Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Gość depresyjnatrzydziestka
nalon...weż,ja tez ubóstwiałam tego blond chłopczyka :)))-dzięki za linka u mnie w klasie sie utarło takie poiedzenie z tego filmu "Wielka Góra przyjsc do Pieknej Pani,Piekan PAani miec duzo dzieci":))) oczywiscie to były ostatnie słowa tego INdianina ,bo Zeb dał mu nauczkę :)) a północ-południe...piękny film,tam P.Swayze grał tego oficera-lekko kulawego ,który był zakochany w zonie takiego okrutnika...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
:) dokladnie!! tez pamietam ten tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_
pamiętam też jak dostałam pierwszą kasetę Michaela Jacksona (ześwirowałam na jego punkcie) :D cały pokój wykleiłam jego plakatami...ale mama była wściekła :) a co do północ - południe no cóż... zakochiwałam się namiętnie ( przynajmniej raz w miesiącu ) ;), więc i w Patricku też :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
nie mowie juz o milosci do Thomasa Anders z Modern Talking i do Joe Tempest z Europe:)..jeszcze nawinal sie George Michael po drodze i grupa chyba szwedzka Herreys http://gfx.dagbladet.no/kultur/2001/11/07/herreys.jpg haha..teraz jak na to patrze, to mi sie chce smiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
nalon ,wiesz ja tam sie nie chwale ze kochałam sie w Andersie z M.Talking,bo mąż by zemdlał z wrazenia :))))a Limahl..no przeciez ja miałam niemalze erotyczne marzenia...z z nim.. tak Nibezpieczna Zatoke pamietam :)) tez ten koles mi sie podobał Tempest-troche pózniej,ale jak juz zaczeli mi sie podbac panowie z długimi herami-tak mi juz zostało :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
Depresyjna- mam nawet w ipodzie "a question of lust" i " Enjoy the silence":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
a "bielyje rozy" czy jakos tak?? haha to byl przeboj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
Sealed With A Kiss - Jason Donavan..jasne ze ten utwór swego czasu rządził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
haha...magdalenka..ja raczej nie bylam fanka New Kids:) tu sie wylamalam, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj jestem Nikola
Ja rocznik 77. Pamiętam pierwsze Bravo i kącik "napisz do Kasi". Pamietam plakaty z gazet Europe, sandra, Jason Donovan. Pamiętam oranżadę w woreczku, ptysia, szał na gumy turbo, prażynki, zapiekanki z pieczarkami, ryż preparowany. ale ja sądzę że dzisiejsza dzieciarnia też będzie miło wspominać jakieś teraźniejsze hiciory ; pokemony, dody czy tam inne na topie gadżety. Bo pózniej niestety jest dorosłość i jak mamy te 30 lat nie potrafimy już się tak cieszyć z byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
przyznam sie ze nigdy nie lubiłam biełyje rozy...to chyba było modne w czasie kiedy juz rzadził na maks Bon Jovi w mojej płytotece :))),ale wiem ze kolezanki niemlze miały orgazm przy tym ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
haha..depresyjna..do byl dosc mocny na te czasy:) tez pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
a Fancy i plomienie milosci?? Bon Jovi bardzo lubilam i do dzis ich czasem slucham..zreszta John tez byl niczego sobie, tylko troszke niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
pamietam jak wrocilam z jednej z kolonii na topie bylo " It must have been love" Roxette, ale jeszcze wtedy nie znalam filmu "pretty woman"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-z
a ja tam się kochałam we wszystkich których wymieniłyście plus na dodatek w wokaliście z a-ha:) depeche mode-sentyment do nich mam do dzisiaj, fanką byłam zagorzałą, miałam jasne jeansy, czarne buty i uważałam się za depeszówę:)aha i miałam wszystkie ich płyty-na czarnych płytach do adapteru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_
Fancy to rzeczywiście był hicior...świetnie pamiętam jak śpiewałam do dezodorantu no i jak przekręcałam słowa - mój angielski był "rewelacyjny" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon32
magdalena- ja wtedy wcale nie znalam angielskiego, ale obie z kuzynka udawalysmy,ze spiewamy po angielsku wymyslajac slowa obce jakos podobnie brzmiace:) dezodoranty czy jakies butelki tez szly w ruch;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssqqqqqqqqqq33
A pamietacie film o siostrach ,jedna zostala poturbowana przez krokodyla z powodu zazdrosci o doktora, mysleli ze nie zyje a ona zostala modelka ? to byl serial. chyba jedno imie zapamietalam Jill .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
często w przebojach dwójki był swego czasu piekny utwór-balladka Whitesnake - Is This Love ten teledysk był tez dosc odwazny jak na tamte czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
sssssssssssssssssssssssss,to był POWRÓT DO EDENU!!!!!!!1jak mogłas tytułu zapomniec :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_
ten film to powrót do Edenu uwielbiałam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssqqqqqqqqqq33
aa faktycznie dzieki , no mam 4-0 na karku moglam zapomnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssqqqqqqqqqq33
no i czeskie komedie szpital na peryferiach nikogo nie ma w domu sasiedzi i duzo innych z klimatem tamtych lat' pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
sssssssssssssssssssssss,nie usprawiedliwiaj sie wiekiem :)))))) takich filmów sie nie zapomina hahha pamietam jeszcze taki film TYlko Manhatann cos w tym sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×