Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość natka23
Staram się być spokojna:-) ale cały czas grzebie w necie i szukam podobnych przypadków. Pocieszam się tym że beta jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) jak tam samopoczucie dzisiaj. Ja dzisiaj nie najlepiej boli mnie brzusio :( i jakos nic mi sie nie chce. Znajomy zalatwil mi prace w sklepie tak na 2 dni w tygodniu, zeby mi sie nie nudzilo, wiec mam nadzieje ze nie zaszkodze tym dzidzi. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) już dawno miałam do Was zagadać, bo o ciąży wiem już od 19 czerwca,ale bałam się,żeby nie zapeszyć...termin przypada na 28 luty,ale wiadomo,że może się przeciągnąć na marzec:) W sobotę byłam u gina i serduszko już pięknie bije:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale Was tu przybyło:) Ja miałam małą przerwę w pisaniu bo samopoczucie odgania mnie nawet od kompa. Strasznie źle się czuję, cały czas boli mnie żołądek:( W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i widziałam miniaturkę fasolki... miniaturkę bo ma dopiero 0,54 cm, ale serduszko już pięknie bije:) Niesamowite uczucie. Pani ginekolog zaleciła mi zjadanie posiłków na leżąco w związku z moimi dolegliwościami żołądka no i jej posłuchałam... niestety nie pomogło bo zaraz po śniadaniu oddałam podwójną porcję:/ Okazało się też, że termin porodu przypada mi na 27/28 lutego ale nie mam zamiaru od Was uciekać:) Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------27/28.02.......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........16.03............... .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim mamusiom ;) ja równiez mam termin na marzec- dokładnie na 10, Mamy juz piękną 5 letnia córeczkę... przyszdł czas na kolejnego bejbika z czego niezmiernie się cieszymy bo długo go wyczekiwaliśmy... Jęsli pozwolicie chetnie z Wami od czasu do czasu kliknę... na poczatek mam pytanko, chmmm tak się zasatanawiam .. mój gin ma miesięczny urlop i najbliższy termin u niego to 4 sierpnia... waham się czy iśc do innego czy spokojnie poczekać.. Maluszek zaczął teraz 4 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza spodziewałam sie tego czyli nic ciekawego. Pogratulował,wyliczył termin na 17 marca 2010 i kazał zapisać sie do położnej i wizyte u niej mam 11 sierpnia.Pierwsze usg bede miala dopiero w 12 tc.Tak jak myslałam. Pytał o choroby przebyte,czy choruje na serce itd No i pogratulował,ze tak szybko zaszłam :D Bo miesiac temu byłam wyjac spirale a tu juz kolejna wizyta ,ze w ciazy :) Cały dzień bolał mnie brzuch,teraz odpukac uspokoilo sie,ale oszczedzam sie w pracy maxymalnie. Zmierzył cisnienie,zważył i to wszystko. Nie powiedziałam,ze biore duphaston i no-spe bo u nich nie podtrzymuje sie ciazy. Dlatego wzielam sprawy w swoje rece. Boje sie strasznie nadchodzacych tygodni,ale maz mnie podtrzymuje ze mam myslec pozytywnie i przestac czytac o poronieniach.Moze i ma racje ale i tak sie boje.To na tyle wiecej napisze jak mnie maz dopusci do kompa bo mnie juz wyrzuca bo mecz chce ogladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 🌻 Dziś miałam swoje pierwsze USG :):):):):) serduszko pięknie bije , wg. usg to 7 tydzień tak samo jak z @ :) fasolka ma 10mm czyli 1 cm :) macica wysoko ułożona , pęcherzyk ciążowy z zarodkiem dobrze usadzony , więc nie ma obaw o ciążę pozamaciczną i o to ,że może mi się skrócić szyjka :) Ucieszyła mnie ta wiadomość ....zobaczymy jak wyjdą mi badania mam nadzieję ,że są ok :) Aha termin mam wyliczony na 27.02 ale mam nadzieję ,że mnie nie wyrzucicie a dzidzi jak się zachce tak wyjdzie :):):):) Pozdrawiam cieplutko i Witam nowe mamuśki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask................24...........19.05..........27.02.............? MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------27/28.02. ......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........16.03............... .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tematem gdzie się podziała założycielka tego topiQQQ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask................24...........19.05..........27.02.. ...........? MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------27/28.02. ......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02.. ..............?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........17.03............... .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Babeczki :D Śliczny dzień pełen słońca , i aby taki się utrzymał . Witam nowe Mamusie :) Blask to cudownie , że wszystko OK , tylko nie próbuj od nas zdezerterować . Życzę miłego spokojnego , radosnego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Ale nazbierało się Marcówek:-) Mam nadzieję, że we wtorek będę mogła ze spokojem dopisać się do listy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka na pewno , byle do wtorku , a czemu teraz sie nie wpiszesz , testy chyba Ci wyszły , prawda ? i na usg tez , tylko gin coś słabo regulował tym sprzętem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Wolę nie zapeszać, po ostatnim poronieniu poza mężem i mamą nie wie nikt. I pewnie pozostali dowiedzą się o mojej Kruszynce dopiero jak wszystko będzie dobrze i minie ten najgorszy okres. Zastanawiam się co wymyślić na weekend żeby za dużo się nad tym nie zastanawiać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌻 W nocy nie umiałam