieci:) Znałam niektóre teksty na pamięc:) Wtedy wchodziły na rynek też N'Sync, Just 5:P Pamiętacie?:) Lubię słuchać starych hitów, lata 80 to dla mnie tajemnicza aura, new romantic, świetne ciuchy, fryzury, niepowtarzlany klimat... :) Żałuję dziś, że nie jestem troszkę starsza... :) Pozdrawiam i dziękuję za Wasze wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×