Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

Wasze pytania, moje odpowiedzi

Polecane posty

ale bedzie to cos powaznego jakas grypa, czy np nieleczona choroba? a w ogole jaka aure widziszi wokoł mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
czy masz dla mnie jakas wskazowke odnosnie mezczyz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula bedzie na tyle powazna ze bedziesz wszpitalu ale potem bedzie OK. Twoja aura jest slaba, chyba koloru pomaranczowego z blekitem lalipap uwazajsz na mezczyzn w wieku 20-24 lata. Beda chcieli cie oszukac i... uwazaj jutro. Czuje ze bedziesz narazona na wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy widzisz u mnie zycie rodzinne, bede miec meza, dzieci, , duze pieniadze?, moze choroba bedzie lekka, ale ja nienaiwdze igieł, a pewni wsadza mi weflon w reke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna, o mnie też możesz coś powiedzieć? tak ogólnie.. bo ciekawa jestem ;) co z moja przyszłością itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnka
Mogłabys powiedziec cos o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
naprawede jestes jasnowidzem skoro takie rzeczy widzisz. a widzisz cos na temat faceta z ktorym bede mala to chore dziecko? czu juz go znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka jestes osoba towarzyska chociaz nie zawsze to okazujesz Lula Najpierw poukladaj swoje sprawy osobiste a pozniej mysl o rodzinie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:( czy nic nie widzisz u mnie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy moj przyszły chłopak/ maz, bedzie raczej spokojny, poukładany, czy raczej odwazny, meski, imprezowy, i bedzie młodszy, w moim wieku, starszy, duzo starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalipap Nie wiem czy jestem jasnowidzem, naprawde nie wiem... To jest jak szybki film w mozgu. pamietaj ze chore dziecko nie oznacza strasznej choroby, ale jednak bedziesz sie o nie martwic. Widzialam je w twich ramionach jako niemowlak. Bylo ciche, spokojne. Moze to bedzie mezczyzna w eleganckim ubraniu z ciemnymi wlosami? Znasz kogos takiego? Innka opowiedz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna jesteś jeszcze? Mogłabyś mi wytłumaczyć, co onacza ten sen? Dzisiaj śniła mi się strzelanina w szkole, siedziałam pod ławką i nagle koło mnie zjawił się chłopak, którego bardzo dawno nie widziałam (kiedyś mi na nim zależało), on zaczął mnie osłaniać, nagle usłyszałam strzał i ... się obudziłam. Było to strasznie dziwne, w ogóle nie mogę przestać o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiesz mi jescze jasnowidzko na temat mojego meza, bo nie wiem czy zauwazyłas moje pytanie, jest powyzje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnka
Mam obecnie pewne rozterki zyciowe i nie wiem ktora drogą isc. Jestem blądynka, niewysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mistyczna:) mam do Ciebie pytanie jestem niewysoka,szatynka i temperamentna i wybuchowa, chcialabym sie dowiedziec co czeka mnie w milosci, ile lat bedzie mial moj partner, i czy bede miala narzyczonego w moim miescie czy w innym do ktorego zamierzam wyjechac i czy wyjade w ogole? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A no dobrze trudno nie bd CIe już męczyć :) przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnowidzko, tylko to jedno pyta i juz daje ci spokoj zebys sobie odpoczywała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
no wlasnie tak sobie mysle, nie chce absolutnie podwazac Twoich wizji, ale ja np prawie zawsze jestem smutna i niezadowolona, ciagle mi malo wiec moze moja mina wcale nie musi oznaczac tragedi-tak sobie tlumacze. wiesz kiedys w internecie jakis pan mi wrozyt tzn mial wizje i powiedzial, ze swoja 2 polowke poznalam jak mialam ok 20 lat(teraz rocznikowo mam 22) inna pani co tez miala wizje powiedziala, ze poznam swoja milos dopiero jak bede miala 26 lat i wyjde za maz w wieku 28 lat a pierwsze dziecko 31 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaaaaaaaaaaaaaaaaa ale widze dla ciebie mily jutrzejszy dzien ;-] Bedziesz zadowolona. Hinatka Na razie nic sie nie zmieni w twoim zyciu. Moze lekkie przeziebienie. Lalipap Nie musisz mi wierzyc, ja sama nie wiem czy to wsztko bedzie prawda. Masz taka nature ze chcesz wiecej wiecej i wiecej.. No i nie mozesz sie zamartwiac. Moze to glupie ale poczulam jakby ktos obok mnie stanal, dokladnie za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna - dziękuję za Twoją interpretację :) jak będziesz miała czas, to możesz napisać coś o mojej przyszłości, co wyczuwasz koło mnie ;) dodam że jestem blondynką, niebieskie oczy, no i obecnie nie mam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×