Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

A pamiętacie mleko w litrowych butelkach z żółtym i srebrnym kapslem? Wracając ze szkoły kupowałem litr mleka i na trasie do domu (jakieś 100-150 metrów) obalałem do dna:) Linda miał rację - "pij mleko, będziesz wielki" :classic_cool: I tamto mleko miało smak mleka... I pamiętam mój pierwszy walkman z pewexu za całe 24 dolary... :D Sanyo:) Jaki to był cud techniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, zapomniałem o kasprzaku i o liście przebojów trójki w piątki o 20.00 :) Przestałem słuchać jak przenieśli na sobotę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
śmierć Jacksona też w jakiś sposób wplata się w temat tego topicku... wszystko się powoli wypala szkoda tamtych czasów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplakalam sie ze smiechu :D pamietam jak dzisiaj ;) harcerskie obozy i spiewanie przy ognisku , chlopaki z gitara i jeszcze chor szkolny - patriotyczne piesni! \"hej chlopcy bagnet na bron dluga droga daleka przed nami\" :P i ptica - chyba kazdy mial w szkole nauczycielke rosyjskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona* :-p.. Na przykład ten oto komentarz?:-p 'Pewnie sobie trzepiesz gruchę a jak cie ręka boli to przyłazisz tutaj porozmyślać. Bo przecież gdybyś miał naprawde coś interesującego do robienia w życiu to by cie tu nie było, nieprawdaż. I nie pisz do mnie o mnie z dużej litery kurwa.' Wszędzie mnóstwo dziwolągów:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS👄 też uwielbiałam tamto mleko śmietana zresztą" opakowana" była w ten sam sposób w ogóle wtedy dzieciarnia głównie piła mleko i kranówę i wio z powrotem na podwórko a dziś nawet w szkole przy akcji- pij mleko będziesz wielki- dają mleko smakowe- bananowe, czekoladowe, truskawkowe................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo :P albo ta odpowiedz : To samo mogę powiedzieć o tobie, ja przynajmniej mam co trzepać, a ciebie starsi wysterylizowali jak psa, haha. Ja lubię pisac z dużej litery bo nie mam takiego syndromu mniejszości jak Ty, że muszę używać tylko małych literek.\ Życzę powodzenia w dalszym leczeniu, pozdrawiam. per komunisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha zielona dobre ;) komenty niczego sobie :P pamietacie jak był ful wypas telewizyjny :P w postaci 2 programów w naszych telewizorach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oj jest co powspominać...w każdą sobote słuchałam listy Trójki i prowadziłam zapiski...radio podłączone do Grundiga, jak chciałam coś nagrać :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie na kasety :) stilon albo pozniej sony i BASF JA NAGRYWAŁEM NA SZPULE :) boney m i abba,pozniej kim wilde i samanthe fox i były fajne kapele : DURAN- DURAN TALK-TALK i BADEN-BADEN :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens zycia mojego kota
13:06 Mało_stanowczy Ooooo, zapomniałem o kasprzaku i o liście przebojów trójki w piątki o 20.00 Przestałem słuchać jak przenieśli na sobotę Odwrotnie było. Lista zawsze była w soboty i dopiero pod koniec lat 80-tych przenieśli ja na piatek!!! A w piątki przeważnie sie imprezowały o ile nie wypadł plan B czyli szkoła w sobotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes
i piwko na taki korek biały ze sprezyna nie kapstlowane jak teraz wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodość ma
i nie było dostępnych prezerwatyw lub bardzo trudno przez co dużo młodych mam no i przyrost naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat a może mniej
Mój chłopak miał Simsona, zadawaliśmy szyku na całym osiedlu, ach to były czasy... i te wypady nim pod namiot gdzie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A pamiętacie język rosyjski w podstawowce pani która tego uczyla koszmar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba od ruska mój wychowawca
:O była taką kosą, że do dzisiaj pamietam ten język:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busjegda budjet słońce
my uczyliśmy się fonetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Ja mimo upływu lat i innego spojrzenia na to wszystko nie kłaniam się jej na ulicy. Nie była pedagogiem tylko wredną babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Jadzia.
to dziwne,że większość nauczycielek ruskiego miała takie cechy, ja podobnie postępuję sporadycznie widząc ją na ulicy mimo,że mi krzywdy jako takiej nie zrobiła, ale była wybitnie wredną osobą dla ogółu, a tym bardziej dziwne,że w 8 klasie nawet naszą wychowawczynią. Pewnie wszystkie mają taki stalinowski pierwiastek w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilam sie na poczatku lat '80 i czasy dziecinstwa milo wspominam:) Pamietacie mode na trwala albo poltrwala na wlosach?Moja mama miala dlugie wlosy z trwala i za kazdym razem,jak ogladam jej stare zdjecia,to sie usmiecham.Moj stary z kolei byl gosciowa,bo dostal od swojego ojca w prezencie slubnym poloneza:D takiego zgnilo-zielonego:D Jak bylam mala,to z zapartym tchem ogladalam "Domowe przedszkole"...heh,to byly czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
U mnie było tak, że nauczycielka o ruskiego zaniżała stopnie na semestr lub świadectwo, nie wiem po co to robiła bo świadczyło to też o jej niskim poziomie nauczania. Miała swoje 3 pupilki i tylko one miały piątki. Wyjątkowo durna i wredna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo tez wspominam te wszystkie psychodeliczne bajki typu "Zwirek i muchomorek" ale te bajki kształciły wtedy :) A co dzisiaj taki Heman czy inny Punisher pokaze naszym dzieciom ? co do ruskiego w podstawówce to pamiętam obowiązkowy zakup gazety "Mur ziłka " czy jakoś tak, oraz obowiazkowe prowadzenie zeszyciku do słówek :P Tez miałem kose nauczycielkę od j.rosyjskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres,ale ja tego nie napisalam w negatywnym sensie,a stare bajki bardzo lubie i bede je pokazywac swoim dzieciom,bo te "terazniejsze" to tylko o biciu i bekaniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Też pamiętam te bajki :) Jak miałam 10 lat stałam całe wakacje w kolejce po pralkę, ja od 10 -16 mama popołudniu a tata w nocy. Bo była kolejka i zapisy:) ale fajnie było przychodziły do mnie koleżanki i stały ze mną w kolejce a miałam krzesełko do siedzenia. A teraz reklamy pralek tv i innych rzeczy tylko kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odwrotnie było. Lista zawsze była w soboty i dopiero pod koniec lat 80-tych przenieśli ja na piatek!!!" - mea culpa:) Tak czy inaczej przestałem słuchać jak przenieśli, bo chyba jeszcze godzina się zmieniła, najpierw była o 20 a później o 18? Czy dopadła mnie totalna skleroza?:) A kto pamięta wyr. czek.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Wyroby czekoladopodobne chyba i to na kartki :) Pamiętam u mnie w domu robiło się "czekoladę" był taki przepis była nawet nie zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×