Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały oleander

kiedy kobieta przejmuje inicjatywe...

Polecane posty

Gość mały oleander

jak to jest kiedy kobieta przejmuje inicjatywe? czy faceci to lubia?czy kobieta jest w stanie tak \"zaczarowac\" mezczyzne, ze moze wyjsc cos pozniej z tych jej staran? ktos mial taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały oleander
nikt tak nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały oleander
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tu takich co kobiecie władze oddaja :P stad twoj topik nie cieszy sie powodzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały oleander
az nie chce sie wierzyc, ze sa tylko takie ktore sie poddaja facetom i same nie biora spraw w swoje rece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaONA
Ja wczoraj wzięłam:))))Ślub albo do widzenia....ja już jestem pewna, że chce z nim reszte zycia spędzić a jak on nie...no to....niech znajdzie taka 15 latke, która da mu 10 lat na zastanowienie!!!ja juz chce miec własną rodzinę...a że jestem wierząca na kocią łapę nie będe z nim zyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały oleander
bo faceci to tchorze albo dzieciaki ktorym niewygodnie podejmowac decyzje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne leigh
ja zdobylam swojego faceta... to ja pierwsza napisalam do niego... poprosilam o spotkanie... myslalam ,ze ten facet nigdy nie da sie zdobyc. powazny i zdystansowany pan oficer. dzis juz rok jest moim misiaczkiem....zakochanym we mnie po uszka :D nie ma nic zlego w tym ,ze kobieta przejmuje inicjatywe. czasem wrecz musi. faceci tez bywaja niesmiali. gdybym miala czekac na jego pierwszy krok, to naprawde wartosciowy czlowiek przeszedlby mi kolo nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalam na imprezie faceta. On mnie " wyrwal" on poprosil o numer itp. Napisal pierwszy kolejnego dnia. Ja odpisalam. Ale to była taka gadka o niczym. Jest już kolejny dzien a on nadal pisze " o niczym". Ciągle pisze mu tak żeby dac mu do zrozumienia ze czekam na propozycje spotkania Ale on tylko usmieszki odpisuje. Nie domysla sie? O co chodzi? Przecież jakby nie chciał to by nie pisal. W tym tempie to chyba za rok się umowimy. Jaś nie lubię tyle czekać. Na co czekać? Nie chce prosto z mostu wywalic " pójdziesz ze mną na kawe" no bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma swoje tempo a ty swoje, ty zwolnij i zobacz czy on przyspieszy, bo ja ty przyspieszysz, to rąbniesz w niego, a pewnie większy jest i twardszy niż ty i tylko nos sobie rozbijesz. Ja facet czegoś chce, to to zrobi. Wysyła ci uśmieszki, bo np. nie chce mu się odpisywać, to trochę wysiłku wymaga, a numer wziął, i nic więcej, zachowa go albo skasuje, na razie specjalnie zainteresowany nie jest i ma gdzieś twoje tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.04 dokładnie. Może Cie ie traktuje na luzie, niekoniecznie myśli o Tobie jak o potencjalnej partnerce, może takich jak Ty juz sobie wyrwał kilka noi tak bajeruje na kilka frontów. Wszystko jest możliwe. Prawdziwie zainteresowany facet wypyta Cie o wszystko, będzie chciał wszystko o Tobie wiedziec, co lubisz, jak spedzasz czas itp. Jeśli gadka jest o niczym a on raczej zamiast chcieć się o Tobie dowiedziec jak najwięcej, wysyła usnieszki, to nie bardzo jest zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×