Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

Wasze pytania, moje odpowiedzi

Polecane posty

Gość lalipap
czyli jestes jasnowidzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahaa ... a mialam jeszcze jeden sen taki dziwny ... ze moja mama dostała od mojego kuzyna Biblię ... potem moja mama wyszla , ja tez poszlam z siostrą mijałysmy po drodze bardzo duzo kościołów ... i pomników nigdy wczesniej ich tam nie bylo , potem moja mama wpadła do studni.... bez wody , dziwne zew nic jej sie nei stało potem jak ja wygciagali to okazało sie ze było tam bardzo duzo osób ...20 w tej studni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
po tym jak powiedzialas kolor moich okularow pomyslalam sobie, ze masz jakies wizje. cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no rzeczywiscie, a dzis sniła mi sie katastrofa lotnicza, ja nie byłam w samolocie, tylko jakis facet z niego wyleciał, i wpadł w błoto i nic mu sie nie stało, a z reszta samolotu własciwie z reszta ludzie nie wiem co sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalipap Nie wiem czemu po glowie chodzi mi kolor rozowy i koronki. czy masz cos w pokoju koronkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mysle ze twoja mama oddalila sie od kosciola lub drecza ja jakies problemy. pogadaj z nia. Lula Boisz sie czegos. ten uratowany czlowiek moze byc kims waznym w twoim zyciu i potrzebuje twojej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
koronek nie mam, moze to zaslonki... rozowy kolor nie tylko sciany w pokoju mam jasno pomaranczowe- tzw. slonce afryki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosssska.
1) mojemu chlopakowi snilo sie ze sie obudzil (a moze sie wlasnie obudzil ale nie wie;p) i spojrzal w pewna strone swojego pokoju a tam kobieta w srednim wieku jak to okreslil "straszna baba" no jak juz byl przebudzony to patrzy ze ma komputer wlaczony, a byl to srodek nocy, wieczorem go na bank nie wlaczal poza tym komputer nawet wygaszacza ekranu nie mial tylko byl tak po prostu wlaczony... 2) pare lat temu moj chlopak odwozil mnie do dumku na wsi, droga prowadzi przez las, no i tak sie w tym lesie zatrzymalismy zeby nie budzic moich rodzicow a ze bylo to 2 dni przed wszystkimi swietymi wiec zaczelismy opowiadac sobie o swoich bliskich zmarlych, no i tak gadamy a nagle kluczyki sie przekreciely (tzn samego faktu nie widzielismy) no i wlaczylo sie cale oswietlenie, dmuchawa, ogolnie to byl dla nas szok, chwilke wczesniej wskazowki od paliwa wskazywaly na brak mimo ze samochod byl swiezo zatankowany i dziwnie drgaly, jak moj chlopak wracal to zgasl mu samochod po dordze i chwile nie chcial odpalic, a i jeszcze dodam ze w tym lesie podczas wojny rozstzrelano ludzi jak to wytlumaczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
nie zaslonki tylko firanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
mam nawet pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna a masz jakies wizje na moj temat?, jaka jestem osoba, czego oczekuje od zycia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przedstawiaja pejzaze? I pare fotografii? Zosssska Twoj chlopak natrafil na nocna zjawe, cialo astralne kogos innego. W dawnych czasach mowilo sie na nia " Odejdz a dam ci chleba i wody". Moze ci zmarli ludzie chcieli zebyscie odeszli i dali im spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
jeden pejzaz-statki na morzu(sama malowałam:)) faotografie tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaaaaaa
swietnie ze tu trafilam...dzis w nocy snil mi sie bardzo dziwny sen. snilo mi sie,ze bylam w rodzinnym domu- juz nie mieszkam z rodzicami chociaz nie ejstem mezatka. (chociaz wygladal on calkiem inaczej,ale nie rpzeszkadzalo mi to ) i ze w jakis sposob dowiedzialam sie ze moja mama ma kochanka, powiedzialam o tym tacie wzielam przy mamie jej telefon i zadzownilam do tego jej kochanka opieprzylam go z gory na dol a moja mama siedziala i mowila ze ona go kochala,ale jesli tak chce zbey bylo to ok... jakos dziwnie mi po tym snie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
czy jak bym zadala pytanie o przyszlosc to umialabys na nie odpowiedziec? glownie chodzi mi o jakies konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a powiedz mi jeszcze cz naprawdę istanieje cos takiego jak zmora ... takie cos co dusi w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalipap przepraszam ze tak pytam ale naprawde nigdy jeszcze nikomu nie wrozylam. To smieszne ale po glowie chodzi mi slowo "pochyly" jak mysle o twoim pokoju ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niska, jestem szatynka, mam piwne oczy , włosy mam długie, jak jescze cos to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
"pochyly" niestety ale moj pokoj nie jest na poddaszu. nie wiem czego mogloby to dotyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaaaaaaaaaaaaaaaa oczywiscie ze istnieje. jest to dokladnie tak samo jak z ta "straszna baba" Wystarczy ze powiesz jej zeby odeszla a dasz jej jedzenie. na nastepny dzien powinna sie zjawic osoba ktora poprosi cie o cos do jedzenia i powinnas to dac. Ewuniaaaaaaaaa Boisz sie o wlasna matke. Porozmawiaj z nia czy nie ma problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
wiesz moze to glupie ale mam wrazenie jak o mnie myslisz to troche boli mnie czolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmmmmmmm mojemu tacie się to przydarzyło ale chyba nikomu jedzenia nie dawał ... czy to moze powrócić ? wyczytałam ze to moze byc paraliż senny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
moze to ja jestem w pozycji pollezacej. bo leze na lozku i laptopa mam na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula mysle ze jestes odoba mocno stapajaca po ziemi jednak lubisz poleniuchowac. Nie przepadasz a wielkimi imprezami i lubisz czasem samotnosc. Od zycia oczekujesz... niespodzianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaaaaaaa
a powiedz mi czy ja kiedys bede szczesliwa????????..... nieska, szczupla blondynka,szare oczy strasznie nieszczesliwa,chociaz nikt ze znajomych by tak o mniue nie powiedzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×