Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny fajny

Randka Gdansk 24/6-2009

Polecane posty

dlatego prosze bys skorzystał z ofert dziewczyn, bo one od tego są, bo prostytutki nie skrzywdzisz , dla niej gratyfikacją jest kasa, i ona to robi dla kasy a normalna dziewczyna? zastanow się- chcesz kogoś skrzywdzic? przeciez ona jak przemysli bedzie zmywać brud 10 razy pod prysznicem i nie zmyje. Choc nie wiem czy to ma sens, odwolywanie sie do ludzkich uczuc?? bo chyba ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8130340
odezwij sie wiczorem :D ja też nire mam dojscia do gg na ug jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz ze jakas dziewczyna zrobilaby to nieswiadomie? Nie wierze. Pozatym podkreslam nikogo do niczego nie zmuszam. Mam na mysli oczywiscie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdze, ze dziewczyny są az takie tepe by robic cos nieswiadomie.. To Ty fizycznie i świadomie nie skrzywdzisz dziewczyny, jasne do niczego jej nie zmuszisz.. jedynie ona na drugi dzien , zapewne jak juz wytrzzwieje pomysli sobie: o kur....wa co ja zrobiłam ??? jestem dziwką, skoro moge z jednym to czemu by nie z innymi? i czemu by nie za kase? i... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Ja bede prowodyrem poczatkujacej dziwki? Wytrzezwieje? hmmmm Naprawde uwazasz ze mam zamiar spedzic czas z jakas zamroczona alkoholem dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan superextra
nie umie obsługiwać gg prawde mówiąc z kafe też sobie średnio radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8130340
a jakie masz oczekwiania co do kobiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8130340
Hmm w zasadzie to musisz być kulturalny, miły czysty i rozmowny :) reszta jakos sama wyjdzie tak mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8130340
To są priorytety ;) zawsze przecież mogę uciec hihih ja też spadam na uczelnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan superextra
kulturalny i rozmowny buahahahahaha :) no pewnie, o czymś sobie porozmawiacie:) nie będzie to zbyt górnolotne ale zawsze :) pan przystojny do bystrzaków nie nalezy :) zresztą, nie o rozmowy tutaj chodzi :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST WIELKA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST ŚWIĘTA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST MOJA MOJA WIELKA ŚWIĘTA PAŁA JEST BŁOGOSŁAWIONA UKLĘKNIJCIE A OCALEJECIE UKLĘKNIJCIE I ODDAJCIE POKŁON MOJEJ WIELKIEJ ŚWIĘTEJ PALE NIE JESTEŚCIE POSŁUSZNI SŁOWO STANIE SIĘ CIAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu pierdu
na tyle żeby już wiedzieć że jak mówisz papa to potem długo jeszcze ślepisz w monitor :) ciekawyś taki co durna pomarańcza powie?? coś pana ubodło z tą bystrością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... zawsze moze uciec.. no tak, po kolacji do toalety pod pretekstem przypudrowania noska i tylnymi drzwiami myku..myk.. Juz mnie się ten scenariusz normalnie podobuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy superfajny nick
Purpurowaaa Łza 🖐️ :) dobrze że jesteś trochę innymi metodami ale miło mieć wsparcie :) jak mi zaczął żyłkami, karetkami i kornikami rzucać to mi ręce opadły i bałem się że skonam z żalu, jest jednak jakiś poziom buractwa którego nie sposób przetrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojnyfajny
Burak i malo bystry? Skoncz studia i zasiadz na wysokim stanowisku jak ja to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×