spać.....podejrzewam ,że w końcu na dobre doszło do mnie ,że jestem w ciąży :):):):):) Jak na razie nie mam powodów do obaw i tego się trzymam. Nie wiem czy tylko ja tak mam ....może dlatego ,że to moja pierwsza ciąża ale jak usłyszałam serduszko mojego maleństwa .....ahh ten odgłos siedzie we mnie i chyba nigdy nie zapomnę tej chwili :):):) A co u Was??Jakie plany na weekend??? Bo ja nie mam co planować , caluśki weekend siedzę w pracy. A od dziś wg. zalecenia biorę centrum materna :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Blask ----popatrz a mój gin nie kazał mi narazie zadnych witamin oprócz kwasu foliowego brać. Ja mam kołowrotek totalny z załatwianiem slubu i wesela ,cholerka wszyssko ok ale nie mamy kursów przedmałżeńskich a slub 12 wrzesnia i musimy coś załatwic,Boże nie wiedziałamze tego tzreba tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Nikamo ja zaczynałam planować ślub w marcu a na 16 maja, myślę że z naukami spokojnie sie wyrobicie, a spotkania z kims z poradni rodzinnej juz macie? Na to trzeba jakies poltora miesiaca bo spotakania musza odbywac sie co jakis czas. Troszkę, boli mnie dziś brzuszek, a na weekend właśnie nie wiem co wymyslic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nie mamy jeszcze własnie szukam gdzie to uderzyc ,do jakiej poradni. kurcze ja chyba umre tak mnie mdli,dzien w dzien juz nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście takie problemy mam już za sobą :):):) więc już nawet nie pamiętam tego całego zamieszania :) Więc nie daj sie zwariować !!!Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Najlepiej do takiej w której zapłacisz z 50zł i odpuszcza chociaz jedno spotkanie:-) a nie dostalas skierowania od ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna mamuśka
Witajcie :) wczoraj zrobiłam test bo okres spóźniał mi się 3 dni i miałam takie przeczucie,że to ciażą - i są dwie kreseczki to dopiero drugo tydzień, bardzo się martwie żeby wszystko poszło ok i fasolka dobrze się zagnieździła. wychodzi mi termin tak samo jak figleaves czyli 17.03 pozdrawiam wszystkie cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Witam wszystkie mamusie przepraszam was ze sie nieodzywalam ale po pprzyczytaniu ostatnio paru waszych problemow sie az sama przeztraszylam ze z moja ciaza tez moze byc tez cos nie tak.Bylam dzisiaj u mojego neurologa pow.ze jestem w ciazy i sie zdenerwowalam bo jeden lekarz od drugiego chce byc madrzejszy.Ten neurolog to niejest taki prawdziwy neu.tylko on zajmuje sie wszystkimi chorobami "ogolny lekarz" pow.mu co mi zalecil moj ginekolog pokazalam mu leki a on do mnie za ja niepowinnam ich wogle brac ze powinnam brac inne.No,nic wykupilam nowe leki i szybciutko pojechalam do mojego gin.on sie strasznie oburzyl.I powedzial ze mam brac leki te co on mi przepisal i mam tez brac tez ten lek co przepisal mi ten lekarz ogolny.Zrobil mi usg i wiecie jak fasoleczka szybko urosla w ciagu 3dni.Bo bylam u gin.3dni temu na 1 wizycie i robiac mi usg potwierdzil ciaze i pow.ze widac pepowine.A przez te 3dni fasolka tak urosla ze juz bylo widac zarodka i bijace serduszko:)A z tymi lekami to sama juz sama zgupialam.Ale bede je brac tak jak zalecal mi lekarz.Teraz musze na siebie strasznie tylko uwarzac bo jest male ryzyko ze moze dojsc u mnie do krwawienia.Lekarz pow.ze jak bede leki przyjmowac i bede duzo wypoczywac i uwarzac na siebie to bedzie napweno wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Dzis wyszedł mi pozytywny test! Według obliczen termin wypada 20marca . Nie moge w to uwierzyc ! :) Dziewczyny , mam pytanie. Za tydzien lece samolotem na tydzien, z pracy wysyłaja i musze , czy to jest w wczesnej ciazy bezpieczne? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Nie wiem czy jest to bezpieczne, ale zgodnie z kodeksem pracy nie mogą delegować cie poza stałe miejsce pracy bez Twojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne mamusie :) Gratuluje wam przede wszystkim. Co do samolotu to nie powinno byc problemu.Ale najlepiej wszystko skonsultowac z lekarzem,bo on zna Twoj stan zdrowia. Ja na weekend nie mam planów,M w pracy ja dopiero co wstałam. Pospalam sobie troszeczke. Z objawów nadal bolą mnie strasznieeeeee piersi i latam siku co chwile,najgorsze w nocy :( Czesto wstaje i pozniej mam problemy ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcys
Czesc dziewczyny jakk sie czujecie dzisiaj??Mnie tez jeszcze bola piersi i od czasu do czasu brzuszek ale bole juz ustepuja:) Zycze wam wszystkim milego weekendu...Ja jak zwykle spedze go sama bo maz pracuje caly weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam dzisiaj oddałam krew do badania :D taką mega strzykawę mi babka pobrała, no i kurcze wszystko prywatnie :( no i mam dość tych wymiotów, cycki bolą sikanie męczy matko zapomniałam jakie to cudne są uroki ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki mam prośbę do Blask czy mi też zrobiłabyś tego dzidziusia weszłam na ten link ale niestety nie ujaje mi się chodzi mi o bebystrology data mojego porodu to 6 marzec 2010. z góry dziękuję :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o wymioty to przy pierwszej ciąży mdłości i wymioty miałam dopiero w 12 tc a we wszystkich czasopismach było napisane że jakiekolwiek mdłości ustąpią do 12tc więc nie martwcie się. teraz jestem w 6 tc i tylko mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×